header

سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نظافت داخل منزل یا محل کار

شرایط سرویس

• تا یک ساعت پس از شروع سرویس، در صورت نارضایتی از عمکرد همیار امکان جایگزینی با همیار جدید وجود دارد.

• بهتر است درخواست نظافت توسط همیار خانم را از روز قبل رزرو کنید.

• حضور نظافتچی خانم منوط به حضور خانم در منزل است.

• خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار شامل نظافت کاشی ها و سرامیک ها، کف، آینه و شیرآلات، قفسه ها، ظرفشویی، کابینت ها، اجاق گاز آشپزخانه، سطوح خارجی لوازم برقی،سرویس بهداشتی و گردگیری پرده و فرش و مبلمان می باشد.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 15هزار تومن می گردد.

• فراهم آوردن مواد و ابزار لازم بر عهده مشتری می باشد. که شامل: چهارپایه(در صورت نیاز)، تاید، روزنامه، ابزارشستشو، دستمال نظافت، تی، اسفنج، شیشه پاک کن، شوینده شیرالات، شوینده کف

• همیاران محترم جهت نظافت سطوح به هیچ وجه از جوهر نمک و شوینده های اسیدی استفاده ننمایید.

• هر  ساعت افزایش خدمت ده هزار تومان به حق سرویس اضافه میشود.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 15 هزار تومان می شود.

• دیوارشویی توسط آقایان انجام می شود.

• تی کشیدن کف فقط توسط لوازم تی کشی صورت می گیرد.

• شستشوی شیشه ها فقط از داخل انجام شده و نظافت شیشه از بیرون تا جایی که با دست و بدون خروج از پنجره امکان دارد انجام می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​کارگر نظافت منزل نیرویی خدماتی است که تمیزکاری های داخل منزل، راه پله و مشاعات را انجام می دهد. خدمات نظافت منزل از ضروری ترین سرویس ها برای خانواده های شهری است. مشغله زندگی مجال رسیدگی به تمیزکاری های معمول را نمی دهد از طرفی پیدا کردن کارگر نظافت منزل نیز بسیار دشوار است. اگر در جستجوی نظافتچی منزل خانم، نظافتچی منزل آقا، نظافتچی ساعتی، کارگر نظافت منزل و یا نظافتچی شرکت هستید​
شرکت خدماتی نظافتی
​ثبت درخواست برای نظافت منزل غرب تهران از طریق اپلیکیشن هوم سرویز امکان پذیر است. همه ساکنین غرب تهران که در جستجوی شرکت خدماتی نظافتی غرب تهران هستند می توانند سفارش خود را در سامانه نظافت منزل تهران ثبت کنند​
کارگر نظافت منزل حرفه ای
با توجه به اهمیت نظافت و بهداشت در ارتقای سلامت جامعه، خدمات نظافت منزل اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در این راستا استخدام و آموزش کارگر نظافت منزل در هوم سرویز مورد توجه قرار گرفت. هوم سرویز سامانه خدمات فنی- نظافتی است که اعزام کارگر ساده، نظافتچی منزل خانم، نظافتچی منزل آقا، نظافتچی ساعتی، کارگر نظافتچی، نظافتچی شرکت در سطح تهران را بر عهده دارد.
نظافت منزل شمال تهران
خدمات نظافت منزل شمال تهران سرویسی ویژه برای ساکنین شمال تهران است. کارگر نظافت منزل و نظافتچی شرکت در شمال تهران را از ما بخواهید. خدمات نظافت منزل شمال تهران محدود به گردگیری و جاروکشی نیست. همه تمیزکاری های داخل منزل را به صورت حرفه ای بر عهده می گیریم.
کارگر نظافت منزل شرق تهران
​با توجه به درخواست مکرر ساکنین مناطق شرق تهران، اعزام نظافتچی ساعتی و کارگر ساده در همه روزهای هفته و حتی ایام تعطیل نیز پیش بینی شده است. برنامه ریزی برای اعزام کارگر نظافت منزل شرق تهران با نیروهای تعلیم دیده و حرفه ای، در راس فعالیت های شرکت خدمات نظافت منزل هوم سرویز قرار دارد.​
کارگر نظافت منزل غرب تهران
اگر شاغل هستید و زمان کافی برای انجام تمیزکاری های معمول منزل را ندارید، برای نظافت منزل غرب تهران با ما تماس بگیرید. نظافت منزل حرفه ای است که کارگر نظافت منزل غرب تهران در آن آموزش دیده است. ساکنین غرب تهران می توانند به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن هوم سرویز از خدمات نظافت منزل استفاده کنند. اگر تایم کاری فشرده ای دارید از خدمات هوم سرویز در روزهای تعطیل نیز می توانید استفاده کنید.​
انواع خدمات نظافت منزل کدام است ؟
یک شرکت خدماتی نظافتی برای تعرفه‌بندی خدمات نظافت ابتدا نوع نظافت را مشخص کرده و آن‌ها را دسته‌بندی می‌کند . سپس با توجه به عوامل دیگری که در ادامه صحبت خواهد شد خدمات نظافت را قیمت‌گذاری می‌نماید. خدمات نظافت منزل گستره‌ی وسیعی از خدمات را شامل می‌شود که به دسته‌های زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:
 1. نظافت استاندارد:
  این خدمت شامل مرتب کردن خانه، نظافت آشپزخانه، تی کشی و جارو کشیدن کف خانه، نظافت توالت و حمام و همچنین نظافت اتاق‌های خانه میشود. منظور از نظافت منزل، اغلب همین کارهاست.
 2. نظافت دیوار و پنجره‌ها:
  این تقاضا برای اواخر سال یا اواخر فصل، بیشتر می‌شود. برخی از کارهای نظافتی نیاز به نیروی مردانه دارد که این نوع نظافت از آن دسته از نظافت‌ها است. ازآنجایی‌که هزینه کارگر نظافت منزل ساعتی محاسبه می‌شود و حداقل مدت‌زمان برای انجام نظافت ۴ ساعت محاسبه‌شده است، اما برای نظافت دیوار و پنجره‌ها به بیش از ۴ ساعت نیاز است بنابراین یک شرکت خدمات نظافتی، ۸ ساعت کار را برای این نوع نظافت در نظر می‌گیرد.
 3. خانه‌تکانی:
  از پرطرفدارترین کارهای نظافت در ماه‌های پایانی سال، خانه‌تکانی است. مدت‌زمان در نظر گرفته‌شده برای خانه‌تکانی بیش از ۸ ساعت در نظر گرفته‌شده است و حتی گاهی بیش‌تر از این زمان هم طول می‌کشد. اگر مشتری تقاضای شستن مبل و فرش منزل را نیز داشته باشد ممکن است نیاز به دو جلسه مراجعه به منزل مشترک باشد.
 4. پذیرایی از مجالس:
  برخی از مشترکین یک شرکت خدماتی نظافتی، برای پذیرایی از مجالس خود، تقاضای چند کارگر نظافت منزل دارند. در این خدمت با توجه به حجم مهمانی از نیروی زن و مرد استفاده می‌شود. کار مربوط به این خدمت شامل پذیرایی از مهمان‌ها، شستن ظروف پذیرایی و درنهایت تمیز کردن منزل است.
 5. نظافت وسایل منزل مثل یخچال، فرش و غیره:
  از دیگر کارهایی که شرکت خدماتی نظافتی برای آن نیروی کارآزموده در اختیار دارد، شستن فرش و تمیز کردن لوازم بزرگ و سنگین منزل می‌باشد.
​قیمت کارگر برای نظافت منزل به صورت ساعتی و برای ۴ ساعت اول محاسبه می شود. در صورتی که زمان بیشتری برای نظافت منزل صرف شود به ازای هر ساعت اضافی تنها مبلغ ۱۰ هزار تومان پرداخت خواهد شد. دستمزد کارگر نظافت منزل در همه مناطق تهران یکسان در نظر گرفته شده و ثابت می باشد. تعرفه نظافت منزل برای نظافتچی منزل خانم و نظافتچی منزل آقا متفاوت است. هوم سرویز خدمات نظافت منزل، درمانگاه، واحدهای اداری، ساختمان های تجاری، موسسات آموزشی، خوابگاه های دانشجویی، سالن های پذیرایی، انبارها و … را تنها در تهران بزرگ بر عهده دارد.​ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi