شرایط و قوانین

هوم سرویز اولین سامانه فروش خدمات درب منزل به صورت یکپارچه در کشور می باشد، با گستره‌ای از خدمات متنوع برای تمام افراد خانواده و هر رده‌ی سنی که «یک خانواده خوشحال» را به ارمغان می آورد. «پاسخگویی سریع»، «مقایسه قیمت سرویس دهنده ها و میزان رضایت مشتریان» و «امنیت» سه اصل اولیه است که هوم سرویز از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، سورپریزهای تازه ای برای خانواده های ایرانی داشته باشد. دامنه خدمات هوم سرویز تمامی خدمات قابل ارایه درب منزل اعم از تعمیرات و بازسازی، زیبایی و آرایش، فرهنگی و آموزش، بهداشتی و مراقبتی، نظافت و جابجایی و تفریحی و سرگرمی می باشد.
1- تعاریف : به طور کلی واژه های کلیدی تعریف شده در متن شرایط و ضوابط هوم سرویز مشتمل بر موارد سرویس دهنده، سرویس گیرنده، هوم سرویز، سرویس و کاربر می باشد و مفهوم هر یک به قرار ذیل می باشد.
سرویس دهنده : منظور شخص حقیقی یا حقوقی بوده که به عنوان پیمانکار با هوم سرویز همکاری می نماید و ارایه دهنده سرویس به سرویس گیرنده می باشد.
سرویس گیرنده : منظور کاربر یا استفاده کننده از سرویس های ارایه شده در هوم سرویز می باشد.
هوم سرویز : فضای مجازی در دسترس سرویس گیرنده جهت استفاده از سرویس های ارایه شده توسط سرویس دهنده.
سرویس : نیازها و انتظارات مورد نیاز سرویس گیرنده.
کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی استفاده کننده از هوم سرویز فارغ از ماهیت سرویس دهنده یا سرویس گیرنده بودن وی.

2- حساب کاربری
سرویس گیرنده در هوم سرویز می‌پذیرد که شرایط و ضوابط  هوم سرویز را به صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است. این قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند، استفاده مستمر سرویس گیرندگان از هوم سرویز به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات هوم سرویز است.
برای استفاده از هوم سرویز لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری در هوم سرویز بسازد. تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن داشته باشند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند اقدام به ساختن حساب کاربری در هوم سرویز کنند. برای استفاده از هوم سرویز سرویس گیرنده باید نام، نام خانوادگی، آدرس پست الکترونیکی و شماره همراه خود را در نرم‌افزار هوم سرویز ثبت کند.
سرویس گیرنده می‌پذیرد اطلاعات خود را به صورت صحیح و به‌روز در هوم سرویز وارد کند.
هر فرد تنها می‌تواند یک حساب کاربری به عنوان سرویس گیرنده در هوم سرویز داشته باشد.
مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری شما در هوم سرویز انجام می‌شود به عهده سرویس گیرنده است.
مسئولیت حفظ امنیت اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و رمز عبور به عهده سرویس گیرنده است. در صورت مفقود شدن یا دزدیده شدن اطلاعات حساب کاربری، سرویس گیرنده موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع هوم سرویز برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به هوم سرویز انجام نشده است مسئولیت همه فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام می‌شود به عهده کاربر خواهد بود.
سرویس گیرنده حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به فرد یا شرکت دیگری منتقل کند.
در شرایط خاصی ممکن است از سرویس دهنده و یا سرویس گیرنده برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شوند، در چنین شرایطی چنانچه اطلاعات کافی در اختیار هوم سرویز قرار ندهد، هوم سرویز می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه سرویس به وی خودداری کند.
3- ‌استفاده از هوم سرویز

     •       شماره پشتیبانی هوم سرویز 02191001332 را به خاطر بسپارید، در صورت بروز هر موردی با واحد پشتیبانی تماس بگیرید.
     •     هوم سرویز به دلایل مختلف با برخی  همیاران قطع همکاری میکند به همین دلیل از هماهنگی مستقیم با همیاران اجتناب کنید، ارتباط مستقیم باعث میشه شما امنیت، گارانتی و پشتیبانی خدمات را از دست بدید.
     •      استفاده مداوم از یک همیار به مرور زمان، به دلیل ایجاد رابطه صمیمانه باعث درخواستهای غیرمعمول می شود، اطلاع شرکت از وضعیت سرویس دهی همیاران علاوه بر اینکه سبب نظارت دائمی بر کار و رفتار آنها می شود از بروز این موردها جلوگیری می کند.
     •      تمامی همیاران هوم سرویز گزینش شده، قابل اعتماد و متعهد هستند اما توصیه ما بر این است که جهت آسودگی خاطر بیشتر، در طول مدت سرویس دهی در منزل یا محل کار حضور داشته باشید.
با استفاده از سرویس هوم سرویز، سرویس دهنده و سرویس گیرنده می‌پذیرند که از هوم سرویس برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکند. 
سرویس گیرنده متعهد می‌شود هیچ‌گاه از هوم سرویز به صورتی که به آن یا شرکای آن صدمه‌ای وارد کند استفاده نکند.
کاربر می‌پذیرد که هوم سرویز ممکن است از ارسال SMS (پیامک) به عنوان راه ارتباطی هوم سرویز با وی استفاده کند. سرویس گیرنده می‌تواند درخواست کند که ارسال این پیام‌ها قطع شود اما می‌پذیرد که با انصراف از دریافت این پیام‌ها، ممکن است در استفاده از سرویس با مشکل مواجه شود.
هوم سرویز ممکن است کدهایی به منظور هدیه به سرویس گیرنده ارائه کند که با وارد کردن این کدها در برنامه موبایل، تخفیفاتی به سرویس گیرنده داده ‌شود و یا مبلغ مشخصی به حساب کاربر در هوم سرویز اضافه شود. سرویس گیرنده می‌پذیرید که اجازه انتقال یا فروش آنها را به افراد دیگر ندارد. همچنین سرویس گیرندگان  مجاز نیستند این کدها را به صورت عمومی منتشر کنند (حتی اگر هوم سرویز در فضاهای عمومی این کد ها را منتشر کرده باشد) مگر اینکه هوم سرویز رسما این اجازه را به آنها داده باشد.
سرویس گیرنده می‌پذیرد اعتباری که در حساب کاربری خود در هوم سرویز دارد مستقل از روش کسب آن (در نتیجه وارد کردن کدهای تخفیفی که هوم سرویز در اختیار آنها قرار می‌دهد یا هر روش دیگری) فقط برای استفاده از سرویس ارایه شده توسط هوم سرویز قابل استفاده است و امکان دریافت این وجه را به صورت نقد ندارد.
سرویس گیرنده می‌پذیرد کدهایی که جهت ارایه تخفیف به وی داده می‌شود ممکن است منقضی شوند. از آنجایی که هوم سرویز برای ارائه این کدها هزینه ای از سرویس گیرندگان دریافت نمی‌کند، این حق برای هوم سرویز محفوظ است که مبلغ یا درصد تاثیر این کدها را حتی پس از انتشار آنها تغییر دهد یا در صورت لزوم آنها را باطل کند. همچنین درصورتی که هوم سرویز تشخیص دهد که استفاده از این کد به دلیل خطای فنی یا تخلف صورت گرفته است و یا غیر قانونی بوده است می‌تواند این کدها یا اعتباری که در نتیجه استفاده از آنها به حساب سرویس گیرنده اضافه شده است را باطل یا حذف کند.
مسئولیت تامین اینترنت و سخت‌افزار لازم و همچنین پرداخت هزینه‌های مربوط به آنها برای استفاده از هوم سرویز به عهده سرویس گیرنده است. هوم سرویز نسبت به اجرا شدن سرویس ارائه شده روی همه دستگاه‌ها یا همه شبکه‌های ارتباطی (اینترنت، شبکه تلفن‌همراه و …) تضمینی نمی‌دهد.
سرویس گیرنده می پذیرد انتخاب سرویس و شرایط و ضوابط آن و همچنین سرویس دهنده و قیمت و شرایط آن به عهده خود بوده و هوم سرویز نقش کاتالیزور و تسهیل گر را در این فرآیند ایفا می کند.
سرویس گیرنده متعهد می شوند پس از اتمام سرویس از هیچ بخش از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده از هوم سرویز، از سرویس دهنده کسب کرده است هیچ‌گونه استفاده‌ای نکند. طبعاً ذخیره کردن اطلاعات سرویس دهنده در دستگاه تلفن همراه یا به هر شیوه دیگری نیز مغایر با قوانین هوم سرویز خواهد بود. سرویس گیرنده متعهد می‌شوند فقط در شرایط ضروری از اطلاعات سرویس دهنده استفاده کند. استفاده سرویس دهنده و سرویس گیرنده از این اطلاعات باید مطابق با عرف جامعه و قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
کاربر می پذیرد متن حریم شخصی هوم سرویز (در انتهای صفحه) را مطالعه کرده و مورد قبول ایشان است.
4- ‌هزینه ها و پرداخت
سرویس گیرنده آگاه است که استفاده از هوم سرویز می‌تواند هزینه‌هایی برای او داشته باشد.
امکان استرداد هزینه‌هایی که سرویس گیرنده یا سرویس دهنده احیانا به هوم سرویز می‌پردازد وجود ندارد.
سرویس گیرنده می‌پذیرد هزینه سرویس به طور تقریبی در هوم سرویز از طرف سرویس دهنده مشخص شده و ممکن است با توجه به سرویس مورد نظر و پس از انجام بازدید توسط سرویس دهنده تغییرات نسبی در آن اعمال گردد و قیمت نهایی پس از بازدید به وی اعلام گردد، لذا در صورت تایید اعتراضی نسبت به هزینه سرویس نمی‌تواند داشته باشد.
پرداخت هزینه سرویس فقط به صورت نقدی و مستقیم توسط سرویس گیرنده به سرویس دهنده داده می شود و هوم سرویز نقشی در این تراکنش مالی نخواهد داشت.
سرویس گیرنده می‌پذیرد هیچوقت درخواست سرویس از هوم سرویز را ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس را داشته باشد. سرویس گیرنده اگر پس از ارسال درخواست سرویس و پذیرش درخواست توسط یک سرویس گیرنده، سرویس را لغو کند، یا در مکان مشخص شده و در زمان مشخص حضور پیدا نکند با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار هوم سرویز می شود، هوم سرویز ممکن است هزینه‌ای به عنوان جریمه از اعتبار او کسر یا از نامبرده وصول کند. همچنین هوم سرویز مجاز است از اعتبار سرویس دهندگانی که پس از قبول یک سرویس، سرویس را لغو می‌کنند یا پس از پذیرش سرویس در مکان مشخص شده حضور پیدا نمی‌کنند، با توجه به عدم رعایت مقررات مربوط که منجر به عدم حفظ شهرت کاری و اعتبار هوم سرویز می‌شوند هزینه‌ای به عنوان جریمه از اعتبار آنها کسر یا از نامبرده وصول کند.
سرویس دهنده می‌پذیرد هر گونه تخریبی غیر اصولی که در منزل سرویس گیرنده در نتیجه استفاده از سرویس وی ایجاد شود، مسئولیت تامین هزینه‌های مربوط به تعمیر، شست و شو و … به عهده وی خواهد بود. در چنین مواردی هوم سرویز حق دارد این هزینه‌ها را از اعتبار موجود در حساب سرویس دهنده کسر یا از وی وصول کند.
در خصوص هرگونه خسارت جانی یا مالی که در نتیجه اتفاقات حین اجرای سرویس توسط سرویس دهنده یا سرویس گیرنده رخ می دهد، هوم سرویز مسئولیتی نداشته و نخواهد داشت.
مسئولیت رعایت کلیه قوانین و مقررات نافظ بر کسب و کار سرویس دهنده اعم از کسب مجوزهای قانونی و امور مالیاتی و ... عهده وی بوده و هوم سرویز مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.
5- محدودیت مسئولیت
سرویس گیرنده می‌پذیرد که هوم سرویز پیمانکار نهایی نیست، بلکه تنها یک خدمات نرم‌افزاری است که ارتباط بین سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان را جهت توافق بر انجام یک سرویس فراهم می‌کند. در هوم سرویز سرویس دهنده مختار است یک درخواست سرویس را بپذیرد یا رد کند، همچنین سرویس گیرنده مختار است پس از ارسال درخواست سرویس و مشخص نمودن سرویس دهنده و قبل از عزیمت سرویس دهنده به نقطه مبداء، سرویس را انجام دهد یا خیر. لذا هر سرویسی که سرویس دهنده به سرویس گیرنده ارایه می‌دهد باید به عنوان یک قرارداد لازم مستقل بین ایشان در نظر گرفته شود. هوم سرویز هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال مسائلی که در حین ارایه سرویس ممکن است اتفاق بیافتد، از قبیل تاخیر و ... ندارد.
سرویس دهنده متعهد می گردد در انجام و ارایه خدمات به سرویس گیرنده حداکثر تلاش خود را نموده و از نیروهای متعهد، سالم و امین استفاده نماید.
کاربر می‌پذیرد مسئولیت تمامی خطرها و اتفاقاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از هوم سرویز یا سایر سرویس مرتبط با هوم سرویز، برای کاربر به وجود بیاید به عهده کاربر است. هوم سرویز هیچ مسئولیتی در قبال مشکلاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از هوم سرویز توسط یک کاربر، برای کاربران یا افراد دیگر ایجاد شود از جمله از بین رفتن داده‌ها، مصدومیت‌هایی که به افراد وارد می شود، یا صدمه‌هایی که به دارایی‌های افراد وارد می‌شود به عهده ندارد.
هوم سرویز هیچ تضمینی در خصوص کیفیت سرویس، زمان ارائه سرویس و یا کیفیت و سلامت محصولاتی که با استفاده از سرویس‌های هوم سرویز خریداری شود ارائه نمی‌دهد.
خدمات هوم سرویز با مشارکت خدمات شرکت‌های دیگری ارائه می‌شود که هوم سرویز کنترل صد در صد روی سرویس دهندگان ندارد. لذا سرویس گیرنده می‌پذیرد که این خدمات قوانین استفاده و مقررات مختص خود را دارند و هوم سرویز مسئولیتی در خصوص قوانین و خدمات این شرکت‌ها ندارد.
هوم سرویز مسئولیتی در قبال کالاها یا اشیایی که سرویس گیرنده ممکن است در  حین انجام سرویس توسط سرویس دهنده گم کنند ندارد، هرچند همکاری لازم برای یافتن اشیاء گم شده توسط هوم سرویز صورت خواهد گرفت.
6- ‌موارد فنی
کاربر حق ندارد هیچ‌گونه تلاشی در جهت استخراج سورس کد (Source Code) نرم‌افزارهای هوم سرویز شامل دیکامپایل(Decompile)، مهندسی معکوس(Reverse Engineering) یا فعالیت‌های مشابه انجام دهند، مگر اینکه اجازه چنین کاری به صورت قانونی صادر شده باشد.
کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخه دیگری از هوم سرویس را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین وی مجاز نیست در نرم‌افزار هوم سرویز یا در روش ارائه سرویس تغییر یا اخلالی ایجاد کند.
کاربر حق ندارد برنامه یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری(Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سرویس اجرا کند.
کاربر حق ندارد هیچ فعالیتی در راستای حصول دسترسی غیرقانونی و غیر متداول به هیچ بخش هوم سرویز انجام دهد.
7- محتوای تولید شده توسط کاربران
هوم سرویز ممکن است گاهی به کاربران اجازه دهد که در وب سایت، برنامه موبایل و یا سایر بخش‌های این سرویس عکس، متن، فایل صوتی، فایل تصویری یا فایل‌های مشابه منتشر کنند. مالکیت هر مطلب(شامل متن، عکس، فایل صوتی، فایل تصویری و …) که به این شکل در سرویس ثبت شود همچنان متعلق به کاربران خواهد بود اما با ثبت آنها در سرویس‌های مرتبط به هوم سرویز کاربران این حق را به هوم سرویز می‌دهند که آنها را در هر مکان و هر زمانی به صورت دیجیتال یا چاپی برای هر نوع کاربردی منتشر کند. همچنین هوم سرویز مجاز است حق انتشار این مطالب را به اشخاص یا شرکت‌های دیگر منتقل کند.
8- قطع سرویس
هوم سرویز در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد حضور یک کاربر (سرویس دهنده یا سرویس گیرنده) می‌تواند برای هوم سرویز یا مشتریان خطرناک باشد یا مطلوب نباشد حق حذف دسترسی کاربر مذکور به هوم سرویز را دارد.
9- توافق از راه دور
کاربر توافق می‌کند جهت مبادله آسان اطلاعات، کلیه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به هوم سرویز، از طریق سیستم رایانه‌ای هوم سرویز بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می‌کند.
مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهده کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، کلیه داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیه نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.
کاربر می‌پذیرد هر گونه رویه، اشکال، عبارات مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام‌های صادره از طرف هوم سرویز به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب می‌شود و هر گونه ادعائی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.
کاربر با عضویت در هوم سرویز قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می‌کند.
10- حریم خصوصی
رعایت حریم شخصی کاربران برای هوم سرویز بسیار حائز اهمیت است. 
________________________________________
11- جمع آوری اطلاعات
اطلاعاتی که شما مستقیما در هوم سرویز ثبت می‌کنید
بخشی از اطلاعاتی که هوم سرویز ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست سرویس، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سیستم ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌شود.
اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود
علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سیستم ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در هوم سرویز ذخیره می‌شود. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند.
نحوه استفاده از سرویس
هوم سرویز اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت هوم سرویز را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهینه‌سازی کیفیت سرویس استفاده می‌شود.
اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت
هوم سرویز ممکن است اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سرویس استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت‌افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

12- استفاده از اطلاعات
اطلاعاتی که در هوم سرویز ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد: ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات 
برقراری ارتباط بین سرویس دهنده و سرویس گیرنده جهت تسهیل فرآیند. به طور مثال سرویس دهنده می‌تواند با شماره تلفن همراه سرویس گیرنده برای پیدا کردن وی استفاده نماید.
ارتباط هوم سرویز با سرویس گیرنده جهت اطلاع‌رسانی 
شخصی‌سازی سرویس برای هر سرویس گیرنده شامل ارائه پیشنهادهای ویژه 

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi