نظافت و پذیراییهوم سرویز

روش انتخاب بهترین شرکت های خدماتی ✔️ شرکت خدمات نظافتی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

دسترسی همگانی به اینترنت کارها را بسیار ساده کرده است. شهروندان تنها با چند کلیک می توانند خدمات موردنیاز خود را از شرکت‌های خدماتی دریافت کنند. خدمات شرکت‌های خدماتی شامل طیف گسترده ای از مواردی است که به‌طورمعمول خانواده ها به آن احتیاج دارند. اعزام تعمیرکار لوازم برقی به محل،اعزام کارگر خدماتی، نقاشی ساختمان، نماشویی و شستشوی نمای بیرونی ساختمان، نظافت مشاعات و بسیاری از امور را می توان از شرکت‌های خدماتی درخواست کرد و در کوتاه ترین زمان از خدمات این شرکت ها بهره مند شد.

سهولت استفاده از امکانات شرکت‌های خدماتی موجب شده تا مصرف کنندگان خدمات شرکت‌های خدماتی هوم سرویز هرروز بیشتر شوند. این امر می‌تواند رفاه و آسایش خانواده ها را به همراه داشته باشد به شرطی که جانب احتیاط را رعایت کنیم. شما برای دریافت خدمات مورد نظر از شرکت‌های خدماتی چه کاری انجام می دهید؟ آیا وارد شدن به یک سایت، پیدا کردن یک شماره تماس، استفاده از یک اپلیکیشن به تنهایی می‌تواند تضمین کننده خدمات درخواستی باشد؟

با توجه به فراگیر شدن شرکت‌های خدماتی، لزوم آگاهی در مورد خود شرکت بیشتر شده است. تبلیغات گسترده و ظاهری شیک و مدرن نباید موجب گمراهی مصرف کننده شود. قبل از اینکه با یک شماره ثبت شده بر روی کارتی با گرافیک زیبا تماس بگیرید و تقاضای سرویس مورد نظر را داشته باشید بهتر است به این نکات توجه کنید.

ثبت سفارش رایگان در بهترین شرکت خدماتی در تهران

استفاده از خدمات شرکت‌های خدماتی

شرکت نظافتی هوم سرویز

۱-استفاده از خدمات شرکت‌های خدماتی که در متن آگهی تبلیغاتی، آدرس کامل شرکت را ذکر نکرده اند کار صحیحی نیست.  برای بهره مند شدن از خدمات این شرکت ها باید بدانیم از اعتبار شرکت اطمینان کافی پیدا کرد.

۲-چگونگی مراحل جذب سرویس‌دهنده‌هایی که با شرکت‌های خدماتی کار می کنند بسیار مهم است. برخی از شرکت‌های بدون اعتبار از سرویس دهندگان بدون دریافت مدارک معتبر و تضمین شده استفاده می کنند که می‌تواند دردسرساز باشد. شرکت‌های خدماتی معتبر برای حفظ اعتبار خود و رضایت مشتری ارزش قائل هستند و در هنگام جذب سرویس کار، حتماً از پیشینه و مدارک شناسایی وی اطلاع پیدا می کنند. چنانچه از خدمات شرکت‌های خدماتی ثبت شده استفاده می کنید، خیالتان از بابت نیروی اعزام شده به منزل راحت باشد. نیروهای خدماتی شاغل در این شرکت ها همگی دارای گواهی سلامت بوده و دارای ضمانت نامه معتبر نیز می باشند.

۳- شرکت‌های خدماتی معتبر دارای تجربه کافی درزمینهٔ خدمات درخواستی هستند و قبل از اعزام نیروی متخصص می توانند برآورد منطقی و صحیحی از قیمت و هزینه های خدمات ارائه شده داشته باشند. این‌گونه شرکت‌های خدماتی دارای فرم‌های مخصوص با قیمت های مشخص می باشند. این درحالی است که استفاده از خدمات یک شرکت نامعتبر، همیشه خطر افزایش هزینه در محل را با دستاویزهای مختلف به همراه دارد. گاهی دیده شده هزینه نهایی پس از اتمام کار، بسیار بیشتر از مبلغ تعیین شده محاسبه شده است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

۴- شرکت‌های خدماتی هیچ مسئولیتی در قبال ارتباط مستقیم مشتری با سرویس دهنده ندارند. این به دلیل مخاطرات احتمالی است که اغلب موارد دیده شده است. لذا از تماس مستقیم با سرویس دهنده بدون هماهنگی با شرکت خدماتی اجتناب کنید. این امر می‌تواند موجب از دست دادن گارانتی خدمات توسط شرکت شود.

مزایای استفاده از شرکت خدماتی برای نظافت ساختمان

توصیه های طلایی هوم سرویز را جدی بگیرید

 بهترین شرکت نظافتی شمال تهران

۵- شرکت‌های خدماتی معتبر می توانند ارتباط خود را با برخی از سرویس دهندگان قطع کنند. دلیل این موضوع، سیاست های کاری و مدیریتی شرکت‌های خدماتی است برای مثال سرویس‌دهندگانی که نتوانند رضایت مشتری را جلب کنند پس از مدتی از لیست سرویس‌دهنده‌های هوم سرویز حذف خواهند شد. در هر صورت دلایل قانونی بسیاری می‌تواند موجب قطع همکاری سرویس دهنده ها با شرکت‌های خدماتی شود که مشتری از آن آگاه نیست. لذا توصیه می شود تحت هیچ عنوانی مشتری به طور مستقیم با شماره سرویس دهنده تماس حاصل نکند. این موضوع خارج از حیطه اختیارات شرکت است و ممکن است تبعاتی را به همراه داشته باشد.

۶- برای استفاده از خدمات شرکت‌های خدماتی کیفیت کار مهم است نه فرد. در واقع باید بدانید که استفاده از یک سرویس دهنده به طور مداوم مزایا و معایب خود را دارد. به تجربه دیده شده برخی از افراد رابطه صمیمی و دوستانه ای را با نیروی اعزام شده برقرار می کنند که می‌تواند مشکل آفرین باشد. عمده مشکل به وجود آمده در این موارد این است که حتی در صورت عدم رضایت از سرویس نمی توانید تقاضای قطع همکاری کنید. هرگز رابطه دوستانه را با کار تلفیق نکنید.

۷- پس از تماس و هماهنگی با شرکت خدماتی، لازم است تا در زمان تعیین شده در محل حضور داشته باشید. بهتر است قبل از تقاضای سرویس مورد نظر، زمان خود را تنظیم کنید. شرکت‌های خدماتی بر اساس جدول زمانی مشخصی نیروهای متخصص را به محل اعزام می کنند که از قبل اطلاع رسانی می شود.

نیروی متخصص نظافت منزل

پیشنهاد

با توجه به ذهنیتی که در ارتباط با ورود افراد ناآشنا وجود دارد بهتر است قبل از ورود سرویس دهنده به منزل، همه اشیای قیمتی را از دسترس خارج کنید و در محل امنی قرار دهید. سرویس دهنده های هوم سرویز همگی دارای ضمانت نامه معتبر بوده و تضمین شده هستند و این مورد به دلیل ایجاد آرامش بیشتر و آسودگی خیال مشتری پیشنهاد می شود.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

یک دیدگاه

  1. من تا به حال با این سبک از شرکتهای خدماتی کار نکرده بود.من چون شاغل هستم معمولا زیادنظافتچی میگیرم . همیشه از دو سه روز جلوتر به شرکت نظافتی نزدیک خونه مون که شماره اش رو داشتم و سالهاست از اونجا نیروی خانم میگرفتم زنگ میزدم. تا اینکه یک روز که منتظر نیروی نظافتچی بودم. نطافتچی پیام داد که نمیتونم بیام و بعد گوشیش رو خاموش کرد . شرکت هم که هر چی زنگ میزدم اشغال بود . من هم اون شب مهمون داشتم و واقعا دست تنها بودم.تنها چاره ای که داشتم این بود که سریع توی اینترنت سرچ کنم . با اولین شماره از سرچ گوگل تماس گرفتم که همین هوم سرویز بود. خدارو شکر ظرف ۲ ساعت تا ۲ ساعت و نیم تونسستند نیروی خوب برام بفرستند . از اون به بعد مشتری هوم سرویز شدم. و همیشه یک روز جلوتر درخواستم از اپلیکیشن ثبت می کنم . حتی اون شب برای مهمونها هم ماجرا رو تعریف کردم و اونها هم با هوم سرویز آشنا شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا