هوم سرویز

درباره ما

هوم سرویز اولین سامانه هوشمند خدمات درب منزل به صورت یکپارچه در کشور می باشد، سامانه هوم سرویز انواع خدمات فنی و نظافتی را برای رفاه حال خانواده ها بر عهده می گیرد. با طیف  گستره‌ای از خدمات متنوع برای تمام افراد خانواده و هر رده‌ی سنی که «یک خانواده خوشحال» را به ارمغان می آورد. هوم سرویز اولین سامانه هوشمند و یکپارچه خدمات درب منزل آنلاین است که خدمات ویزه ای را در همه مناطق تهران به شهروندان عرضه می کند.

برای ورود به سایت و استفاده از سامانه هوم سرویز وارد این آدرس شوید.  https://homeservize.com

اصول اولیه سامانه هوم سرویز

“پاسخگویی سریع| ، “مقایسه قیمت سرویس دهنده ها و میزان رضایت مشتریان” و “امنیت” سه اصل اولیه است که هوم سرویز از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، سورپریزهای تازه ای برای خانواده های ایرانی داشته باشد.

الف- پاسخگویی سریع

کارشناسان هوم سرویز در تمام ساعات شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند و به لحاظ پاسخگویی به درخواست ها بسیار سریع عمل می کنند.

ب- قیمت مناسب سرویس دهنده ها و میزان رضایت مشتریان

قبل از ثبت درخواست در این سامانه، قیمت خدمات درخواستی را از سایرین استعلام نمایید. قیمت مناسب خدمات ارائه شده در هوم سرویز، قابل باور نیست. میزان رضایت بالای مشتریان از قیمت خدمات درخواستی، شاهدی است بر ادعای ما.

ج-امنیت

بحث امنیت مهم ترین اصل در سامانه هوشمند هوم سرویز است. متخصصین با تجربه هوم سرویز همگی از نیروهای تضمین شده و مورد اعتماد هستند و دارای گواهیمعتبر می باشند. ورود یک نیروی خدماتی به منزل یک اتفاق مهم است و به سادگی نمی توان به افراد اعتماد کرد. آسایش و امنیت خانواده ها مهم ترین اصل در این سامانه مردمی است.

دامنه خدمات سامانه هوم سرویز

دامنه خدمات هوم سرویز تمامی خدمات قابل ارایه درب منزل اعم از تعمیرات و بازسازی، زیبایی و آرایش، فرهنگی و آموزش، بهداشتی و مراقبتی، نظافت و جابجایی و تفریحی و سرگرمی می باشد.

چرا هوم سرویز؟

  • مرکز مشاوره و پشتیبانی تمامی خدمات شهروندی
  • دارای سرویس دهنده های با اخلاق حرفه ای و سابقه تایید شده
  • امکان جستجو و  انتخاب سرویس دهنده ها در سریع ترین زمان
  • تضمین کیفیت خدمات ارائه شده و گارانتی تمام سرویس ها
  • قابلیت انتخاب سرویس دهنده با قیمت مد نظر شما
  • امکان ارائه سرویس در زمان مقرر و بدون تاخیر

برای ورود به سایت و سامانه هوم سرویز  کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا