نظافت و پذیرایی

بهترین شرکت سمپاشی در تهران برای مبارزه با حشرات موذی

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

زندگی در شهرهای بزرگ مزایا و مشکلات خاص خود را دارد. یکی از بدترین اتفاقاتی که در اکثر منازل تهران شاهد آن هستیم، هجوم جانوران موذی و حشرات مزاحم به فضای امن خانه هاست. سوسک ریز آشپزخانه، ساس، کنه، موش، زنبور وحشی و بسیاری از موجودات به منازل مسکونی راه پیدا کرده و به سرعت در حال انتشار هستند. این موجودات ناقل اصلی بسیاری از بیماری های خطرناک هستند.

برخی اوقات تنها راه برای خلاصی از حشرات آزار دهنده استفاده از خدمات شرکت سمپاشی برای دفع آفات خانگی است. شرکت سمپاشی مرجعی ثبت شده و دارای مجوزهای لازم برای استفاده از سموم و آفت کش ها است و به صورت تخصصی در زمینه سمپاشی ساختمان فعالیت می کند. حشرات ، جوندگان، کرم ها و سایر موجودات موذی موجب بیماری و گسترش الودگی در محیط زندگی می شوند و می بایست به صورت قطعی از محیط حذف شوند.

استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای برای از بین بردن موجودات موذی و ناقل بیماری، اقدامی آگاهانه است که سلامت اعضای خانوار را به همراه است. وجود ساختمان های فرسوده و اماکن قدیمی در همه مناطق موجب شده تا مکانی امن برای انواع جوندگان و حشرات ایجاد شود.

جمع شدن زباله ها، ته مانده های غذایی، جوی های آلوده و بسیاری عوامل دست به دست هم داده اند تا سرعت تکثیر جوندگان در تهران با جهش ناگهانی افزایش داشته باشد. این موضوع در ارتباط با حشرات بسیار نا خوشایند تر است. همه ما خبرهایی از هجوم مگس سفید به فضای سبز تهران را شنیده ایم. چندین شرکت سمپاشی مسئول مقابله با موش ها و مگس سفید در سطح شهر هستند که فعالیت گسترده ای دارند. برای پیشگیری از ورود حشرات و موجودات موذی باید مانع ورود این جانوران به فضای داخل منزل شد.

پیشنهاد مطالعه: هزینه سمپاشی منزل چقدر است؟

پیشنهاد مطالعه:ضرورت سمپاشی منازل و دفع موجودات موذی برای خانواده ها

شرکت سمپاشی در تهران شرکت سمپاشی

سمپاشی منازل شمال تهران

همیاران هوم سرویز در شرکت سمپاشی آمادگی کامل برای فعالیت در شمال تهران را دارند. سمپاشی منازل شمال تهران توسط کادر حرفه ای و با تجربه انجام شده و اصول ایمنی برای سلامت خانواده ها به طور کامل لحاظ می شود. شرکت سمپاشی تنها مرجع رسمی برای از بین بردن آفات و جانوران موذی در پایتخت است. تنها با یک تماس متخصصین هوم سرویز برای انجام خدمات سمپاشی در محل حاضر می شوند.

سمپاشی منازل جنوب تهران

جنوب تهران دارای محلات قدیمی و ساختمان هایی با بافت قدیمی است. قرار گرفتن ساختمان های قدیمی در مجاورت ساختمان های نو ساز، فضای بیشتری را برای انتشار حشرات و موجودات موذی فراهم کرده است. سمپاشی منازل جنوب تهران در حفظ سلامت خانواده های تهرانی نقش موثری دارد. اگر ساکن جنوب تهران هستید می توانید به صورت تلفنی و یا آنلاین با همیاران هوم سرویز در شرکت سمپاشی هماهنگ کنید. بهترین شرکت سمپاشی در تهران با داشتن چندین سال تجربه آماده سمپاشی مناطق جنوب تهران است.

سمپاشی منازل شرق تهران

بهترین شرکت سمپاشی دارای مجوز رسمی آماده سمپاشی و دفع موجودات مزاحم در شرق تهران است. اگر در محل زندگی خود با موش یا سایر جوندگان و حمله حشرات مزاحم روبرو هستید بهتر است مشکل را به صورت جدی و ریشه ای حل کنید. سمپاشی منازل و سایر اماکن در شرق تهران توسط بهترین شرکت سمپاشی با نیروهای تعلیم دیده انجام می شود. شرکت سمپاشی می تواند از افزایش حشرات در تهران جلوگیری کند. خدمات سمپاشی را از سامانه خدمات منزل هوم سرویز درخواست کنید ما بهترین ها را با هماهنگی قبل درب منزل اعزام م کنیم.

سمپاشی منازل غرب تهران

در غرب تهران زندگی می کنید؟ نگران انتخاب شرکت سمپاشی و هزینه سمپاشی نباشید. هوم سرویز ارائه دهنده خدمات سمپاشی در غرب تهران با نیروهای متخصص همراه همیگی خانواده های تهرانی است. شرکت سمپاشی ارائه دهنده خدمات سمپاشی منازل غرب تهران است. نیروهای متخصص سمپاشی در این منطقه توانسته اند رضایت صد در صدی مشتریان را جلب کنند. خدمات شرکت سمپاشی غرب تهران برای از بین بردن حشرات مزاحم خانگی از سرویس هایی است که در تمام فصول سال فعال است.

راه های از بین بردن موجودات موذی و حشرات خانگی

بهترین شرکت سمپاشیشرکت سمپاشی

آفت کش ها و سموم بلای جان حشرات خانگی هستند ولی می توانند خطراتی را برای کودکان و افراد خانواده به همراه داشته باشند. بسیاری از اوقات به جای تماس با شرکت سمپاشی، اقدام به خرید سموم مختلف و سمپاشی منزل می کنیم.

هیچ چیز به اندازه مسمومیت با آفت کش های خانگی نگران کننده نیست. پودر سم، اسپری سوسک کش، سم ضد ساس، طعمه های موش موجب تحریک و آلرژی در انسان شده و گاهی تبعات ناخوشایندی را به همراه دارد. برای پیشگیری از نفوذ حشرات به منزل این راه ها را امتحان کنید.

دسترسی به مواد غذایی و آب را قطع کنید

برای جلوگیری از انفجار جمعیت حشرات ریز، سوسک، ساس، کنه و … باید منابع غذایی را از دسترس این حشرات دور کنید. زباله ها و آلودگی ها منبع اصلی برای زندگی و تکثیر جانوران موذی هستند. با نظافت منزل و تمیز کردن خانه می توان با کمترین تلاش، بیشترین نتیجه را گرفت. آشپزخانه محل تجمع بسیاری از موجودات نظیر سوسک، مورچه و زنبور است. سینک ظرفشویی را همیشه تمیز کرده و ظروف را بشویید. خرده های مواد غذایی را با جارو پاک کنید. به صورت هفتگی و مرتب کل منزل را نظافت و تمیز کنید. زباله ها را در سطل های در بسته نگهداری کرده و به موقع از منزل خارج کنید. مراقب نشتی های آب باشید، شیر آبی که چکه می کند یا لوله ای که نشتی دارد می تواند آب مورد نیاز را در اختیار جوندگان و حشرات قرار دهد.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

اگر وقت تمیزکاری و نظافت منزل را ندارید از هوم سرویز کمک بگیرید. با نصب اپلیکیشن هوم سرویز روی گوشی های اندرویدی، می توانید درخواست اعزام کارگر خدماتی را ثبت کنید. در کوتاه ترین زمان کارگر خانم و آقا برای انجام نظافت به محل اعزام می شود.

راه ورود حشرات و جوندگان به منزل را قطع کنید

همه سوراخ ها و درزها را بگیرید. سوراخ فاضلاب محل خروج سوسک، درزهای تختخواب محل زندگی ساس، پنجره ها محل ورود زنبور و کابینت آشپزخانه مکانی برای تخم ریزی سوسک ریز است. با نصب توری پنجره مانع ورود حشرات و موجودات به داخل منزل شوید. کابینت های آسیب دیده و شکسته را تعمیر کنید. روی فاضلاب ها از درپوش مناسب استفاده کنید. مراقب باشید هر فضای کوچکی می تواند راه ورودی برای حشرات یا جوندگان به داخل منزل باشد.

از خدمات شرکت سمپاشی استفاده کنید

شرکت سمپاشی جایی است که کارشناسان متخصص را برای دفع آفات در استخدام دارد. استفاده از سموم شمیایی و انواع آفت کش ها در تخصص کارشناسان شرکت سمپاشی است. چنانچه با راهکارهای پیشنهادی نتوانید مانع ورود حشرات به منزل شوید باید چاره دیگری بیندیشید. سمپاشی منزل بهترین راه برای خلاص شدن از حشرات و جانوران موذی به منزل است.

فراموش نکنید که سرعت تکثیر حشرات و جوندگان بسیار زیاد است. به این ترتیب در زمان بسیار کوتاهی این موجودات تکثیر کرده و در همه درزها و سوراخ ها تخم گذاری می کنند. استفاده از خدمات شرکت سمپاشی راه حل قطعی برای از بین بردن آفات خانگی است. شرکت خدماتی از افراد تحصیلکرده و متخصص برای سمپاشی استفاده می کند. متخصصین شرکت سمپاشی به خوبی می دانند انواع سموم را در چه زمان و با چه میزانی استفده کتند.

سمپاشی و ریشه کنی ساس رختخواب

ساس موجودی کوچک است که فعالیت شبانه دارد. ساس ها در روز بین درزها پنهان شده و در شب شروع به تغذیه از خون انسان یا حیوانات خانگی می کنند. ساس رختخواب در مقابل اسپری های آفت کش معمولی مقاوم است و به سادگی با سمپاشی از بین نمی رود.

استفاده از خدمات شرکت سمپاشی برای رشه کنی ساس، تنها راه موثر برای از بین بردن اصولی ساس است. استفاده بی رویه از سموم توسط افراد غیر حرفه ای موجب ایجاد سوش های مقاوم ساس شده که آلودگی بیشتری ایجاد می کنند. در صورت مشاهده ساس و یا محل گزیدگی ساس به سرعت با شرکت سمپاشی تماس بگیرید. ساس رختخواب با سرعت زیادی تکثیر می شود. همیاران هوم سرویز در شرکت سمپاشی آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی و ریشه کنی ساس در همه مناطق هستند.

سمپاشی سوسک در شرکت سمپاشی

سوسک ها در همه فصل ها دیده می شوند. سوسک ها از چاه های فاضلاب خارج شده و در هر مکانی وارد می شوند. انواع سوسک، پشه ها، حرات و جانوران می توانند بیماری ها را منتقل کنند. برای حفظ سلامتی باید سوسک ها را از محیط زندگی دور نگه داشت.

شرکت سمپاشی با استفاده از محلول های مناسب، سمپاشی سوسک را انجام داده و از تکثیر آن جلوگیری می کند. برای حذف کامل سوسک و دیگر موجودات بهتر است دوبار در سال اقدام به سمپاشی کرد. شرکت سمپاشی برای نوبت بعدی سمپاشی راهنمایی های لازم را خواهد داشت. توجه داشته باشید که تخم حشرات با یکبار سمپاشی به صورت صد در صدی از بین نخواهد رفت. توصیه های شرکت سمپاشی را جدی بگیرید.

انتخاب شرکت سمپاشیشرکت سمپاشی

بهترین زمان سمپاشی

متخصصین شرکت سمپاشی دارای تجربه کافی در ارتباط با نحوه زندگی موجودات موذی هستند. بر همین اساس زمان سمپاشی با توجه به نوع حشره مشخص خواهد شد. چنانچه سمپاشی در زمان مناسب انجام نشود، هزینه سمپاشی ساختمان هدر رفته و هیچ فایده ای نخواهد داشت.

به توصیه کارشناسان شرکت سمپاشی بهتر است سمپاشی سوسک هم زمان با تاریکی هوا و غروب انجام شود. برای ریشه کنی ساس و کک باید در صبح زود اقدام کرد. البته شرکت سمپاشی در همه ساعات روز می تواند برای از بین بردن موش و سایر جوندگان اقدام کند و از این نظر محدودیت زمانی وجود ندارد. تاخیر در سمپاشی موجب خسارت بیشتر این موجودات شده و توصیه نمی شود. لذا در صورت مواجهه با محل تجمع سوسک ها، زنبورها، کرم ها و …. به سرعت با شرکت سمپاشی تماس بگیرید.

یکی از مشکلاتی که با شروع فصل گرما به وجود میاد هجوم انواع حشرات موذی به منازل هست . این موجودات ناقل انواع بیماری ها و آلودگی ها هستند و مشکلات بهداشتی بسیاری ایجاد می کنند. در این ویدئو چند روش موثر برای جلوگیری از ازدیاد و کنترل این موجودات رو آموزش میدیم. پس حتما تماشا کنید.

اقدامات لازم در سمپاشی ساختمان

قبل از سمپاشی ساختمان لازم است تا کارشناسان شرکت سمپاشی از محل بازدید کنند. بازدید از محل در برنامه ریزی برای سمپاشی ساختمان و تعیین نوع و مقدار سم، ضروری است. در مجتمع های مسکونی و برج ها، برای کسب نتیجه مناسب، باید سمپاشی ساختمان برای همه واحدها به صورت مجزا و مشاعات به صورت کامل انجام شود. در هنگام سمپاشی ساختمان بهتر است اعضای خانواده به خصوص کودکان از محل دور باشند. حضور کودکان در اقدامات شرکت سمپاشی اخلال ایجاد کرده و خطراتی را به همراه دارد.

انواع حیوانات خاگی، پرندگان و حتی ماهی های آکوایوم را از محل سمپاشی خارج کنید. دور نگهداشته همه حیوانات خانگی در زمان سمپاشی ساختمان ضروری است. در این مورد به توصیه های شرکت ساختمانی توجه کنید.

بهتر است در محل سمپاشی، مواد خوراکی و غذایی وجود نداشته باشد. مواد غذایی تحت تاثیر سموم سمپاشی قرار گرفته و قابل استفاده نخواهند بود. پوشاندن ظروف و لوازم خوراک پزی در هنگام سمپاشی ساختمان ضروری است.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات سمپاشی هم ارائه میده؟

پس از سمپاشی ساختمان نباید با محیط آلوده تماس داشته باشید. لازم است تا طبق توصیه شرکت سمپاشی محل را برای مدت مشخصی ترک کنید. محیط آلوده به سمپاشی می تواند خطرات جدی برای سلامتی داشته باشد.

پس از سمپاشی و اتمام مراحل نهایی باید منزل را به طور کامل پکسازی کنید. حذف حشرات مرده، موش ها و غیره ضروری است. پس از جمع آوری موجودات، اقدام به شستشو و پاک کردن سموم کنید. باقی ماندن سموم در محل زندگی توصیه نمی شود و خطراتی را برای کودکان به همراه دارد.

لیست قیمت سمپاشی منازل در هوم سرویز

سمپاشی تضمینی، ریشه کنی ساس، سمپاشی سوسک آشپزخانه، از بین بردن جوندگان موذی در تخصص ماست. هزینه سمپاشی منزل برای همه مناطق یکسان در نظر گرفته شده و با توجه به نوع حشره مشخص می شود. برای اطلاع از قیمت سمپاشی منازل به اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز مراجعه کنید.

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
سوسک آمریکایی(متراژ کمتر از100متر)230000355000
سوسک آمریکایی(متراژ بین100تا300 متر)255000450000
سوسک ریز آلمانی(متراژ کمتر از 100 متر)255000385000
سوسک ریز آلمانی(متراژ بین 100 تا 300 متر)275000470000
ساس (متراژ کمتر از 100 متر)600000800000
ساس (متراژ بین 100تا 300 متر)8000001200000
مورچه(متراژ کمتر از 100متر)275000350000
مورچه(متراژ بین100 تا 300 متر)295000480000
مگس(متراژ کمتر از 100متر)250000320000
مگس(متراژ بین100تا 300 متر)300000470000
پشه(متراژ کمتر از 100 متر)180000270000
پشه(متراژ بین 100 تا 300 متر)200000420000
کک و شپش(متراژ کمتر از100 متر)300000425000
کک و شپش(بین 100 تا 300 متر)320000530000
کنه و مایت(متراژ کمتر از 100 متر)
280000395000
کنه و مایت(متراژ بین 100 تا 300 متر)
350000435000
سمپاشی مرحله دوم(در صورت نیاز)200000350000
موریانهتوافقی
موشتوافقی
سمپاشی کل ساختمان، مشاعات و برج های مسکونی(با تخفیف ویژه)
توافقی

همیار ما شوید
اگر شما هم توی سمپاشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

 1. سلام
  ما خونمون سقفش کاذبه یه چند روزی میشه که از توش صداهای خیلی بدی میاد یه چیزی توش حرکت می‌کنه فکر کنم موش اومده باشه چون یکی دیگه از واحد های ساختمون هم همین مشکل داشتن .
  شما چطور میتونید کمکم کنید و اینکه بهترین روش پیشنهادی شما برای از بین بردن موش چیه؟
  ممنون

  1. با سلام
   با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز به راحتی میتونید علاوه بر مشاوره رایگان از بازرسی همیاران هوم سرویس استفاده کنید. طعمه برای موش خیلی موثره ولی با توجه به شرایط میتونه متفاوت باشه
   با سپاس از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا