لوله کشی و تاسیسات

خدمات لوله کشی تهران در کمترین زمان ✔️ بازدید و مشاوره رایگان

خدمات لوله کشی از سرویس های کاربردی است که همه خانواده ها به آن احتیاج دارند. ساکنین ساختمان های قدیمی بدون تردید بیشتر با مشکلات لوله کشی ساختمان دست به گریبانند. نشتی و ترکیدگی لوله در بافت فرسوده و ساختمان های با سن بالاتر، بیشتر دیده می شود. اما این مشکل حتی در خانه های نوساز نیز به وفور دیده می شود. اشکالات اجرای لوله کشی از مواردی است که تخریب لوله ها را سریع تر می کند. به هر حال چه در بالای شهر زندگی می کنید و یا ساکن یکی از محله های شرق، غرب یا جنوب هستید، دیر یا زود با دردسرهای نشتی و ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب مواجه خواهید شد. بنابراین بد نیست از قبل در مورد خدمات لوله کشی تهران اطلاعاتی داشته باشید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

مشکلات لوله کشی ساختمان

گاهی مشکلات کوچک در بخشی از ساختمان موجب بروز خسارات بیشتر شده و هزینه تعمیرات هنگفتی را به همراه دارد. مشکلات مربوط به تاسیسات ساختمان ، لوله کشی ، نشتی لوله فاضلاب ، سیستم لوله کشی گرمایش از کف ، لوله کشی گاز ساختمان ، نشتی توالت فرنگی برخی از بدترین مشکلاتی است که موجب سلب آسایش خانواده ها می شود. سیستم لوله کشی ساختمان در اثر مرور زمان دچار فرسایش شده و ممکن است لوله ها نرک خورده و یا پوسیده شوند. خدمات لوله کشی تهران از مهم ترین سرویس های خدماتی برای خانواده هاست که از بروز خسارات جدی به ساختمان پیشگیری می کنند. آپارتمان نشینی در تهران موجب شده تا وجود ایراد در لوله کشی ساختمان و یا نشتی لوله فاضلاب برای دیگر ساکنین و طبقات زیرین آپارتمان نیز مشکلات زیادی را به وجود آورد.

پیشنهاد مطالعه: تعویض سیستم لوله کشی فرسوده توسط لوله کش ماهر

لوله کشی چیست؟

اهمیت خدمات لوله کشی چیست؟

تعمیر سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان بر عمر مفید ساختمان افزوده و از مشکلات بعدی ناشی از صدمات رطوبت به قسمت های دیگر پیشگیری می کند. تشخیص ترکیدگی لوله یک راه ساده برای تعیین محل دقیق شکستگی و ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب است که در خدمات لوله کشی تهران به سادگی قابل انجام است. تعویض انواع لوله های آب ، لوله کشی گاز خانگی و انواع اتصالات لوله کشی آب در حیطه کاری همیاران هوم سرویز در خدمات لوله کشی تهران است. اگر برای خدمات تاسیساتی نظیر لوله کشی گار، لوله کشی و تاسیسات ساختمان، تعمیر ترکیدگی لوله، تاسیسات ساختمان و سیستم لوله کشی گرمایش از کف با مشکل روبرو هستید با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: نکات مهم برای بررسی سیستم لوله‌ کشی آب ساختمان

با دیده شدن اولین آثار نم و رطوبت می توان به نشت و ترکیدگی لوله های آب شک کرد. ترکیدگی لوله های ساختمان و یا ساختمان مجاور تنها عامل نشتی و رطوبت است که باید به سرعت ترمیم شود. نادیده گرفتن نشتی های جزئی منجر به بروز آسیب بیشتر و گاهی تخریب بخشی از ساختمان می شود. تنها با یک تماس می توانید از خدمات لوله کشی تهران برای تشخیص ترکیدگی لوله های آب، فاضلاب و گاز استفاده کنید. هزینه های مالی تعمیر سیستم تاسیسات ساختمان و لوله کشی تنها یک طرف قضیه است. مشکلات ناشی از خرابی وکنده کاری در داخل منزل واقعا عذاب آور است.

پیشنهاد مطالعه: آنچه باید در مورد سیستم لوله کشی ساختمان بدانید

رفع مشکلات ناشی از سیستم لوله کشی گرمایش از کف، لوله کشی گاز خانگی، گرفتگی لوله آب گرم آشپزخانه، ترکیدگی لوله سرویس های بهداشتی و حمام، نشتی لوله فاضلاب همگی نظم عادی زندگی را بر هم زده و آرامش خانواده ها را سلب می کنند. بهترین و سریع ترین خدمات لوله کشی تهران را از ما بخواهید. همیاران متخصص لوله کش هوم سرویز در همه مناطق حضور دارند.

پیشنهاد مطالعه: اصول لوله کشی فاضلاب ساختمان

رفع نشتی لوله ها

قیمت خدمات لوله کشی تهران در هوم سرویز

سرویس لوله کشی و تاسیسات کاربردی ترین سرویس هوم سرویز است که در سطح تهران بزرگ فعالیت دارد. خدمات لوله کشی تهران شامل : تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه ، نشتی لوله فاضلاب ، گرفتگی لوله آب گرم، تعویض لوله های آب طبق نقشه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان، لوله کشی گاز خانگی و سیستم لوله کشی گرمایش از کف، تعویض و ترمیم انواع اتصالات لوله کشی آب و همه مشکلات ناشی از لوله کشی و تاسیسات ساختمان می باشد. تنها با یک تماس و یا ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن هوم سرویز می توانید از خدمات لوله کشی تهران استفاده کنید. قیمت لوله کشی ساختمان، قیمت لوله کشی گاز و سایر خدمات لوله کشی تهران به صورت شفاف در اپلیکیشن هوم سرویز اطلاع رسانی شده است. جهت اطلاع از لیست قیمت خدمات لوله کشی تهران به اپلیکیشن هوم سرویز مراجعه کنید.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
لوله کشی کمتر از 10 متر
1500002300000
لوله کشی آب و شوفاژ 5 لایه(متر طول)
1200018000
لوله کشی آب سبز(متر طول)
1000014000
لوله کشی فاضلاب(متر طول)
100014000
لوله کشی آب با سایز 1/2
1000012000
لوله کشی آب با سایز 25
1200017000
لوله کشی آب با سایز یک اینچ(موتورخانه ای)
1400018000
تخریب محیط مورد نظر جهت لوله کشی
توافقی

قیمت خدمات رفع نشتی یا ترکیدگی لوله در هوم سرویز

رفع نشتی از لوله کشی ساختمان و خدمات لوله کشی تهران شامل بازدید رایگان همیاران هوم سوریز و براورد قیمت لوله کشی ساختمان می باشد. هزینه تعمیرات لوله کشی و تاسیسات ساختمان ارزان را از ما بخواهید. با ثبت سفارش در هوم سرویز نزدیکترین همیار متخصص و دوره دیده به محل اعزام می شود. همیاران هوم سرویز منصفانه ترین نرخ را برای خدمات لوله کشی تهران اعلام می کنند.

عنوان(به روز رسانی سال 1400)از قیمت (تومان)تا قیمت (تومان)
تشخیص علت و محل نم زدگی
100000145000
تشخیص علت و محل نم زدگی (با دستگاه)
200000275000
رفع نم ناشی از نشتی زیر کاسه توالت(دستشویی استاندارد 1*2)
14500001950000
رفع نم ناشی از نشتی ناشی از فلاش تانک
4500001000000
رفع نم ناشی از نشتی حمام(حمام استاندارد 1*2)
14500001700000
نشتی از لوله کشی ساختمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هوم سرویز تماس بگیرید 

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

میدونستی که هوم سرویز، خدمات رفع نشتی یا ترکیدگی لوله هم ارائه میده؟

شرایط سرویس لوله کشی :

 • همیار ابتدا محل نشتی را شناسایی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر می نماید.
 • تهیه لوازم و قطعات در صورت نیاز، پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارائه نماید.
 • سرویس رفع نشتی شامل شناسایی محل نشتی، تخریب محل نشتی،لوله کشی، سیمان کاری،ایزوگام و کاشی کاری می باشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای بازسازی منزل

هوم سرویز خدمات لوله کشی تهرانخدمات لوله کشی تهران

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تشخیص نشتی لوله با دستگاه وسیله ای است که می تواند محل دقیق ترکیدگی لوله و نشتی لوله فاضلاب را مشخص می کند. استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله در خدمات لوله کشی تهران منجر به کاهش هزینه های مربوط به ترکیدگی لوله می شود. بدون استفاده از دستگاه نشت یاب، می بایست قسمت های زیادی از بنا جهت پیدا کردن لوله ترکیده و یا پوسیده تخریب شود. هزینه ترمیم خرابی ناشی از یافتن لوله آسیب دیده، بسیار بیشتر از هزینه استفاده از خدمات لوله کشی تهران با استفاده از دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله است. در وقاع با کمک دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله ، انواع اتصالات لوله کشی آب و فاضلاب را بدون تخریب بررسی کرد. این کار علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها موجب کاهش وقت بازسازی ساختمان خواهد شد. انواع مختلفی از دستگاه تشخیص ترکیدگی در خدمات لوله کشی تهران مورد استفاده قرار می گیرد:

 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک شبکه آب
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه رادیویی شبکه آب
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک عقربه ای
 • تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه آکوستیک تمام دیجیتال PICO

انواع دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله با سیستم فراصوت کار می کنند و از پیشرفته ترین دستگاه های موجود در دنیا هستند. احتمال خرابی لوله کشی ساختمان و پوسیدگی لوله ها در ساختمان های قدیمی بسیار بیشتر است. قبل از آسیب جدی و بروز مشکلات بعدی با ما تماس بگیرید. قیمت لوله کشی ساختمان به همراه مرمت آثار نم و رطوبت بسیار بیشتر خواهد شد. لذا با دیدن اولین نشانه های نشتی و ترکیدگی لوله با همیاران هوم سرویز تماس بگیرید. دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله طبق نقشه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان همه بخش های سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان را بررسی کرده و در زمان کوتاهی منبع نشتی را پیدا می کند.

دلایل اصلی ترکیدگی لوله چیست؟

فرسودگی بافت قدیمی در برخی مناطق تهران اصلی ترین عامل پوسیدگی لوله ها و آسیب به لوله کشی ساختمان است. خرابی و نشتی لوله های آب یک مشکل بسیار جدی است که منجر به کاهش فشار آب و اتلاف منابع آبی می شود. در صورتی که انواع اتصالات لوله کشی آب با نشتی و ترکیدگی آسیب ببیند، بهای آب مصرفی خانوار به طرز شگفت انگیزی افزایش می یابد. خدمات لوله کشی تهران ارزان ترین راه برای کاهش هزینه های اضافی خانواده ها است. طول عمر ساختمان و فرسودگی لوله ها یکی از دلایل مهم نشتی لوله ها و ترکیدگی است ولی دلایل دیگری نیز برای بروز این مشکل دیده می شود.

در این ویدئو چند نکته فنی و کاربردی رو برای راحتی کار شما در لوله کشی منازل آموزش میدیم. تا با استفاده از اون بتونید کارهای ساده مربوط به لوله کشی ساختمون رو خودتون انجام بدید. راستی یادتون نره هر وقت نیاز به یه متخصص لوله کشی داشتین، فقط کافیه وارد اپلیکیشن هوم سرویز بشین و درخواست خدمات رو ثبت کنید. متخصصین ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و برای انجام خدمت به محل شما اعزام میشن.

گرفتگی لوله ها با مواد سخت و گرفتگی لوله آب گرم یا آب سرد و وارد شدن فشار زیاد بر لوله ها یکی دیگراز دلایل شکستگی لوله های آب و سیستم تاسیسات ساختمان است. گرفتگی سیستم فاضلاب نیز می تواند مزید بر علت باشد و مشکلات بیشتری را ایجاد کند. اگر با باز کردن شیر آب، متوجه کاهش فشار آب شدید با ما تماس بگیرید. همیاران هوم سرویز در سریع ترین زمان، بدون تخریب محل ترکیدگی و یا نشتی را مشخص می کنند. داشتن نقشه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان منجر به سرعت عملکرد نشت یابی و ترمیم لوله ها خواهد شد. عدم رسیدگی به لوله آسیب دیده آب تبعات ناخوشایندی به همراه دارد.

برخی از این مشکلات عبارتند از:

 • قطعی آب مصرفی خانوار
 • گسترده شدن ترکیدگی در لوله کشی ساختمان
 • آسیب به دیوارها یا کف و سقف مجاور لوله ها
 • نم و نشتی لوله و صدمه به قسمت های دیگر بنا
 • طولانی تر شدن زمان تعمیرات ساختمان
 • افزایش هزینه های تعمیرات و بازسازی

انواع لوله های آب و فاضلاب در خدمات لوله کشی تهران

انواع لوله ها در سیستم آبرسانی و فاضلاب با توجه به کاربرد، جنس و انواع اتصالات لوله کشی آب وجود دارند که می توان در خدمات لوله کشی تهران از آن استفاده کرد. لوله هایی که در سیستم آبرسانی و فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرد عبارت اند از:

 • لوله های گالوانیزه که شامل دو نوع لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی می باشند.
 • لوله های چدنی که با آلیاژ مختلف چدن ریخته شده و اغلب در سیستم لوله کشی فاضلاب استفاده می شوند.
 • لوله های پلاستیکی که شامل لوله هایی سبک برای اجرا در برخی اماکن هستند.
 • لوله های پنج لایه شامل یک لایه آلومینیومی به همراه دو لایه پلیمر و دو لایه چسب مخصوص برای مقاومت بیشتر در سیستم لوله کشی ساختمان.

پیشنهاد مطالعه: اتصالات لوله کشی آب ساختمان

خدمات لوله کشی تهران ارزانخدمات لوله کشی تهران

نکات آموزش لوله کشی آب و فاضلاب

 • برای پیشگیری از ترواش در اثر پوسیدگی، همه لوله های آب و فاضلاب ساختمان باید در بخش های مجزا از یکدیگر نصب شوند.
  در لوله کشی های افقی همواره لوله فاضلاب بایستی در بخش زیرین و پایین تر از لوله های آب نصب شود.
 • لوله کشی تاسیسات ساختمان باید در کوتاه ترین مسیر به صورت موازی و یا عمود بر دیوارها نصب شود! تا حد امکان کمترین خم در لوله ها ایجاد شود.
 • حتما لوله کشی آب گرم و سرد نزدیک دیوارها و تیغه ها انجام شده و از حداقل لوله های کف خواب برای سیستم لوله کشی آب استفاده شود.
 • از نصب و اجرای لوله کشی آب در اماکن پر خطر نظیر بالای دستگاه های برقی اجتناب شود. در صورت اجبار می توان سینی قطره گیر در زیر لوله ها نصب کرد تا خطرات احتمالی کاهش یابد.
 • نصب لوله های افقی اگر به صورت زیرسقفی و یا تحت پوشش سقف کاذب باشد! بایستی اجرای آن در حداکثر ارتفاع ممکن صورت گیرد.
 • نقشه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان باید در مسیر عبور دیگر تجهیزات ساختمانی و برقی نباشد تا تداخل صورت نگیرد. انجام لوله کشی ساختمان طبق نقشه لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان بهترین راه برای عدم تداخل با موارد دیگر است.
 • از اصلی ترین موارد در آموزش لوله کشی آب و فاضلاب اینست که همه لوله های داخل و زیر دیوارها بایستی در برابر شکستگی و فشار به درستی محافظت شود.

پیشنهاد مطالعه: در زمان گرفتگی لوله‌ها و چاه فاضلاب چه کنیم؟

نکات مهم در خدمات لوله کشی تهران

 • همیشه لوله های پایین تر از پی و دیوارهای باربر با زاویه ۴۵ درجه نسبت به پی قرار داده شود.
 • همه لوله های آب به صورت موازی در کنار یکدیگر اجرا می شود و فاصله مناسب جهت عایق کاری لوله ها در نظر گرفته می شود. اجرای خدمات لوله کشی تهران منوط به نصب صحیح لوله های آب است.
 • عایق کاری و ایزوله سازی تمامی لوله های خارج از ساختمان ضروری است این امر مانع از ترکیدگی لوله ها در فصل زمستان شده و از هزینه خدمات لوله کشی تهران تا حد زیادی کم می کند.
 • تاسیسات ساختمان و سیستم لوله کشی افقی در همه مسیرهای افقی می بایست با شیب یکنواخت یک در هزار اجرا شود. این شیب برای لوله های آب گرم و آب سرد همیشه به جهت پایین ترین تقاط لوله کشی اجرا می شود! به این ترتیب امکان گرفتگی لوله آب گرم و سرد کاهش یافته و تخلیه به خوبی صورت می گیرد.
 • یکی از موارد مهم در آموزش لوله کشی آب، استفاده از درپوش مناسب و یا کرباس در انتهای سر باز لوله ها است. عدم رعایت این نکته خطر ورود جسم خارجی به داخل لوله ها را به همراه دارد.

خدمات لوله کشی تهران و ارتفاع استاندارد لوله ها

ارتفاع مناسب برای نصب شیرها و سرلوله ها از کف، موقع اجرای تاسیسات لوله کشی ضروری است.

ارتفاع مناسب بدین شرح است:

 • دستشویی ۵۲ سانتیمتر
 • آشپزخانه دیواری ۱۰۰ سانتیمتر
 • آشپزخانه توکاسه ۵۲ سانتیمتر
 • شیر مخلوط دوش ۸۰ سانتی متر
 • شیر مخلوط وان ۶۵ سانتی متر
 • توالت سنتی ۳۰ سانتی متر
 • توالت فرنگی ۳۰ سانتی متر
 • فلاش تانک۱۸۰ سانتی متر

همکاران هوم سرویز در خدمات لوله کشی تهران آماده خدمت رسانی به هم میهنان در همه ایام می باشند

برای تشخیص ترکیدگی با دستگاه و رفع ایراد در لوله کشی ساختمان با ما تماس بگیرید.

خدمات لوله کشی تهران شبانه روزی

برخی از مشکلات لوله ها باید به سرعت برطرف شود. در نظر بگیرید که هیچ زمانی برای هدر دادن در مورد ترکیدگی لوله  آب وجود ندارد. حتی یک نشتی ساده می تواند باعث آوار شدن سقف شود. تعمیرات لوله کشی ساختمان در لیست خدمات فوری قرار دارد. برای استفاده از این خدمات می توانید سفارش خود را از طریق اپ هوم سرویز، ثبت کنید. ثبت سفارش در این سامانه کاملا رایگان است و مشتری در این مرحله هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند. پس از ثبت سفارش هماهنگی برای اعزام لوله کش به محل انجام می شود. همیار لوله کش پس از بررسی موقعیت می تواند هزینه نهایی را براورد کند. پس از توافقات اولیه، عملیات تعمیر لوله ها یا تعویض آن انجام می شود. ما یک شرکت فعال با صدها خدمات کاربردی درب منزل هستیم پس نگران کیفیت کار نباشید.

همه سفارش های ثبت شده در اپ هوم سرویز شامل گارانتی و تضمین کیفیت کار هستند.

سرویس رفع نشتی و ترکیدگی لوله را به رایگان در اپ هوم سرویز ثبت کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی رفع نشتی یا ترکیدگی لوله تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا