نظافت و پذیرایی

شستشوی مبل در محل و خدمات خشکشویی مبل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

در همه خانه ها حداقل یک دست مبلمان وجود دارد. این مبل های کوچک و بزرگ مثل بقیه قسمت های خانه کثیف می شوند و نیاز به گردگیری و شستشو دارند. همه جاروبرقی ها سری های مخصوص جارو کردن مبلمان را دارند که برای غبارروبی و گردگیری مبل ها عالی است ولی به سادگی نمی توان مبل ها را با روش های معمول در خانه شست. شستن مبل با آب فراوان و شوینده های خانگی موجب آسیب جدی به اسفنج مبل و حتی رویه مبل می شود. برای تمیز کردن مبل ها باید از خدمات شستشوی مبل در محل استفاده کنید. خشکشویی مبلمان در منزل تنها راهی است که می تواند مبلمان آنتیک و گرانقیمت تان را به خوبی روز اول تمیز کند.

خدمات شستشوی مبل در محل چیست؟

تکنولوژی روز در خدمت نظافت و شستشوی مبل ها می آید. شیوه های شستشوی قدیمی دیگر نمی تواند جوابگوی نیاز شهروندان تهرانی باشد. طریقه شستن مبل با دستگاه مبل شور تفاوت زیادی با شستن مبل با روش های خانگی دارد. شرکت های خدماتی نظافتی با راه اندازی سرویس خشکشویی مبل در محل و شستشوی مبل در محل بخش بزرگی از کارهای نظافتی خانوارهای تهرانی را انجام می دهند. در این شیوه شستشوی مبل چرمی و روش شستشوی مبل پارچه ای به گونه ای است که تنها آلودگی های ظاهری و عمیق مبل ها پاک می شود ولی ساختار فرش کاملا سالم باقی می ماند.

پیشنهاد مطالعه: هزینه شستشوی مبل در منزل با دستگاه مبل شور

خدمات شستشوی مبل در محلشستشوی مبل در محل

بهترین مبل شویی در تهران کجاست؟

معمولا قالیشویی ها خدمات شستشوی مبل در محل را هم انجام می دهند اما شرکت های نظافتی نیز سرویس های شستن مبل در محل و خشکشویی مبل را ارائه می دهند. خشکشویی مبل و موکت هوم سرویز از سرویس های کاربردی است که برای شستشوی مبل در تهران خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. دستگاه مبل شور برای شستشوی مبل در تهران بهترین وسیله است. همه سفارش های ثبت شده در هوم سرویز برای خدمات خشکشویی مبلمان در منزل با دستگاه انجام می شود. برای اطلاع از قیمت خشکشویی مبل با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش شستشوی مبل در محل هوم سرویزکاملا رایگان است و حق اشتراک از مشترکین دریافت نمی شود.

طریقه شستن مبل

قبل از شستشوی مبل در محل لازم است تا گرد و غبار درزها و درون مبلمان به خوبی پاک شود. دستگاه های مکنده می توانند همه غبارهای درون مبل ها را جارو کنند. دستگاه جاروبرقی خانگی هم وسیله خوبی است. بهتر است قبل از تماس برای شستن مبل در محل ابتدا مبل ها را به خوبی با جاروبرقی تمیز کنید. همه بخش های جدا شدنی و کوسن های روی مبل را برداشته و با سری مخصوص قسمت های ثابت مبل را تمیز کنید. جارو کردن هفتگی مبل ها مانع از انباشته شدن گرد و غبار در اسکلت مبل می شود. پس از غبارگیری نوبت به لکه گیری می رسد.

لکه بری و خشکشویی مبل در محل

یکی از لوازمی که همیشه در نظافت منزل نادیده گرفته می شود مبلمان است. مبل ها به صورت روزانه و دائمی مورد استفاده هستند و در معرض آلودگی های زیادی قرار دارند. پوست های مرده بدن، چربی های مواد غذایی، دست های کثیف و روغنی، لکه های جوهر و … همگی می توانند لکه های زشت و ناجوری را روی مبل ها ایجاد کنند. شستشوی مبل در محل شامل لکه گیری و لک بری رویه مبل ها هم می شود. برای جلوگیری از ایجاد لکه روی مبل باید وقتی لکه تازه است رویه مبل را تمیز کنید ولی وقتی لکه ها قدیمی شوند دیگر با روش های خانگی تمیز نمی شوند. دستگاه مبل شور برای خشکشویی مبلمان در منزل همه لکه های روکش مبل ها را هم تمیزمی کند.

قیمت شستشوی مبل در محلشستشوی مبل در محل

روش شستشوی مبل پارچه ای

هزینه شستشوی مبل در محل با توجه به جنس و رویه مبل می تواند متفاوت باشد. روش خشکشویی مبل پارچه ای با مبل چرمی تفاوت دارد. جنس رویه مبل تعیین کننده طیقه شستن مبل است. معمولا در بخش پشتی یا زیر مبل یک برچسب راهنما برای تمیز کدن و شستن مبل نصب شده که راهنمای خوبی برای روش شستشوی مبل است. شاید این حروف را روی برچسب مبل ببینید:

  • W – به این معنی است که میتوانید مبل را با آب بشویید. شستشوی مبل در محل با دستگاه مبل شور بهترین راه برای حذف آلودگی های مبل با این پارچه است.
  • X – این نوع پارچه قابل شستشو با آب نیست بعد از جاروبرقی روی پارچه مبل می توانید از سایر روش ها برای تمیز کردن مبل ها استفاده کنید.. سرویس خشکشویی مبلمان در منزل برای مبلمان توصیه می شود.
  • SW – اگر این علامت روی برچسب پارچه رویه مبل دیده شود به معنی این است که می توانید برای پاک کردن لکه های از حلال های ملایم استفاده کنید. طریقه شستن مبل با این رویه بسیار ساده است دستگاه مبل شور با شوینده ملایم به خوبی همه لکه ها و کثیفی ها را پاک می کند.
  • S – استفاده از پاک کننده حلال برای لکه بری روی مبل بلامانع است. در این مورد در محفظه دستگاه مبل شور می توان از لکه برهای شیمیایی به همراه شوینده استفاده کرد. طریقه شستن مبل پارچه ای ارتباط به نوع پارچه رویه مبل دارد.
شستشوی مبل در محل با دستگاه مبل شورشستشوی مبل در محل

شستشوی مبل چرمی

خدمات شستشوی مبل در محل برای مبلمان چرمی با پارچه ای تفاوت دارد ولی در این مورد هم برچسب مبلمان راهنمای خوبی است. رویه چرم طبیعی بسیار حساس تر است . با یک پارچه تمیز غبار روی مبل چرمی را پاک کنید نیازی به فشار و ساییدن چرم نیست. با استفاده از یک برس نرم هم می توان رویه مبل چرمی را تمیز کرد. سالی یک یا دوبار نیز با استفاده از خدمات شستشوی مبل در محل باید کثیفی های مبل چرمی را از بین ببرید. برای شستن مبل چرمی از آب فراوان استفاده نمی شود و روش خشکشویی مبل پیشنهاد می شود. قیمت خشکشویی مبل چرمی و هزینه خشکشویی مبل پارچه ای اندکی تفاوت دارد. برای اطلاع از هزینه خشکشویی در منزل با ما تماس بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: خشکشویی مبلمان در منزل

با تجربه ها از روش های نگهداری مبل ها می گویند

  • اگر که مبل پارچه ای دارید، بهترین راه برای شستشوی اون، استفاده از شامپو فرش هست. برای این کار باید مقداری شامپو فرش رو توی یک ظرف بریزید. بعد از اون با کمک یک پارچه شروع به شستن کنید. این کار خیلی راحت هست و نیازی به آب نداره. چرا که بعد از شستشو، شامپو فرش به مبل جذب میشه و خشک میشه.
  • یکی از راه ها برای شستشوی انواع مبل و به خصوص مبل های چرمی، بخار شو هست. بخار شو دقیقا چیکار میکنه؟ بخارشو میاد و به وسیله مقداری آب که توش میریزید، بخار تولید میکنه. سپس توسط اون بخار سطوح رو میشوره و تمیز میکنه. البته باید دقت کنید که بخار، مبل رو نسوزونه.

هزینه شستشوی مبل در محل

  • همچنین برای مبل های مخملی، نیازی نیست که حتما شستشو کنید! این مبل ها با غبار روبی به راحتی تمیز میشن. برای تمیز کردن قسمت های چوبی هم از پارافین استفاده کنین. حتی یه پارچه خشک هم میتونه کارساز باشه.
  • اگه لکه سیگار روی فرش شما هست، با یه حبه قند میتونید اون رو از بین ببرید. کافیه حبه قند رو روی لکه بمالید تا از بین بره! اما اگه این لکه روی یک مبل کرک دار هست، با آغشته کردن پنبه به شیر اون رو تمیز کنین. بعد با آب و صابون بشورید.
  • برای تمیز موندن مبل ها میتونین از کاور هایی که موجوده استفاده کنین. این کاور ها به تمیز موندن مبل میتونه خیلی کمک کنه.
  • برای تمیز کردن قسمت های چوبی اصلا از مواد شوینده استفاده نکنید. اگر یک لکه از روی مبل نمیره، مبل رو عوض نکنین. و رویه رو  هم تعویض کنین. از خدمات شستشوی مبل در محل هوم سرویز کمک بگیرید. برای اطلاع از قیمت خشکشویی مبل می توانید سری به سایت هوم سرویز بزنید.

خشکشویی مبل در محل هوم سرویز

هوم سرویز می تونه بهتر از هر سیستم خدمات درب منل آنلاین، خدمات نظافت منزل رو به شما ارائه بده. ما انواع خدمات نظافت منزل رو به بهترین شکل به شما ارائه میدیم. همچنین با سپردن کار به ما، می تونین از خستگی و صرف وقت خودتون جلوگیری کنین. برای خدمات نظافت منزل ، روی نظافت منزل کلیک کنید.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات خشک شویی مبل هم ارائه میده؟

ما توی این پست سعی کردیم که درباره شستشوی مبل نکاتی رو خدمت شما عرض کنم. حتما از این نکات استفاده کنین. با این کار می تونین برای همیشه یک مبل سالم داشته باشید! همچنین همونطور که ذکر شد می تونین انجام خدمات نظافت منزل خودتون رو به ما بسپارین. بنابراین فرصت رو از دست ندید و درخواست بدید. نظرات ارزشمند خودتون رو هم اعلام کنین. موفق باشید.

برای اطلاع از قیمت خشکشویی مبل می توانید سری به سایت هوم سرویز بزنید.

همیار ما شوید
اگر شما هم توی خشک شویی مبل تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا