ساخت پنجره دو جداره در تهران

صنعت درب و پنجره سازی در دو دهه گذشته پیشرفت زیادی داشته است. درب و پنجره یو پی وی سی و پنجره های دو جداره به دلیل کیفیت بالاتر خیلی زود جای درب و پنجره های قدیمی را گرفته اند. اغلب ساختمان های نوساز با پنجره دو جداره کشویی یا ریلی کار می شود. بسیاری از مالکان ساختمان های قدیمی تر هم موقع نوسازی، پنجره های آهنی یا چوبی را با پنجره دوجداره جدید عوض می کنند. این تغییر ساده و کم هزینه مزایای زیادی دارد که در این مطلب به آن می پردازیم.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

پنجره دو جداره چیست؟

پنجره دوجداره یا شیشه دوجداره نسل جدید درب و پنجره های ساختمانی هستند که این روزها در ساختمان های شهر به وفور دیده می شوند. به طور خلاصه می توان گفت که یک فریم و شیشه دو جداره اساس پنجره های دوجداره را تشکیل می دهند. بین دو لایه شیشه ای از گاز پر می شود و این سیستم داخل قاب فیکس می شود. به دلیل لایه های بیشتر، قاب این پنجره ها از شیشه های ساده کمی بزرگتر است. قیمت پنجره دوجداره در مقایسه با شیشه های ساده بیشتر است و این به دلیل متریال به کار رفته و تکنولوژی ساخت آن است. پنجره های یو پی وی سی دوجداره در کاهش هزینه های سوخت خانوار تاثیر زیادی دارند. شیشه هایی که با تکنولوژی دوجداره ساخته شده اند، مقاومت زیادی در برابر تغییرات دمایی، آلودگی صوتی، ضربه و فشار دارند. 

ساخت پنجره دو جداره در تهران

قیمت پنجره دو جداره ویستا بستساخت درب و پنجره دوجداره ارزان قیمت

پنجره سازی دو جداره

بیشترین سفارش درب و پنجره سازی در تهران مربوط به شیشه های دو جداره است. این متریال از اتلاف انرژی جلوگیری می کنند. فضای بین دو لایه شیشه با گاز آرگون پر شده و موجب بالا رفتن مقاومت حرارتی شیشه ها شده است. به این ترتیب صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی و سوخت خواهد شد. قبل و بعد از نصب پنجره دو جداره کشویی یا ریلی، فیش ها را مقایسه کنید کاهش هزینه ها به خوبی دیده می شود. یک راه ساده برای فرار از آلودگی تهران، تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره است. شیشه های دوجداره و سه جداره، تبادل هوایی ندارند و از ورود آلودگی و گرد و غبار به داخل ساختمان جلوگیری می کنند. انواع پنجره یو پی وی سی دوجداره مقاومت زیادی در برابر ضربه دارند و به نوعی پنجره ضد سرقت نیز محسوب می شوند.

انواع مدل پنجره دو جداره

در مقایسه با پنجره های ساده، دو جداره ها تنوع بیشتری دارند. مقایسه اینکه کدام پنجره دو جداره بهتر است ، کار ساده ای نیست. انواع پنجره دو جداره کشویی و ریلی، پنجره دو جداره آلومینیومی ، درب upvc با طرح های تک باز شو، عمود باز شو، دو لنگه و طرح های متفاوتی تولید شده که بنابر سلیقه مشتری ساخته می شود. قیمت ساخت پنجره دوجداره با توجه به طراحی اندکی متفاوت است. با توجه به یراق آلات به کار رفته در پنجره های فولکس واگنی و عمود بازشو، قیمت این سازه از انواع پنجره ساده و ثابت بیشتر است. طراحی مدل پنجره تنوع زیادی دارد ولی معمولا همه پنجره های نما به یک صورت طراحی می شوند. پنجره های دوجداره نما را لوکس تر نشان می دهند. 

درب و پنجره یو پی وی سی ارزان و با کیفیت

ساخت در و پنجره نصب پنجره دوجداره در ساختمان های نما اجری

پنجره دو جداره کشویی

ایمن ترین پنجره های موجود دارای شیشه های دو جداره هستند. دو ورق شیشه ای سخت که بسیار سخت شکسته می شود، ایمن تر از پنجره های ساده است. فضای بین پنل ها بین ۶ تا ۲۰ میلی متر متغیر است ولی حداکثر فاصله ۲ میلی متری برای عملکرد مطلوب حرارتی و ایمنی توصیه می شود. پنجره کشویی روی ریل حرکت می کند. برای اینکه حرکت پنجره روان باشد باید ریل ها از مواد مرغوب کار شوند. برخی تصور می کنند پنجره دوجداره ریلی یا کشویی، عایق حرارتی خوبی نیست. چنانچه نصب پنجره دوجداره به خوبی انجام شود، عایق بندی این سازه نیز به خوبی دیگر سازه ها خواهد بود. پروفیل ساخت خواه آلومینیوم باشد یا upvc در هر صورت فضای بین پانل ها در کارخانه به صورت کامل عایق بندی می شود تا هیچ روزنه ای باقی نماند. 

چگونه بهترین پنجره دو جداره را انتخاب کنیم؟

پنجره دو جداره آلومینیومیپنجره های دوجداره برای آشپزخانه

پنجره دوجداره ثابت

یکی از راه های کاهش هزینه نصب پنجره دوجداره استفاده از فریم ثابت است. اگر پنجره فضای کافی برای باز شدن ندارد و یا اصلا نیازی به باز کردن آن نیست می توانید پنجره فریم ثابت را نصب کنید. این پنجره ها همه مزایای پنجره دوجداره را دارند ولی معمولا باز و بسته نمی شوند. از نظر عایق صوتی و حرارتی تفاوتی بین پنجره های مدل ثابت و متحرک وجود ندارد. اما نحوه نصب و اتصالات می تواند عایق بندی را تحت تاثیر قرار دهد.  مدل و نوع بازشو پنجره دو جداره  قیمت را اندکی کم و زیاد می کند. سیستم تولید شیشه های دو جداره یکسان است ولی با توجه به طریقه نصب هزینه های پرداختی محاسبه می شود. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات درب و پنجره یو پی وی سی هم ارائه میده؟

هرگز برای کاهش هزینه ها به سازندگان بی تجربه سفارش ندهید. علاوه بر متریال ساخت، نحوه نصب و عایق بندی پنجره دوجداره بسیار اهمیت دارد. افراد بی تجربه نمی توانند پنجره را به درستی نصب کنند. در این صورت دوجداره بودن پنجره دیگر یک مزیت به حساب نمی آید.

ساخت درب یو پی وی سی به قیمت مناسب

کدام پنجره دو جداره بهتر است؟

ملاک برتری دوجداره ها پروفایل ساخت هستند. هر چه پروفایل مرغوب تر باشد، قاب و فریم پنجره ثبات بیشتری دارد. سه کارخانه معروف پروفایل ویستاتک، هافمن و وین تک توانسته اند رضایت خریداران را جلب کنند! برای اینکه بدانیم کدام پنجره دو جداره بهتر است این سه پروفایل مورد بررسی قرار گرفت. رنج قیمت این پنجره ها بالا و پایین زیادی دارد. قیمت پنجره دوجداره بستگی به اندازه پنجره و بزرگی آن تغییر می کند. علاوه بر آن نوع پروفیل مصرفی ( آلومینیوم یا upvc )، یراق آلات پنجره، ضخامت شیشه و هزینه حمل و نقل همگی روی قیمت ها تاثیر می گذارد. در ادامه ۳ کارخانه برتر در و پنجره دوجداره را معرفی می کنیم. همه سفارش های ساخت پنجره دوجداره هوم سرویز با یکی از این پروفیل ها انجام می شود.

نصب توری درب و پنجره، توری درب کشویی، توری درب بالکن در تهران

قیمت پنجره دوجداره وین تک نصب سریع انواع پنجره دوجداره در تهران

  • پنجره دوجداره هافمن

محصولات پروفیل شرکت هافمن، ویستا بست و وین تک در ایران عرضه می شود. برندهای ذکر شده از بهترین پروفیل ساخت پنجره در کشور هستند که شهرت جهانی دارند. ضخامت دیواره خارجی پروفیل هافمن، مشابه پروفیل وین تک است و تفاوت محسوسی ندارد. در جزئیات و اتصالات مختصری تفاوت دیده می شود ولی در ظاهر نمی توان فرقی قائل شد. امکان نصب پنجره دوجداره با متریال مورد نظر مشتری در همه نقاط تهران وجود دارد. جهت مشورت در مورد مواد اولیه و کیفیت مصالح ساخت پنجره دوجداره با ما تماس بگیرید. مشاوره در مورد متریال ساخت رایگان است. پنجره هافمن از بهترین سازه های موجود است که در داخل کشور نیز نمایندگی دارد.

  • پنجره دوجداره وین تک

وین تک از معروف ترین و شناخته شده ترین برندهای درب و پنجره دوجداره در کشور است که تقاضا برای نصب آن زیاد است. متریال ساخت قاب پنجره دارای استاندارد RAL آلمان بوده و  دارای بیشترین سطح مقطع پروفیل بازسازی است! بیشترین تعداد حفره پروفیل upvc مربوط به این پروفیل است. موقع سفارش پنجره دوجداره به جنس مواد اولیه و پروفیل مصرفی توجه کنید. استفاده از پروفیل دست دوم برای ساخت فریم پنجره، اصلا پیشنهاد نمی شود! پنجره دوجداره وین تک با بهترین متریال و به طور کامل در محیط کارخانه تولید می شود. پنجره های آماده برای نصب به محل فرستاده می شود. اگر نصب پنجره دو جداره به صورت حرفه ای انجام شود تا سالیان سال پنجره های دوجداره وین تک به همان کیفیت باقی می مانند.

  • پنجره دوجداره ویستا بست

دارای استاندارد RAL آلمان بوده و در مقایسه با دو پروفیل وین تک و هافمن، بیشترین ضخامت دیواره خارجی پروفیل را داراست. وزن پروفیل ویستا بست در هر متر طول بیش از دو مورد دیگر است. علاوه بر پروفیل، پلیمر جدا کننده دو لایه شیشه ای، نحوه عایق بندی و ضخامت شیشه ها نیز باید دارای کیفیت خوبی باشد. پنجره دو جداره یک پکیج کامل است که به صورت یکپارچه در محل نصب می شود. مجموعه این پکیج در  کارگاه درب و پنجره سازی  آماده می شود و فریم آماده برای نصب به محل حمل می شود. اگر یک کار خوب و با کیفیت می خواهید همین سازه مناسب است. طول عمر و دوام پنجره های دو جداره ویستا بست بسیار زیاد است. تا زمانی که ساختمان تخریب نشده می توانید از انتخاب این پنجره ها لذت ببرید.

جهت اطلاع از مزایای پروفیل ساخت پنجره دو جداره و مشاوره رایگان با هوم سرویز تماس بگیرید

رگلاژ پنجره دو جداره چیست و چه فایده ای دارد؟

قیمت پنجره یو پی وی سیدرب و پنجره دوجداره برای بالکن و تراس

عوامل تاثیر گذار در قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی

هزینه ساخت درب و پنجره upvc، در همه ساختمان ها یکسان نیست. برخی موارد روی قیمت ساخت تاثیر می گذارد. به طور کلی قیمت گذاری بر اساس وزن پروفیل انجام می شود. پرای ساخت پنجره هایی با ابعاد بزرگتر از پروفیل ساخت بیشتری استفاده شده است. علاوه بر این ضخامت پروفیل قاب پنجره نیز قیمت ها را تغییر می دهد. استحکام و ماندگاری این سازه بستگی به جنس متریال ساخت و مرغوبیت پروفیل دارد. فریب قیمت های بسیار ارزان را نخورید. قبل از سفارش حتما در مورد نوع پروفیل و ضخامت آن سوال کنید. برخی از افراد سودجو با استفاده از پروفیل ضایعاتی قاب پنجره بی کیفیت و ارزان قیمتی را تولید می کنند. برخی از هوامل تاثیرگذار در قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی اینها هستند:

  • اندازه و ابعاد قاب پنجره

پس از ثبت سفارش همیار برای اندازه گیری قاب پنجره به محل اعزام می شود. هر چه طول و عرض پنجره بزرگتر باشد، هزینه های پرداختی بیشتر خواهد شد. علت اینست که وزن مواد به کار رفته در ساخت پنجره های دو جداره با ابعاد بزرگتر، همیشه بیش از یک پنجره کوچک است. در این مورد استثنائاتی وجود دارد. برای مثال پروفیل های سبک تر قیمت کمتری دارند اما از لحاظ کیفیت، قابل قبول نیستند.

  • جنس پروفیل به کار رفته در قاب 

پروفیل ضایعاتی قیمت کمتر و البته دوام و ماندگاری کمتری دارد! کیفیت مواد اولیه و تجهیزات نصب، روی هزینه ها تاثیر مستقیم دارد.  پروفیل ضایعاتی منظور، فلزات دست دو یا بازیافت شده است. برخی از پروفیل ها کیفیت لازم را ندارند زیرا از آهن نو و متریال مرغوب در ساخت آن استفاده نشده است. دوام و طول عمر پنجره دوجداره بستگی به جنس مواد به کار رفته در پروفیل دارد. هرگز برای کاهش هزینه ها، از پروفیل های کم وزن یا ضایعاتی استفاده نکنید. 

  • ضخامت پروفیل چارچوب پنجره

پروفیل های محکم تر دارای وزن بیشتر و ضخامت بالاتری هستند. در نظر داشته باشید که هزینه نصب پنجره دوجداره یکبار پرداخته می شود ولی این پنجره تا عمر ساختمان باقی خواهد ماند. صرف هزینه بیشتر در برابر طول عمر پروفیل، بسیار مقرون به صرفه است. ضخامت پروفیل نباید از حد استاندارد کمتر باشد زیرا سازه، ضعیف و غیر مستحکم می شود. پروفیل های نازک تر حتی تحمل وزن شیشه دوجداره را نیز ندارند و خیلی زود تاب بر می دارند و در عمل پول تان هدر می رود. پرداخت مبلغ بیشتر برای یک کار خوب واقعا ارزش دارد.

  • کیفیت ساخت و جوشکاری

مهارت سازنده در جوشکاری یکی از عوامل تاثیرگذار در کیفیت پنجره دوجداره است اتصالات و چارچوب پنجره توسط جوشکاری به هم متصل شده است و به طور یکپارچه تولید نمی شود. برای اتصال پروفیل ها و تجهیزات پنجره دوجداره از جوشکاری استفاده می شود. نحوه صحیح جوشکاری و موادی که برای جوش دادن به کار می رود همگی روی کیفیت کار تاثیر دارد. جوشکاری ضعیف کیفیت کار را پایین می آورد. شرکت های درب و پنجره سازی معتبر، تیم جوشکاری و ساخت رحفه ای و با تجربه را به کار می گیرند.

میدونستی که هوم سرویز، خدمات درب و پنجره یو پی وی سی هم ارائه میده؟
  • تعداد سفارش پنجره دو جداره

هر چه تعداد سفارش ها بیشتر باشد، هزینه های دریافتی برای هر متر مربع کمتر است. برای مثال اگر قصد تعویض یک یا دو پنجره را داشته باشید، برای هر پنجره مبلغ بیشتری می پردازید! اما اگر همه پنجره های ساختمان قدیمی خود را عوض کنید. قیمت سر شکن برای هر پنجره بسیار کمتر خواهد شد. برای کاهش هزینه های ساخت پنجره دو جداره توصیه می شود با ساکنین واحدهای مجاور نیز هماهنگ کنید. اگر کل ساختمان قصد بازسازی و نوسازی دارند با ثبت سفارش یکجا، تخفیف بیشتری دریافت می کنند.  در مورد ساختمان های نوساز نیز وضع به همین صورت است. به صورت معمول تعاداد سفارش ها روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد.

  • فاصله کارگاه تا محل نصب پنجره دوجداره

پنجره های دو جداره در کارگاه ساخته می شوند و برای مونتاژ به محل ارسال می شوند. عملیات برش دادن پروفیل، سنباده زدن، جوشکاری و …. همگی در محل کارگاه انجام می شود.  شیشه دو جداره در کارخانه و با توجه به ابعاد پروفیل ساخته می شود. بین جداره های دو شیشه با گاز مخصوص پر شده و برای نصب همه این مصالح به محل حمل می شود. برای حمل پنجره های آماده از وانت بار استفاده می شود اگر تعداد پنجره ها بیشتر باشد باید از کامیون حمل بار استفاده کرد. کرایه حمل بار با توجه به مسافت، تعیین می شود.

معمولا کارگاه های ساخت پنجره دو جداره در خارج از شهر بنا شده اند. دوری راه مخارج را افزایش می دهد. از قبل در این مورد با نصاب صحبت کنید گاهی با توجه به تعداد بالای سفارش ها هزینه حمل دریافت نمی شود اما متداول اینست که این هزینه به صورت جدا از مشتری دریافت می شود.

قیمت انواع پنجره دو جدارهنصب و تعمیر پنجره دو جداره در تهران

لیست قیمت ساخت در و پنجره upvc

عنوان(به روز رسانی سال 1400)قیمت از(تومان)قیمت تا(تومان)
ساخت پنجره یو پی وی سی(متر مربع)4000002000000
تعمیر ریل120000150000
تعمیر لولا یک پنجره
100000
تعمیر لولا دو پنجره
150000
تعمیر لولا سه پنجره به بالا(هر عدد)
80000
تعویض شیشه70000115000
تعمیر دستگیره75000120000
رگلاژ درب و پنجره(هر لنگه)100000125000
نصب لولا و یراق عمود باز شو(دو حالته کردن پنجره) هر پنجره
115000130000

ساخت انواع پنجره دوجداره در تهران

سرویس درب و پنجره دوجداره هوم سرویز یکی از صدها خدمات درب منزل این سامانه است. ساخت درب و پنجره های دوجداره ریلی و کشویی توسط استادکاران ماهر و با تجربه انجام می شود. استفاده از پروفیل مرغوب با ضخامت بالا، جوشکاری حرفه ای، رنگ آمیزی کوره ای، سرعت نصب پنجره دوجداره از مواردی است که همیشه مشتریان را راضی نگه می دارد. نرخ خدمات ساخت درب و پنجره بعد از بازدید و مشاوره رایگان به صورت شفاف اطلاع رسانی می شود. همه سفارش های ثبت شده در اپلیکیشن هوم سرویز شامل گارانتی و تضمین کیفیت ساخت هستند. ما در همه محله های تهران نمایدنگی فعال داریم. ساخت در و پنجره دوجداره هوم سرویز در همه ایام سال آماده قبول سفارش است. اگر هنوز در مورد طرح و مدل پنجره تصمیم نگرفته اید با همیاران ما مشورت کنید.

جهت ثبت سفارش سرویس درب و پنجره دوجداره از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی درب و پنجره یو پی وی سی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا