هوم سرویز

مزایای خدمات درب منزل هوم سرویز

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت


همه ی ما در طول زندگی حداقل یکبار هم که شده برای جابجایی لوازم منزل یا محل کار نیاز به کمک پیدا کرده ایم. معمولاً در اینگونه مواقع دو حالت اتفاق می افتد، یا از اطرافیان کمک میخواهیم و یا با سر زدن به چهارراه ها و خیابان های مشخصی که محل تجمع کارگران روزمزد می باشد سر می زنیم. البته خیلی خوب می دانیم که انجام هر دو عمل فوق عواقبی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. اما راه سومی نیز وجود دارد با نام خدمات درب منزل که توسط شرکت هوم سرویز ارائه میگردد.

اجازه بدهید فاکتورهای مهمی که در انجام خدمات باید آنها را در نظر بگیرید را مرور نماییم.

مزایای خدمات درب منزل هوم سرویز

خدمات هوم سرویز به مشتریان

امنیت و اعتماد

شما با آوردن شخصی ناشناس به منزل یا محل خود ریسک بزرگی را مرتکب می شوید زیرا از گذشته فرد اطلاع ندارید و چه بسا که در حین جابجایی اسباب ، نظافت ، تعمیر یا هر نوع سرویس دیگری ممکن است خطری جان و مال شما را تهدید کند. اما در هوم سرویز برای دریافت خدمات درب منزل بدلیل مرکزیت داشتن و مشخص بودن مکان شرکت، و البته به پشتوانه ی خدمات دهنده های معتبر، امنیت در این گونه خدمات برای شما تضمین شده خواهد بود.

دقت و مهارت

در شروع مطلب مثالی را خدمتتان عرض کردیم، اگر برای جابجایی یک شیء از اطرافیانتان که هیچ مهارتی در حمل و نقل و جابجایی وسایل ندارند کمک بگیرید، خودتان فکر می کنید نتیجه اش چه می شود؟ مشخص است، به احتمال فراوان لوازم را به در و دیوار کوبیده و زخمی خواهند کرد. در حالیکه در هوم سرویز برای انجام خدمات جابجایی علی الخصوص در زمان اسباب کشی ما زبردست ترین افراد را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد. افرادی که لوازم را با مهارت کامل و بدون کوچکترین ضربه به محل مورد نظر شما منتقل خواهند کرد.

همچنین برای رفع خرابی های فنی منزل مانند نشتی لوله ها، خرابی قفل ها و حتی لوازم برقی منزل می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب باز کنید. ما با بهره گیری از افراد متخصص و با سابقه این مژده را به شما می دهیم که خدمات مد نظر شما با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

هزینه ها

احتمالاً بارها به کارگران یا راننده ها یا نظافتچی هایی برخورد کرده اید که مبلغی را جهت انجام کار با شما طی کرده اما پس از انجام آن، به بهانه های مختلف از شما تقاضای مبالغ بالاتری می کنند. عدم ثبات قیمت خدمات یکی از بزرگترین معایب روش های سنتی خدمات رسانی است. ما در هوم سرویز علیرغم نرخ های بسیار پایین خدمات درب منزل، هیچگونه هزینه پنهان یا اضافی نداریم و نرخ تمام خدمات مشخص است. بنابراین شما می توانید کاملا آسوده خاطر با همان هزینه ای که از پیش برای شما تعیین شده، از خدمات درب منزل هوم سرویز بهره مند شوید.

دسترسی پذیری

برای استفاده از خدمات درب منزل در هوم سرویز نیاز به مراجعه حضوری نخواهید داشت. ما آسانترین راه را برای شما ایجاد کرده ایم و آن استفاده از موبایل است. تنها با نصب برنامه هوم سرویز بر روی گوشی خود، میتوانید از بین دهها نوع سرویس مختلف، خدمات مورد نظرتان را انتخاب و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟
همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا