مزایای خدمات درب منزل هوم سرویز

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت


همه ی ما در طول زندگی حداقل یکبار هم که شده برای جابجایی لوازم منزل یا محل کار نیاز به کمک پیدا کرده ایم. معمولاً در اینگونه مواقع دو حالت اتفاق می افتد، یا از اطرافیان کمک میخواهیم و یا با سر زدن به چهارراه ها و خیابان های مشخصی که محل تجمع کارگران روزمزد می باشد سر می زنیم. البته خیلی خوب می دانیم که انجام هر دو عمل فوق عواقبی دارد که در ادامه بررسی خواهیم کرد. اما راه سومی نیز وجود دارد با نام خدمات درب منزل که توسط شرکت هوم سرویز ارائه میگردد.

اجازه بدهید فاکتورهای مهمی که در انجام خدمات باید آنها را در نظر بگیرید را مرور نماییم.

مزایای خدمات درب منزل هوم سرویز

امنیت و اعتماد

شما با آوردن شخصی ناشناس به منزل یا محل خود ریسک بزرگی را مرتکب می شوید زیرا از گذشته فرد اطلاع ندارید و چه بسا که در حین جابجایی اسباب ، نظافت ، تعمیر یا هر نوع سرویس دیگری ممکن است خطری جان و مال شما را تهدید کند. اما در هوم سرویز برای دریافت خدمات درب منزل بدلیل مرکزیت داشتن و مشخص بودن مکان شرکت، و البته به پشتوانه ی خدمات دهنده های معتبر، امنیت در این گونه خدمات برای شما تضمین شده خواهد بود.

دقت و مهارت

در شروع مطلب مثالی را خدمتتان عرض کردیم، اگر برای جابجایی یک شیء از اطرافیانتان که هیچ مهارتی در حمل و نقل و جابجایی وسایل ندارند کمک بگیرید، خودتان فکر می کنید نتیجه اش چه می شود؟ مشخص است، به احتمال فراوان لوازم را به در و دیوار کوبیده و زخمی خواهند کرد. در حالیکه در هوم سرویز برای انجام خدمات جابجایی علی الخصوص در زمان اسباب کشی ما زبردست ترین افراد را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهیم داد. افرادی که لوازم را با مهارت کامل و بدون کوچکترین ضربه به محل مورد نظر شما منتقل خواهند کرد.

همچنین برای رفع خرابی های فنی منزل مانند نشتی لوله ها، خرابی قفل ها و حتی لوازم برقی منزل می توانید روی خدمات هوم سرویز حساب باز کنید. ما با بهره گیری از افراد متخصص و با سابقه این مژده را به شما می دهیم که خدمات مد نظر شما با بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان انجام خواهد شد.

هزینه ها

احتمالاً بارها به کارگران یا راننده ها یا نظافتچی هایی برخورد کرده اید که مبلغی را جهت انجام کار با شما طی کرده اما پس از انجام آن، به بهانه های مختلف از شما تقاضای مبالغ بالاتری می کنند. عدم ثبات قیمت خدمات یکی از بزرگترین معایب روش های سنتی خدمات رسانی است. ما در هوم سرویز علیرغم نرخ های بسیار پایین خدمات درب منزل، هیچگونه هزینه پنهان یا اضافی نداریم و نرخ تمام خدمات مشخص است. بنابراین شما می توانید کاملا آسوده خاطر با همان هزینه ای که از پیش برای شما تعیین شده، از خدمات درب منزل هوم سرویز بهره مند شوید.

دسترسی پذیری

برای استفاده از خدمات درب منزل در هوم سرویز نیاز به مراجعه حضوری نخواهید داشت. ما آسانترین راه را برای شما ایجاد کرده ایم و آن استفاده از موبایل است. تنها با نصب برنامه هوم سرویز بر روی گوشی خود، میتوانید از بین دهها نوع سرویس مختلف، خدمات مورد نظرتان را انتخاب و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

امکان لغو سفارش
تماس پس از ثبت جزئیات
ثبت سفارش رایگان
اعزام همیار پس از تایید
پرداخت هزینه پس از اتمام خدمت
میتوانید از روش های زیر سفارش جابجایی و اسباب کشی ثبت کنید
خروج از نسخه موبایل