جابجایی و حمل بار

کارتن اسباب کشی برای بسته بندی لوازم خانه

کارتن حمل اثاثیه در ابتدا برای بسته بندی کالا و مواد در صنایع تولید شده است. به دلیل کارایی بسیار مناسب کارتن بسته بندی، شرکت های خدمات اسباب کشی از این وسیله برای بسته بندی لوازم خانه استفاده می کنند. در اسباب کشی مدرن انواع کارتن اسباب کشی با اندازه های مختلف به کار گرفته می شود که کار حمل و نقل و جا به جایی را ساده تر کرده است. امروزه کارخانه های تولید کننده کارتن برای اسباب کشی ، توانسته اند انواع جعبه های مقوایی برای حمل اثاثیه را با متریال مناسب تولید کنند.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

چرا کارتن اسباب کشی بهترین وسیله حمل اثاثیه است؟

کارتن حمل اثاثیه استحکام لازم را برای حمل لوازم خانه دارد و برای اسباب کشی راحت و بی دردسر بهترین وسیله است برخی از مزایای کارتن اسباب کشی عبارتند از:

 • بسته بندی لوازم خانه با نظم بیشتری انجام می شود
 • کارتن حمل اثاثیه مانع آسیب به لوازم می شود
 • خدمات اسباب کشی سریع تر انجام می شود
 • کارگر اسباب کشی راحت بار را حمل می کند
 • امکان برچسب زدن روی کارتن وجود دارد

پیشنهاد مطالعه : چگونه هزینه باربری و اسباب کشی را تا نصف قیمت کاهش دهیم؟

کارتن اسباب کشی مدرن

بهترین کارتن حمل اثاثیه

کارتن برای اسباب کشی مهم ترین وسیله جا به جایی است. این کارتن ها به صورت ۵ لایه و در اندازه های مختلف تولید می شوند. برای بسته بندی لوازم خانه موقع نقا مکان باید از کارتن بسته بندی با اندازه مناسب استفاده کرد. در خدمات اسباب کشی مدرن برای لوازم مختلف، کارتن حمل اثاثیه متفاوتی استفاده می شود. برای مثال کارتن بسته بندی لوازم الکتریکی دارای استحکام بیشتری است و اندازه متوسطی دارد. اما برای بسته بندی لباس از جعبه های رگال دار استفاده می شود.

کاربرد کارتن بسته بندی 

اگر قصد اسباب کشی راحت و بی دردسر را دارید باید از کارتن حمل اثاثیه برای جمع کردن خرده ریزها و همه وسایل منزل کمک بگیرید. البته مبلمان را بدون بسته بندی حمل می کنند و برای این کار سلفون کشی با نایلون حباب دار پیشنهاد می شود. اما دیگر لوازم را می توان در جعبه های مقوایی با اندازه مناسب جای داد برخی از کاربردهای اصلی تجهیزات حمل بار عبارت است از:

 • بسته بندی کتاب
 • بسته بندی لوازم الکتریکی
 • بسته بندی لوازم آشپزخانه و ظروف
 • جا به جایی مواد غذایی
 • بسته بندی لباس
 • بسته بندی خرده ریزها و …..

کارتن اسباب کشی

اندازه کارتن اسباب کشی

حتما می دانید که جعبه مقوایی چیپس و پفک استحکام لازم را برای حمل اثاثیه ندارند. کارتن بسته بندی دارای لایه های متفاوت بوده و از مقوا، فیبر و یا مواد پلیمری ساخته می شود. این جعبه در کف و بدنه مقاوم سازی شده و موقع حمل لوازم پاره نمی شود. اندازه استاندارد کارتن حمل اثاثیه با توجه به نوع وسیله مشص می شود. ۵ اندازه کوچک تا بزرگ کارتن بسته بندی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای اینکه کارگر حمل بار بتواند جعبه مقوایی را جا به جا کند باید اندازه آن خیلی بزرگ تر از معمول و یا خیلی کوچک نباشد. اندازه های متوسط برای حمل آسان لوازم مناسب تر هستند.

کارتن اسباب کشی و بسته بندی

مهم ترین نکته در اسباب کشی استفاده از کارتن اثاث کشی نو و سالم است. اگر دوستان و آشنایانی دارید که به تازگی از خدمات اسباب کشی استفاده کرده اند، می توانید کارتن حمل اثاثیه را از آنان به بهای کمتری بخرید. اگر کارتن اسباب کشی سوراخ یا پاره باشد، استحکام خود را از دست داده و مناسب اسباب کشی نیست. در این صورت کارگر اسباب کشی نمی تواند جعبه را به خوبی جا به جا کند و خطر سقوط لوازم وجود دارد.

پیشنهاد مطالعه : نحوه محاسبه هزینه بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار چگونه است؟

هزینه کارتن اسباب کشی

قیمت باربری و کارتن اسباب کشی

هزینه حمل وسایل و دستمزد کارگر باربری و خدمات بسته بندی روی هزینه ها تاثیر دارد. دستمزد کارگر حمل بار به صورت ساعتی حساب می شود. هزینه حمل وسایل هوم سرویز هم از طریق اپ این سامانه اطلاع رسانی شده است. اما قیمت لوازم بسته بندی با توجه به حجم بار و تعداد کارتن و اندازه آن متغیر است. اغلب شرکت های باربری کارتن حمل اثاثیه را به صورت تکی می فروشند و در مجموع این مبلغ روی قیمت نهایی اضافه می شود.

خدمات اسباب کشی

برای تهیه کارتن حمل اثاثیه با شرکت خدمات حمل اثاثیه تهران تماس بگیرید. اگر سفارش سرویس بسته بندی را هم داشته باشید، خود شرکت لوازم مورد نیاز برای حمل بار را می آورد. خدمات جابجایی و باربری هوم سرویز شامل بسته بندی لوازم خانه هم می شود. در این صورت هر تعداد جعبه مقوایی که لازم باشد توسط همیار و کارگر باربری به محل آورده می شود. دستمزد کارگر  برای بسته بندی لوازم خانه کمی بیشتر می شود علاوه بر آن زمان کار هم بیشتر خواهد شد.

پیشنهاد مطالعه: بسته بندی و اسباب کشی راحت و بی دردسر!

میدونستی که هوم سرویز، خدمات جابجایی و اسباب کشی هم ارائه میده؟

اثاث کشی و جا به جایی

هزینه اسباب کشی در تهران چقدر است؟

هزینه حمل وسایل با توجه به حجم بار و تعداد لوازم بزرگ حساب می شود. دستمزد کارگر اسباب کشی به صورت ساعتی است و به ازای هر طبقه بالاتر کمی بیشتر می شود. هزینه اسباب کشی مدرن کمی بیشتر است ولی تضمین سلامت بار حتمی است.

هزینه اسباب کشی هوم سرویز

خدمات اسباب کشی هوم سرویز به صورت منطقه ای در همه محلات تهران ارائه می شود. اسباب کشی شمال تهران، اسباب کشی غرب تهران، اسباب کشی شرق تهران و اسباب کشی جنوب تهران با کادر حرفه ای و با تجربه بخشی از خدمات هوم سرویز است. به هنگام ثبت سفارش درخواست بسته بندی لوازم خانه را نیز ثبت کنید.

تعرفه جابجایی و اسباب کشی در هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت از (تومان)
قیمت تا (تومان)
خاور 3 ساعت مسافت نزدیک -کمتر از 2 کیلومتر350000
خاور 3 ساعت400000
خاور 3 ساعت- محدوده شهر تهران(شهریار، اندیشه، اسلامشهر، پردیس و ...)
480000550000
هر ساعت اضافه خاور150000
هر کارگر 3 ساعت160000
هر ساعت اضافه کارگر50000
حمل موارد حجیم هر طبقه40000
بسته بندی
باز و بستن درب ساید50000
70000
باز و بستن لوستر40000
پیاده روی بیش از 10 متر (هر متر)3000
حمل گاوصندوق و پیانو
توافقی

برای اطلاع از قیمت جابجایی و اسباب کشی و خرید کارتون اسباب کشی با هوم سرویز تماس بگیرید

  ۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی جابجایی و اسباب کشی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا