تعمیرات و خدمات فنی

تعمیر یخچال در منزل

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سرویس و تعمیر یخچال و فریزر موجب ماندگاری بیشتر این دستگاه های با ارزش می شود. تعمیرات یخچال فریزر در منزل نیاز به مهارت دارد و به این سادگی نمی توانید بخش های موتوری دستگاه را خودتان تعمیر کنید. خدمات تعمیر یخچال و فریزر هوم سرویز از سرویس های تخصصی است که در سطح تهران بزرگ ارائه می شود. در هر کجای تهران که سکونت دارید می توانید برای تعمیر لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال فریزر در منزل

پس از ثبت سفارش در اپ هوم سرویز هماهنگی برای اعزام همیار متخصص انجام می شود. اول عیب یابی یخچال و فریزر به صورت حرفه ای انجام می شود و وقتی مشکل مشخص شد کار شروع می شود. سرویس و تعمیر یخچال و فریزر را با حرفه ای های هوم سرویز تجربه کنید.

چگونه از یخچال و فریزر نگهداری کنیم؟

تعمیر یخچال در منزل

خدمات تعمیر یخچال و فریزر

خدمات تعمیر یخچال و فریزر خانگی شامل عیب یابی یخچال فریزر، تعمیر یخچال فریزر و ساید، تعویض قطعات فرسوده، سرویس و تعیمیر یخچال و فریزر خانگی است. تعویض لاستیک دور درب، پر کردن گاز یخچال، برطرف کردن مشکل نشت آب از زیر فریزر، تعمیر موتور یخچال و …. همگی از خدمات تعمیر یخچال در تهران است.

تعمیر یخچال فریزر در محل

وقتی یخچال خراب می شود آرامش خانواده هم به هم می ریزد. یخچال فریزر و ساید از پرکاربردترین لوازم در آشپزخانه هستند که نبودشان خیلی زود حس می شود. نگهداری مواد غذایی بدون این لوازم امکان پذیر نیست. بنابر این لازم است تا در سریع ترین زمان سرویس و تعمیر یخچال و فریزر انجام شود.

تعمیر یخچال در تهران

تعمیر یخچال در تهران

برای تعمیر یخچال و فریزر خانگی لازم نیست تا یخچال را به تعمیرگاه ببرید . سرویس و تعمیر یخچال و فریزر هوم سرویز از خدمات فنی درب منزل است و به صورت منطقه ای در همه محله های تهران فعالیت دارد. با ما تماس بگیرید تا با کمترین قیمت و در سریع ترین زمان مشکل را حل کنیم.

آموزش تعمیر یخچال

اگر کمی اطلاعات فنی دارید و خودتان یک پا تعمیرکار هستید می توانید خودتان عیب یابی یخچال و فریزر را انجام دهید. آموزش تعمیر یخچال راهنمای خوبی برای آچار به دست های علاقه مند است. برای تعمیر وسایل برقی لازم است تا اول برق دستگاه را قطع کنید. حتی تکنیسین های ماهر هم برای تعمیرات یخچال و فریزر در منزل برق ورودی به دستگاه را قطع می کنند. با قطع برق خیالتان از بابت خطرات احتمالی ناشی از برق گرفتگی هم راحت می شود. حالا عیب یابی یخچال و فریزر را شروع کنید.

هزینه تعمیر لوازم خانگی در هوم سرویز چقدر است؟

آموزش تعمیر یخچال

میدونستی که هوم سرویز، خدمات تعمیر یخچال و فریزر هم ارائه میده؟
 • تعمیر یخچال و فریزر خانگی و تعویض لاستیک درب

آیا درب یخچال خوب بسته نمی شود؟ اگر احساس می کنید هوای خنک یخچال از لای درب خارج می شود، حتما لاستیک های دور درب خراب شده و باید عوض شود. لاستیک درب یخچال از هدر رفتن سرما جلوگیری می کند و باعث می شود درب خوب کیپ شود. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید با خدمات تعمیر یخچال و فریزر هوم سرویز تماس بگیرید.

 • تعمیر یخچال فریزر و ساید وقتی آب نشت می کند

نشت آب از زیر یخچال فریزر یا ساید اصلا موضوع بی اهمیتی نیست. یک دستگاه سالم نباید نشت آب داشته باشد و حتما یک مشکل جدی در کارکرد یخچال فریزر وجود دارد علت اصلی نشت یاب یکی از این موارد است:

 1. مسدود شدن تخلیه یخچال
 2. پوشیده شدن اواپراتور
 3. نشتی شیلنگ تخلیه

سرویس و تعمیر یخچال و فریزر

 • عیب یابی یخچال و فریزر وقتی سرد نمی کند

اگر دمای یخچال فریزر و ساید به اندازه کافی سرد نیست خطر فساد مواد غذایی بیشتر می شود. ابتدا درجه تنظیم دمای یخچال را بررسی کنید شاید کسی دستش به درجه دما خورده و تنظیم آن به هم ریخته است. اگر دما مناسب است شاید فریزر را بیش از حد پر کرده اید و مشکل ناشی از انباشت مواد غذایی در یخچال فریزر باشد. اما دلایل فنی زیادی هم این مشکل را ایجاد می کنند از جمله:

 • اشکال در سیم پیچی خازن
 • ایراد در موتور کندانسور
 • خرابی موتور اواپراتور
 • خراب شدن کلید تنظیم دما
 • سرویس و تعمیر یخچال و فریزر وقتی صدای زیاد تولید می کند

کارکردن یخچال و فریزر همراه با تولید صداست البته کمی صدا طبیعی است ولی وقتی صدای یخچال زیاد می شود باید به فکر تعمیر آن باشید. ابتدا بررسی کنید صدای ناهنجار مربوط به کدام قسمت است به این ترتیب تعمیرات یخچال فریزر در منزل ساده تر می شود. عمده ترین دلیل صدای زیاد یخچال فریزر عبارتند از:

 • خراب شدن فن موتور اواپراتور یخچال
 • درگیر شدن پره های فن یخچال
 • خرابی موتور فن کندانسور
 • خرابی موتور فن تبخیر
 • شل شدن اتصالات موتور یخچال

تعمیر یخچال در محل هوم سرویز

اگر در زمینه عیب یابی یخچال فریزر تخصصی ندارید، هرگز اقدام به تعمیرات یخچال فریزر در منزل نکنید. این دستگاه ها قیمت بالایی دارند و باید به درستی تعمیر و نگهداری شوند. برای سرویس و تعمیر یخچال و فریزر با ما تماس بگیرید. ثبت سفارش به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر است.

جهت اطلاع از قیمت تعمیرات یخچال فریزر و ثبت سفارش رایگان از اپ هوم سرویز استفاده کنید
۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تعمیر یخچال و فریزر تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا