هوم سرویز

جذب سرویس دهنده ها در هوم سرویز به چه صورت می باشد؟

نحوه جذب سرویس دهنده در هوم سرویز

همون طور که می دونید، امروزه هیچ کس نمیتونه کارها رو به روش سنتی انجام بده. شما نمی تونید همه کارها رو خودتون به تنهایی انجام بدین یا اینکه دنبال یک فرد ماهر در اون کار بگردید تا اون کار رو برای شما انجام بده. نمونه بارز اون هم خانه تکانی هست. به همین دلیل، هوم سرویز اینجاست تا کارهای شما رو به خوبی انجام بده. این یعنی دنیای دیجیتال ! اما هوم سرویز ابتدا کارش رو با جذب سرویس دهنده شروع کرد. آیا می دونید جذب سرویس دهنده ها توی هوم سرویز چطوریه؟ توی این مطلب با من باشید تا درباره نحوه جذب سرویس دهنده ها براتون بگم.

هوم سرویز چطوری سرویس دهی میکنه؟

شاید شما هم یکی از اعضای جدید هوم سرویز باشین و از نحوه سرویس دهی ما بی خبر باشین. بنابراین براتون توضیح می دم که هوم سرویس چجوری خدمت رسانی می کنه.

شاید شما فکر کنید که هوم سرویز یک تیم برای انجام کارها داره که به محل زندگی شما میان و کار شما رو انجام می دن. اما این طور نیست. یکی از مزایای هوم سرویز هم همینه که ما فقط یک تیم ثابت نیستیم. همه می تونن برای سرویس دهی به هوم سرویز بپیوندن.

هوم سرویز از داوطلب های خدمت رسانی به مردم که توی کار خودشون ماهر هستن تشکیل شده. این استاد کارها کاملا عالی کارها رو انجام میدن . همه اونها هم معتمد هستن. بنابراین هیچ جای نگرانی وجود نداره.

خدمات فنی هوم سرویز

نحوه انتخاب و جذب سرویس دهنده ها

همون طور که بالاتر هم گفتیم، هر کسی که خواستار کسب درآمد در کنار خدمت رسانی خوب هست و توی یک حرفه ای ماهره، می تونه به جمع سرویس دهنده های هوم سرویز بپیونده. این کار خیلی آسونه. کافیه همون طور که توی عکس پایین هم مشاهده می کنید، به صفحه اصلی هوم سرویز برین و روی گزینه ” ثبت نام سرویس دهنده ” کلیک کنید. در این صورت یک صفحه براتون باز میشه که می تونید اطلاعات رو وارد کنید. بعد از ورود اطلاعات، به زودی شما یکی از سرویس دهنده های ما میشین.

ثبت نام و جذب سرویس دهنده

به چه دلیلی سرویس دهنده ها مطمئن هستند؟

باید بدونید که انتخاب سرویس دهنده ها فقط محدود به صفحه ثبت نام سرویس دهنده نیست. بلکه این شروع کار هست. بعد از ورود اطلاعات، تیم هوم سرویز کار رو شروع می کنه و درباره سرویس دهنده تحقیق میکنه. در صورت قبول شدن توی این مرحله شما به جمع سرویس دهنده ها اضافه میشین.

بنابراین هوم سرویز یکی از سایت های خدمت رسانی آنلاین هست. ما توی هوم سرویز، خدمات درب منزل آنلاین رو با بهترین کیفیت و قیمت خدمت شما ارائه می کنیم. بنابراین دیگه نیاز نیست که شما کارها رو به روش سنتی و به سختی انجام بدین. هوم سرویز از داوطلبان و سرویس دهنده های ماهر مردمی انتخاب شده. بنابراین قیمت ها خیلی خوب هستن. شما هم اگه خدمتی ارائه می کنید، می تونید به صفحه ثبت نام سرویس دهنده سر بزنید. نظر شما چیه؟ آیا شما هم از هوم سرویز خریدی داشتین؟

از طریق تکمیل فرم زیر میتوانید به سامانه هوم سرویز بپیوندید. کافیست جزو همیاران هوم سرویز باشید تا صاحب درآمدی بالا شوید و درآمد خود را روزانه دریافت کنید 

  • شماره را حتما با کیبورد انگلیسی وارد نمایید.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

#هوم     #هوم_سرویز     #هومسرویز     #خدمات     #خدمات_درب_منزل     #سرویس     #سرویس_دهنده     #جذب     #جذب_سرویس_دهنده    #ثبت_نام     #ثبت_نام_سرویس_دهنده

همیار ما شوید
اگر شما هم توی تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا