banner
قیمت خدمات
/
نظافت و پذیرایی
/
سفارش آنلاین گل

سفارش آنلاین گل و گیاهان

از 1226 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خرید انواع سبد گل، دسته گل، باکس گل و گل های آپارتمانی

قیمت خرید انواع سبد گل، دسته گل، باکس گل و گل های آپارتمانی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط سفارش انواع تاج گل، سبد گل و دسته گل

خدمات سفارش آنلاین گل، شامل ثبت درخواست مشتری با ذکر جزئیات مورد نظر و سپس تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه ارسال سفارش گل و در نهایت ارسال گل در زمان مورد انتظار مشتری به همراه فاکتور برای مشتری می باشد.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خرید گل، از گل فروشی های معتبر در مناطق مختلف شهر می باشند.

هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای همیار تا زمان تحویل گل شامل تضمین سامانه هوم سرویز می باشد.

جهت ارسال گل لطفا کلیه جزئیات مورد نظر را به همیار اطلاع دهید.

هزینه ارسال گل بر عهده مشتری می باشد.

امکان تهیه و ارسال گل جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

سفارش آنلاین سبد گل، دسته گل و انواع گل آپارتمانی

خرید گل آنلاین یکی از زیباترین کارهایی است که امروزه طرفدار پیدا کرده است. به همین ترتیب هدیه دادن گل به کسانی که دوستشان داریم یا هدیه گرفتن گل نیز در دسته بهترین اتفاقاتی است که می تواند برایمان رخ بدهد. قطعا سفارش آنلاین گل یکی از بهترین خدماتی است که در دسترس افراد قرار گرفته است. خرید آنلاین گل شامل سفارش گل آپارتمانی زیبا، سفارش تاج گل، سفارش دسته گل، سفارش سبد گل و غیره می باشد، که بر اساس مناسبت های مختلف و مختص به فضا انتخاب می شود. در ادامه به سفارش انواع گل برای مناسبت های مختلف و قیمت خرید اینترنتی گل، هزینه سفارش آنلاین گل خواهیم پرداخت.

مزایای گل فروشی آنلاین چیست؟

 خرید گل به صورت حضوری محدودیت هایی برای افراد ایجاد می کند، که خرید اینترنتی گل، این شرایط را به کل تغییر داده است. گلفروشی آنلاین در نگاه اول موجب صرفه جویی در وقت و هزینه افراد می شود. زیرا شما بدون اینکه از لطمه ای به انجام سایر کارهای روزمره تان برسد، می توانید به خرید اینترنتی گل بپردازید. همچنین در مواردی با کاهش هزینه رفت و آمد در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

امکان خرید در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته یکی دیگر از مزایای گلفروشی آنلاین و سفارش آنلاین گل می باشد. در شرایط معمولی شاید در زمان هایی از روز و شب امکان خرید دسته گل وجود نداشته باشد. یا در روزهای تعطیل امکان دسترسی به گلفروشی مقدور نباشد که خرید اینترنتی گل این معضلات را تماما از بین برده است.

خرید گل آنلاین سبب می شود که شما هر گلی که مد نظرتان می باشد را خریداری کنید. در واقع امکان دارا بودن تمام اقلام گل در یک گل فروشی امکان پذیر نیست. اما با یک جستجوی ساده در اینترنت و جستجو در گل فروشی آنلاین می توانید گل مورد نظر خود را تهیه کنید.

سفارش آنلاین گل برای تولد

خرید باکس گل، سبد گل فانتری، دسته گل طبیعی و یا سبد گل تولد هدایای مناسبی برای افرادی هستند که وقت کافی برای نگهداری از گل و گیاهان ندارند. در واقع اگر بخواهید گلی سفارش دهید که تا چند روز طراوت و زیبایی اولیه خود را داشته باشد، خرید آنلاین باکس گل بهترین انتخاب است.

سفارش آنلاین باکس گل برای تولد از آنجایی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که این گل ها نیازی به گلدان، شیشه یا ظروف دیگری برای نگهداری ندارند. سفارش سبد گل برای تولد به راحتی تا چند روز زیبا باقی می مانند. همچنین با کمی مراقبت بیشتر، مدت نگهداری از آنها طولانی تر نیز می شود. سفارش سبد گل برای تولد و یا سفارش باکس گل یکی از زیباترین و لاکچری ترین کادوها برای سورپرایز کردن تولد عزیززانتان می باشد.

خرید آنلاین باکس گل خواستگاری

سفارش دسته گل خواستگاری از جمله مواردی است که تا مدت ها در یاد و خاطره ی عروس و داماد و خانواده هایشان باقی می ماند. از آنجایی که روز خواستگاری از مهم ترین اتفاقات در زندگی افراد است. همه اقدامات برای محیا کردن شرایط روز خواستگاری نیز بسیار مهم هستند.

سفارش آنلاین سبد گل خواستگاری نیز از آن موارد هاست. خرید باکس گل خواستگاری که به شکل بسیار زیبایی دیزاین شده باشد میتواند بیانگر عواطف و احساسات طرفین به هم باشد. معمولا برای سفارش باکس گل از گل های خوش رنگ با عطرهای بسیار دلنشین و ماندگاری بالا استفاه می شود.

سفارش آنلاین تاج گل برای ترحیم، عرض تسلیت و یا تبریک

سفارش تاج گل آنلاین از مواردی است که هم برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم و هم عرض تبریک در شرایط ویژه برای احترام به صاحبان مجالس سفارش داده می شود. ممکن است در شرایطی نیاز به ارسال سریع گل برای این چنین مراسمی باشد. سفارش آنلاین گل از گل فروشی آنلاین بهترین انتخاب است. زیرا به این ترتیب می توانید طی رسیدگی به سایر کارهای روزمره خود به اقدامات بسیار مهم این چنینی نیز رسیدگی کنید. به این ترتیب قبل از ورود خودتان تاج گل سفارشی شما در محل ارسال می شود.

ارسال گل سفارشی بهترین هدیه به یادماندنی

خلاقیت و ایده پردازی در تزیین گل بی‌نهایت است. هرکس بنا بر سلیقه‌ی شخصی خود و بر اساس جو مورد نظر و البته فرد مقابل خود گل های خاصی را می پسندد. به همین علت انتخاب سفارش باکس گل یا دسته گل سفارشی کار چندان راحتی نیست. ممکن است در طی مراجعه حضوری نتوانیم منظور خودمان را به خوبی در اختیار گل فروش قرار دهیم. یا در هنگام انتقال گل ناخواسته موجب آسیب به گل شوید.

خزید آنلاین گل و ارسال گل یکی از بهترین شرایطی است که موجب می شود شما دقیقا همان چیزی که مد نظرتان است را انتخاب و سفارش دهید. به این ترتیب ارسال گل آنلاین به بهترین شکل ممکن بدون کمترین آسیبی به گل انجام می شود.

قیمت باکس گل و قیمت دسته گل در گلفروشی آنلاین هوم سرویز

عوامل مختلفی بر قیمت دسته گل و قیمت سبد گل موثر هستند. قیمت گل و همچنین نوع باکس چوبی، گلدان، جعبه گل، مقوای فشرده، پلکسی، اکریلیک، شیشه‌ای یا فلزی بر قیمت باکس گل تاثیر گذار هستند. همچنین تزیینات گل نیز بر اساس سلیقه و بودجه مشتری پیشنهاد می شود. همچنین جنس جعبه گل و نوع گل مانند گل رز قرمز، رز هلندی، میخک و غیره نیز بر قیمت دسته گل و باکس گل تاثیرگذار هستند. اگر مایل هستید دسته گل خاصی برای مناسبت های مختلفی مانند ولنتاین، تولد، مراسم خواستاری و یا صرفا برای هدیه، بر اساس بودجه مد نظر خود تهیه کنید میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید

همیاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه نهایی با شما تماس خواهند گرفت و سپس در صورت رضایت شما گل به محل مورد نظر انتقال پیدا خواهد کرد.

خرید اینترنتی گل با هوم سرویز

سفارش گل آنلاین در هوم سرویز شرایطی را پدید آورده است که اگر به هر نوع گل آپارتمانی و یا دسته گل خاص و یا هر طرح باکسی نیاز پیدا کنید. می توانید با صحبت با متخصصین ما آن را سفارش دهید و دقیقا آنچه که مد نظرتان است را در محل تحویل بگیرید. سفارش اینترنتی گل توسط هوم سرویز انجام می شود. شما می توانید بر اساس بودجه مد نظر خود گل مورد نظر خودتان را سفارش دهید. سفارش گل آنلاین در سریع ترین زمان ممکن در هوم سرویز امکان پذیر است.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

سفارش انواع گل ها و گیاهان آپارتمانی
سفارش انواع سبد گل و باکس گل لاکچری
سفارش تاج گل برای مراسم ترحیم و یادبود
سفارش تاج گل تبریک

همیاران سرویس سفارش آنلاین گل و گیاهان

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن

خدمات مرتبط

چاپ بنر تسلیت و تبریک
چاپ بنر تسلیت و تبریک
قیمت از 150,000 الی 2,600,000 تومان
تزئینات و طراحی مجالس
تزئینات و طراحی مجالس
قیمت از 10,000,000 الی 10,000,000 تومان
پذیرایی از مهمانان
پذیرایی از مهمانان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
خدمات مجالس
خدمات مجالس
قیمت از 700,000 الی 900,000 تومان