header

اپیلاسیون بانوان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت اپیلاسیون بانوان

شرایط سرویس اپیلاسیون بانوان

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

• ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی اپیلاسیون بانوان

​اپیلاسیون چیست؟

خدمات اپیلاسیون بدن از جمله روش های مرسوم برای از بین بردن موهای زائد است. با استفاده از اپیلاسیون بدن می توانید بین 4 تا 6 هفته وابسته به سرعت رویش مو از شر موهای زائد خلاص شوید. خوشبختانه در این روش به علت کندن مو از ریشه در مواردی موهای بدن نازک تر نیز می شوند. اپیلاسیون بدن با موم گیاهی یکی از معمول ترین روش های اپیلاسیون کل بدن است.

انواع موم اپیلاسیون بدن

موم های مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد انواع مختلفی دارند. روش انجام اپیلاسیون در همه آنها با هم مشابه هستند. اما ترکیبات موم اپیلاسیون با هم تفاوت دارند. اغلب هر نوع موم متناسب با طیف متفاوتی از پوست است. در کل موم اپیلاسیون بدن به سه گروه موم گرم، موم سرد و موم گیاهی بدن تقسیم می شوند.

اپیلاسیون با موم گرم

اپیلاسیون بانوان به دو روش گرم و سرد انجام می شود. اپیلاسیون موم داغ نتیجه بهتری به همراه دارد. به این ترتیب است که با دمای مناسب حرارت می بیند گرم می شود و یک لایه باریک در جهت موهای زائد زده می شود و سپس با استفاده از یک پارچه در خلاف جهت مو کشیده می شود. اما اپیلاسیون موم سرد به صورت آماده روی پارچه موجود هستند.

موم سرد اپیلاسیون

پد اپیلاسیون نام دیگر موم سرد است. این روش مناسب افرادی است که که مهارت کافی در انجام اپیلاسیون بدن را ندارند.  به این صورت که پد آماده روی پوست قرار داده می شود و پدها در خلاف رویش مو کشیده می شود. این نوع مو بسیار مناسب اپیلاسیون صورت است. موم سرد نتیجه اپیلاسیون موم گرم را ندارد و نمی تواند تمام موهای زائد را از بین ببرد و اغلب برای افرادی مناسب است که موهای ضخیم تری دارند.

موم گیاهی اپیلاسیون

موم گیاهی انواع مختلفی دارند. از انواع اپیلاسیون با موم گیاهی می توان به موم آلوئه ورا، موم عسل، مو شکلاتی و موم توت فرنگی اشاره کرد. اغلب افرادی که پوست حساس دارند از موم شکلاتی استفاده می کنند. موم شکلاتی حاوی روغن های گیاهی و انواع ویتامین های مورد نیاز پوست است که از آسیب به پوست جلوگیری می کند. موم آلوئه ورا نیز از جمله محبوب ترین موم اپیلاسیون است که اثار التهاب کمتری در پی دارد.

فوائد اپیلاسیون بدن چیست؟

بارزترین فایده اپیلاسیون بدن نرم شدن پوست است. زیرا اپیلاسیون بدن علاوه بر از بین بردن موهای زائد بدن، با چسبیدن به پوست، سلول های مرده پوست را نیز جدا میکند و موجب روشن شدن پوست می شود. در صورتی که در اصلاح با تیغ یا شیو پوست بدن، تنها مو جدا می شود و خاصیت پاکسازی پوست را ندارند.

شاید اپیلاسیون بدن نسبت به سایر روش های کمی دردناک تر باشد اما در کل عوارض سایر روش ها را ندارد. مواردی مانند حساسیت یا خارشی که ناشی از کرم های موبر و شیو پوست است در این روش دیده نمی شود. همچنین اگر اپیلاسیون با مهارت انجام شود حتی التهاب پوست نیز به کمترین مقدار خود خواهد رسید.

مورد دیگر اینکه تمام موهای زائد حتی ریزترین آنها کاملا از ریشه کنده خواهند شد و هیچ نوع عارضه ای مانند زخم و یا بریدگی ای به همراه نخواهد داشت. در نهایت کاهش سرعت رویش مو از مزایای دیگر اپیلاسیون کردن بدن است. در واقع با هر نوع دیگر اصلاح بدن بعد از 48 ساعت، مو شروع به رویش می کند ولی در این روش به علت کنده شدن کامل مو به مدت 3 تا 4 هفته از شر موها راحت خواهید بود.

اپیلاسیون دائم یا معمولی کدامیک؟

اپیلاسیون دائم امروزه از مواردی است که خیلی از افراد ادعای انجام آن را دارند. اما در کل چیزی به عنوان انجام اپیلاسیون دائم وجود ندارد. در اپیلاسیون دائم از یک نوع موم دائم خاص استفاده می کنند که قدرت چسبندگی بالایی دارد و می تواند ریزترین موها را کاملا از ریشه جدا کند. اما این نوع موم ها ریشه مو را از بین نمی برند که روش دائمی محسوب شوند. اما به علت چسبندگی بالا و کندن تمام موها از ریشه سرعت و حجم موها را کاهش می دهد.

البته لازم است ذکر کنیم که این چسبندگی بالا موجب کشیدگی بیشتر پوست نیز می شود. افرادی که دارای پوست های حساس یا به اصطلاح نازک و ضعیف تری هستند استفاده از این نوع اپیلاسیون دائمی بدن پیشنهاد نمی شود. چون در طی مرور زمان ممکن است موجب افتادگی و شل شدن پوست شود.

اپیلاسیون کل بدن شامل چیست؟

اپیلاسیون کل بدن در توضیح کامل به معنای کل نقاط بدن است. در واقعیت تمام قسمت های بدن قابلیت انجام اپیلاسیون را دارند اما روش انجام آن و نوع موم آن اغلب با هم تفاوت دارند. به طور مثال برای اپیلاسیون دست و پا می توان از اپیلاسیون بدن با خشاب نیز استفاده نمود. اغلب نواحی که اپیلاسیون کردن آنها نتایج خوبی دارد، اپیلاسیون زیربغل، اپیلاسیون پا و دست، اپیلاسیون بیکینی هستند.

عوارض اپیلاسیون بدن چیست؟

در کل می توانیم بیان کنیم که اپیلاسیون بدن عوارضی در پی نخواهد داشت. اگر اپیلاسیون کار دارای مهارت کافی باشد می تواند هر قسمت از بدن را با موم متناسب به خود موزدایی کند و کمترین عوارضی در پی نداشته باشد. به این ترتیب در کنار رعایت موارد بهداشتی، استفاده از تجهیزات یکبار مصرف و مهارت اپیلاسیون کار از بروز کمترین عوارضی جلوگیری میکند.

انجام خدمات اپیلاسیون در منزل با هوم سرویز

خدمات تخصصی اپیلاسیون یک لاین تقریبا شلوغ در سالن های آرایشگاهی است. گاهی با توجه به حجم بالای مشتری ممکن است موارد بهداشتی به طور کامل رعایت نشوند. از این رو استفاده از خدمات اپیلاسیون بدن در منزل می تواند بهترین راهکار برای افراد باشد. این افراد در محیط سالم خانه بدون کمترین کثیف کاری اپیلاسیون کل بدن در خانه را تجربه خواهند کرد. متخصصین هوم سرویز با ارائه خدمات تخصصی اپیلاسیون آماده ارائه خدمات در منزل هستند.

قیمت اپیلاسیون کل بدن در هوم سرویز

هزینه اپیلاسیون بدن به موارد مختلفی بستگی دارد. ناحیه مورد نظر، نوع موم و دستمزد اپیلاسیون کار همه بر قیمت اپیلاسیون بدن تاثیر دارد. با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما و هزینه اپیلاسیون بدن در منزل مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi