header

تزریق فیلر

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تزریق فیلر

شرایط سرویس تزریق فیلر

• برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

• ارایه خدمات تزریق فیلر بانوان، صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات تزریق فیلر و زیبایی همه از موسسات و کلینیک های معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

• مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین فیلر و ژل متناسب نیاز خود حتما با پزشک مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید

• جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

• مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص ژل و فیلر) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

• انجام خدمات در منزل یا کلینیک بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری است.

• همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

• لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

• سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

• توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تزریق فیلر

​تزریق فیلر چیست؟

فیلرها پرکننده و حجم دهندهای پوستی هستند، که با استفاده از آنها فرورفتگی، گودی پوست و چروک های صورت را ترمیم میکنند. همچنین از تزریق فیلر برای ایجاد برجستگی و افزایش حجم در قسمت های مختلف بدن نیز استفاده می شود. در حالت کلی تزریق فیلر به دو دسته تزریق فیلر دائمی و تزریق فیلر موقت تقسیم می شود. که هر کدام از آنها طبعا مزایا و معایب مختص به خود را دارند. معمولا تزریقات فیلر موقت، خطرات و ریسک کمتری به دنبال دارد و اگر در حالت کلی از شرایط ایجاد شده رضایت نداشته باشید این پروسه موقتی است و از بین می رود. از ایرادات وارده به این فیلرها این است که در صورت رضایت باید در موعد های زمانی تعیین شده، تکرار و ترمیم شوند. در این صورت هربار هزینه مضاعفی را به دنبال خواهند داشت.

تزریقات فیلر برای رفع چین و چروک صورت و برای پر کردن چربی های زیر پوست که طی مرور زمان از بین رفته اند استفاده می شوند. زیرا با بالا رفتن سن عضلات و ماهیچه ها به سطح پوست نزدیک می شوند و با کاهش کلاژن سازی، پوست دچار شل شدگی و خطوط ریز و درشت می شود. تزریقات فیلر از تشدید شدن این موارد جلوگیری میکند و خیلی از ایرادات را از بین می برد.

تزریق فیلر چقدر ماندگاری دارد؟

فیلرها بر اساس میزان ماندگاری به 4 دسته تقسیم می شوند. تزریق فیلر کوتاه مدت کمتر از 4 تا 6 ماه ماندگاری دارند. که بارزترین آن پرول سیلک است.

مورد بعدی که ماندگاری حدود 6 تا 12 ماه دارد و بسیار پر طرفدار است ژل ژووی درم است که معروف ترین و البته مرغوب ترین آنها است.

فیلرهای نیمه دائمی نیز در حدود 1 الی 2 سال در پوست باقی می مانند. تزریق فیلر دائمی همانطور که از نامشان مشخص است بعد از تزریق از بین نخواهند رفت و ماندگار هستند.

انواع تزریق فیلر کدامند؟

انواع فیلر برای تزریق در نواحی مختلف صورت و بدن و بر اساس درخواست فرد انتخاب و تزریق می شوند. انواع فیلر به دو دسته فیلر دائمی و فیلرهای موقت یا غیر دائمی تقسیم بندی می شوند. این فیلرها بر اساس میزان ماندگاری، نحوه اجرا و نوع مواد سازنده ژل یا فیلر دسته بندی می شوند.

تزریق فیلر اسید هیالورونیک

فیلر اسید هیالورونیک از معروف ترین فیلرهای آماده هستند. این مواد به صورت طبیعی در پوست موجود هستند. با تزریق فیلر اسید هیالورونیک موجب می شود که به پوست آب و حجم داده شود. در واقع تزریق فیلر اسید هیالورونیک موجب تغذیه بهتر پوست و کاهش چروک صورت می شود.

نوع اسید هیالورونیک برای هر قسمت از صورت متفاوت هستند به طور مثال نوع اسید برای تزریق فیلر لب با نوع اسید هیالورونیکی که برای تزریق فیلر چانه یا تزریق فیلر گونه استفاده می شود متفاوت هستند. از مزایای تزریق فیلر هیالورونیک اسید این است که در صورت عدم رضایت از حجم و اثر بخشی آن می توان با کمک تزریق یک ماده به نام هیالورونیداز اثر آن را از بین برد و پوست به حالت قبلی خود باز می گردد.

فیلر هیدروکسی آپاتیت

تزریق فیلر هیدروکسی با هدف تحریک کلاژن سازی پوست انجام می شود و به جوانسازی پوست کمک می کند. از این ماده برای از بین بردن خطوط عمیق صورت مانند تزریق فیلر خط خنده استفاده می شود. از این ماده به هیچ عنوان برای تزریق فیلر بینی و تزریق فیلر اطراف چشم استفاده نمی شود.

فیلر پلی متیل متاکریلات

این فیلر از انواع فیلر دائمی هستند. میزان ماندگاری تزریق فیلر پلی متیل متاکریلات در حدود 5 سال است. تزریق فیلر خط خنده موجب تقویت کلاژن سازی در آن ناحیه می شود. این نوع فیلر برای تزریق فیلر لب، تزریق فیلر گونه و تزریق فیلر به چانه و بینی استفاده می شود. البته استفاده از این نوع فیلر برای افرادی که از ترمیم صورت خود مطمئن نیستند و ممکن است از نتیجه کار پشیمان شوند، پیشنهاد نمی شود. اغلب افرادی که از انجام فیلر مطمئن هستند و مایلند تزریق فیلر دائمی انجام دهند از این نوع فیلر استفاده می کنند. اما باید بیان کنیم عوارض تزریق فیلر دائمی نسبت به فیلر موقت بیشتر است و ممکن است موجب ایجاد کبودی و عفونت در محل تزریق شود.

فیلر پلی لاکتیک اسید

تزریق فیلر پلی لاکتیک دارای اثر بخشی آنی نیست و اغلب اثربخشی آن پس از طی مدت زمانی با تقویت کلاژن سازی پوست خود را نشان می دهد.

آیا تزریق فیلر لب و تزریق فیلر زیر چشم عوارض دارد؟

قبل از هر تصمیمی علی الخصوص تزریق فیلر لب و تزریق فیلر زیر چشم، همواره نگرانی هایی از بابت عوارض احتمالی وجود دارد. باید قبل از هر توضیحی بیان کنیم که هیچ اقدام زیبایی کاملا بی خطر نیست و در هیچ مورد پزشکی و زیبایی نمی توان جواب قطعی داد. زیرا ممکن است در مواردی استفاده از مواد بی کیفیت و عدم مهارت پزشک در پروسه تزریقات عوارضی مانند زخم و کبودی را در پی داشته باشد.

در کل می توانیم بگوییم که تزریق فیلر گونه و تزریق فیلر چانه و لب اقداماتی غیر تهاجمی و کم خطر هستند، اما این اقدامات برای همه افراد مناسب نیستند و نتایج یکسانی را به دنبال نخواهند داشت. به طور مثال در افرادی که دارای بیماری های زمینه ای مانند دیابت، بیماری قلب، مشکل انعقاد خون و بیماری سیستم عصبی دارند تزریق فیلر پیشنهاد نمی شود.

قیمت تزریق فیلر چقدر است؟

هزینه تزریق فیلر تحت شرایط مختلف تغییر میکند. اولین عامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت تزریق فیلر، نوع فیلر است. مورد دوم حجم یا سی سی از ژل یا فیلر مورد نظر است. هر مقدار سی سی بیشتر باشد، قیمت تزریق فیلر را افزایش میدهد. اگر به دنبال قیمت تزریق فیلر لب هستید ابتدا باید با پزشک مشورت کنید تا میزان حجم مورد نظر خود را به او اعلام کنید تا از قیمت دقیق مطلع شوید.

خدمات تزریق فیلر بینی و گونه در هوم سرویز

اگر به دنبال پزشکانی مطمئن و با تجربه هستید می توانید از هوم سرویز کمک بخواهید. تمام خدمات مربوط به تزریق فیلر گونه، چانه و سایر قسمت ها توسط متخصصین در این زمینه در بهترین کلینیک های زیبایی انجام می شود. همچنین در صورتی که مایل باشید این خدمات در محیط خانه و در محیطی کاملا بهداشتی توسط پزشک متبحر انجام می شود.

جهت ثبت سفارش و دریافت مشاوره رایگان از متخصصین ما میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi