header

ساخت و نصب نرده شاخ گوزنی

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت ساخت انواع حفاظ شاخ گوزنی و سرنیزه روی دیوار حیاط و محوطه

شرایط سرویس ساخت حفاظ شاخ گوزنی

• قیمت دقیق حفاظ شاخ گوزنی پس از بازدید و مراجعه حضوری کارشناس مشخص می شود.

• هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات و سایر هزینه ها بوده و همیار مجاز به دریافت هیچگونه هزینه اضافه تری را نخواهد داشت.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی ساخت حفاظ شاخ گوزنی

​ساخت نرده دیوار محوطه را جدی بگیرید

به طروق مختلف می توان امنیت یک ساختمان را تامین کرد. گاهی با نصب دوربین و دزدگیرهای هوشمند میتوان بعد از ارتکاب جرم سارق یا سارقین را شناسایی کرد. البته منکر نمی شویم که وجود این دستگاه ها تا حد بالایی جلوی وقوع جرم را هم میگیرد. اما خوب چرا اصلا ریسک کنیم؟ وقتی میتوانید با نصب حفاظ بالای دیوار به طور کامل جلوی ورود هر فرد غیر مجاز حتی حیوانات را به محیط زندگی خود بگیرید و امنیت خود و اعضای خانوادتان را تضمین کنید. فقط کافیست بدانید که کدام نوع حفاظ بیشترین کارایی و ضریب اطمینان را دارا می باشد. با ما در ادامه همراه باشید تا انواع نرده دیوار محوطه را با هم بشناسیم.

انواع ساخت نرده روی دیوار

ساخت حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی نمونه نسبتا جدید از نرده دزد گیر دیوار هستند که بسیار متداول شده اند. نوک حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط آهنگران حرفه ای در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده میشوند. ساخت حفاظ شاخ گوزنی به شکلی است که علاوه بر ظاهر زیبایی که به سر دیوار ساختمان ها میبخشند، جنبه ی امنیتی ساختمان را نیز به طور چشمگیری بالا میبرند. زیرا به علت تراکم زیاده شاخه ها و نوک تیز آن ها عبور از روی این حفاظ ها تقریبا غیر ممکن می شود.

ساخت حفاظ دیوار سرنیزه ای

حفاظ سر نیزه ای یک حفاظ بسیار ساده و قدیمی میباشد. که در اکثر خانه های قدیمی نیز دیده می شود. این نوع حفاظ دیوار حیاط تقریبا بر سر در تمام خانه ها ویلایی هستند. یکی از علت های پر فروش بودن این نوع حفاظ آهنی قابلیت اجرا در ارتفاع 1.5 بر سر دیوار است.

حفاظ دیوار سر نیزه مناسب برای نرده دیوار محوطه به صورت یک، دو یا سه طرفه نیز قابل اجرا می باشد که در این مواقع به علت ظاهر خود به حفاظ آبشاری نیز نامیده می شوند. همین طراحی ساده و نوستالژیک نرده کشی دیوار موجب شده است تا همیشه طرفداران خود را داشته باشند.

ساخت حفاظ  لیلیوم

ساخت نرده سر دیوار لیلیوم یکی از جذاب ترین و زیباترین نرده دزدگیر محسوب می شود. همچنین بیشترین میزان امنیت را در بین سایر حفاظ های دیوار دارند. علت نامگذاری این حفاظ به علت شباهت آنها به گل لیلیوم است. همچنین برای رنگ آمیزی حفاط دیوار لیلیوم نیز می توان از دو رنگ استفاده کرد. طراحی و ساخت نرده روی دیوار لیلیوم به ترتیبی است که از مرکز شروع و به سمت اطراف پخش می شوند.

ساخت حفاظ  بوته ای

طراحی و ساخت حفاظ بوته ای تقریبا شبیه ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی است. تقریبا یک دیوار امنیتی غیر قابل نفوذ برای سارقان به حساب می آید. همچنین از مزایای ساخت حفاظ بوته ای دیوار نصب سریع و آسان در ارتفاع های مختلف است.

طریقه نصب حفاظ شاخ گوزنی

اگر تصمیم به نصب حفاظ شاخ گوزنی یا سایر نوع های حفاظ دارید. ممکن است همواره سوال هایی از بابت روش نصب حفاظ شاخ گوزنی و یا مدت زمان ساخت و نصب حفاظ دیوار داشته باشید. خوشبختانه نصب حفاظ روی دیوار به طور معمول کار آسانی است و برای نصب حفاظ دیوار نیاز به تخریب چندانی در دیوار نیست. چونکه کل پروسه ساخت حفاظ دیوار در داخل کارگاه انجام می شود و سپس به محل نصب انتقال پیدا می کند.

تعیین تراکم نرده و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی

تعداد شاخه های حفاظ در دو متر از طول را، تراکم نرده شاخ گوزنی می گویند. هر چه که تعداد این شاخه ها در دو متر بیشتر باشد یعنی تراکم در تولید حفاظ شاخ گوزنی بیشتر است و کیفیت کار بالاتر می رود. شاخ گوزنی یک شاخه اصلی دارد که ارتفاع بیشتری دارد و سپس سایر شاخک ها به ترتیب در ارتفاع کمتری جوش داده می شوند. معیار تعیین ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی نیز همان شاخه اصلی است. معمولا تراکم شاخه اصلی در طول 2 متر نهایتا 15 عدد شاخه اصلی است. در واقع اگر با تعداد بیشتر از این مواجه شدید احتمالا سازندگان شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم به شمار آورده اند.

نقشه حفاظ شاخ گوزنی

نکته مهم و قابل توجه در ساخت حفاظ شاخ گوزنی و اجرای نرده دزدگیر دیوار رعایت تمام و کمال نقشه حفاظ شاخ گوزنی و پیاده سازی صحیح آن الگو است. زیرا که علاوه بر تراکم، رعایت هندسه درست در ساخت حفاظ، تاثیر بالایی در استحکام سازه دارد.

به طور مثال شاید یک نرده تراکم بالایی داشته باشد اما پایه اصلی نرده توان تحمل وزن شاخه ها را نداشته باشد بدین ترتیب ضریب امنیت نرده دیوار کاهش پیدا میکند.

قیمت ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی چگونه محاسبه می شود؟

4 عامل اصلی هستند که تعیین کننده قیمت ساخت حفاظ شاخ گوزنی و اجرت ساخت نرده روی دیوار هستند.

1.      جنس حفاظ روی دیوار

معمولا تنها متریال مورد استفاده برای ساخت نرده دیوار  میباشد. ازین رو قیمت کیلو آهن یا میله گرد یکی از المان های تعیین کننده قیمت نصب حفاظ حصار است.

2.      ارتفاع مد نظر برای نصب حفاظ روی دیوار

ارتفاع حفاظ دیوار بین یک تا یک و نیم متر متغیر است. میزان ارتفاع مهمترین عامل تعیین کننده قیمت ساخت حفاظ شاخ گوزنی است.

3.      تراکم شاخه ها در ساخت حفاظ دزدگیر دیوار

تراکم هر چه بیشتر باشد یعنی تعداد میله های به کار رقته در دو متر طول بیشتر است و طبعا تعداد شاخه های فرعی نیز بیشتر می شود و میزان مصرفی آهن نیز بالا می رود. ازین رو اجرت ساخت و نصب حفاظ دیوار حیاط نیز بالاتر می رود.

4.      مدل نرده کشی دیوار

حفاظ های فولادی در انواع سر نیزه ای، حفاظ بوته ای، مدل نیزار، لیلیوم و شاخ گوزنی هستند. که اجرت ساخت اینها با هم کمی تفاوت دارند.

ساخت انواع حفاظ دیواره با مناسب ترین هزینه در هوم سرویز

سخن آخر اینکه تامین امنیت یکی از مهم ترین اقدامات در اوضاع و شرایط کنونی است. در صورتی که مایل به ساخت انواع حفاظ دیوار با مناسب ترین هزینه هستید با متخصصین ما مشورت کنید تا بهترین تصمیمات رو بر اساس بودجه مد نظر خود اتخاذ نمایید. برای بررسی قیمت و مشاهده نمونه کارهای نرده کشی دیوار کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi