header

تخریب دیوار اپن و آرک آشپزخانه

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تخریب دیوار بتنی، آجری و بلوک سیمانی

شرایط سرویس تخریب دیوار و اپن

• هوم سرویز افراد با تجربه و خوشنام را به شما معرفی می نماید.

• برآورد دقیق زمان و هزینه و ثبت قرارداد با توافق طرفین صورت می گیرد.

• در صورت نیاز به تهیه مصالح همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده به مشتری می باشد.

• وسیله مورد نظر جهت تخریب، پس از بررسی فضا و با توافق طرفین انجام می شود.

• هزینه انتقال نخاله و خارج کردن نخاله به صورت مجزا محاسبه و اعلام می شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

تخریب اپن و تخریب آرک و دیوار آشپزخانه

تخریب دیوار، اپن و آرک آشپزخانه

انواع خدمات تخریب دیوار برای تغییر دکوراسیون منزل مورد نیاز است. تخریب اپن و آرک آشپزخانه از جمله اقدامات اولیه جهت نوسازی آشپزخانه های قدیمی می باشد که در سامانه هوم سرویز پردرخواست است. در نظر خیلی از افراد سخت ترین قسمت در پروسه تغییرات مرحله تخریب است که البته حق هم دارند اما اگر تخریب دیوار، تخریب اپن و یا تخریب آرک آشپزخانه را به افراد مجرب بسپارند این شرایط به راحتی سپری خواهد شد. در ادامه به معرفی انواع روش تخریب دیوار و یا سایر قسمت های منزل و همچنین عوامل موثر بر هزینه تخریب دیوار و اپن خواهیم پرداخت.

تخریب دیوار ساختمان

دیوارها اغلب به دو دسته دیوارهای حمال یا دیوارهای باربر و دیوارهای غیر باربر و یا دیوارهای جدا کننده تقسیم می شوند. تخریب این دیوارها بسیار متفاوت است. مورد اول تنها با استفاده از راهکارهای مهندسی قابل اجرا است زیرا با تخریب دیوار غیر اصولی امکان ریزش ساختمان وجود دارد.

تخریب دیوار باربر

دیواره‌های بیرونی ساختمان اغلب باربر هستند. البته بنا به طراحی و نقشه ساختمان، دیوارهای داخلی نیز ممکن است باربر باشند و قانون ثابتی در این زمینه وجود ندارد. اگر قصد تخریب دیوار آپارتمان برای طبقات پایینی ساختمان را دارید باید نهایت دقتتان را به کار بگیرید، زیرا بیشترین میزان تحمل بار ساختمان در این قسمت می باشد.

وابسته به نوع طراحی ساختمان، مواردی مانند تعداد طبقات، محل قرارگیری دیوار باربر، مساحت دیوار و ارتفاع دیوار باربر بر انتخاب نحوه تخریب دیوار تاثیر می گذارد. مرسوم ترین روش خراب کردن دیوار باربر به این صورت می باشد که ابتدا باید به فکر ایجاد پشتیبانی مناسب برای دفع بارساختمان باشید. عموما استفاده از تیر به عنوان ستون انتقال بار روش موثری است.

تخریب دیوار غیرباربر

تخریب دیوار غیر باربر مانند تخریب اپن یا تخریب آرک آشپزخانه از جمله اقدامات رایج در هنگام بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون می باشد. زیرا گاهی دیوارهای جدا کننده، مزاحم هستند. به طور مثال تخریب دیوار آشپزخانه جهت ایجاد فضای بازتر و روشن کردن فضا بسیار مورد استقبال قرار می گیرد زیرا ساده ترین راه برای افزایش فضای موجود در منزل، خراب کردن دیوارهای اضافی است.

انواع روش های تخریب دیوار داخلی ساختمان کدامند؟

با توجه به جنس دیوار، میزان ضخامت دیوار، روش های متفاوتی برای تخریب دیوار و اپن آشپزخانه انجام می شود که در ادامه به معرفی انواع ابزآرآلات تخریب مورد استفاده در این عملیات ها اشاره می کنیم.

تخریب دیوار با دستگاه شیار زن

این ابزرآلات، شیارهایی در دیوار با سرعت بالا ایجاد می کنند. این وسیله در واقع نمونه قدرتمند و برقی همان قلم و چکش است که در موارد کوچک جهت تخریب دیوار کناف یا گچی استفاده می شود. این وسیله برای تخریب دیوار کناف، تخریب دیوار بلوکی و تخریب آرک آشپزخانه مناسب است.

تخریب دیوار با پیکور یا چکش تخریب

قوی ترین وسیله دستی برای تخریب اپن آشپزخانه و دیوار ساختمان، تخریب با پیکور است. با توجه به سنگینی و قدرت این ابزار می توان از آن در کاربردهای گوناگون در زمینه تخریب دیوار آجری و حتی تخریب دیوار سنگی نیز استفاده نمود. البته با توجه به حجم عملیات و سختی دیوار مورد نظر برای تخریب، باید چکش تخریب مناسب انتخاب و مورد استفاده قرار بگیرد.

تخریب دیوار با هیلتی یا دریل بتن کن

تخریب دیوار با هیلتی یا دریل های بتن کن  نیز بسیار رایج است. این وسیله ها علاوه بر خاصیت چرخشی در تخریب دارای قابلیت تخریب نیز هستند. با استفاده از این وسیله می توان با سرعت بیشتری دیوار و یا سازه دیگر بلوکی یا آجری را تخریب نمود و سر و صدای کمتری ایجاد نمود.

تخریب دیوار بدون صدا امکان دارد؟

خیلی از افرادی که مایل هستند به تخریب اپن آشپزخانه، یا تخریب آرک و دیوار آشپزخانه بپردازند نگرانی هایی از بابت صدای تخریب دیوار و مزاحمت برای سایر ساکنین ساختمان دارند. تخریب دیوار بدون صدا تقریبا یک کار غیرممکن است زیرا در هر صورت هر سازه ای با هر متریالی برای تخریب سرو صدا ایجاد می کند. اما شما می توانید با استفاده از دستگاه ها و نیروهای مجرب هوم سرویز سرعت تخریب را بالا ببرید و در بازه زمانی کمتری این اقدامات را به پایان برسانید.

هزینه تخریب دیوار و اپن آشپزخانه به چه مواردی بستگی دارد؟

موارد زیادی در تخمین قیمت تخریب دیوار موثر هستند. متراژ کار، متریال و یا جنس دیوار و میزان سختی دیوار بر هزینه تخریب دیوار موثر هستند. به طور مثال هزینه تخریب دیوار کناف با هزینه تخریب دیوار آجری قطعا یکسان نیست. درصد به کار رفته سیمان در دیوار و سازه مورد بعدی می باشد که در قیمت تخریب دیوار موثر است.

هزینه تخریب دیوار بتنی بستگی به  نوع و ضخامت دیوار مورد نظر دارد. بیشتر هزینه در بین تخریب دیوارها مربوط به تخریب دیوار بتنی است.  همچنین هزینه تخریب دیوار آجری به تعداد رج های چیدمان آجر و همچنین میزان مصالح مورد استفاده در دیوار دارد. البته مورد بعدی و مهم دیگر که جدا از هزینه تخریب دیوار محاسبه می شود هزینه جابجایی نخاله های دیوار است که بر دستمزد تخریب دیوار اضافه می شود.

خدمات تخریب دیوار و سایر سازه های گچی، سیمانی و فلری در هوم سرویز

در صورت نیاز به دریافت خدمات تخریب دیوار داخلی و خارجی منزل می توانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. انواع تخریب دیوار آجری، بلوکی، بتنی و غیره با استفاده از جدیدترین ابزارآلات در کمترین زمان ممکن انجام می شود. در خیلی از موارد، افراد به بهانه هزینه تخریب دیوار ارزان، از افرادی غیر متخصص در این زمینه کمک می گیرند که موجب آسیب به ساختمان و هدررفت هزینه آنها خواهد شد. این پروسه شاید در نظر خیلی از افراد ساده به نظر برسد اما اگر به دنبال تخریب دیوار اصولی، سریع و با کمترین میزان کثیفی و صدا هستید می توانید از استادکاران مجرب ما کمک بگیرید و مطمئن باشید در کمترین زمان ممکن عملیات تخریب دیوار اپن و آرک آشپزخانه را به اتمام می رسانند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi