header

سرویس رفع نم ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت رفع نم ساختمان

شرایط سرویس

• همیار می بایست ابتدا محل نم زدگی را تشخیص داده و به اطلاع مشتری برساند و در صورت رضایت مشتری اقدام به ترمیم محل نم زدگی نماید.

• همیار موظف به تمیز کردن محل ترمیم شده قبل از تحویل به مشتری می باشد.

• تشخیص علت و محل نم زدگی تنها در صورتیکه مشتری نیاز به شناسایی علت نم باشد شامل هزینه می شود و در صورتیکه رفع نم نیز به همیار سپرده شود شامل هزینه نخواهد شد.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​ اقدامات خانگی و موثر  رفع نم ساختمان را باهم بشناسیم:

ایجاد رطوبت و نم در خانه یک مصیبت بزرگ برای افراد خانه محسوب می شود. اگر زود ، فکری برای رفع نم ساختمان نکنیم در نهایت به صورت چکه از سقف و دیوار خود نمایی خواهند کرد.
از عوارض نم دادن سقف آپارتمان می توان به بوی بد ، جمع شدن حشرات موذی ، رشد قارچ ها و کپک ها اشاره کرد . اما بیشترین آزار را افرادی می برند که دچار بیماری آلرژی هستند. زیرا محیط مرطوب و نم زده بیماری آنها را تشدید میکند.
به همین دلیل رفع نم ساختمان در اولویت بندی های ساکنین خانه است.
1.    همیشه از تهویه استفاده کنید :
در مکانهایی که احتمالا رطوبت  بیشتری دارند، مانند حمام و دستشویی جهت رفع نم توالت و جلوگیری از اقدامات سخت تر بعدی از دستگاه تهویه کمک بگیرید. سعی کنید پنجره ها را جهت ورود هوای تازه حداقل روزی یکبار باز کنید،  می توانید از فن یا هواکش نیز برای تازه نگه داشتن هوای منزل استفاده کنید.
البته به خاطر داشته باشید در این کار زیاده روی نکنید ، زیرا انسان به مقداری رطوبت در هوایی که تنفس میکند ، نیاز دارد.
2.    دستگاه رطوبت گیر نصب کنید:
نصب این دستگاه برای رفع نم ساختمان ، البته در موارد جزیی بسیار کار ساز است. همچنین جهت از بین بردن لکه های نم دیوار، در صورتی که عامل نشتی رطوبت را شناسایی کرده اید، استفاده از این دستگاه بسیار موثر خواهد بود.
3.    رفع نم ساختمان با نمک!
گاهی علت نم زدگی دیوار یا سقف، روش اشتباه زندگی ماست! در واقع روش های اشتباه ما رطوبت بیش از اندازه را به محیط زندگی ما راه میدهند. اینجاست که نمک راهکار طلایی ماست. در یک ظرف کم عمق یک کیلو نمک خالی کنید و در محیط هایی که میبینید بیشتر تحت تاثیر رطوبت هستند ، قرار دهید. نمک بیشترین مقدار رطوبت در هوا را به خود جذب میکند.

چه عواملی موجب نم دادن سقف آپارتمان و چکه سقف  دستشویی می شوند؟

1.    عایق کاری نا مناسب سقف و دیوار :
ممکن است علت نم دادن سقف آپارتمان  و یا چکه سقف دستشویی از عایق کاری نا مناسب و غیر استاندارد باشد. اولین حدسی که افراد  بعد از مشاهده نم سقف آپارتمان می زنند این است که ایزوگام آشپزخانه، حمام  و دستشویی یا سقف ساختمان سوراخ شده و باعث ایجاد رطوبت و نم می‌شود . درست است که نصب ایزوگام صحیح در رفع نم ساختمان بسیار موثر است ، اما درخیلی از موارد،  این مورد عامل نم دادن سقف آپارتمان نیست!
2.    تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یاب بدون تخریب :
علت دیگر نم دادن سقف و چکه سقف دستشویی یا حمام ، ترکیدگی لوله و نشت آب است. ممکن است در قسمتی از ساختمان شما یا ساختمان های کناری تان، ترکیدگی لوله اتفاق افتاده باشد ، و نشتی آب باعث ایجاد نم و رطوبت در ساختمان شما باشد. در این صورت باید اقدام به رفع نم ساختمان و از بین بردن لکه های نم دیوار نمایید.
در این مواقع به کمک متخصصین تشخیص ترکیدگی لوله می توان این مشکل را شناسایی و رفع کرد. خیلی مهم است که این مرحله،  بدون تخریب اضافی انجام شود تا از از هزینه های بالاتر جلوگیری کند. هزینه تشخیص ترکیدگی لوله در مقابل هزینه های بعدی بسیار ناچیز است.
3.    نشتی در تاسیسات لوله کشی و کفشور کاشی:
در بعضی موارد رفع نم توالت با از بین بردن نشتی در سیستم لوله کشی و تاسیسات ساختمان انجام می شود. به این ترتیب که  نشتی در تاسیسات لوله کشی ، نشتی کفشور و از بین رفتن بندکشی کاشی های ساختمان موجب نم زدگی می شود. اشکال در نصب روشویی، عدم تخلیه صحیح فاضلاب وان حمام، نشتی سیفون تخلیه فاضلاب لباسشویی، نشتی زیر سینک ظرفشویی، نقص در سیستم تخلیه توالت همگی ممکن است ، عامل نم در واحد شما و یا همسایگانتان باشد.

راهکار از بین بردن لکه های نم دیوار چیست؟

برای رفع نم توالت و یا رفع نم دیوار ابتدا باید علت آن را بدانید.  بهترین راه جهت تشخیص علت نم دیوار  این است ،که یک ورقه آلومینیومی مربع شکل را طوری بر روی دیوار قرار داده شود که هوا از چهار طرف آن به هیچ صورتی وارد نشود. ۲ روز به همین منوال قرار دهید و سپس آن را بردارید. اگر قسمت بیرونی نوار آلومینیومی مرطوب است، مشکل از میعان داخل ساختمان می‌باشد و باید اقداماتی که مطرح کردیم را انجام دهید.
اگر قسمت داخلی از ورقه آلومینیومی که با دیوار در تماس بوده است مرطوب شود، مشکل از بیرون ساختمان است.  بنابراین برای رفع نم دیوار ، باید با متخصصین رفع نم ساختمان تماس بگیرید.

هزینه رفع نم ساختمان چگونه محاسبه می شود؟

هزینه رفع نم توالت و حمام  از 2 قسمت تشکیل شده است :

1.    هزینه تشخیص ترکیدگی لوله
2.    هزینه از بین بردن نم
هزینه تشخیص ترکیدگی لوله که تقریبا نرخ ثابت و مشخصی است و بر اساس  اینکه تجربی تشخیص داده شود و یا با دستگاه متغیر است. شما با یک تماس با متخصصین هوم سرویز ، هزینه رفع نم ساختمان را متوجه خواهید شد.
هزینه دوم که به علت نم زدگی بر میگردد،  باید توسط متخصص و پس از بازدید محل و میزان خسارت وارد شده،  بیان شود.

چه خدماتی در سرویس رفع نم ساختمان هوم سرویز ارائه می شود؟

1.    تشخیص علت و محل نم زدگی به صورت تجربی یا به کمک دستگاه
2.    رفع نم توالت ناشی از نشتی زیر کاسه توالت یا فلاش تانک
3.    رفع نشتی ساختمان ناشی از حمام
4.    رفع نم ساختمان ناشی از نشتی لوله کشی کلی ساختمان
در هوم سرویز، هزینه تشخیص ترکیدگی لوله و سایر اقدامات مربوطه بر اساس نرخ اتحادیه تعیین و اعلام شده است. در هوم سرویز هیچ هزینه ای تحت عنوان ایاب و ذهاب دریافت نمی شود و هزینه رفع نم ساختمان در تمامی قسمت های تهران ثابت می باشد.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi