header

سرویس بنایی ساختمان

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت بنایی ساختمان

شرایط سرویس بنایی ساختمان

• این سرویس شامل تعمیرات جزئی ساختمان، خرده کاری بنایی، بازسازی های جزئی، سیمان کاری، سفت کاری و نازک کاری، دیوارکشی، آجر چینی، کف سازی و ... می شود.

• کلیه قیمت های اعلام شده توسط سامانه بر حسب اجرت کار بوده و هزینه جنس را شامل نمی شود.

• همیار می بایست ابتدا سرویس را بررسی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به انجام کار نماید.

• تهیه اقلام و مصالح درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• همیار معرفی شده از نظر احراز هویت و عدم سوء پیشینه مورد تایید سامانه هوم سرویز بوده و هوم سرویز مسئولیتی در قبال نحوه انجام کار همیار نخواهد داشت لذا پیشنهاد می کنیم حتما نسبت به عقد قرارداد با همیار پس از توافق نهایی توجه فرمایید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی بنایی ساختمان

​بنایی ساختمان در چه سازه هایی کاربرد دارد؟

بنایی ساختمان و کمک گیری از استادکار بنایی جهت ساخت ساختمانها و یا انجام خرده کارهایی نظیر دیوارکشی از دیرباز در ایران رواج داشته است. اکثر ساختمان‌های قدیمی مخصوصاً  سازه هایی که در شهرهای کوچک یا روستاها و همچنین در بافت‌های قدیمی کلان شهرها ساخته شده اند ، اغلب به کمک مصالح بنایی ساخته شده اند .
منظور از بنایی ساختمان ، سازه هایی هستند  که با آجر یا بلوک ساختمانی ساخته می شوند. همچنین ستون های تحمل کننده ی بار و سازه هایی که قسمتی از آن  با مصالح بنایی و قسمت دیگر توسط آهن آلات و یا با بتن آرمه ساخته می شوند ، هم در این گروه قرار می گیرند.

خدمات ساختمانی شامل چه مواردی می باشد؟            

خدمات ساختمانی به دو دسته نازک کاری و سفت کاری در بنایی ساختمان تقسیم می شود.
سفت کاری ساختمان : سفت کاری ساختمان به خدمات ساختمانی مانند، کندن پی و بتن ریزی ساختمان ، دیوار کشی و  آجرچینی ساختمان , ساخت تیر و ستون های ساختمان  و در نهایت احداث و نصب می گویند.
نازک کاری ساختمان:  خدمات ساختمانی شامل ،کاشی کاری ، نقاشی دیوار ها و سقف ساختمان , برق کاری ساختمان ، نصب لوله ها و شوفاژ ساختمان و در نهایت نصب درب و پنجره ها در گروه  نازک کاری ساختمان قرار می گیرند.

تخریب ساختمان تابع چه قوانینی است؟

گاهی برای تغییر در دکوراسیون منزل و ایجاد فضای بیشتر در منزل و نورگیری بهتر اقدام به تخریب دیوار می کنند. اما انجام تخریب دیوار به همان سادگی که بیان می شود ، نخواهد بود .
شاید جالب باشد برایتان، که تخریب ساختمان و یا حتی تخریب دیوار نیز به علم مهندسی نیاز دارد و خودسرانه نمی شود اقدام کرد . گاهی در تخریب ساختمان هدف استفاده حداکثری از مصالح بازیافتی و فروش آنهاست. لذا این کار حتما باید توسط متخصصین تخریب انجام شود.
اما در ارتباط با تخریب دیوار ، با اعتماد به تجربه یک بنای خوب می توان کار را به او سپرد. زیرا دیوارهای ساختمان به دو گروه ساختمان های باربر و غیر باربر تقسیم می شوند. دیوارهای باربر که بخش مهمی از استحکام ساختمان را بر عهده دارند و وزن ساختمان را به پی ساختمان انتقال می دهند، قابل تخریب نیستند.
اما دیوارهای غیر باربر صرفا برای جداسازی فضاهای داخل منزل تعبیه شده اند و در صورت لزوم و دلخواه می توان آنها را تخریب کرد.

خرده کاری ساختمان شامل چه اقداماتی می باشد؟

گاهی پیش می آید که در ساختمان شما اشکالات جزئی ایجاد شود و نیاز به خدمات ساختمانی و تعمیرات ساختمانی نظیر  ، خرده کاری ساختمان ، آجر چینی و یا حتی کف سازی در ساختمان باشد. به طور مثال ، ریختن گچ سقف و دیوار ها بر اثر رطوبت و نم زدگی  ، یا اینکه قسمت هایی از کاشی ها و سرامیک ها  کنده شده باشند و یا سرویس بهداشتی  و حمام نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشد ، همه ی این اتفاقات  دست به دست هم میدهند تا شما به خدمات بنایی ساختمان و بنای خوب احتیاج داشته باشید.
استادکار بنایی دارای مهارت های مختلفی است که از جمله آن ها میتوان به دیوارکشی , آجر چینی, کف سازی, خرده کاری بنایی و تخریب دیوار اشاره کرد.  که هر کدام از آن ها مهارت و روش خاص خود را می طلبد.

کیفیت بنایی ساختمان را مصالح ساختمانی استاندارد تعیین میکند:

بنایی ساختمان جزو خدمات ساختمانی است ،که در آن به مصالح ساختمانی نیاز است ، اینجاست که برای بهبود کیفیت تعمیرات ساختمان و البته ایمنی کار باید از مصالحی استفاده شود، که تست استحکام را گذرانده باشند و یا به عبارت دیگر استاندارد باشند.
استادکار بنایی هوم سرویز با شناخت کامل به  مصالح ساختمانی موجود در بازار ، مصالح مورد نیاز خود را برای  بنایی ساختمان فراهم می کند . تجربه ی یک بنای خوب  در انتخاب و خرید مصالح بنایی موجب می شود، که کیفیت و مقاومت کار دو برابر شود.

اجرت بنایی هوم سرویز چگونه محاسبه می شود؟

اجرت تخریب ساختمان:

چنانچه قصد دارید به تخریب قسمتی از دیوار و کف بپردازید.  بهترین گزینه استفاده از استادکار بنایی روزمزد است. به این صورت که استادکار بر اساس حجم کار، تعداد روز کاری را مشخص می کند و اجرت بنایی و قیمت سفت کاری را بر اساس روز های کاری محاسبه می کنند. معمولا کار تخریب یک روزه  به پایان می رسد. در این صورت محاسبه قیمت سفت کاری ، به صورت روزمزد بسیار به صرفه است.

اجرت استادکار کاشی و سرامیک:

قیمت نازک کاری هایی از قبیل نصب کاشی و سرامیک به عوامل مختلفی بستگی دارد.از جمله محل نصب کاشی ، مدل نصب کاشی و همچنین نیاز داشتن به کف سازی،  از عوامل تاثیر گذار بر قیمت نازک کاری می باشند. که توسط بنای خوب تعیین و اعلام می شود.

اجرت دیوار کشی و با آجر چینی  :

دیوار کشی و یا آجر چینی به منظور تغییر در فضای منزل و یا در تعمیرات ساختمان کاربرد دارد. از عوامل موثر در قیمت بنایی دیوارکشی ، ضخامت دیوار و بلندی دیوار و همچنین نوع مصالح است که بر اجرت استادکار  (بر اساس متر مربع) تاثیر گذار است.
چه خدماتی در سرویس بنایی ساختمان هوم سرویز ارائه می شود؟
این سرویس شامل تعمیرات ساختمان به صورت جزئی ، خرده کاری بنایی ، بازسازی های جزئی ، سیمان کاری ، سفت کاری و نازک کاری ، دیوارکشی ، آجرچینی ، کف سازی و غیره می شود.

چرا هوم سرویز را برای انجام خدمات ساختمانی انتخاب کنیم؟

گروه مجرب و متعهد به کار بنایی که در سراسر تهران آماده خدمات رسانی به مشتریان تهرانی می باشند و همچنین پشتیبانی قوی و 24 ساعته موجب شده است ، تا هوم سرویز به یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات ساختمانی به ویژه بنایی ساختمان تبدیل شود.
همچنین قیمت بنایی منصفانه و تعیین شده بر اساس نرخ اتحادیه یکی دیگر از دلایل انتخاب هوم سرویز است.
همیار شماییم تا پایان سرویس...
ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

air_conditioning house_cleaning plumber vacuum_cleaner washing_machine
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدenamad
logo-samandehi