header

دوخت کاور و روکش مبل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت دوخت انواع روکش، کاور و پیراهن مبل

شرایط سرویس دوخت پیراهن مبل

• تهیه اقلام پس از مشورت با مشتری انجام می شود.

• مشتری تا 72ساعت بعد از تحویل کاور می تواند از نظر سلامت و ابعاد کاور را تست نموده و در صورت بروز خطا، با سامانه تماس گرفته تا مورد پیگیری و به درستی انجام شود.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی دوخت پیراهن مبل

​فروشگاه کاور مبل در تهران

با توجه به قیمت های سرسام آور مبلمان و همچنین شلوغ شدن زندگی شهر نشینی و کم شدن وقت افراد خانواده برای تمیز کردن مبلمان، درخواست برای دوخت پیراهن مبل یا دوخت کاور مبل زیاد شده است. هنگامی که مبحث دوخت پیراهن مبل مطرح می شود. ذهن خیلی از افراد به سمت پارچه های ساده و کم ارزش ملحفه ای کشیده می شود که ظاهر دمده ای دارند.

در صورتی که شما میتوانید به راحتی هر مدل پارچه و مدل دوخت کاور را متناسب با سبک مبلمان یا منزل خود انتخاب کنید. البته نمونه های آماده نیز در فروشگاه کاور مبل تهران که به صورت متفرقه در مناطق یافت آباد وعبدل آباد و سایر نقاط تهران هستند نیز وجود دارند. اما همیشه کاورآماده مبل، کاملا فیکس مبلمان نخواهد شد. در واقع شاید شما مبلغ هنگفتی بابت کاور مبل ترک صرف کرده باشید اما در نهایت ظاهر مبلمانتان ممکن است چندان دلنشین نشود. اما زمانی که بهترین پارچه های ترک را متناسب با سلیقه و نوع مبلمانتان انتخاب کنید و دوزنده ماهر به خوبی مبلمان شما را اندازه گیری کند. نتیجه ی کار بدون شک بی نظیر خواهد شد.

پارچه مناسب برای دوخت کاور مبل

کاور مبل ژلاتینی (دوخت پیراهن مبل ژله ای)

کاور مبل ژلاتینی در واقع طلق های نرم و قابل انعطافی هستند که شیشه ای و از جنس pvc میباشند. از خصوصیت بارز کاور مبل ژله ای شکل پذیری و قالب پذیری راحت برای مبل سلطنتی و مبل استیل است. همچنین به علت ظاهر شفاف آنها مبل کاملا مشخص است و همچنین در صورت آلودگی به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز میشوند و هیچگاه لک نمی شوند. دوخت کاور ژله ای برای مبلمان راحتی  و کاناپه ای پیشنهاد نمی شود. زیرا به علت حالت پلاستیکی که دارند، برای استفاده روزمره مناسب نیستند. دوخت کاور مبل پلاستیکی برای مبلمانی پیشنهاد می شود که زیاد مورد استفاده قرار نمیگیرند و ببشتر حالت تزیینی دارند.

دوخت پیراهن مبل پارچه ای ( کاور پارچه ای مبل )

با توجه به بالا بودن هزینه رویه کوبی مبل، افراد ترجیح میدهند که از دوخت پیراهن مبل پارچه ای بهره ببرند. در واقع این عمل مصداق بارز پیشگیری بهتر از درمان است، میباشد. خوب مطمعننا پارچه مبلی طی مرور زمان و استفاده مکرر کدر می شود و با هر بار شستشو پارچه زیبایی اولیه را نخواهد داشت. به همین علت با دوختن کاور مبل میتوانید از هزینه های بعدی جلوگیری کنید. جنس کاور مبل پارچه ای از نخ و پلی استر میباشد و به راحتی در ماشین لباسشویی شسته می شوند و هیچ آسیبی نمیبینند.

البته گاهی این کار برای پوشاندن ظاهر کنونی مبل هم دوخت پیراهن مبل پارچه ای پیشنهاد می شود.  به طور مثال ممکن است مبل شما فوم و اسکلت سالمی داشته باشد اما پارچه مبلی در جاهایی دچار ایراداتی شده باشد، بدین ترتیب با دوخت کاور مبل دامن دار یا کاور مبل تیکه ای میتوانید ظاهر زیبایی را برای مبل خود به ارمغان بیاورید.

کاور مبل تیکه ای

دوخت کاور مبل تیکه ای مناسب افرادی است که نمیخواهند کاملا ظاهر مبل خود را زیر روکش مبل و پارچه کاور مبل پنهان کنند. این روش دوخت کاور مبل، مناسب مبلمانهایی هستند که در قسمت های خاصی دچار ایراد هستند. بدین ترتیب کاور مبل با پارچه های مطابق با پارچه رومبلی تلفیق می شوند. دوخت کاور مبل تیکه ای برای قسمت هایی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرند مانند نشیمنگاه مبل، پشتی مبل و دسته های مبل توصیه می شود.

کاور مبل ال شکل

مبل ال یکی از پر کاربرد ترین مبلمان خانگی هستند. طبعا هر مبلمانی که زیاد استفاده شود نیز به مراقبت بیشتری نیاز دارد. ازین رو کاور مبل ال شکل و کاناپه بسیار طرفدار پیدا کرده است و در فروشگاه کاور مبل به وفور یافت می شوند. اما چون سایز ها و مدل های متفاوتی از مبلمان ال وجود دارند. لذا بهترین انتخاب، دوخت روکش مبل ال است و نه خرید رو مبلی آماده!

کاور مبل دامن دار

دوخت کاور مبل دامن دار جزو قدیمی ترین و پرطرفدارترین مدل کاور مبل است. اگرچه از گذشته از این مدل استفاده میکردند اما هیچ گاه ازعلاقه ی افراد به این مدل کاور مبل کم نشده است. از مهمترین خصوصیات دوخت پیراهن مبل دامن دار پوشش کامل مبل است.  برای دوخت روکش مبل دامن دار هیچ محدودیتی وجود ندارد و از تمامی مدل ها و طرح پارچه مبلی می توان استفاده کرد.

آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای

خیلی از بانوان به دنبال آموزش دوخت کاور مبل سلطنتی ژله ای در منزل هستند. ما نمیتوانیم بگوییم که این کار نشدنی است. از طرفی نمیتوانیم اظهار کنیم که افراد مبتدی میتوانند به دوخت کاور مبل پلاستیکی بپردازند. در واقع در صورتی که به درستی از تمام قسمت های مبل الگو برداری شود و با دقت برش داده شود و هر قسمت روی مبل به هم کوک زده شود و سپس دوخت نهایی انجام شود. در نهایت از پس دوختن روکش مبل برآمده اید. اما انتظار کیفیت رومبلی آماده را نداشته باشید. به هر حال گذراندن دوره آموزشی دوختن کاور مبل و تجربه، عامل موثری در بالا بردن کیفیت نهایی کار است.

دوخت پیراهن مبل در غرب تهران

با تمام توضیحات ارائه شده انتخاب بین رومبلی آماده و دوخت پیراهن مبل در شرق تهران کار سختی نیست. در واقع اگر میخواهید یک کاور به زیبایی و ظرافت رو مبلی آماده ترک داشته باشید.  میتوانید با دوزنده های ماهر هوم سوریز مشورت کنید. اگر میخواهید روکش مبل شما کاملا متناسب و فیکس مبلمانتان باشد. باید اندازه گیری و الگو برداری دقیق انجام شود تا نتیجه کار مطلوب باشد. همیاران هوم سرویز آماده ارائه خدمات دوخت پیراهن مبل در شمال تهران و مرکز تهران میباشد.

ثبت سفارش دوخت کاور مبل هوم سرویز

برای مشاوره با دوزندگان ماهر ما میتوانید به رایگان در سامانه هوم سرویز درخواست ثبت کنید. تا همیاران ما جهت مشاوره و مشاهده حضوری و اندازه گیری و اعلام قیمت دوخت روکش مبل در کنار شما قرار بگیرند. همچنین تا 72 ساعت بعد از تحویل کاور فرصت تست ابعاد و سلامت کاور را خواهید داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi