header

تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت تعمیر انواع سینمای خانگی،ساندبار و باند خانگی با قطعات فابریک

شرایط سرویس تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

• همیار می بایست ابتدا عیب یابی نموده و سپس در صورت رضایت مشتری اقدام به تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار نماید.

• همیار موظف به ارایه فاکتور اقلام خریداری شده توسط وی می باشد و مدت زمان صرف شده جهت مشاوره و تامین در فاکتور خدمات وی لحاظ خواهد شد.

• همیار می بایست حتی المکان از قطعات دارای گارانتی برای سرویس و تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار استفاده نماید و برگه گارانتی را به مشتری ارایه نماید.

• تعمیر سینمای خانگی، اسپیکر و ساندبار را تنها در صورتی که خارج از دوره گارانتی باشند را به همیاران هوم سرویز بسپارید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی تعمیر سینمای خانگی و ساندبار

​مزایا و تفاوتهای سینمای خانگی و ساندبار

شنیدن موسیقی مورد علاقه یا دیدن یک فیلم بدون صدای باکیفیت قطعا لذت بخش نخواهد بود. شنیدن صدا از اسپیکرهای تلویزیون شاید نهایت کیفیت را به شنونده ارائه ندهد. سینمای خانگی و ساندبارها قطعا این لذت را تکمیل می کنند. در واقع با قرار دادن اسپیکر بلوتوثی یا ساندبارها در جاهای مختلف محیط، موجب گسترش یکنواخت صدا در مکان مورد نظر خواهیم شد.

سینماهای خانگی دارای دو یا چند عدد اسپیکرهستند. جالب است بدانید که محل قرارگیری بلندگوها در فضای خانه اگر به صورت اشتباه و یا با زاویه نادرست باشد، کیفیت پخش صدا کاهش پیدا میکند و صدای یکنواختی دریافت نخواهیم نمود.

ساندبارها نوع پیشرفته تری از سینمای خانگی میباشند. فناوری‌ پیشرفته بکار برده شده در تولید ساندبارها، منجر شده که میزان سیم کشی مورد نیاز در آنها به طور چشم گیری کاهش پیدا کند. در سینمای خانگی با جابه جایی اسپیکرها فرکانس تولید شده میتوانست به شدت بهم ریخته شود. اما این اتفاق در سانبارها در اثر جابجایی نمی افتد.

ساندبار(sound bar)  عموما دارای یک اسپیکر افقی و یک دستگاه ساب ووفر هستند. همچنین می توانید آنها را در هر مکانی که مد نظرتان است قرار دهید. سینمای خانواده یا سینمای خانگی دارای دستگاه پلیر میباشد، اما دستگاه های ساند بار دارای پلیر نیستند.

تعمیرات ساندبار و تعمیر باند خانگی

سینمای خانگی نیز مانند هر وسیله برقی دیگری طی مرور زمان ممکن است دچار ایراداتی شوند. همانطور که توضیح دادیم با توجه به عملکرد پیچیده این وسایل قطعا تعمیر سینمای خانگی ، تعمیرات ساندبار و تعمیرات باند خانگی باید توسط نمایندگی مجاز تعمیرات سینمای خانگی و ساندبار انجام شود. در ادامه ایرادات شایعی که ممکن است در سینمای خانگی ایجاد شود را شرح خواهیم داد. تا بدین وسیله در صورت بروز این مشکلات بدانید ایراد کار از کدام قسمت است.

آموزش تعمیر سینمای خانگی

بهترین راهکار برای تعمیر سینمای خانگی و تعمیر ساندبار کمک گرفتن از افراد متخصص و تعمیرکاران لوازم صوتی است. اما خوب دریافت آموزش تعمیرات سینمای خانگی و آشنایی با نحوه‌ی عملکرد سینمای خانگی برای انجام اقدامات اولیه در تنظیم سینمای خانگی یا ساندبار نیز میتواند در بسیاری از مواقع کارساز باشد.

سینمای خانگی با عناوین دیگری مثل اسپیکر خانگی و ساندبار خانگی نیز نامیده می شود. این دستگاه‌ها به علت پخش صداها با کیفیت مطلوب اسپیکر ایستاده یا اسپیکر بلوتوثی نیز نامیده می شوند.

ایرادات شایع در سینمای خانگی

در ادامه مشکلات رایجی که در سینمای خانگی ممکن است اتفاق بیافتد را گردآوری کرده ایم. همچنین تعدادی از آنها را عیب یابی کرده ایم  و به راهکارهای تعمیر باند خانگی می پردازیم.

روشن نشدن سینمای خانگی

خاموش شدن سینمای خانگی

قطع شدن صدای سینمای خانگی

پخش نشدن سی دی در سینمای خانگی

پخش نشدن فلش در سینمای خانگی

داغ شدن سینمای خانگی

هماهنگ نبودن صدا با تصویر

فعال نشدن بلوتوث سرویس سینمای خانگی

علت روشن نشدن سینمای خانگی چیست؟

ایراد در کابل های برق احتمالا روشن نشدن سینما خانگی را در پی خواهند داشت. البته قسمت های مرتبط با جریان برق مانند سیم برق، دوشاخه و پریز هم باید کاملا سالم باشند تا دستگاه روشن شود. دومین مورد که موجب روشن نشدن سینمای خانگی می شود خرابی دکمه پاور دستگاه است. همانطور که میدانید دکمه پاور موجب برقرار شدن جریان الکتریکی بین اجزای دستگاه می شود. اگر پاور از کار بیافتد، برق به دستگاه نمی رسد و در این شرایط دستگاه ساندبار روشن نمی شود.

آمپلی فایر هم یکی دیگر از بخش های مهم سینمای خانگی است که  icهایی بر روی آن تعبیه شده است. اگر این آی سی ها به هر دلیلی بسوزند با قطع شوند سینمای خانگی روشن نمی شود.

برای عیب یابی و تعمیر ساندار و تعمیرات سینمای خانگی کنترل دستگاه را به سمت سنسور دستگاه بگیرید و دکمه پاور را بزنید اگر دستگاه روشن نشد، ممکن است کلا ایراد از کنترل دستگاه باشد. اگر چراغ هایled  فعال می شوند اما تلویزیون روشن نمی شود باید دوباره تلویزیون را راه اندازی کنید و ایراد از سمت پنل ساندبار یا سینمای خانگی نیست.

علت خاموش شدن سینمای خانگی چیست؟

یکی از قسمتهایی که می‌تواند باعث خاموش شدن سینمای خانگی یا ساندبار شود خرابی فن دستگاه است. فن موجب کاهش حرارت دستگاه می شود. در صورتی که قدرت فن کم شود یا کلا از کار بیافتد. یک پیام به نام  fancheck  در حالت display دستگاه به نمایش در می آید و سپس دستگاه خاموش می شود. در صورت بروز این مشکل باید جهت تعمیر ساندبار فن را تعویض کنید.

یکی دیگر از بخش هایی که جهت تعمیر سینمای خانگی باید بررسی شود بخش آمپلی فایر است. معمولا وقتی یکی از بخش های  آمپلی فایر دچار اتصال کوتاه شود موجب خاموش شدن سینمای خانگی می شود.

علت قطع شدن صدای سینمای خانگی چیست؟

جهت عیب یابی و تعمیر باندخانگی در این مورد باید به منوی تنظیمات رفته و از تک تک بلندگوهای دستگاه،  تست صدای سینمای خانگی  بگیرید. بدین ترتیب مطمئن می شود که همگی آنها به درستی متصل شده اند و کار می‌کنند. البته سیم کشی ضعیف باندها نیز می‌تواند موجب این اتفاق شود.

یکی دیگر از راه‌های تعمیر سینمای خانگی در زمینه قطع شدن صدای سیستم سینمای خانگی این است که اتصالات کابل‌ها را چک کنید. باید بررسی کنید که علاوه بر کیفیت کابل‌ها تمامی سیم‌ها را به درستی به درگاه خودش متصل کرده باشید.

تعمیرات ساندبار، سینمای خانگی و باند خانگی در هوم سرویز

در هنگام مواجه با عیب و اختلالات در نحوه عملکرد سیستم های صوتی مانند ساندبار، سینمای خانگی و باند خانگی بهترین و رایج ترین اقدام سپردن تعمیرات باند خانگی و سینمای خانگی به نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم صوتی است. با توجه به قیمت بالای این محصولات جستجو یک مرکز معتبر کار راحتی نخواهد بود. مرکز تعمیرات سینمای خانگی هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیرات ساندبار و سینمای خانگی تمامی برندهای موجود در بازار میباشد. تعدادی از برندهایی که مرکز تعمیرات باند خانگی و ساندبار هوم سرویز تحت پوشش قرار میدهند عبارت اند از:

تعمیر سینمای خانگی ال جی (LG)

تعمیر سینمای خانگی سامسونگ و ساندبار سامسونگ    (SAMSUNG) 

تعمیر سینمای خانگی سونی ( SONY)  

تعمیر سینمای خانگی پایونیرPAONEER))

تعمیر سینمای خانگی مارشال  (MARSHAL)

تعمیر سینمای خانگی فیلیپس( PHILIPS)

تعمیر سینمای خانگی  جی بی ال JBL))

تعمیر سینمای خانگی پاناسونیک (PANASONIC)

تعمیر سینمای خانگی آی هوم (IHOME)

تعمیر سینمای خانگی تسکو (TSCO)

تعمیر سینمای خانگی کنکورد پلاس  (CONCORD PLUS)

تعمیرات تخصصی لوازم صوتی در سراسر تهران

هوم سرویز آماده ارائه خدمات تعمیر سینمای خانگی شمال ، غرب، شرق و جنوب تهران میباشد. جهت استفاده از خدمات تعمیرات سینمای خانگی، تعمیرات باند خانگی و ساندبار میتوانید به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. تعمیرات تخصصی توسط تعمیرکاران حرفه ای هوم سرویز با هدف تعمیر قطعات به جای تعویض آنها انجام می شود. این عملکرد باعث کاهش هزینه تعمیرات سینمای خانگی شما خواهد شد. همچنین از این طریق قطعه فابریک دستگاه نیز حفظ می شود.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi