header

سرویس نصب و تعمیر چیلر و هواساز

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت نصب و تعمیر چیلر و هواساز

شرایط سرویس

• سرویس چیلر و سیستم های سرمایشی با توجه به سیستم و تجهیزات سرمایشی شما به منظور رفع ایرادات، تعمیر، بازبینی قطعات و افزایش کارایی چیلرها می تواند شامل این موارد گردد: عیب یابی برقی و مکانیکی تجهیزات، نشت یابی و رطوبت زدایی تجهیزات، شارژ گاز چیلر ها، تعویض فیلتر و روغن کمپرسور، رسوب زدایی و اسید شویی کندانسور، پاکسازی و تمیز کردن فیلترها

• تهیه لوازم و قطعات درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

 

​چیلر خانگی چیست و چه کاربردی دارد؟

نصب و تعمیر چیلر و هواساز وظیفه تامین سرمایش مورد نیاز فن کویل را دارد .و آب سرد شده از طریق نیروی فشار پمپ به لوله های فن کوئل انتقال پیدا میکند.
برای انتقال درست باید نصب و تعمیر چیلر و هواساز به درستی انجام شده باشد. و لوله ها یا کویل ها کاملا عایق کاری شده باشند. تا آب در حین انتقال تبخیر نشود و دمای خود را از دست ندهد.
تعمیر چیلر تراکمی و سرویس و نگهداری درست آن، موجب کیفیت بیشتر سرمایش در کل ساختمان میشود.
همچنین نصب و تعمیر چیلر و هواساز در فرایند های صنعتی نیز کاربرد دارد. و آب سرد تامین شده، وظیفه خنک سازی دستگاهها و موتورها را نیز بر عهده دارد.
به علت هزینه بالای برق مصرفی در کولر گازی در ساختمانهای بزرگ، خیلی از افراد نصب و تعمیر چیلر و هواساز را ترجیح میدهند.
البته هزینه تعمیر چیلر تراکمی در صورت بروز خرابی بسیار بالاست. در صورت سرویس چیلر و رعایت تمامی راهکارهای نگهداری که توسط سازنده ارائه میشود ، نیازی به صرف هزینه تعمیر چیلر تراکمی یا جذبی در مقیاس بالا نیست.

در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

اولین نکته در هنگام تعمیر چیلر جذبی، رعایت این نکته است که آب ورودی به چیلر نباید خیلی داغ باشد.
بعضی از نعمیرکاران چیلر جذبی در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز، بر اثر عدم تجربه، شیر آب گرم دیگ شوفاژ را مستقیم به چیلر وصل میکند. این آب گرم بسیار برای چیلر مضر و مخرب است.
تفکر اشتباه دیگر بعضی از تعمیرکار چیلر تراکمی و جذبی در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز  این است که،  هرچه آب در برج خنک کننده بیشتر سرد شود، بازدهی بهتری چیلر خواهد داشت.در صورتی که این کار موجب هدررفتن روغن و ایجاد ایراد در کندانستور و اواپراتور دستگاه میشود.
پایین آمدن مکش و فشار چیلر هم ، در اثر خنک شدن بیش از اندازه آب است.
یکی از مهمترین نکاتی که هزینه تعمیر چیلر جذبی را تا مقدار بالایی کاهش میدهد، این است که حداقل سالی یکبار تشتک آب برج کاملا تمیز شود. و همواره از سالم بودن بادزن ها و سایر قسمت ها در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز،  اطمینان حاصل بشود.
در صورتی که در هنگام سرویس چیلر، برج خنک کن به درستی توسط تعمیرکار چیلر تراکمی بازدید و ایرادات رفع نگردد.
بازدهی چیلر پایین می آید. و امکان رسوب گیری لوله های کندانسور بالا میرود.
افرادی که مسئول نصب و تعمیر چیلر و هواساز هستند، باید فیلتر و صافی ها مرتب را تمیز کنند. پیشنهاد میشود که سرویس چیلر بر اساس زمانبدی درست و به موقع انجام گیرد.

انواع چیلرها کدامند؟

چیلرها به دو دسته چیلر جذبی و چیلر تراکمی تقسیم میشوند.
چیلرهای جذبی جزبی به وسیله انرژی حرارتی کار میکنند.  چیلر های تراکمی به وسیله انرژی الکتریکی کار میکنند. برای نصب و تعمیر چیلر و هواساز به تعمیرکار چیلر تراکمی ماهر نیاز است.
به علت ساختار پیچیده چیلر ، تعمیر چیلر تراکمی یا جذبی را اصلا نباید به افراد نا بلد سپرد. زیرا خطرات و هزینه تعمیر چیلر بسیار بالاست.

چیلر جذبی بهتر است یا چیلر تراکمی؟

در مقایسه چیلر جذبی با  نصب و تعمیر چیلر و هواساز تراکمی باید به مصرف بسیار پایین انرژی چیلر جذبی اشاره کرد. زیرا چیلر جذبی یا با سوخت های فسیلی کار میکنند یا از حرارت تولید شده دستگاههای دیگر سوخت گیری میکنند. به همین علت بسیار به صرفه تر هستند.
با نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی در مراکز درمانی و غیره که بسیار به برق اضطراری نیاز دارند. دیگر نیاز به خرید تجهیزات اضافی برای راه اندازی چیلر جذبی ندارید و با حداقل انرژی به کار می افتند.
با توجه به اینکه قیمت خرید چیلر جذبی در مقایسه با قیمت چیلر تراکمی بسیار بالاست. اما نصب و تعمیر چیلر و هواساز تراکمی با توجه به هزینه برق مصرفی، در دراز مدت قیمت تمام شده بالاتری دارد. در صورتی که نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی فقط نیاز به هزینه اولیه دارد.
چیلر جذبی صدای کمتری نسبت به نصب و تعمیر چیلر و هواساز تراکمی دارد. زیرا در ساخت چیلر جذبی کمپرسور استفاده نشده است.
چیلر جذبی آلودگی کمتری به محیط زیست وارد میکند. به همین علت دوستاران محیط زیست به نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی بیشتر رغبت نشان میدهند.

چه زمانی به سرویس چیلر نیاز است؟

چیلرها بدون شک یکی از مهمترین دستگاههای تولید سرمایش در تاسیسات هر ساختمانی محسوب می شوند. از این رو تعمیر چیلر جذبی باید با دقت فراوان و توسط تعمیرکار چیلر جذبی ماهر و با تجربه انجام شود.
در نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی باید به این نکته توجه داشت ،که سرمایش بر اساس یک سری واکنش های شیمیایی و فیزیکی بسیار حساس تولید میشود.
ماده محلول مورد نیاز این فعل وانفعالات شیمیایی لیتیوم بروماید است. مقدار واندازه لیتیوم بروماید بسیار در کیفیت کار چیلر تاثیر گزار است.
از طرفی چون لیتیوم بروماید ماده ای بسیار خورنده است،  باید همواره در سرویس چیلر کیفیت و اندازه این ماده چک شود.
عدم تعمیر چیلر جذبی در هنگام بروز ایراد و عدم سرویس چیلر در زمانهای تعیین شده موجب میشود که این ماده به خود دستگاه آسیب برساند و عمر دستگاه را کاهش دهد.

بهترین تعمیرکار چیلر جذبی و تراکمی  را چگونه در کنار خود داشته باشیم؟

با توجه به دلایل گفته شده ، نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی و تراکمی چیزی نیست که بشود به هر کس سپرد.
اگر ایرادی در هنگام نصب و تعمیر چیلر و هواساز جذبی در قدم اول ایجاد شود، این ایراد تا آخر همراه ما خواهد بود مگر اینکه یک نفر دیگر کل تاسیسات و لوله کشی رو تغییر بدهد. که در این صورت هزینه تعمیر چیلر از خرید چیلر بالاتر میشود.
پس درست انتخاب کنید و به خاطر کاهش در هزینه تعمیر چیلر افراد ناوارد و بی تجربه را کمک نگیرید. چون حتما پشیمان میشوید.
شرکت هوم سرویز با جمع آوری بهترین تعمیرکار چیلر جذبی و تراکمی در سراسر تهران آماده خدمت رسانی به کابران خود است. اگر میخواهید نصب و تعمیر چیلر و هواساز درست انجام بگیرد همیار هوم سرویز رو خبر کنید. همیاران هوم سرویز آماده سرویس دهی و تعمیرات اساسی انواع چیلر و هواساز برندهای سامسونگ، هایزنیک، ایرواشر، ال جی، گودمن، ساباران، سای پویا، ساراوال و سایر برندهای موجود در بازار می باشند.
پس چنانچه در هرجای تهران به تعمیرکار چیلر تراکمی ماهر نیاز داشتید. درخواستتان را در هوم سرویز به صورت رایگان ثبت کنید. تا مشاورین ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و در زمان مورد نیازتان پیش شما باشند.
همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi