سوالات متداول

1-  آیا هوم سرویز در حال حاضر در محله من سرویس دارد؟
در حال حاضر، ما فقط در تهران و محله‌هایی که در قسمت آدرس قابل‌مشاهده است عملیاتی هستیم.  قابل اشاره است ممکن است در برخی محلات همه خدمات ما ارائه نشود.  اما ما قطعاً برنامه‌ای برای گسترش داریم.  ما را در فیس‌بوک، توییتر ، اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید یا در خبرنامه عضو شوید تا از توسعه‌ها باخبر شوید.

2- شرکای خدمات هوم سرویز چه کسانی هستند؟
ما جمع بهترین خدمات دهنده‌ها را در سراسر مناطق تحت پوشش،با دریافت  گواهی مهارت‌های مرتبط ، چک کردن پیشینه کاری و اطمینان از انجام درست کارها  را گرد هم آورده‌ایم.

3- آیا هوم سرویز مسئول کیفیت کار است؟
بله، ما و شرکای خدمات ما 100٪ پاسخگو برای هر کار انجام‌شده هستیم. بااین‌حال، در صورت هرگونه مشکل از طرف سروی دهنده، ایشان  متعهد به انجام دوباره‌کار یا بازپرداخت پول می‌باشند.

4- آیا درحالی‌که کاری انجام می‌شود کسی در خانه حضورداشته باشد؟
بله،  قویاً توصیه می‌شود در زمان اجرا در خانه حضورداشته باشید تا توضیحات کاملی در خصوص کار به سرویس گر ارائه شود .

5-  اگرخدمات دهنده هوم سرویز  در زمان مقرر  مراجعه نکند چه‌کاری انجام دهیم؟
در اولین فرصت در یک‌زمان مناسب جایگزینی برای شما در ساعتی که قبول نمایید ترتیب داده می‌شود اما شما می‌توانید توسط راه‌های ارتباطی اشاره شده کار خود را از لغو نیز بنمایید.

6- اگر کار از مبلغ پیش‌بینی‌شده هوم سرویز  بیشتر شود چه اتفاقی می‌افتد؟
به‌طورمعمول، این اتفاق نمی‌افتد سرویس گرهای آموزش‌دیده ماقبل از شروع کار حتماً قیمت‌ها را اعلام می‌کنند و شما با قضاوت عادلانه می‌توانید تصمیم‌گیری نمایید.

7- اگر بخواهم کار را قبل از سررسید زمان آن لغو کنم یا ساعت را تغییر دهم چه‌کاری انجام دهم؟
ما می‌دانیم که تغییرات در آخرین لحظه ممکن است اتفاق بیافتد، لذا به دلیل برنامه‌ریزی صورت گرفته و هماهنگی‌های انجام‌شده خواهشمندیم حداقل 3 ساعت قبل آن را از طریق راه‌های ارتباطی تغییرات زمانی را به ما اعلام نمایید. راه های ارتباطی ما خط ویژه 44961925 و پشتیبانی گوشه پایین سایت و همین طور تلگرام یا قسمت تماس با ما در سایت می باشد.

8-  آیاسرویس گران امکانات و لوازم لازم را تهیه می‌کنند یا من باید آن‌ها را تهیه کنم؟
قیمت خدمت‌های اعلام‌شده در هوم سرویز  فقط قیمت خدمت می‌باشد و شامل جنس نیست. اما در  صورت نیاز به ابزار خاصی مثل نردبان از قبل هماهنگی‌ها با شما صورت می‌پذیرد و در صورت تائید شما امکان خریداری اجناس لازم توسط سرویس گران ما وجود دارد.

9-  چگونه می‌توانم بازخورد به اشتراک بگذارم؟
شما می‌توانید نظرات را بلافاصله از طریق "خدمات من" در صفحه نرم‌افزار یا اعلام نظر روی هر سرویس درخواستی در قسمت "سرویس‌های درخواستی" در سایت به اشتراک بگذارید. نه‌تنها این راه ها، بلکه شما می‌توانید از طریق همه راه‌های ارتباطی دیگر  مثل تلفن، تلگرام یا اینستاگرام نیز نظراتتان را  اعلام نمایید.

10- برنامه معرفی 5 نفر و دریافت جایزه چگونه کار می‌کند؟
درصورتی‌که 5 نفر از کد معرفی شما در زمان عضویت در سامانه استفاده کنند و حداقل یک سفارش ثبت نمایند می‌توانید از جوایز طرح‌های گوناگون ما بهره‌مند شوید. البته این تمام ماجرا نیست؛ اشخاصی که از طریق شما وارد سامانه شوند نیز یک امتیاز دریافت می‌کنند و با معرفی فقط چهار نفر می‌توانند از جوایز  طرح‌ها بهره‌مند شوند.

11- چگونه می‌توانم یک موضوع را گزارش کنم؟
بسیار ساده و  آسان است. به‌راحتی می‌توانید از طریق تماس با ما در نرم‌افزار  و سایت یا تماس تلفنی هر موضوعی را اعلام نمایید.

 12- چگونه هزینه را به هوم سرویز  پرداخت کنم؟
شما می‌توانید با پرداخت مستقیم به سرویس گران دستمزد سرویس را پرداخت نمایید. به‌زودی امکان پرداخت‌ها به‌صورت الکترونیکی و استفاده از کارت خوان سیار نیز فراهم می‌آید. 

همکاری با هوم سرویز

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدlogo-samandehi