آهنگری

آهنگری

از 1426 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آهنگری در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت آهنگری جوشکاری کمتر از یک ساعت

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت آهنگری و جوشکاری روزانه

450,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

آنچه درباره آهنگری خواهید خواند

 • خدمات آهنگری سیار را به متخصصین بسپارید
 • شغل آهنگری شامل چه اقداماتی می شود؟
 • تفاوت آهنگری سنتی و مدرن چیست؟
 • آهنگری سیار چه خدماتی ارائه می دهند؟
 • آهنگر سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • خدمات آهنگری شامل چه اقداماتی هستند؟
 • قیمت آهنگری چگونه محاسبه می شود؟
 • خدمات آهنگری در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات آهنگری سیار را به متخصصین بسپارید

خدمات آهنگری یکی از شغل های اصیل و قدیمی است که ترکیبی از هنر و صنعت است و کاربردهای مختلفی در زندگی روزمره دارد. کار آهنگری نیاز به مهارت دارد. نقش پر رنگ سازه های آهنی در ساختمان سازی، از ساخت اسکلت فلزی گرفته تا خرده کاری آهنگری، همه این موارد نیاز به مهارت آهنگر حرفه ای دارد. این شغل در واقعیت فرم دهی و تغییر ظاهر آن بوده است که با استفاده از تجهیزات و ابزار سنتی مانند سندان ، کوره ، چکش، پتک و غیره انجام می شد. اما امروزه با استفاده از خدمات آهنگری سیار، اقدام به تعمیرات و یا حتی ساخت انواع تجهیزات آهنی مینمایند. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت آهنگری سیار خواهیم پرداخت.

شغل آهنگری شامل چه اقداماتی می شود؟

اقداماتی که طی آن قطعات فلزی شکل و کارایی مورد نظر پیدا خواهند نمود. آهنگر با ایجاد فشار و ضربه قطعه آهنی مورد نظر را شکل می دهد. در تعریف کلی این پیشه به سه صورت سرد، داغ و گرم تقسیم بندی می شوند. آهنگری سرد برای فلزات نرم تر و دارای استحکام پایین مانند آلومینیوم و قلع کاربرد دارد و برای آهن آلات با سختی بالا مانند فولاد، این مورد عملا کارایی ندارد و باید به کمک کوره اقدام به کار نمود.

این خدمات هیچ حد و مرزی ندارند و شامل اقدامات زیادی هستند. مواردی مانند ساخت پل روی جوب، ساخت نرده، ساخت پروفیل درب، تعمیرات درب آهنی، آهنگری درب و پنجره و حتی پیچ و مهره زیرمجموعه این خدمات هستند.

تفاوت آهنگری سنتی و مدرن چیست؟

به طور کل کار آهنگری جزو قدیمی ترین روش های فلزکاری است که قدمت آن به هزاران سال می رسد. اما با گذر زمان و تغییر نیاز بشر طبعا روش ها نیز تغییر پیدا کرده و تبدیل به خدمات آهنگری مدرن شده است. در گذشته این اقدامات توسط آهنگر با استفاده از ابزارآلاتی مانند چکش و سندان صورت می گرفت و تنها چیزی که مطرح بود قدرت بدنی و مهارت آهنگر بوده است.

اما آهنگری مدرن با استفاده از هوای فشرده، بخار، برق و هیدرولیک انجام می شود. همچنین از شکل قدیمی خود خارج شده و خدماتی مانند آهنگری سیار پدید آمده اند که اقدام به تعمیرات و ساخت انواع سازه های آهنی در محل را انجام می دهند.

آهنگری سیار چه خدماتی ارائه می دهند؟

خرده کاری آهنگری توسط ارائه دهندگان در محل انجام می شود. بسیاری از سازه های آهنی در صورتی که به تعمیرات نیاز داشته باشند، امکان انتقال به کارگاه ها نیست و باید این ایرادات سریعا در محل رفع شوند. از جمله خدماتی که قابل رفع هستند عبارت انداز تعمیرات حفاظ درب و پنجره، تعمیرات لولای درب و پنجره ها، نصب و تعویض قفل درب ها، تعمیرات درب های آهنی و تعمیرات درب پارکینگ، تعمیرات انواع پایه های فلزی و غیره ارائه می شوند.

آهنگر سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آهنگر سیار باید اجهاف کاملی به انواع فلز داشته باشد و برای تعمیرات حتما باید از فلزات درجه یک استفاده نماید نه نمونه های بازیافتی و با کیفیت کمتر. انجام این خدمات مستلزم دارا بودن مهارت های عمومی و آشنایی به اصول فنی و مهندسی است. استفاده از تجهیزات مدرن و باکیفیت در این کار موجب شده تمام اتصالات به درستی انجام شود و ایراداتی طی مرور زمان ایجاد نشود.

خدمات آهنگری شامل چه اقداماتی هستند؟

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم این خدمات محدودیتی ندارند. اما همیشه تفاوت هایی در راستای خدمات خرده کاری و پروژه های عظیم تر وجود دارد. مواردی که در آهنگری سیار انجام می شوند همه مربوط به خرده کاری هستند و مواردی که در ادامه معرفی خواهیم نمود قطعا در محل انجام نمی شوند و قطعا بخشی از پروسه ساخت آن باید در کارگاه ها و با استفاده از تجهیزات ویژه ای که قابل جابجایی نیستند انجام می شوند.

 • ساخت اسکلت ساختمان
 • ساخت انواع حفاظ درب و پنجره، راه پله، تراس و بالکن
 • ساخت محافظ کولر و اسپیلت
 • ساخت زیر کولری
 • ساخت میز و صندلی آهنی
 • ساخت قفسه های آهنی و فلزی
 • ساخت چهارچوب درب و ...

قیمت آهنگری چگونه محاسبه می شود؟

قیمت آهنگری به موارد متعددی بستگی دارد. بر اساس نوع کار و حجم کار، تعرفه آهنگری سیار متفاوت است. قیمت خدمات آهنگری بر اساس نوع تجهیزات مورد نظر، ابزار و سایر متریال مورد نیاز بستگی دارد. قیمت آهنگری بر اساس سه مورد کلی افزایش یا کاهش پیدا می کند. مورد اول قیمت مواد اولیه است. طبعا برای این کار از فلز استفاده می شود قیمت روز بازار قیمت را تغییر خواهد داد. مورد بعدی میزان حجم کار است هر چه پروژه بزرگتر باشد میزان آهن مورد بیشتر شده، حجم کار افزایش پیدا می کند و اجرت آهنگر نیز بیشتر می شود. در نهایت دستمزد آهنگر بر اساس مدل طرح انتخابی نیز تغییر می کند. هرچه طرح انتخابی ساده تر باشد قیمت آهنگری سیار کاهش پیدا می کند.

خدمات آهنگری در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تمام مواردی که تا اینجای کار برایتان شرح دادیم در صورتی به درستی انجام می شود که توسط شرکت و یا آهنگر سیار زبده انجام شود. ساخت بسیاری از سازه های فلزی نیاز به محاسبات ریاضی دارد تا نهایت کارایی را داشته باشند. در این راستا در صورتی که نیاز به انجام خرده کاری و یا انجام پروژه های در سطح وسیع دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین و همکاران ما جهت مشاوره و برآورد قیمت آهنگری با شما تماس گرفته و توضیحات لارم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آهنگری و همچنین ارایه خدمات کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آهنگری

کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان

ساخت و نصب انواع حفاظ درب و پنجره، راه پله، تراس و بالکن

ساخت قفسه های آهنی

تعمیرات و رگلاژ درب آهنی حیاط و پارکینگ

ساخت قفل آهنی درب انباری و حیاط

ساخت چهارچوب آهنی درب و پنجره و ....

نظرات کاربران

profile picture
حمیدرضا نورالهی  

عالللی بودند دستشون درد نکنه

شرایط خدمات آهنگری درب و پنجره و خرده کاری آهنگری

کلیه قیمت ها بر حسب اجرت کار بوده و قیمت جنس بر اساس قیمت روز توسط همیار مشخص می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.