banner

آهنگری سیار

از 1426 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات خرده کاری آهنگری سیار

قیمت جوشکاری کمتر از یک ساعت

145,000 الی 215,000 تومان

قیمت جوشکاری روزانه

390,000 الی 500,000 تومان

قیمت جوشکاری اسکلت فلزی

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط خدمات آهنگری درب و پنجره

کلیه قیمت ها بر حسب اجرت کار بوده و قیمت جنس بر اساس قیمت روز توسط همیار مشخص می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

آهنگری سیار را به متخصصین بسپارید

خدمات آهنگری یکی از شغل های اصیل و قدیمی می باشد که ترکیبی از هنر و صنعت است و کاربردهای مختلفی در زندگی روزمره دارد. این شغل نیاز به مهارت دارد. با توجه به نقش پر رنگ سازه های آهنی در ساختمان سازی، از ساخت اسکلت فلزی گرفته تا خرده کاری آهنگری، همه این موارد نیاز به مهارت آهنگر حرفه ای دارد. این شغل در واقعیت فرم دهی و تغییر ظاهر آن بوده است که با استفاده از تجهیزات و ابزار سنتی مانند سندان ، کوره ، چکش، پتک و غیره انجام می شد. اما امروزه با استفاده از خدمات سیار می توان اقدام به تعمیرات و یا حتی ساخت انواع تجهیزات آهنی در محل نمود. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت خرده کاری آهنگری سیار خواهیم پرداخت.

شغل آهنگری شامل چه اقداماتی می شود؟

به کلیه اقداماتی گفته می شود که طی آن قطعات فلزی به شکل و کارایی مورد نظر، خواهند رسید. آهنگر با ایجاد فشار و ضربه قطعه آهنی مورد نظر را شکل می دهد. در تعریف کلی این پیشه به سه صورت انجام می شود. این تقسیم بندی بر اساس میزان حرارتی است که به فلز داده می شود به سه دسته  سرد، داغ و گرم تقسیم بندی می شوند. آهنگری سرد برای فلزات نرم تر و دارای استحکام پایین مانند آلومینیوم و قلع کاربرد دارد و برای آهن آلات با سختی بالا مانند فولاد، این مورد عملا کارایی ندارد و باید به کمک کوره اقدام به کار نمود.

این خدمات هیچ حد و مرزی ندارند و شامل اقدامات زیادی می شوند. مواردی مانند ساخت پل روی جوب، ساخت نرده، ساخت پروفیل درب، تعمیرات درب آهنی، آهنگری درب و پنجره و حتی پیچ و مهره در آهن زیرمجموعه این خدمات هستند.

تفاوت آهنگری سنتی و مدرن در چیست؟

یه طور کل کار آهنگری جزو قدیمی ترین روش های فلزکاری است که قدمت آن به هزاران سال می رسد. اما با گذر زمان و تغییر نیاز بشر طبعا روش ها نیز تغییر پیدا کرده و تبدیل به آهنگری مدرن شده است. در گذشته این اقدامات توسط آهنگر با استفاده از ابزارآلاتی مانند چکش و سندان صورت می گرفت و تنها چیزی که مطرح بود قدرت بدنی و مهارت آهنگر بوده است.

اما آهنگری مدرن با استفاده از هوای فشرده، بخار، برق و هیدرولیک انجام می شود. همچنین از شکل قدیمی خود خارج شده و خدماتی مانند آهنگری سیار پدید آمده اند که اقدام به تعمیرات و ساخت انواع سازه های آهنی در محل را انجام می دهند.

آهنگری سیار چه خدماتی ارائه می دهند؟

خرده کاری آهنگری به راحتی توسط ارائه دهندگان در محل انجام می شود. بسیاری از سازه های آهنی در صورتی که به تعمیرات نیاز داشته باشند، امکان انتقال به کارگاه ها نیست و باید این ایرادات سریعا در محل رفع شوند. از جمله خدماتی که  قابل رفع هستند عبارت انداز تعمیرات حفاظ درب و پنجره، تعمیرات لولای درب و  پنجره ها، نصب و تعویض قفل درب ها، تعمیرات درب های آهنی و تعمیرات درب پارکینگ، تعمیرات انواع پایه های فلزی و غیره ارائه می شوند.

آهنگر سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آهنگر سیار باید اجهاف کاملی به انواع فلز داشته باشد و برای تعمیرات حتما باید از فلزات درجه یک استفاده نماید نه نمونه های بازیافتی و با کیفیت کمتر. انجام این خدمات مستلزم دارا بودن مهارت های عمومی و آشنایی به اصول فنی و مهندسی است. استفاده از تجهیزات مدرن و باکیفیت در این کار موجب می شود تمام اتصالات به درستی انجام شود و ایراداتی طی مرور زمان ایجاد نشود.

خدمات آهنگری شامل چه اقداماتی هستند؟

همانطور که پیش تر هم بیان کردیم این خدمات محدودیتی ندارند. اما همیشه تفاوت هایی در راستای خدمات خرده کاری و پروژه های عظیم تر وجود دارد. مواردی که در آهنگری سیار انجام می شوند همه مربوط به خرده کاری هستند و مواردی که در ادامه معرفی می کنیم قطعا در محل انجام نمی شوند و قطعا بخشی از پروسه ساخت آن باید در کارگاه ها و با استفاده از تجهیزات ویژه ای که قابل جابجایی نیستند انجام می شوند.

  • ساخت اسکلت ساختمان
  • ساخت انواع حفاظ درب و پنجره، راه پله، تراس و بالکن
  • ساخت محافظ کولر و اسپیلت
  • ساخت زیر کولری
  • ساخت میز و صندلی آهنی
  • ساخت قفسه های آهنی و فلزی
  • ساخت چهارچوب درب و ...

 قیمت آهنگری چگونه محاسبه می شود؟

هزینه آهنگری به موارد متعددی بستگی دارد. وابسته به نوع کار و حجم کار، تعرفه آهنگری سیار متفاوت است. قیمت خدمات آهنگری به نوع تجهیزات مورد نظر، ابزار و سایر متریال مورد نیاز بستگی دارد. به طور کل قیمت آهنگری بر اساس سه مورد کلی افزایش یا کاهش پیدا می کند. مورد اول قیمت مواد اولیه است. طبعا برای این کار از فلز استفاده می شود قیمت روز بازار قیمت را تغییر می دهد. مورد بعدی میزان حجم کار است هر چه پروژه بزرگتر باشد میزان آهن مورد بیشتر شده، حجم کار افزایش پیدا می کند و اجرت آهنگر نیز بیشتر می شود. در نهایت دستمزد آهنگر بر اساس مدل طرح انتخابی نیز تغییر می کند. هرچه طرح انتخابی ساده تر باشد قیمت آهنگری سیار کاهش پیدا می کند.

دسترسی آسان به آهنگر سیار در کمترین زمان ممکن با هوم سرویز

تمام مواردی که تا به اینجای کار برایتان شرح دادیم در صورتی به درستی انجام می شود که توسط شرکت و یا آهنگر سیار زبده انجام شود. ساخت بسیاری از سازه های فلزی نیاز به محاسبات ریاضی دارد تا نهایت کارایی را داشته باشند. در این راستا در صورتی که نیاز به انجام خرده کاری و یا انجام پروژه های در سطح وسیع دارید تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین و همکاران ما جهت مشاوره و برآورد هزینه آهنگری با شما تماس گرفته و توضیحات لارم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

این سرویس شامل خدمات زیر است

کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان
ساخت و نصب انواع حفاظ درب و پنجره، راه پله، تراس و بالکن
ساخت قفسه های آهنی
تعمیرات و رگلاژ درب آهنی حیاط و پارکینگ
ساخت قفل آهنی درب انباری و حیاط
ساخت چهارچوب آهنی درب و پنجره و ....

همیاران سرویس آهنگری سیار

 نظرات کاربران

profile picture
احمد رستم پور
3 روز پیش |محمد امانی

کارشون بینظیره عالی بودن تو کارشون اخلاقا حرفه ای کار عالی بود

profile picture
طیبه صفایی
4 روز پیش |مهدی میرامانی

من خیلی راضی بودم هم کار خوب تحویل دادن لوازمو قیمت مناسب آوردن و اجرت کارشونم خیلی مناسب بود عالی از همه نظر

profile picture
مهدی اقاکثیری
4 روز پیش |مهدی گلوی

واقعا عالی از شما هم ممنونم خیلی کار تمیز و با اخلاق بودن

profile picture
سعید سلیمانی

عالی بود کارشون و بسیار انسان شریف و دوست داشتنی ای بودن در کارشون بسیار مهارت داشتن