آهنگری

آهنگری

از 1426 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آهنگری در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت آهنگری جوشکاری کمتر از یک ساعت

200,000 الی 300,000 تومان

قیمت آهنگری و جوشکاری روزانه

450,000 الی 800,000 تومان

متوسط قیمت4,000,000 تومانکمینه قیمت2,000,000 تومانبیشینه قیمت8,500,000 تومان

آنچه درباره آهنگری خواهید خواند

 • خدمات آهنگری سیار را به متخصصین بسپارید
 • شغل آهنگری شامل چه اقداماتی می شود؟
 • تفاوت آهنگری سنتی و مدرن چیست؟
 • آهنگری سیار چه خدماتی ارائه می دهند؟
 • آهنگر سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
 • خدمات آهنگری شامل چه اقداماتی هستند؟
 • قیمت آهنگری چگونه محاسبه می شود؟
 • خدمات آهنگری در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات آهنگری سیار را به متخصصین بسپارید

خدمات آهنگری یکی از شغل های اصیل و قدیمی است کهترکیبی از هنر و صنعت است و کاربردهای مختلفی در زندگی روزمره دارد. کارآهنگری نیاز به مهارت دارد. نقش پر رنگ سازه های آهنی در ساختمان سازی، از ساختاسکلت فلزی گرفته تا خرده کاری آهنگری، همه این موارد نیازبه مهارت آهنگر حرفه ای دارد. این شغل در واقعیت فرم دهی وتغییر ظاهر آن بوده است که با استفاده از تجهیزات و ابزارسنتی مانند سندان ، کوره ، چکش، پتک و غیره انجام می شد. اماامروزه با استفاده از خدمات آهنگری سیار، اقدام به تعمیرات و یا حتی ساخت انواعتجهیزات آهنی مینمایند. در ادامه به معرفی عوامل موثر بر قیمت آهنگری سیار خواهیمپرداخت.

شغل آهنگری شامل چه اقداماتی می شود؟

اقداماتی که طی آنقطعات فلزی شکل و کارایی مورد نظر پیدا خواهند نمود. آهنگر با ایجاد فشار و ضربهقطعه آهنی مورد نظر را شکل می دهد. در تعریف کلی این پیشه به سه صورت سرد، داغ وگرم تقسیم بندی می شوند. آهنگری سرد برای فلزات نرم تر و دارای استحکامپایین مانند آلومینیوم و قلع کاربرد دارد و برای آهن آلات با سختی بالا مانندفولاد، این مورد عملا کارایی ندارد و باید به کمک کوره اقدام به کار نمود.

این خدمات هیچ حد ومرزی ندارند و شامل اقدامات زیادی هستند. مواردی مانند ساخت پل روی جوب، ساختنرده، ساخت پروفیل درب، تعمیرات درب آهنی، آهنگری درب و پنجره و حتی پیچ و مهره زیرمجموعه اینخدمات هستند.

تفاوت آهنگری سنتی و مدرن چیست؟

به طور کل کارآهنگری جزو قدیمی ترین روش های فلزکاری است که قدمت آن به هزاران سال می رسد.اما با گذر زمان و تغییر نیاز بشر طبعا روش ها نیز تغییر پیدا کرده و تبدیلبه خدمات آهنگری مدرن شده است. در گذشته این اقدامات توسطآهنگر با استفاده از ابزارآلاتی مانند چکش و سندان صورت می گرفت و تنهاچیزی که مطرح بود قدرت بدنی و مهارت آهنگر بوده است.

اما آهنگری مدرنبا استفاده از هوای فشرده، بخار، برق و هیدرولیک انجام می شود. همچنین از شکلقدیمی خود خارج شده و خدماتی مانند آهنگری سیار پدید آمده اند کهاقدام به تعمیرات و ساخت انواع سازه های آهنی در محل را انجام می دهند.

آهنگری سیار چه خدماتی ارائه می دهند؟

خرده کاری آهنگری توسط ارائه دهندگان در محل انجام می شود.بسیاری از سازه های آهنی در صورتی که به تعمیرات نیاز داشته باشند، امکان انتقالبه کارگاه ها نیست و باید این ایرادات سریعا در محل رفع شوند. از جمله خدماتیکه قابل رفع هستند عبارت انداز تعمیرات حفاظ درب و پنجره، تعمیراتلولای درب و پنجره ها، نصب و تعویض قفل درب ها، تعمیرات درب های آهنی وتعمیرات درب پارکینگ، تعمیرات انواع پایه های فلزی و غیره ارائه می شوند.

آهنگر سیار چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

آهنگر سیار بایداجهاف کاملی به انواع فلز داشته باشد و برای تعمیرات حتما باید از فلزات درجه یکاستفاده نماید نه نمونه های بازیافتی و با کیفیت کمتر. انجام این خدمات مستلزمدارا بودن مهارت های عمومی و آشنایی به اصول فنی و مهندسی است. استفاده از تجهیزاتمدرن و باکیفیت در این کار موجب شده تمام اتصالات به درستی انجام شود و ایراداتیطی مرور زمان ایجاد نشود.

خدمات آهنگری شامل چه اقداماتی هستند؟

همانطور که پیش تر همبیان کردیم این خدمات محدودیتی ندارند. اما همیشه تفاوت هایی درراستای خدمات خرده کاری و پروژه های عظیم تر وجود دارد. مواردی که درآهنگری سیار انجام می شوند همه مربوط به خرده کاری هستند و مواردی که در ادامهمعرفی خواهیم نمود قطعا در محل انجام نمی شوند و قطعا بخشی از پروسه ساخت آن بایددر کارگاه ها و با استفاده از تجهیزات ویژه ای که قابل جابجایی نیستند انجام میشوند.

 • ساختاسکلت ساختمان
 • ساختانواع حفاظ درب و پنجره، راه پله، تراس و بالکن
 • ساختمحافظ کولر و اسپیلت
 • ساخت زیرکولری
 • ساخت میزو صندلی آهنی
 • ساخت قفسههای آهنی و فلزی
 • ساختچهارچوب درب و ...

قیمت آهنگری چگونه محاسبه می شود؟

قیمت آهنگری به موارد متعددی بستگی دارد. بر اساسنوع کار و حجم کار، تعرفه آهنگری سیار متفاوتاست. قیمت خدمات آهنگری بر اساس نوع تجهیزات مورد نظر، ابزار و سایرمتریال مورد نیاز بستگی دارد. قیمت آهنگری بر اساس سه مورد کلی افزایشیا کاهش پیدا می کند. مورد اول قیمت مواد اولیه است. طبعا برای این کار از فلزاستفاده می شود قیمت روز بازار قیمت را تغییر خواهد داد. مورد بعدی میزان حجمکار است هر چه پروژه بزرگتر باشد میزان آهن مورد بیشتر شده، حجم کار افزایش پیدامی کند و اجرت آهنگر نیز بیشتر می شود. در نهایت دستمزد آهنگر براساس مدل طرح انتخابی نیز تغییر می کند. هرچه طرح انتخابی ساده تر باشد قیمتآهنگری سیار کاهش پیدا می کند.

خدمات آهنگری در محل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تمام مواردی که تا اینجایکار برایتان شرح دادیم در صورتی به درستی انجام می شود که توسط شرکت و یا آهنگرسیار زبده انجام شود. ساخت بسیاری از سازه های فلزی نیاز به محاسبات ریاضی دارد تانهایت کارایی را داشته باشند. در این راستا در صورتی که نیاز به انجام خردهکاری و یا انجام پروژه های در سطح وسیع دارید تنها کافیست به صورت رایگان درسامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین و همکاران ما جهت مشاوره وبرآورد قیمت آهنگری با شما تماس گرفته و توضیحات لارم را در اختیارتانقرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آهنگری و همچنین ارایه خدمات کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات جوشکاری و آهنگری ارائه می دهد که شامل جوشکاری سیار, درب حیاط تک پنلی (تک درب), ساخت حفاظ شاخ گوزنی در تراکم و ارتفاع های متفاوت , ساخت حفاظ پنجره , حفاظ استیل بانکی و ساده, حفاظ فرفورژه طرح دار و معمولی, ساخت و نصب پله استیل گرد, ساخت درب آکاردئونی دو لوزی و سه لوزی, تابلوسازی مغازه , ساخت سوله کارخانه, ساخت کانکس سیار و ثابت, ساخت سایبان حیاط, نصب سایبان کولر آبی, خدمات تراشکاری , جوشکاری پلاستیک می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های خانگی و ساختمانی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آهنگری

کلیه خدمات آهنگری در پروسه ساخت اسکلت ساختمان

ساخت و نصب انواع حفاظ درب و پنجره، راه پله، تراس و بالکن

ساخت قفسه های آهنی

تعمیرات و رگلاژ درب آهنی حیاط و پارکینگ

ساخت قفل آهنی درب انباری و حیاط

ساخت چهارچوب آهنی درب و پنجره و ....

نظرات کاربران

profile picture
محمد حمیدی  

خیلی خوش اخلاق و خوش برخورد بودند و کارشون رو هم تمیز انجام دادند ممنون ازشون

profile picture
حمیدرضا نورالهی  

عالللی بودند دستشون درد نکنه

شرایط خدمات آهنگری درب و پنجره و خرده کاری آهنگری

کلیه قیمت ها بر حسب اجرت کار بوده و قیمت جنس بر اساس قیمت روز توسط همیار مشخص می شود.

چنانچه مشتری نیاز به همفکری یا تهیه جنس مناسب جهت جوشکاری و آهنگری داشته باشد، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست