جستجو
Filter by دسته‌ها
بهداشتی و مراقبتی
تعمیرات و خدمات فنی
کاربردی
نظافت
هوم سرویز
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

پاسخ سوالات خود را می توانید در اینجا پیدا کنید. اگر سوالی بود که پاسخ آن را مشاهده نکردید لطفا از طریق فرم پایین یا  صفحه تماس با ما آن را ارسال فرمایید.

سوالات کاربران

ما می‌دانیم که تغییرات در آخرین لحظه ممکن است اتفاق بیافتد، لذا به دلیل برنامه‌ریزی صورت گرفته و هماهنگی‌های انجام‌شده خواهشمندیم حداقل ۳ ساعت قبل آن را از طریق نرم افزار با زدن لغو آن را به ما اعلام نمایید.
همچنین راه های ارتباطی ما خط ویژه ۹۱۰۰۱۳۳۲-۰۲۱ یا قسمت تماس با ما در سایت می باشد.

4 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

به‌طورمعمول، این اتفاق نمی‌افتد سرویس گرهای آموزش‌دیده ماقبل از شروع کار حتماً قیمت‌ها را اعلام می‌کنند و شما با قضاوت عادلانه می‌توانید تصمیم‌گیری نمایید.

3 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

در حال حاضر، ما فقط در تهران  عملیاتی هستیم. اما ما قطعاً برنامه‌ای برای گسترش داریم.  ما را در فیس‌بوک، توییتر ، اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید یا در خبرنامه عضو شوید تا از توسعه‌ها باخبر شوید.

4 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

قیمت خدمت‌های اعلام‌شده در هوم سرویز  فقط قیمت خدمت می‌باشد و شامل جنس نیست. اما در  صورت نیاز به ابزار خاصی مثل نردبان از قبل هماهنگی‌ها با شما صورت می‌پذیرد و در صورت تائید شما امکان خریداری اجناس لازم توسط همیاران ما وجود دارد.

2 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

در اولین فرصت در یک‌زمان مناسب جایگزینی برای شما در ساعتی که قبول نمایید ترتیب داده می‌شود اما شما می‌توانید توسط راه‌های ارتباطی اشاره شده کار خود را لغو نیز بنمایید.
 

1 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

بله،  قویاً توصیه می‌شود در زمان اجرا در خانه حضورداشته باشید تا توضیحات کاملی تا انتهای کار در خصوص کار به همیار ارائه شود .

2 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

بله، ما و شرکای خدمات ما ۱۰۰٪ پاسخگو برای هر کار انجام‌شده هستیم. بااین‌حال، در صورت هرگونه مشکل از طرف سروی دهنده، ایشان  متعهد به انجام دوباره‌کار یا بازپرداخت پول می‌باشند.

7 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

شما می‌توانید نظرات را بلافاصله از طریق "سرویس های من" در صفحه نرم‌افزار یا سایت و انتخاب جزییات سرویس و کلید "ثبت نظر" به اشتراک بگذارید. نه‌تنها این راه ها، بلکه شما می‌توانید از طریق همه راه‌های ارتباطی دیگر  مثل تلفن، تلگرام یا اینستاگرام نیز نظراتتان را  اعلام نمایید.

5 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

بسیار ساده و  آسان است. به‌راحتی می‌توانید از طریق تماس با ما در نرم‌افزار  و سایت یا تماس تلفنی هر موضوعی را اعلام نمایید.

3 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

شما می‌توانید با پرداخت مستقیم به سرویس گران دستمزد سرویس را پرداخت نمایید. به‌زودی امکان پرداخت‌ها به‌صورت الکترونیکی نیز فراهم می‌آید.

4 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

ما جمع بهترین خدمات دهنده‌ها را در سراسر مناطق تحت پوشش،با دریافت  گواهی مهارت‌های مرتبط ، چک کردن پیشینه کاری و اطمینان از انجام درست کارها  را گرد هم آورده‌ایم.

2 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

قیمت تمام سرویس ها را می توانید از طریق نرم افزار و انتخاب هر سرویس حتی پیش از ثبت درخواست مشاهده نمایید.

6 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

با توجه به اینکه همیاران سامانه شخصیت های مستقلی از لحاظ کاری هستند شرایط بیمه ایشان نیز به همین صورت مستقل و توسط خود همیاران پیگیری و صورت میگیرد.


1 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

برای ثبت شکایت از طریق فرم تماس با ما امکان ثبت شکایت وجود دارد تا پیگیری لازم تا رفع شکایت و رضایت کامل مشتریان فراهم شود


1 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

هزینه ایاب و ذهاب برای سرویس های نظافت که بعد از ساعت ۸ شب زمان می برد دریافت می شود. برای سرویس ها قبل از این ساعت هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمی شود.

قابل اشاره است که برای سرویس های ۲ ساعت قبل از ساعت سرویس در صورتی که لغو شود نیز هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.


اولین نفری باشید که این مورد را می پسندید

برای ثبت هر مشکلی از طریق فرم تماس با ما امکان ثبت مورد وجود دارد. موارد در صورت اعلام مشتریان محرمانه خواهد بود.

در صورت تایید نیز بدون اینکه همیار متوجه موضوع شود با روش های مختلف برای بهبود عملکرد همیار به ایشان اعلام خواهد شد.


1 کاربر دیگر این مطلب را مفید ارزیابی کردند.

سوال جدیدی دارید؟

+ = از این طریق اسپم یا کاربر معین می شود

تمامی حقوق برای سامانه هوشمند درخواست خدمات هوم سرویز محفوظ است.