نظافت و پذیراییهوم سرویز

راهنمای انتخاب بهترین سامانه خدمات نظافت منزل

استفاده از خدمات نظافت منزل نیاز جامعه رو به رشد امروزی است. شرکت های خدماتی نظافتی با اعزام نیروی نظافتی خانم و آقا می توانند همه امور مربوط به تمیزکاری و نظافت منزل را انجام دهند. اپلیکیشن نظافت منزل یکی از کاربردی ترین نرم افزارهایی است که شهروندان بر روی گوشی ها نصب می کنند. خدمات نظافت منزل بخش اعظمی از فعالیت های منزل را تشکیل داده و می تواند باعث آسیب های جدی در خانم های خانه شود. برای همین اکثرا خانم های امروزی دنبال راه های مناسب برای انجام خدمات نظافتی هستند. انجام خدمات نظافت داخل منزل و محل کار را می توان به شرکت های خدماتی مناسب و مورد تایید سپرد. جهت سهولت استفاده از سامانه خدمات نظافت منزل نکاتی در این مطلب یاداوری شده است. با این راهنمایی ها از خدمات با کیفیت و ارزان تری استفاده کنید.

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

قبل از تماس با سامانه خدمات نظافت منزل

استفاده صحیح از سامانه های خدماتی-نظافتی با توجه به نوع درخواست ساده تر است از قبل مشخص کنید چه می خواهید و به دنبال چه نوع سرویسی هستید. با پاسخ به این سوالات بهتر می توانید خدمات درخواستی را مدیریت کنید و مناسب ترین خدمات را مطابق با خواسته تان از سامانه دریافت کنید. 

  • نیروی نظافتی خانم می خواهید یا نیروی نظافتی آقا؟
  • مدت زمان تقریبی کار نظافت منزل چقدر است؟
  • اندازه منزل و محل مورد نظر چقدر است؟
  • چند بار در ماه نیاز به خدمات نظافت منزل دارید؟
  • برای خدمات نظافت منزل چه هزینه ای در نظر گرفته اید؟

کارگر نظافت منزل پاره وقت در تهران

خدمات نظافت منزل

انتخاب سامانه خدمات نظافت منزل

بهتر است از شرکت های خدماتی نظافتی معتبر یک سرویس خوش‌نام را انتخاب کنید. استفاده از نظافتچی های غیر شرکتی و آزاد، ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند. شرکت خدماتی نظافتی مسئول بررسی سوابق کاری و اخلاقی نیروی نظافتی است و افراد تضمین شده را برای خدمات منزل به محل اعزام می کند. شرکتی را انتخاب کنید که همیشه پاسخگو باشد و راه های تماس را از قبل اطلاع رسانی کرده باشد. شرکت های بی نام و نشان، هویت درستی ندارند و حتی مجوز کسب را هم دریافت نکرده اند. 

شرکت خدماتی نظافتی در قبال هزینه ای که دریافت می کند خدمات مناسب تری را ارائه می دهد و در صورت بروز مشکلات غیر قابل پیش بینی، امکان بررسی و پشتیبانی وجود دارد. از خانواده و دوستان پرس و جو کنید و بهترین سامانه خدمات نظافت منزل را انتخاب کنید. به این ترتیب خیال تان بابت کیفیت خدمات، شرکت نظافتی راحت است. حتی الامکان با شرکتی تماس بگیرید که قبلا در موردش تحقیق کرده اید.

از سایت های اینترنتی برای جستجوی سرویس خدمات نظافت آنلاین استفاده کنید. جستجو در اینترنت یکی از بهترین راه های آشنایی با سامانه خدمات نظافت منزل است که اطلاعات خوبی به مشتری می دهد. سایت ها اطلاعات کاملی از شرکت های نظافتی، اپلیکیشن نظافت منزل، قیمت خدمات خانگی، سرویس های ارائه شده و غیره را در اختیار مخاطبان قرار می دهند که معیار خوبی برای انتخاب سامانه خدمات نظافت منزل است. به رضایت مشتریان و نظرات ثبت شده در سایت خدمات منزل توجه کنید. به این ترتیب می توانید اطلاعات خوبی از سرویس های ارائه شده و مشتری های قبلی کسب کنید.

توصیه های شرکت خدماتی نظافت منزل 

کارگر تمیزکاری منزل

پیشنهاد مطالعه:

نصب و استفاده از سامانه خدمات نظافت منزل

پس از بررسی با نصب اپلیکیشن نظافت منزل بر روی گوشی می توانید به سادگی از سامانه خدمات نظافت منزل مورد نظر، نیروی نظافتی خانم یا آقا برای مدت زمان معین را تقاضا کنید. حتما زمان اعزام نیروی خدماتی را از قبل مشخص کنید تا در هنگام مراجعه حتما در منزل حضور داشته باشید به این ترتیب می توان شخصا روی کار نیروی نظافتی نظارت کنید. چنانچه در لحظات اولیه از کار نیروی اعزامی رضایت نداشتید با شرکت خدماتی در مورد تعویض نظافتچی هماهنگ کنید.

دستورالعمل نظافت منزل به همراه ویدیو

اپلیکیشن خدماتی نظافتی هوم سرویز

همه آنچه که به دنبالش هستید در قالب یک اپلیکیشن کم حجم و کاربردی ارائه شده است. هوم سرویز سال هاست که جای خود را در بین خانواده های تهرانی باز کرده است. برای دسترسی به خدمات این سامانه، اپ هوم سرویز را روی گوشی نصب کنید. اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز قابل نصب بر روی گوشی های اندرویدی است. در اپلیکیشن نظافت منزل هوم سرویز امکان انتخاب سرویس های متنوع از همیاران فراهم شده و قیمت خدمات نظافتی به صورت رقابتی اعلام می شود. قبل از سفارش هم می توانید از وب سایت رمس این سامانه اطلاعات خوبی در مورد نحوه کار و خدمات ارائه شده، کسب کنید. 

میدونستی که هوم سرویز، خدمات نظافت داخل منزل یا محل کار هم ارائه میده؟

شماره تلفن شرکت خدماتی نظافتی خوب چند است؟

تعرفه خدمات نظافت هوم سرویز

عنوان( به روز رسانی سال 1400 )قیمت (تومان)
قیمت نظافت منزل و محل کار آقا (۴ ساعت)165000 تومان
قیمت نظافت منزل و محل کار خانم (۴ ساعت)180000 تومان
هر ساعت اضافه آقا25000 تومان
هر ساعت اضافه خانم25000 تومان

خدمات نظافت منزل و محل کار در تهران

رضایت شما آرزوی ماست. این یک شعار نیست بلکه از اصول اعتقادی هوم سرویز است. هوم سرویز بهترین کارگر خدماتی را درب منزل یا محل کار اعزام می کند. تیم حرفه ای و با تجربه همیاران هوم سرویز متشکل از صدها کارگر نظافتچی خانم و اقا برای نظافت فضای داخلی و بیرونی ساختمان است. در هر محله ای که زندگی می کنید با ما تماس بگیرید تا نیروهای محلی فعال در منطقه را به محل اعزام کنیم. ثبت سفارش از طریق اپ هوم سرویز کاملا رایگان است. در هنگام سفارش دهی زمان حضور همیار و جنسیت را مشخص کنید. لازم به توضیح است که کارگر خانم تنها برای نظافت داخل به محل اعزام می شود. برای نظافت راه پلیه و مشاعات، کارگر آقا به محل اعزام می شود. هزینه شوینده و مواد نظافتی به عهده مشتری است. قبل از حضور نظافتچی حتما وسایل کار را اماده کنید.

برای جلویگری از کرونا، اقدامات بهداشتی در همه سفارش ها رعایت خواهد شد. در صورت تمایل می توانید به همراه این سرویس، خدمات ضد عفونی را نیز سفارش دهید تا به طور کامل ساختمان ضدعفونی شود.

برای ثبت سفارش سرویس نظافت داخل منزل یا محل کار از اپلیکیشن هوم سرویز استفاده کنید

همیار ما شوید
اگر شما هم توی نظافت داخل منزل یا محل کار تخصص دارید، همیار ما بشید

 ثبت سفارش در هوم سرویز 

رایگان سفارش ثبت کنید. 

√ بعد از ثبت سفارش و اعلام جزییات با شما تماس می گیریم 

√ شما امکان لغو سرویس را نیز دارید 

√ سپس در صورت تایید و توافق، همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند 

√ هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا