اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز کاربردی ترین نرم افزار اندرویدی

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

از نظافت و اسباب کشی تا تعمیرات و بازسازی

مشاوره و ثبت سفارش رایگان

021-91001332 ثبت سفارش با نرم افزار

اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز اولین نرم افزار جامع اندرویدی است که سرویس های ویژه درب منزل را ارائه می دهد. با نصب این نرم افزار کم حجم می توانید به صدها سرویس کاربردی دسترسی داشته باشید. درخواست آنلاین خدمات در هر زمانی که بخواهید امکان پذیر است. برای استفاده از سرویس های خدماتی هوم سرویز نیازی به پرداخت حق عضویت و یا آبونمان نیست. نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط همیاران نباشید. در این سامانه تنها بهترین ها معرفی می شوند. همه سرویس های ارائه شده شامل گارانتی و تضمین کیفیت خدمات هستند. 

کارتو به هوم‌سرویز بسپار

تضمین کیفیت و قیمت مناسب

ثبت درخواست

از هوم‌سرویز قیمت بگیر

قیمت‌گذاری براساس خدمات

گرفتن قیمت

سامانه خدمات درب منزل هوم سرویز

چه نرم افزارهایی روی گوشی نصب کرده اید؟ آیا شماره تلفن ده ها تعمیراتی و نیروهای خدماتی را در گوشی ذخیره کرده اید؟ اکنون زمان پاک کردن حجم اضافی گوشی است. با نصب اپلیکیشن خدمات درب منزل هوم سرویز دیگر نیازی به نگهداری اطلاعات غیر ضروری ندارید. همه چیزی که بدان نیاز دارید در قالب اپ اندرویدی خدمات منزل ارائه شده است. با توجه به نیاز خانواده ها برای دسترسی به متخصصین و نیروی خدماتی، طراحی اپلیکیشن اندرویدی هوم سرویز شکل گرفت. در این سامانه همه اطلاعات مورد نیاز اعم از اطلاعات سرویس ها و لیست قیمت ها موجود است. در حال حاضر اپلیکیشن درخواست خدمات ویژه شهروندان تهرانی است ولی به زودی خدمات هوم سرویز در استان های دیگر نیز ارائه می شود.

اپلیکیشن اندرویدی خدمات منزل

سامانه خدمات منزل هوم سرویز نرم افزار اندرویدی کم حجمی است که صدها سرویس کاربردی را به کاربران معرفی می کند. سامانه هوشمند درخواست خدمات هوم سرویز با ارائه این اپلیکیشن گامی بزرگ در راه آسایش خانواده ها برداشته است. هوم سرویز یک شرکت خدماتی درب منزل و محل کار است که در سطح تهران فعالیت دارد. اپلیکیشن درخواست خدمات هوم سرویز در واقع تنها یک سرویس نظافتی نیست. طیف گسترده ای از سرویس های نظافتی، خدماتی و فنی از طریق این درگاه قابل دسترسی است. اطلاع رسانی از خدمات، قیمت گیری و ثبت سفارش همگی با نصب اپلیکیشن خدمات هوم سرویز امکان پذیر است. برای آشنایی با اپلیکیشن اندرویدی هوم سرویز و نحوه استفاده از سرویس های آن با ما همراه باشید.

اپلیکیشن خدمات منزل چه خدماتی ارائه می دهد؟

این اپ کم حجم در واقع جامع ترین نرم افزار با قابلیت دسترسی گسترده است. طیف سرویس های ارائه شده در این سامانه شامل همه خدمات نظافتی منزل و محل کار است. در ادامه سرویس های تخصصی تعمیراتی در محل برای رفاه مشتری ارائه شده که شامل همه نوع خدماتی است. در واقع اپلیکیشن نظافت منزل، اپلیکیشن خدمات فنی، اپلیکیشن خدمات ساختمانی همگی در قالب یک اپلیکیشن خدماتی منزل طراحی شده است. برخی از خدمات این سامانه عبارتند از:

✔️ خدمات نظافت و پذیرایی در اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز

اعزام نظافتچی خانم برای تمیزکاری داخل منزل: گردگیری، شستشوی سرویس های بهداشتی،شستن ظروف و البسه ، اتوکشی لباس ها، جمع و جور کردن داخل کمد و کابینت و ….. نیروی خدماتی برای محل کار- کارگر نظافتچی خانم و آقا به صورت ساعتی، روزانه، ماهانه در ادارات- آبدارچی و نیروی خدماتی حرفه ای.

تمیز کردن پارکینگ، شستشوی دیوارها، شیشه پاک کردن، نظافت راه پله، پشت بام، آسانسور ، حیاط و …. 

اعزام نیروی خدماتی برای مجالس عقد و عروسی- ولیمه حجاج- مراسم رسمی و اداری- مراسم مولودی، عزاداری ها و …. اعزام مهماندار خانم و آقا با پوشش مناسب

 شستشوی فرش دستباف – شستشوی فرش ماشینی – شستشوی فرش ابریشم و گل ابریشم- شستشوی قالیچه، کناره و موکت- اعلاشویی و خشکشویی فرش- رفوگری و ترمیم، لکه بری و ….

معرفی و دانلود اپلیکیشن هوم سرویز

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

✔️سرویس های سیم کشی اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز

✔️ تعمیرات لوازم خانگی در اپلیکیشن خدمات منزل

هزینه تعمیر لوازم خانگی در هوم سرویز چقدر است؟

✔️لیست خدمات امداد خودرو  اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز

✔️لیست خدمات ساختمانی در اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز

✔️ اپلیکیشن خدمات منزل و سرویس های لوله کشی و تاسیسات

✔️اپلیکیشن اپلیکیشن خدمات منزل و سرویس های رایانه

نصب اپلیکیشن خدماتی منزل هوم سرویز

برای دانلود اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز با حجم ۱/۱۵ مگابایت از لینک انتهای صفحه استفاده کنید. سامانه خدمات منزل هوم سرویز با هدف ارتقا سطح کیفی زندگی در تهران طراحی شده است. رضایت شهروندان از کیفیت خدمات ارائه شده مهم ترین اولویت تیم حرفه ای و همیاران ماست. به همین جهت هوم سرویز لینک دانلود اپلیکیشن خدمات نظافتی را به رایگان از طریق وب سایت رسمی خود در دسترس قرار داده است. برای استفاده از اپلیکیشن خدمات منزل آنلاین هیچ مبلغی دریافت نمی شود و اعضا ملزم به پرداخت حق عضویت ماهانه نیستند.

اپلیکیشن خدمات منزل آنلاین

با نصب رایگان اپلیکیشن خدمات منزل و درج شماره تماس، دسترسی به لیست منوی اصلی فعال می شود. پس از بررسی و انتخاب سرویس درخواستی می توانید نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. درخواست آنلاین خدمات با پاسخ به سوالات پایه امکان پذیر است. جالب توجه اینکه ثبت سفارش در اپلیکیشن خدماتی کاملا رایگان است و مشتری تنها مبلغ خدمات ارائه‌شده را خواهد پرداخت. در اینجا هیچ هزینه اضافی بابت مشاوره، نوبت دهی و … دریافت نمی شود.

اپلیکیشن خدمات ساختمانی

اپ در دو ورژن شامل: نسخه درخواست خدمات برای مشتری و نسخه مخصوص همیار برای سرویس‌کاران هوم سرویز در نظر گرفته شده. نسخه مشتری اپلیکیشن خدمات ساختمانی جهت اطلاع رسانی از سرویس ها و قیمت گیری پیش بینی شده که از طریق وب سایت این سامانه قابل دانلود است. اپ دارای یک نسخه مخصوص همیار است که برای اطلاع رسانی از سرویس های ثبت شده و مدیریت برنامه کاری به همیار کمک می کند.

تا الان از هوم سرویز خدمات گرفتید؟

در هوم سرویز همه قیمت ها شفافه و رایگان میتونید سفارش ثبت کنید

021-91001332 سفارش با نرم افزار

راهنمای بازسازی منزل

چرا  باید اپلیکیشن خدمات منزل را نصب کنیم؟

این روزها اغلب مشاغل بر روی اینترنت و به صورت آنلاین اطلاع رسانی شده است. دیگر جستجوی کوچه به کوچه برای یافتن نیروی ماهر، مرسوم نیست. گستردگی اینترنت از یک طرف و فراگیر شدن گوشی های اندرویدی دو عامل مهم در استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های اندرویدی است. بسیاری از شهروندان صبح خود را با بررسی سایت های اینترنتی شروع می کنند و خدمات مورد نیاز را به صورت آنلاین سفارش می دهند. نصب اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز مزایای زیادی را به همراه دارد از جمله:

این نرم افزار برای رفاه خانواده ها طراحی شده و طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد. جا به جایی و اسباب کشی، نصب و تعمیر آبگرمکن، نصب و تعمیر پکیج، نظافت داخل منزل یا محل کار، نظافت راه پله و مشاعات، شستشوی فرش ، تخلیه چاه و لوله بازکنی، نصب توری پنجره، خدمات پذیرایی از مهمان، طراحی و ساخت کابینت آشپزخانه ، خدمات بازسازی منزل برخی از سرویس های اپلیکیشن خدمات منزل است.

شفافیت قیمت خدمات و شرایط استفاده از آن موجب شده تا امکان مقایسه فراهم شود. کافیست شماره تلفن خود را در وب سایت هوم سرویز ثبت کنید تا لینک دانلود ارسال شود. پس از نصب اپلیکیشن خدمات منزل می توانید لیست قیمت ها را مشاهده کنید. قبل از ثبت سفارش و درخواست آنلاین خدمات، قیمت ها را مقایسه کنید.

برخی از سرویس های ارائه شده به صورت توافقی قیمت گذاری می شود. این سرویس ها نیازمند بررسی همیار فنی است. برای مثال برای بازسازی منزل ابتدا مشاوره رایگان صورت می گیرد و با توجه به خواسته مشتری بخش های مورد نظر بازسازی می شود. در این مورد نمی توان از قبل قیمت مشخصی را اعلام کرد. امکان انتخاب سرویس‌کار به صورت مناقصه ای وجود دارد و می توانید بهترین نرخ اعلامی را انتخاب کنید. اپلیکیشن خدمات منزل جهت رفاه و آسایش خانواده ها طراحی شده و سرویس های کاربردی را به قیمت مناسب ارائه می دهد.

خدمات نظافتی هوم سرویز از کاربردی ترین سرویس های ارائه شده در سامانه خدمات منزل است. اعزام کارگر ساده در بازه زمانی مورد نظر و با هماهنگی قبلی امکان پذیر است. با توجه به اینکه اغلب خانواده ها تمایل به اعزام نظافتچی خانم برای کارهای منزل را دارند، این امکان به خدمات نظافت منزل اضافه شد. در اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز می توانید علاوه بر زمان، جنسیت کارگر نظافتچی را نیز انتخاب کنید. انتخاب کارگر نظافتچی خانم یا آقا طبق خواسته مشتری برای سفارش های نظافت منزل و شرکت ها در نظر گرفته شده است.

اپلیکیشن خدمات منزل سامانه ای هوشمند است که برای آسایش خانواده ها طراحی شده است. استفاده از این سامانه نیازمند تخصص ویژه ای نیست و همه کاربران با هر سطح اطلاعات می توانند به سادگی از خدمات آنلاین منزل استفاده کنند. رابط کاربری آسان و پروسه ثبت سفارش راحت از مزایای اپ هوم سرویز است. تنها با چند کلیک ساده می توانید سفارش خود را ثبت کنید. نیروی خدماتی طبق زمان بندی تعیین شده در محل حاضر می شود.

همکاری با بهترین متخصص های فنی موجب شده تا خدمات با کیفیت تری را ارائه دهیم. همیاران هوم سرویز همگی دارای تجربه کاری مفید هستند و اشراف کامل به کار دارند. همیاران در پروسه استخدام از فیلترهای سخت گیرانه های عبور کرده اند و به خوبی توانایی خود را به اثبات رسانده اند. خدمات آنلاین منزل به صورت کاملا تخصصی و تضمین شده ارائه می شود. برای اینکه شامل خدمات تضمین شده و گارانتی هوم سرویز شوید سفارش های خود را در اپلیکیشن خدمات منزل ثبت کنید.

یکی از مزایای استفاده از سامانه خدمات منزل هوم سرویز، ثبت سفارش رایگان و پرداخت پس از انجام سرویس است. همه پرداخت ها از طریق اپلیکیشن خدماتی و درگاه امن بانکی انجام می شود. همیاران هوم سرویز برای انجام خدمات، هزینه اضافی در محل دریافت نمی کنند. بنابراین از قبل می توانید کنترل و مدیریت هزینه ها و بودجه را داشته باشید.

یکی از مزایای جذاب اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز که همیشه مورد رضایت کاربران بوده است، کدهای تخفیف مناسبتی است. با ثبت سفارش های بیشتر امکان دریافت کدهای تخفیف بیشتری را خواهید داشت. انجام کارهای نظافتی و تمیزکاری های منزل و محل کار را به حرفه ای های هوم سرویز بسپارید و منتظر کد تخفیف در سفارشات بعدی باشید. با اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز همیشه یک سورپرایز خواهید داشت.

اپلیکیشن برای خدمات منزل

اپلیکیشن خدماتی هوم سرویز کامل ترین اپلیکیشن خدمات منزل است که طیف وسیعی از خدمات فنی و نظافتی را به کاربران ارائه می دهد. نظافت منزل و شرکت، خدمات قالیشویی، تعمیرات و بازسازی ساختمان، خدمات لوله کشی و لوله بازکنی، نظافت راه پله و مشاعات، تعمیر لوازم خانگی برقی، شستشوی مبل و موکت،کابینت سازی سیار و نجاری، تعمیر لوازم گاز سوز، کارهای تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، انجام خدمات تعمیر خودرو در محل، اعزام کارگر ساعتی، خدمات رایانه ای، نصب و تعمیر آیفون تصویری و دوربین مداربسته، بخشی از صدها سرویس ارائه شده در اپلیکیشن خدمات منزل است. اپلیکیشن خدماتی هوم سرویز یک نرم افزار کاربری برای همه خانواده ها است.

شرکت خدماتی هوم سرویز

با اپلیکیشن خدمات منزل هوم سرویز دیگر نگرانی از بایت جابه‌جایی و پیدا کردن سرویس‌کار با تجربه نخواهید داشت. ما در همه مناطق بهترین همیاران را درب منزل اعزام می کنیم. در هر کجا که باشید می توانید با نزدیکترین متخصص برای انجام خدمات هماهنگ کنید. اسباب کشی و جا به جایی، انجام بنایی و دکوراسیون، نقاشی و کاغذ دیواری، رسیدگی به فضای سبز، باغبانی و گل گاری، قیرگونی و ایزوگام، نصب ماشین لباسشویی، نصب و سرویس کولر، سم پاشی و …. همگی از سرویس های کاربردی هوم سرویز در اپلیکیشن خدمات منزل است.

راهنمای نصب اپلیکیشن هوم سرویز روی گوشی های اندرویدی را از اینجا  می توانید با شکل ببینید

خروج از نسخه موبایل