پاسخ به پرسش‌های متداول

پاسخ سوالات خود را می توانید در اینجا پیدا کنید. اگر سوالی بود که پاسخ آن را مشاهده نکردید لطفا از طریق فرم پایین یا  صفحه تماس با ما آن را ارسال فرمایید.

اگر بخواهم کار را قبل از سررسید زمان آن لغو کنم چه‌کاری انجام دهم؟

ما می‌دانیم که تغییرات در آخرین لحظه ممکن است اتفاق بیافتد، لذا به دلیل برنامه‌ریزی صورت گرفته و هماهنگی‌های انجام‌شده خواهشمندیم حداقل ۳ ساعت قبل آن را از طریق نرم افزار با زدن لغو آن را به ما اعلام نمایید.
همچنین راه های ارتباطی ما خط ویژه ۹۱۰۰۱۳۳۲-۰۲۱ یا قسمت تماس با ما در سایت می باشد.

اگر کار از مبلغ پیش‌بینی‌شده هوم سرویز بیشتر شود چه اتفاقی می‌افتد؟

به‌طورمعمول، این اتفاق نمی‌افتد سرویس گرهای آموزش‌دیده ماقبل از شروع کار حتماً قیمت‌ها را اعلام می‌کنند و شما با قضاوت عادلانه می‌توانید تصمیم‌گیری نمایید.

آیا هوم سرویز در حال حاضر در محله من سرویس دارد؟

در حال حاضر، ما فقط در تهران  عملیاتی هستیم. اما ما قطعاً برنامه‌ای برای گسترش داریم.  ما را در فیس‌بوک، توییتر ، اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید یا در خبرنامه عضو شوید تا از توسعه‌ها باخبر شوید.

آیا همیاران امکانات و لوازم لازم را تهیه می‌کنند یا من باید آن‌ها را تهیه کنم؟

قیمت خدمت‌های اعلام‌شده در هوم سرویز  فقط قیمت خدمت می‌باشد و شامل جنس نیست. اما در  صورت نیاز به ابزار خاصی مثل نردبان از قبل هماهنگی‌ها با شما صورت می‌پذیرد و در صورت تائید شما امکان خریداری اجناس لازم توسط همیاران ما وجود دارد.

اگر همیار هوم سرویز در زمان مقرر مراجعه نکند چه‌کاری انجام دهیم؟

در اولین فرصت در یک‌زمان مناسب جایگزینی برای شما در ساعتی که قبول نمایید ترتیب داده می‌شود اما شما می‌توانید توسط راه‌های ارتباطی اشاره شده کار خود را لغو نیز بنمایید.

آیا درحالی‌که کاری انجام می‌شود کسی در خانه حضورداشته باشد؟

بله،  قویاً توصیه می‌شود در زمان اجرا در خانه حضورداشته باشید تا توضیحات کاملی تا انتهای کار در خصوص کار به همیار ارائه شود .

آیا هوم سرویز مسئول کیفیت کار است؟

بله، ما و شرکای خدمات ما ۱۰۰٪ پاسخگو برای هر کار انجام‌شده هستیم. بااین‌حال، در صورت هرگونه مشکل از طرف سروی دهنده، ایشان  متعهد به انجام دوباره‌کار یا بازپرداخت پول می‌باشند.

چگونه می‌توانم بازخورد به اشتراک بگذارم؟

شما می‌توانید نظرات را بلافاصله از طریق “سرویس های من” در صفحه نرم‌افزار یا سایت و انتخاب جزییات سرویس و کلید “ثبت نظر” به اشتراک بگذارید. نه‌تنها این راه ها، بلکه شما می‌توانید از طریق همه راه‌های ارتباطی دیگر  مثل تلفن، تلگرام یا اینستاگرام نیز نظراتتان را  اعلام نمایید.

چگونه می‌توانم یک موضوع را گزارش کنم؟

بسیار ساده و  آسان است. به‌راحتی می‌توانید از طریق تماس با ما در نرم‌افزار  و سایت یا تماس تلفنی هر موضوعی را اعلام نمایید.

چگونه هزینه را به هوم سرویز پرداخت کنم؟

شما می‌توانید با پرداخت مستقیم به سرویس گران دستمزد سرویس را پرداخت نمایید. به‌زودی امکان پرداخت‌ها به‌صورت الکترونیکی نیز فراهم می‌آید.

شرکای خدمات هوم سرویز چه کسانی هستند؟

ما جمع بهترین خدمات دهنده‌ها را در سراسر مناطق تحت پوشش،با دریافت  گواهی مهارت‌های مرتبط ، چک کردن پیشینه کاری و اطمینان از انجام درست کارها  را گرد هم آورده‌ایم.

قیمت سرویس ها و خدمات را از کجا متوجه شوم؟

قیمت تمام سرویس ها را می توانید از طریق نرم افزار و انتخاب هر سرویس حتی پیش از ثبت درخواست مشاهده نمایید.

شرایط بیمه همیاران چگونه است؟

با توجه به اینکه همیاران سامانه شخصیت های مستقلی از لحاظ کاری هستند شرایط بیمه ایشان نیز به همین صورت مستقل و توسط خود همیاران پیگیری و صورت میگیرد.

اگر شکایت و اعتراضی داشته باشیم کجا باید ثبت شود؟

برای ثبت شکایت از طریق فرم تماس با ما امکان ثبت شکایت وجود دارد تا پیگیری لازم تا رفع شکایت و رضایت کامل مشتریان فراهم شود

آیا همیاران هزینه ایاب و ذهاب دریافت می کنند؟

هزینه ایاب و ذهاب برای سرویس های نظافت که بعد از ساعت ۸ شب زمان می برد دریافت می شود. برای سرویس ها قبل از این ساعت هزینه ایاب و ذهاب دریافت نمی شود.
قابل اشاره است که برای سرویس های ۲ ساعت قبل از ساعت سرویس در صورتی که لغو شود نیز هزینه ایاب و ذهاب دریافت می شود.

دکمه بازگشت به بالا