آشپزی در منزل اصفهان

آشپزی در منزل اصفهان

از 1358 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آشپزی در منزل اصفهان در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت اشپزی در منزل یا محل کار به ازای پنج ساعت اصفهان

500,000 تومان

قیمت هر ساعت اضافه اصفهان

100,000 تومان

قیمت آشپزی برای مراسم و مهمانی های بیش از 10 نفر اصفهان

توافقی

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آشپزهای حرفه ای اصفهان

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

فاطمه حاجی بابائی
همیار همیار
فاطمه حاجی بابائی
امتیاز
5 از 5
یکتا صادقی
همیار همیار
یکتا صادقی
امتیاز
4.9 از 5
مریم موسوی
همیار با تجربه
مریم موسوی
امتیاز
4.6 از 5

نظرات کاربران

profile picture
Milad کاظمی

دستپخت عالی، بسیار منظم، خوش برخورد

profile picture
سجاد ن

دستپخت خوبی داشتند و از غذاهایی که درست کردند راضی هستم متشکرم

آشپزی در منزل و شرکت شهر اصفهان

شهر اصفهان از شهرهای مرکزی و پر جمعیت کشور محسوب می شود. اصفهان به واسطه قدمت، اصالت و جذابیت های فرهنگی، گردشگری و صنعتی از شهرهای با ضریب توسعه یافتگی بالا محسوب می شود. از سوی دیگر جذابیت های تاریخی نظیر نقش جهان، چهل ستون، سی و سه پل، عالی قاپو، پل خواجو و ... و همینطور صنایع دستی هنرمندان آن، شهر اصفهان را تبدیل به شهری منحصر به فرد در ایران و جهان نموده است. در این میان شهروندان اصفهانی مطابق با سبک زندگی نوین خود را وفق داده و استفاده از تکنولوژی و کسب و کارهای نوین بخش جدایی ناپذیری از روزمرگی شان شده است. این تغییرات در بخش های مختلفی از زندگی از جمله خرید کالا و خدمات نمود پیدا کرده است. به طوری که اصفهانی ها برای جستجوی آشپزی در منزل و شرکت اصفهان و یا آگاهی از استخدام آشپز حرفه ای اصفهان از کسب و کارهای اینترنتی می توانند استفاده کنند. طبیعتا این روش متفاوت با قبل بوده و دغدغه های قبلی را کمتر خواهد کرد. شهروندان مشهدی توام با اطمینان و سهولت و کیفیت می توانند از آشپزی در منزل اصفهان را با آشپزهای حرفه ای اصفهان تجربه کنند. پس چنانچه دنبال پاسخی در خصوص استخدام آشپز در منزل، خدمات آشپزی در محل با اعزام آشپز خانم یا آقابه محل، استخدام آشپز شخصی و حرفه ای و یا اعزام آشپز حرفه‌ای خانم و آقا به محل در شهر اصفهان هستید، هوم سرویز آماده پاسخگویی و همیاری شما در شهر اصفهان است.

استخدام آشپز در محل در شهر اصفهان

برای دسترسی راحت و بی دغدغه به خدمات آشپزی در منزل در شهر اصفهان کار آسانی در پیش دارید، کافیست با ورود به سایت هوم سرویز و جستجوی استخدام آشپز در منزل اصفهان ,کار آشپزی در منزل اصفهان ,خدمات آشپزی در محل اصفهان ,استخدام آشپز شخصی اصفهان ,قیمت آشپزی در منزل اصفهان ,استخدام آشپز خانم اصفهان ,آشپز حرفه ای اصفهان ,آشپزی در خانه اصفهان ,اعزام آشپز اصفهان ,آشپزی مراسم اصفهان ,آشپزی مهمانی اصفهان ,آشپزی دورهمی اصفهان ,تهیه غذا اصفهان ,تهیه دسر اصفهان به راحتی و فوری می توانید به آشپزی در منزل و شرکت در کلیه مناطق و محلات شهر اصفهان دسترسی پیدا کنید.
هوم سرویز جهت دسترسی مطمئن به آشپزی در منزل اصفهان از میان متخصصین در خدمات آشپزی در منزل و شرکت اصفهان، آشپزهای حرفه ای اصفهان را شناسایی و پس از ارزیابی توسط شما رتبه بندی می نماید. نظرات و امتیازاتی که توسط شما همشهری های اصفهانی در آشپزی در منزل و شرکت به همیاران می دهید در انتخاب، همکاری و همینطور گرید متخصصین استخدام آشپز برای مهمانی و پخت انواع فینگر فود اصفهانی تاثیر گذار خواهد بود. هوم سرویز در تلاش است با ارایه اطلاعات دقیق و مشخص از متخصصین فعال در خدمات مختلف نظیر استخدام آشپز در محل اصفهان بهترین ها را به شما معرفی نماید و شما پس از بررسی صفحه سیگنال همیاران اصفهان، با کسب اطلاعات دقیق و مناسب و با خیال راحتتر از آشپزی در منزل در شهر اصفهان استفاده نمایید.

خدمات آشپزی در منزل و شرکت ها توسط آشپز حرفه ای اصفهان

برای استفاده از آشپزی در منزل و شرکت در شهر اصفهان لازم است ابتدا وارد سایت هوم سرویز شده و شهر اصفهان را انتخاب نمایید و از قسمت جستجو و یا از طریق دسته بندی سرویس ها، خدمات مورد نظر با آشپزی در منزل اصفهان نظیر استخدام آشپز در منزل اصفهان ,کار آشپزی در منزل اصفهان ,خدمات آشپزی در محل اصفهان ,استخدام آشپز شخصی اصفهان را انتخاب نمایید، پس از ورود مشخصات مورد نظر در خصوص آشپزی در منزل و شرکت اصفهان و همچنین آگاهی از آشپزی در منزل و شرکت اصفهان، سرویس مورد نظر خود را ثبت نمایید. با ثبت استخدام آشپز حرفه ای اصفهان، شما می توانید از خدمات مختلف در این سرویس نظیر خدمات آشپزی در منزل اصفهان، استخدام آشپز شخصی جهت پخت انواع دسر و پیش غذا اصفهان، استخدام آشپز برای مهمانی و پخت انواع فینگر فود اصفهان،استخدام سر آشپز جهت پخت انواع غذاهای دریایی اصفهان، استخدام آشپز خانم جهت پخت انواع کیک، شیرینی و دسر اصفهان، خدمات آشپزی جشناصفهان استفاده نمایید. دنبال استخدام آشپز شخصی و خدمات آشپزی در منزل اصفهان هستی؟ پخت انواع غذاها و فینگر فود در منزل با قیمت آشپزی در منزل مناسب توسط آشپز حرفه ای هوم سرویز

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آشپزی در منزل اصفهان و همچنین ارایه خدمات خدمات آشپزی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات مجالس و مهمانی ها ارائه می دهد که شامل نیروی پذیرایی خانم و مهماندار آقا از برترین شرکت خدمات و پذیرایی معتبر اصفهان, تشریفات عروسی و تشریفات مجالس خصوصی با کمک موسسات تشریفات معتبر و حرفه ای اصفهان, طراحی و دیزاین جشن تولد در خانه اصفهان, خدمات عکاسی و فیلمبرداری مجالس و مهمانی ها اصفهان, سفارش گل آنلاین توسط بهترین گلفروشی آنلاین معتبر اصفهان, چاپ بنر فوری اصفهان می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های نظافت و پذیرایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

خشک شویی مبل اصفهان
خشک شویی مبل اصفهان
قیمت از 390,000 الی 590,000 تومان
خشکشویی و اتوی لباس اصفهان
خشکشویی و اتوی لباس اصفهان
قیمت از 320,000 الی 430,000 تومان
پرده شویی اصفهان
پرده شویی اصفهان
قیمت از 600,000 الی 1,500,000 تومان
شستشوی تشک اصفهان
شستشوی تشک اصفهان
قیمت از 270,000 الی 350,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای آشپزی در منزل اصفهان:

‍‍
 • استخدام آشپز در منزل اصفهان
 • کار آشپزی در منزل اصفهان
 • خدمات آشپزی در محل اصفهان
 • استخدام آشپز شخصی اصفهان
 • قیمت آشپزی در منزل اصفهان
 • استخدام آشپز خانم اصفهان
 • آشپز حرفه ای اصفهان
 • آشپزی در خانه اصفهان
 • اعزام آشپز اصفهان
 • آشپزی مراسم اصفهان
 • آشپزی مهمانی اصفهان
 • آشپزی دورهمی اصفهان
 • تهیه غذا اصفهان
 • تهیه دسر اصفهان
 • استخدام سرآشپز اصفهان
 • آشپز حرفه ای اصفهان
 • سفره آرایی اصفهان
 • اعزام آشپز اصفهان
 • آشپز ایرانی اصفهان
 • آشپز فرنگی اصفهان
 • آشپزی در منزل اصفهان
 • دستمزد آشپز خانم اصفهان
 • دستمزد آشپز آقا اصفهان
 • اشپزی اصفهان

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر اصفهان که خدمات آشپزی در منزل در آن ارائه می شود: