header

سفارش آنلاین گل

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند

ثبت درخواست

بدون هزینه اولیه
بدون هزینه اولیه

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیار متخصص
همیار متخصص

همیارهای آموزش دیده و مجرب

امنیت کامل
امنیت کامل

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

قیمت خرید انواع سبد گل، دسته گل و باکس گل و گل های آپارتمانی

شرایط سرویس سفارش آنلاین گل

• خدمات سفارش آنلاین گل، شامل ثبت درخواست مشتری با ذکر جزئیات مورد نظر و سپس تماس همیار با مشتری، تایید درخواست ایشان و اعلام هزینه ارسال سفارش گل و در نهایت ارسال گل در زمان مورد انتظار مشتری به همراه فاکتور برای مشتری می باشد.

• همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات خرید گل، از گل فروشی های معتبر در مناطق مختلف شهر می باشند.

• هزینه پرداخت شده توسط مشتری برای همیار تا زمان تحویل گل شامل تضمین سامانه هوم سرویز می باشد.

• جهت ارسال گل لطفا کلیه جزئیات مورد نظر را به همیار اطلاع دهید.

• هزینه ارسال گل بر عهده مشتری می باشد.

• امکان تهیه و ارسال گل جهت شهرهای مختلف کشور از تهران وجود دارد.

• پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

اطلاعات تکمیلی سفارش آنلاین گل

سفارش آنلاین گل در تهران

خرید گل یکی از زیباترین کارها در نظر خیلی از افراد است. به همین ترتیب هدیه دادن گل به کسانی که دوستشان داریم یا هدیه گرفتن گل نیز در دسته بهترین اتفاقاتی است که می تواند برایمان رخ بدهد.  قطعا سفارش آنلاین گل یکی از بهترین خدماتی است که در دسترس افراد قرار گرفته است.  خرید آنلاین گل شامل سفارش یک گل آپارتمانی زیبا، سفارش تاج گل، سفارش دسته گل و غیره باشد که بر اساس مناسبت های مختلف و مختص به فضا انتخاب می شود.

مزایای گل فروشی آنلاین چیست؟

خرید گل به صورت حضوری محدودیت هایی برای افراد ایجاد می کند، که خرید اینترنتی گل در تهران این شرایط را به کل تغییر داده است. گلفروشی آنلاین در نگاه اول موجب صرفه جویی در وقت و هزینه افراد می شود. زیرا شما بدون اینکه از لطمه ای به انجام سایر کارهای روزمره تان برسد، میتوانید به خرید اینترنتی انواع گل بپردازید. همچنین در مواردی با کاهش هزینه رفت و آمد در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

امکان خرید در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته یکی دیگر از مزایای گلفروشی آنلاین میباشد. در شرایط معمولی شاید در زمان هایی از روز و شب امکان خرید گل وجود نداشته باشد. یا در روزهای تعطیل امکان دسترسی به گلفروشی مقدور نباشد که خرید اینترنتی گل این معضلات را تماما از بین برده است.

خرید گل آنلاین سبب می شود که شما هر گلی که مد نظرتان میباشد را خریداری کنید. در واقع امکان دارا بودن تمام اقلام گل در یک گل فروشی امکان پذیر نیست. اما با یک جستجوی ساده در اینترنت و جستجو در گل فروشی آنلاین در تهران میتوانید گل مورد نظر خود را تهیه کنید.

سفارش آنلاین گل برای تولد

خرید باکس گل یک هدیه بسیار مناسب برای افرادی است که وقت کافی برای نگهداری از گل و گیاهان ندارند. در واقع اگر بخواهید گلی سفارش دهید که تا چند روز طراوت و زیبایی اولیه خود را داشته باشد. خرید آنلاین باکس گل بهترین انتخاب است.

سفارش باکس گل برای تولد از آنجایی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که این گل ها نیازی به گلدان، شیشه یا ظروف دیگری برای نگهداری ندارند. سفارش سبد گل برای تولد به راحتی تا چند روز زیبا باقی می مانند. همچنین با کمی مراقبت بیشتر، مدت نگهداری از آنها طولانی تر نیز می شود. سفارش سبد گل برای تولد و یا سفارش باکس گل یکی از زیباترین و لاکچری ترین کادوها برای سورپرایز کردن تولد عزیززانتان می باشد.

خرید باکس گل خواستگاری

دسته گل خواستاری از جمله مواردی است که تا مدت ها در یاد و خاطره ی عروس و داماد و خانواده هایشان باقی می ماند. از آنجایی که روز خواستاری از مهم ترین اتفاقات در زندگی افراد است. همه اقدامات برای محیا کردن شرایط روز خواستگاری نیز بسیار مهم هستند.

خرید دسته گل خواستگاری نیز از آن موارد هاست. خرید باکس گل خواستگاری که به شکل بسیار زیبایی دیزاین شده باشد میتواند بیانگر احساسات طرفین به هم باشد. معمولا برای سفارش باکس گل از گل های خوش رنگ با عطرهای بسیار دلنشین و ماندگاری بالا استفاه می شود.

سفارش آنلاین تاج گل برای ترحیم، عرض تسلیت و یا تبریک

سفارش تاج گل از مواردی است که هم برای عرض تسلیت در مراسم ترحیم و هم عرض تبریک در شرایط ویژه برای احترام به صاحبان مجالس سفارش داده می شود. ممکن است در شرایطی نیاز به ارسال سریع گل در تهران برای این چنین مراسمی باشد. سفارش آنلاین گل از گل فروشی آنلاین بهترین انتخاب است. زیرا به این ترتیب می توانید طی رسیدگی به سایر کارهای روزمره خود به اقدامات بسیار مهم این چنینی نیز رسیدگی کنید. به این ترتیب قبل از ورود خودتان تاج گل سفارشی شما در محل ارسال می شود.

ارسال گل در تهران

خلاقیت و ایده پردازی در تزیین گل بی‌نهایت است. هرکس بنا بر سلیقه‌ی شخصی خود و بر اساس جو مورد نظر و البته فرد مقابل خود گل های خاصی را می پسندد. به همین علت انتخاب سفارش باکس گل یا دسته گل کار چندان راحتی نیست. ممکن است در طی مراجعه حضوری نتوانیم منظور خودمان را به خوبی در اختیار گلفروش قرار دهیم. یا در هنگام انتقال گل ناخواسته موجب آسیب به گل شوید.

ارسال اینترنتی گل در تهران یکی از بهترین شرایطی است که موجب می شود شما دقیقا همان چیزی که مد نظرتان است را انتخاب و سفارش دهید. به این ترتیب ارسال گل در تهران به بهترین شکل ممکن بدون کمترین آسیبی به گل انجام می شود.

خرید اینترنتی گل از هوم سرویز

سفارش گل آنلاین در هوم سرویز شرایطی را پدید آورده است که اگر به هر نوع گل آپارتمانی و یا دسته گل خاص و یا هر طرح باکسی نیاز پیدا کنید. میتوانید با صحبت با متخصصین ما آن را سفارش دهید و دقیقا آنچه که مد نظرتان است را در محل تحویل بگیرید.
سفارش آنلاین گل ارزان در تهران توسط هوم سرویز انجام می شود. شما می توانید بر اساس بودجه مد نظر خود گل مورد نظر خودتان را سفارش دهید. سفارش گل آنلاین در سراسر تهران در سریع ترین زمان ممکن در هوم سرویز امکان پذیر است.

 

قیمت باکس گل و قیمت دسته گل در گلفروشی آنلاین هوم سرویز

عوامل مختلفی بر قیمت دسته گل موثر هستند. قیمت گل و همچنین نوع باکس چوبی، مقوای فشرده، پلکسی، اکریلیک، شیشه‌ای یا فلزی بر قیمت باکس گل تاثیر گذار هستند. همچنین تزیینات گل نیز بر اساس سلیقه و بودجه مشتری پیشنهاد می شود. همچنین جنس جعبه گل و نوع گل مانند گل رز، میخک و غیره نیز بر قیمت تمام شده دسته و باکس گل تاثیرگذار هستند. اگر مایل هستید دسته گل خاصی بر اساس بودجه مد نظر خود تهیه کنید میتوانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. 

همیاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه نهایی با شما تماس خواهند گرفت و سپس در صورت رضایت شما گل به محل مورد نظر انتقال پیدا خواهد کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

ثبت درخواست
رایگان سفارش ثبت کنید
بعد از ثبت سفارش و اعلام جزئیات با شما تماس میگیریم
شما امکان لغو سفارش را دارید
سپس در صورت تایید و توافق همکاران ما برای ارائه خدمت اعزام می شوند
هزینه را بعد از رضایت انجام کار پرداخت کنید
برای اطلاعات بیشتر و پشتیبانی با ما تماس بگیرید
همیار ما شوید
هر تخصصی که دارید، درآمدتان را بیشتر کنید
contact-us

اطلاعات تماس

تهران - بلوار کشاورز - جنب خیابان 16 آذر - پلاک 78
پشتیبانی: 91001332-021

خبرنامه هوم سرویز

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شویدecunion
enamad
samandehi