بوتاکس رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
تزریق بوتاکس رشت

بوتاکس رشت

از 1262 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بوتاکس رشت در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت بوتاکس رشت رشت

توافقی

متوسط قیمت625,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار خبره
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.7 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فریده طهماسب نظامی

خوب بودند و با سرعتی که انتظار داشتم کار کردند و خیلی تمیز و خوب و دلسوزانه کار کردند انگار واقعا برای مادر خودشون کار میکردند تشکر میکنم

profile picture
عظیمه محجوبی

سر تایم اومدن و وقت را هدر ندادند و خیلی سریع و خوب کار کردند

profile picture
پویا براتی

ممنون از هوم سرویز و اقای رزاقی خیلی خیلی عالی بود خوشحالم به هوم سرویز اعتماد کردم😍

profile picture
مریم سالاری

خیلی دلسوزانه برخورد کردند و پنچرگیری انجام شد متشکرم از ایشون

تزریق بوتاکس صورت رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر بوتاکس رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال بوتاکس رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات بوتاکس رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از تزریق بوتاکس صورت در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

تزرق بوتاکس پیشانی و دور چشم و ترمیم بوتاکس صورت رشت

به منظور ثبت سفارش تزریق بوتاکس صورت کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با بوتاکس نظیر تزریق بوتاکس رشت ,بوتاکس رشت ,تزریق بوتاکس پیشانی رشت ,تزریق بوتاکس زیر بغل رشت ,هزینه تزریق بوتاکس رشت ,تزریق بوتاکس در منزل رشت ,تزریق بوتاکس زیر چشم رشت ,تزریق بوتاکس صورت رشت ,تزریق بوتاکس کف دست رشت ,تزریق بوتاکس مصپورت رشت ,تزریق ژل و بوتاکس رشت ,بوتاکس مسپورت رشت ,قیمت تزریق بوتاکس رشت ,بوتاکس چروک صورت رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس تزریق بوتاکس صورت در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات بوتاکس رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت تزریق بوتاکس صورت در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات تزریق بوتاکس صورت استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس، همیاران متخصص در تزریق بوتاکس پیشانی در خانه را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه تزریق بوتاکس صورت را انتخاب نمایید.

بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در تزریق بوتاکس دور چشم در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات تزریق بوتاکس خط خنده در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در تزریق بوتاکس صورت رشت

تزریق بوتاکس صورت شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر تزریق بوتاکس پیشانی در خانه رشت، تزریق بوتاکس دور چشم رشت، تزریق بوتاکس خط خنده رشت، تزریق بوتاکس زیر بغل رشت، تزریق بوتاکس خط اخم رشت، تزریق بوتاکس کف دست و سایر اعضای بدن رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات تزریق بوتاکس صورت نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه بوتاکس رشت نظیر تزریق بوتاکس صورت، پیشانی، دور چشم و زیر بغل در منزل، چه افرادی می توانند تزریق بوتاکس در منزل انجام دهند، کاربرد و مزایای تزریق بوتاکس چیست، انواع بوتاکس صورت هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص تزریق بوتاکس صورت و همینطور برآوردی از هزینه بوتاکس صورت را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بوتاکس رشت و همچنین ارایه خدمات تزریق بوتاکس پیشانی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه رشت, لیفت مژه در منزل رشت, پیرایش صورت و ابرو در منزل رشت, رنگ کردن ابرو در منزل رشت, هاشور ابرو مویی و دخترانه رشت, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل رشت, ریمو خالکوبی بدن رشت, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه رشت, خدمات آرایشگری در منزل رشت, میکرو ابرو در منزل رشت, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن رشت, وکس صورت در خانه رشت, تزریق فیلر صورت و بدن رشت, گریم صورت دخترانه رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

گریم صورت بانوان رشت
گریم صورت بانوان رشت
قیمت از 300,000 الی 950,000 تومان
رنگ ابرو بانوان رشت
رنگ ابرو بانوان رشت
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
اپیلاسیون بانوان رشت
اپیلاسیون بانوان رشت
قیمت از 400,000 الی 450,000 تومان
کوتاهی مو بانوان رشت
کوتاهی مو بانوان رشت
قیمت از 200,000 الی 325,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای بوتاکس رشت:

‍‍
 • تزریق بوتاکس رشت
 • بوتاکس رشت
 • تزریق بوتاکس پیشانی رشت
 • تزریق بوتاکس زیر بغل رشت
 • هزینه تزریق بوتاکس رشت
 • تزریق بوتاکس در منزل رشت
 • تزریق بوتاکس زیر چشم رشت
 • تزریق بوتاکس صورت رشت
 • تزریق بوتاکس کف دست رشت
 • تزریق بوتاکس مصپورت رشت
 • تزریق ژل و بوتاکس رشت
 • بوتاکس مسپورت رشت
 • قیمت تزریق بوتاکس رشت
 • بوتاکس چروک صورت رشت
 • بوتاکس پنجه کلاغی رشت
 • بوتاکس پیشانی رشت
 • بوتاکس پنجه کلاغی رشت
 • بوتاکس چانه رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات بوتاکس در آن ارائه می شود: