بوتاکس

بوتاکس

از 1262 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بوتاکس در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت بوتاکس

توافقی

متوسط قیمت625,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره بوتاکس خواهید خواند

 • تزریق بوتاکس صورت، پیشانی، دور چشم و زیر بغل در منزل
 • چه افرادی می توانند تزریق بوتاکس در منزل انجام دهند؟
 • کاربرد و مزایای تزریق بوتاکس چیست؟
 • انواع بوتاکس صورت
 • بهترین سن برای تزریق بوتاکس
 • بهترین مکان برای تزریق بوتاکس کجاست؟
 • بوتاکس در کدام نواحی از صورت و بدن استفاده می شود؟
 • عوارض بوتاکس صورت در منزل چیست؟
 • هززینه تزریق بوتاکس و قیمت ترمیم بوتاکس به چه مواردی وابسته است؟
 • تزریق بوتاکس در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق بوتاکس صورت، پیشانی، دور چشم و زیر بغل در منزل

تزریق بوتاکس یک نوع سم به نام بوتولونیوم است که باتزریق در محل مورد نظر، موجب فلج شدن عضلات آن قسمت می شود. همانطور که می دانیدعضلات صورت موجب تغییر حالت در چهره می شوند. به این ترتیب با حرکت عضلات، پوستنیز تغییر حالت می دهد، این تغییر حالت نیز موجب ایجاد چین و چروک درپیشانی و سایر قسمت های صورت می شود. به این ترتیب با فلچ کردن عضلاتصورت می توان خطوط چروک صورت را نیز کمتر یا از پیشروی آن جلوگیری نمود. البته بهترینبوتاکس صورت نیز تا چند ماه دوام دارد و باید پس از مدتی ترمیم بوتاکسصورت انجام شود. از تزریق بوتاکس برای ازبین بردن چروک های ریز و کم در چانه و گونه و چروک های عمیقپیشانی و چشم استفاده می شود. در ادامه در ارتباط باانواع بوتاکس صورت، معرفی بهترین مکان برای تزریق بوتاکس و عوامل موثر بر هزینهبوتاکس صورت و هزینه بوتاکس زیر بغل می پردازیم.

چه افرادی می توانند تزریق بوتاکس در منزل انجام دهند؟

به طور کل تمامافرادی که در سلامتی نسبی جسمی و روانی قرار دارند می توانند تزریق بوتاکس در منزل را انجامدهند. افرادی که در دوران بارداری و شیردهی هستند توصیه می شوند از بوتاکس استفادهنکنند. همچنین افرادی که مشکلات و بیماری های مربوط به عضلات دارند هم نباید ازبوتاکس صورت انجام دهند. همچنین بوتاکس صورت برای افرادی که دارای بیماری هایپوستی مانند پسوریازیست دارند هم نباید تزریق انجام دهند.

کاربرد و مزایای تزریق بوتاکس چیست؟

در کنار موارد زیباییتزریق بوتاکس دارای مزایای دیگری نیز می باشد که در ادامه بیان می شود.

 • از بینبردن چروک عمیق و سطحی صورت و خطوط پنجه کلاغی و خط لبخند
 • کاهشدهنده دردهای میگرنی
 • رفعافتادگی پوست صورت
 • درمانبیماری دیستونی گردن
 • کاهشتعریق کف دست و زیر بغل
 • درمان پرشغیر ارادی پلک چشم و ...

انواع بوتاکس صورت

· بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت یکی از مشهورترین نوع بوتکس صورت دربین برندهای مطرح است. بوتاکس دیسپورت، انگلیسی است و نتیجه بسیار موثری در از بینبردن چروک های صورت از خود نشان داده است. تزریق بوتاکس دسپورت بیشتربرای از بین بردن یا محو کردن خطوط عمیق چروک به طور مثال چروک بین ابروها و خطاجم استفاده می شود. البته متاسفانه با توجه به شرایط تحریم این محلول کم یاب شدهاست، لذا ممکن است افراد سودجو از نمونه های تقلبی بانام دیسپورت استفاده کنند.

· بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس ساخت کشور کره است و مورد تاییدوزارت بهداشت ایران می باشد. این محلول یا ژل نوعی سم بوتولینیوم است که در عضلاتصورت تزریق می شود. نشانه های کاهش چروک صورت پس از تزریقات بوتاکس نورونوکس تا سهروز خود را به طور کامل نمایش می دهند. در بهترین حالت این نوع بوتاکس 6 ماهماندگاری دارد. قیمتبوتاکس کره ای نسبت به نمونه های ایرانی بیشتر است و عارضه کمتری دارند.

· بوتاکس مصپورت

بوتاکس مسپورت ساخت کشور ایران است. از تزریقبوتاکس مصپورت برای رفع چروک های عمیق و شدید پیشانی، مانند خط اخم و خطوطپنجه کلاغی اطراف چشم استفاده می شود. در حال حاضر باکیفیت ترین و بهترینبوتاکس صورت که کاملا در دسترس است، بوتاکس مصپورت است. بوتاکسمصپورت نسبت به سایر بوتاکس های چینی از کیفیت و اثربخشی بسیار بالایی برخوردارهستند. در مواردی حتی اثربخشی مصپورت با دیسپورت انگلیسی برابری می کند.همچنین هزینه تزریق بوتاکس مصپورت نیز نسبت به نمونه های خارجیکمتر است.

· بوتاکس زئومین

یکی دیگر از برندهایمعروف بوتاکس زئومین است که ساخت کشور آمریکا است. این محلول بدون ناخالصی و دارایبیشترین میزان اثربخشی است. همچنین نگهداری از آن نیز نیاز به دمای پایین نیازندارد. نتایج شگفت انگیز این بوتاکس پس از نهایت 10 روز خود را نشان می دهند.ماندگاری تزریق بوتاکس زئومین بین 6 تا 9 ماه است.

بهترین سن برای تزریق بوتاکس

در کنار مزایای استفادهاز بوتاکس سن معینی دارد و استفاده در سنین پایین مگر در شرایط خاص اصلا پیشنهادنمی شود. به طور کل بهترین سن تزریق بوتاکس بالای 35 سال است. بعضی ازافراد تصور می کنند تزریق بوتاکس در سن پایین موجب نتیجه ایده آل در شرایط کهنسالیمی شود که این تفکر اشتباه است. شاید تا حدودی روند پیری را دیرتر کند اما جلوگیرینخواهد کرد. به طور کل زمانی که کلاژن سازی پوست کاهش پیدا کرده و پوست شروع بهنمایش دادن چروک های ریز و درشت می کند بهترین زمان تزریق بوتاکس است.

بهترین مکان برای تزریق بوتاکس کجاست؟

تزریق بوتاکس از مواردی است که حتما باید تحت نظر پزشکانجام شود. در واقع تنها کلینیک های زیبایی که زیر نظر پزشک متخصصهستند بهترین مکان برای تزریق بوتاکس صورت می باشند. هیچ گاه!!! تاکیدمی کنیم هیچ گاه نباید خدمات تزریق بوتاکس توسط آرایشگران یا در سالنهای آرایشی انجام شود. با توجه به شرایط کنونی هرکاری را می توان در منزلتوسط متخصص مربوط به خود انجام داد. تزریق بوتاکس در خانه هم از اینقضیه مستثنا نیست. مشاورین و متخصصین زیبایی هوم سرویز خدمات مربوط به تزریقاتبوتاکس را در منزل و تحت نظر پزشک نیز انجام می دهند.

بوتاکس در کدام نواحی از صورت و بدن استفاده می شود؟

· تزریق بوتاکسپیشانی

بیشترین قسمت صورت کهمستعد چروک است و متاسفانه محدوده سنی خاصی را شامل نمی شود، خطوط و چروک پیشانیاست. خطوط پیشنانی به علت حرکت مداوم ابروها بیشتر مستعد چروک شدن هستند. از اینرو تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق بوتاکس خط اخم در بین سایر نواحی بیشتر توصیه می شود.تزریق در پیشانی باید در محدودهی خاصی از پیشانی انجام شود تا عوارض بوتاکس پیشانی را به حداقل برساند. مواردیمانند افتادگی پلک یا پتوز پلک از عوارض تزریق بوتاکس پیشانی است که در صورت عدممهارت پزشک ممکن است اتفاق بیوفتد.

· تزریق بوتاکسزیر چشم

تزریقبوتاکس دور چشم در واقع فقط در قسمت پنجه کلاغی یا گوشه های کناری چشم صورتمیگیرد. این چروک بر اثر خنده و جمع کردن چشم ها ایجاد می شوند. رفع این ایراداتبا بوتاکس کردن، موجب جوانسازی پوست می شود. هزینه تزریق بوتاکس دور چشم نسبتبه سایر نواحی کمتر است. زیرا از میزان کمتری بوتاکس استفاده می شود. تزریق در زیرچشم حتما باید توسط پزشک انجام شود. زیرا در صورت تزریقات بوتاکس غیراصولی عوارض جبران ناپذیری مانند افتادگی پلک و خونریزی به همراه خواهد داشت.

· تزریق بوتاکسزیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بغل برای کنترل تعریق زیاد توصیه می شود. تزریقبوتاکس زیر بغل می تواند تا میزان 80 درصد تعریق شدید و غیر عادی را کاهشبدهد. همچنین تزریق حدود 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد. سم بوتولینیوم عملکرد برخی ازانتقال دهنده های سیستم عصبی را تغییر میدهد و از تعریق زیاد جلوگیری میکند.

عوارض بوتاکس صورت در منزل چیست؟

در ابتدا بگوییم کهاگر تزریقات بوتاکس توسط پزشک متبحر انجام شود، کمترین موردی به عنوان عوارضبوتاکس صورت نشان داده نمی شوند. اما در موارد نادری سردرد، علائم سرماخوردگیممکن است بعد از تزریق نشان داده شوند. همچنین مواردی مانند افتادگی پلک یا ابرودر صورت تزریق اشتباه و توسط افراد غیر متخصص مشاهده شده است. اما با استفاده از خدمات تزریق بوتاکس در منزل هوم سرویز بهترین پزشکان دقیقا خدماتی مشابه با کلینیک های زیبایی را در منزل دریافت خواهید نمود

هززینه تزریق بوتاکس و قیمت ترمیم بوتاکس به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تزریق بوتاکس به موارد مختلفی بستگی دارد. هزینهتزریق بوتاکس در نوع اول به محل تزریق بستگی دارد. میزان تزریق مورد بعدی استکه هزینه تزریق بوتاکس را تغییر می دهد. طبعا هر چه چروک عمیق تر باشد بهمقدار بیشتری بوتاکس مورد نیاز است و هزینه بوتاکس صورت را بالا می برد. اندازهمحل تزریق مورد دیگری است که قیمت تزریق بوتاکس را تغییر می دهد. به طورمثال قیمت بوتاکس پیشانی و خط اخم معمولا بیشتر از هزینهبوتاکس خط خنده است، زیرا پیشنانی به مقدار بیشتری بوتکس نیاز دارد و طبعا هزینهبوتاکس صورت را بالا می برد. نوع بوتاکس نیز از موثرترین عوامل در تعیین هزینهتزریق بوتاکس صورت است. همچنین نواحی مختلف صورت نیز در قیمت بوتاکسصورت تغییر ایجاد می کنند. قیمت ترمیم بوتاکس نیز وابسته به زمانی که ازبوتاکس گذشته و مقدار بوتاکس مورد نیاز تغییر می کند.همچنین مهارت پزشک و محلکلینیک نیز همه و همه بر قیمت تزریق بوتاکس موثر هستند. در نهایت پزشک و کلینیک مورد نظر و محلکلینیک نیز هزینه ها را تغییر می دهد. نرخ بوتاکس در هز کلینیک در هر منطقه مکانیمتفاوت خواهد بود. اما با استفاده از خدمات بوتاکس صورت هوم سرویز اختلاف قیمتبوتاکس صورت از بین خواهد رفت و هزینه تزریق بوتاکس بر اساس نرخ مشخص اعلام میشود.

تزریق بوتاکس در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق بوتاکس در خانهنیز یکیدیگر از خدمات هوم سرویز در جهت رفاه حال افراد است. در واقع شما می توانید انتخابکنید در مطب دکتر خدمات زیبایی را دریافت کنید یا در منزل!! خدمات ترمیم بوتاکس وتزریقات بوتاکس توسط پزشکان حرفه ای و متخصص در منزل و کیلینیک بنا به درخواست فردانجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنیدتا متخصصین ما با مشاوره رایگان اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بوتاکس و همچنین ارایه خدمات تزریق بوتاکس پیشانی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق فیلر صورت و بدن, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بوتاکس

تزریق بوتاکس پیشانی در خانه

تزریق بوتاکس دور چشم

تزریق بوتاکس خط خنده

تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس خط اخم

تزریق بوتاکس کف دست و سایر اعضای بدن

نظرات کاربران

profile picture
آقای اکبری

از دستگاه به روز و دقیقی استفاده کردند و راهنمایی و مشاوره ایی که برای عیب خودرو اعلام کردند درست بود و ازشون کمال تشکر رو دارم

profile picture
مریم قدیری

خانم بسیار محترم و جوانی بودند که نگاه اول فکر کردم هجده ساله هستند و میخواستم رد کتنم ولی باایشون صحبت کردم متوجه شدم بالای بیست سال هستند ولی بااین حال بسیار کاربلد و حرفه ای بودند و بسیار از ایشون راضیم و بنظرم تمام همکاران شما گلچین شده اند

profile picture
مریم قدیری

بسیار آقای نازنین و باشخصیت و فرشته ای بودند خیلی از شرکت های مختلف سرویس گرفته بودم ولی واقعا همکاران شما از نظر کاری و رفتاری فوق العاده بودند و فکر نمیکردم انقدر خدمات خوبی ارائه بشود . بنظرم نیروها گلچین شدند

profile picture
علی نجاریان

بسیار آقای با ادب و خوبی بودند و پاسخگوییشون خیلی خوب بود و کارشون هم بی عیب بود

شرایط تزرق بوتاکس پیشانی و دور چشم و ترمیم بوتاکس صورت

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات بوتاکس بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات بوتاکس و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین بوتاکس مورد نظر متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص بوتاکس) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

face-makeup
گریم صورت بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
eybrow-dyeing
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان