بوتاکس

بوتاکس

از 1262 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بوتاکس در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت بوتاکس

توافقی

متوسط قیمت625,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره بوتاکس خواهید خواند

 • تزریق بوتاکس صورت، پیشانی، دور چشم و زیر بغل در منزل
 • چه افرادی می توانند تزریق بوتاکس در منزل انجام دهند؟
 • کاربرد و مزایای تزریق بوتاکس چیست؟
 • انواع بوتاکس صورت
 • بهترین سن برای تزریق بوتاکس
 • بهترین مکان برای تزریق بوتاکس کجاست؟
 • بوتاکس در کدام نواحی از صورت و بدن استفاده می شود؟
 • عوارض بوتاکس صورت در منزل چیست؟
 • هززینه تزریق بوتاکس و قیمت ترمیم بوتاکس به چه مواردی وابسته است؟
 • تزریق بوتاکس در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق بوتاکس صورت، پیشانی، دور چشم و زیر بغل در منزل

تزریق بوتاکس یک نوع سم به نام بوتولونیوم است که با تزریق در محل مورد نظر، موجب فلج شدن عضلات آن قسمت می شود. همانطور که می دانید عضلات صورت موجب تغییر حالت در چهره می شوند. به این ترتیب با حرکت عضلات، پوست نیز تغییر حالت می دهد، این تغییر حالت نیز موجب ایجاد چین و چروک در پیشانی و سایر قسمت های صورت می شود. به این ترتیب با فلچ کردن عضلات صورت می توان خطوط چروک صورت را نیز کمتر یا از پیشروی آن جلوگیری نمود. البته بهترین بوتاکس صورت نیز تا چند ماه دوام دارد و باید پس از مدتی ترمیم بوتاکس صورت انجام شود. از تزریق بوتاکس برای از بین بردن چروک های ریز و کم در چانه و گونه و چروک های عمیق پیشانی و چشم استفاده می شود. در ادامه در ارتباط با انواع بوتاکس صورت، معرفی بهترین مکان برای تزریق بوتاکس و عوامل موثر بر هزینه بوتاکس صورت و هزینه بوتاکس زیر بغل می پردازیم.

چه افرادی می توانند تزریق بوتاکس در منزل انجام دهند؟

به طور کل تمام افرادی که در سلامتی نسبی جسمی و روانی قرار دارند می توانند تزریق بوتاکس در منزل را انجام دهند. افرادی که در دوران بارداری و شیردهی هستند توصیه می شوند از بوتاکس استفاده نکنند. همچنین افرادی که مشکلات و بیماری های مربوط به عضلات دارند هم نباید از بوتاکس صورت انجام دهند. همچنین بوتاکس صورت برای افرادی که دارای بیماری های پوستی مانند پسوریازیست دارند هم نباید تزریق انجام دهند.

کاربرد و مزایای تزریق بوتاکس چیست؟

در کنار موارد زیبایی تزریق بوتاکس دارای مزایای دیگری نیز می باشد که در ادامه بیان می شود.

 • از بین بردن چروک عمیق و سطحی صورت و خطوط پنجه کلاغی و خط لبخند
 • کاهش دهنده دردهای میگرنی
 • رفع افتادگی پوست صورت
 • درمان بیماری دیستونی گردن
 • کاهش تعریق کف دست و زیر بغل
 • درمان پرش غیر ارادی پلک چشم و ...

انواع بوتاکس صورت

· بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت یکی از مشهورترین نوع بوتکس صورت در بین برندهای مطرح است. بوتاکس دیسپورت، انگلیسی است و نتیجه بسیار موثری در از بین بردن چروک های صورت از خود نشان داده است. تزریق بوتاکس دسپورت بیشتر برای از بین بردن یا محو کردن خطوط عمیق چروک به طور مثال چروک بین ابروها و خط اجم استفاده می شود. البته متاسفانه با توجه به شرایط تحریم این محلول کم یاب شده است، لذا ممکن است افراد سودجو از نمونه های تقلبی با نام دیسپورت استفاده کنند.

· بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس ساخت کشور کره است و مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. این محلول یا ژل نوعی سم بوتولینیوم است که در عضلات صورت تزریق می شود. نشانه های کاهش چروک صورت پس از تزریقات بوتاکس نورونوکس تا سه روز خود را به طور کامل نمایش می دهند. در بهترین حالت این نوع بوتاکس 6 ماه ماندگاری دارد. قیمت بوتاکس کره ای نسبت به نمونه های ایرانی بیشتر است و عارضه کمتری دارند.

· بوتاکس مصپورت

بوتاکس مسپورت ساخت کشور ایران است. از تزریق بوتاکس مصپورت برای رفع چروک های عمیق و شدید پیشانی، مانند خط اخم و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم استفاده می شود. در حال حاضر باکیفیت ترین و بهترین بوتاکس صورت که کاملا در دسترس است، بوتاکس مصپورت است. بوتاکس مصپورت نسبت به سایر بوتاکس های چینی از کیفیت و اثربخشی بسیار بالایی برخوردار هستند. در مواردی حتی اثربخشی مصپورت با دیسپورت انگلیسی برابری می کند. همچنین هزینه تزریق بوتاکس مصپورت نیز نسبت به نمونه های خارجی کمتر است.

· بوتاکس زئومین

یکی دیگر از برندهای معروف بوتاکس زئومین است که ساخت کشور آمریکا است. این محلول بدون ناخالصی و دارای بیشترین میزان اثربخشی است. همچنین نگهداری از آن نیز نیاز به دمای پایین نیاز ندارد. نتایج شگفت انگیز این بوتاکس پس از نهایت 10 روز خود را نشان می دهند. ماندگاری تزریق بوتاکس زئومین بین 6 تا 9 ماه است.

بهترین سن برای تزریق بوتاکس

در کنار مزایای استفاده از بوتاکس سن معینی دارد و استفاده در سنین پایین مگر در شرایط خاص اصلا پیشنهاد نمی شود. به طور کل بهترین سن تزریق بوتاکس بالای 35 سال است. بعضی از افراد تصور می کنند تزریق بوتاکس در سن پایین موجب نتیجه ایده آل در شرایط کهنسالی می شود که این تفکر اشتباه است. شاید تا حدودی روند پیری را دیرتر کند اما جلوگیری نخواهد کرد. به طور کل زمانی که کلاژن سازی پوست کاهش پیدا کرده و پوست شروع به نمایش دادن چروک های ریز و درشت می کند بهترین زمان تزریق بوتاکس است.

بهترین مکان برای تزریق بوتاکس کجاست؟

تزریق بوتاکس از مواردی است که حتما باید تحت نظر پزشک انجام شود. در واقع تنها کلینیک های زیبایی که زیر نظر پزشک متخصص هستند بهترین مکان برای تزریق بوتاکس صورت می باشند. هیچ گاه!!! تاکید می کنیم هیچ گاه نباید خدمات تزریق بوتاکس توسط آرایشگران یا در سالن های آرایشی انجام شود. با توجه به شرایط کنونی هرکاری را می توان در منزل توسط متخصص مربوط به خود انجام داد. تزریق بوتاکس در خانه هم از این قضیه مستثنا نیست. مشاورین و متخصصین زیبایی هوم سرویز خدمات مربوط به تزریقات بوتاکس را در منزل و تحت نظر پزشک نیز انجام می دهند.

بوتاکس در کدام نواحی از صورت و بدن استفاده می شود؟

· تزریق بوتاکس پیشانی

بیشترین قسمت صورت که مستعد چروک است و متاسفانه محدوده سنی خاصی را شامل نمی شود، خطوط و چروک پیشانی است. خطوط پیشنانی به علت حرکت مداوم ابروها بیشتر مستعد چروک شدن هستند. از این رو تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق بوتاکس خط اخم در بین سایر نواحی بیشتر توصیه می شود. تزریق در پیشانی باید در محدوده ی خاصی از پیشانی انجام شود تا عوارض بوتاکس پیشانی را به حداقل برساند. مواردی مانند افتادگی پلک یا پتوز پلک از عوارض تزریق بوتاکس پیشانی است که در صورت عدم مهارت پزشک ممکن است اتفاق بیوفتد.

· تزریق بوتاکس زیر چشم

تزریق بوتاکس دور چشم در واقع فقط در قسمت پنجه کلاغی یا گوشه های کناری چشم صورت میگیرد. این چروک بر اثر خنده و جمع کردن چشم ها ایجاد می شوند. رفع این ایرادات با بوتاکس کردن، موجب جوانسازی پوست می شود. هزینه تزریق بوتاکس دور چشم نسبت به سایر نواحی کمتر است. زیرا از میزان کمتری بوتاکس استفاده می شود. تزریق در زیر چشم حتما باید توسط پزشک انجام شود. زیرا در صورت تزریقات بوتاکس غیر اصولی عوارض جبران ناپذیری مانند افتادگی پلک و خونریزی به همراه خواهد داشت.

· تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بغل برای کنترل تعریق زیاد توصیه می شود. تزریق بوتاکس زیر بغل می تواند تا میزان 80 درصد تعریق شدید و غیر عادی را کاهش بدهد. همچنین تزریق حدود 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد. سم بوتولینیوم عملکرد برخی از انتقال دهنده های سیستم عصبی را تغییر میدهد و از تعریق زیاد جلوگیری میکند.

عوارض بوتاکس صورت در منزل چیست؟

در ابتدا بگوییم که اگر تزریقات بوتاکس توسط پزشک متبحر انجام شود، کمترین موردی به عنوان عوارض بوتاکس صورت نشان داده نمی شوند. اما در موارد نادری سردرد، علائم سرماخوردگی ممکن است بعد از تزریق نشان داده شوند. همچنین مواردی مانند افتادگی پلک یا ابرو در صورت تزریق اشتباه و توسط افراد غیر متخصص مشاهده شده است. اما با استفاده از خدمات تزریق بوتاکس در منزل هوم سرویز بهترین پزشکان دقیقا خدماتی مشابه با کلینیک های زیبایی را در منزل دریافت خواهید نمود

هززینه تزریق بوتاکس و قیمت ترمیم بوتاکس به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تزریق بوتاکس به موارد مختلفی بستگی دارد. هزینه تزریق بوتاکس در نوع اول به محل تزریق بستگی دارد. میزان تزریق مورد بعدی است که هزینه تزریق بوتاکس را تغییر می دهد. طبعا هر چه چروک عمیق تر باشد به مقدار بیشتری بوتاکس مورد نیاز است و هزینه بوتاکس صورت را بالا می برد. اندازه محل تزریق مورد دیگری است که قیمت تزریق بوتاکس را تغییر می دهد. به طور مثال قیمت بوتاکس پیشانی و خط اخم معمولا بیشتر از هزینه بوتاکس خط خنده است، زیرا پیشنانی به مقدار بیشتری بوتکس نیاز دارد و طبعا هزینه بوتاکس صورت را بالا می برد. نوع بوتاکس نیز از موثرترین عوامل در تعیین هزینه تزریق بوتاکس صورت است. همچنین نواحی مختلف صورت نیز در قیمت بوتاکس صورت تغییر ایجاد می کنند. قیمت ترمیم بوتاکس نیز وابسته به زمانی که از بوتاکس گذشته و مقدار بوتاکس مورد نیاز تغییر می کند.همچنین مهارت پزشک و محل کلینیک نیز همه و همه بر قیمت تزریق بوتاکس موثر هستند. در نهایت پزشک و کلینیک مورد نظر و محل کلینیک نیز هزینه ها را تغییر می دهد. نرخ بوتاکس در هز کلینیک در هر منطقه مکانی متفاوت خواهد بود. اما با استفاده از خدمات بوتاکس صورت هوم سرویز اختلاف قیمت بوتاکس صورت از بین خواهد رفت و هزینه تزریق بوتاکس بر اساس نرخ مشخص اعلام می شود.

تزریق بوتاکس در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق بوتاکس در خانه نیز یکی دیگر از خدمات هوم سرویز در جهت رفاه حال افراد است. در واقع شما می توانید انتخاب کنید در مطب دکتر خدمات زیبایی را دریافت کنید یا در منزل!! خدمات ترمیم بوتاکس و تزریقات بوتاکس توسط پزشکان حرفه ای و متخصص در منزل و کیلینیک بنا به درخواست فرد انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما با مشاوره رایگان اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بوتاکس و همچنین ارایه خدمات تزریق بوتاکس پیشانی در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات کلینیک زیبایی ارائه می دهد که شامل تزریق فیلر صورت و بدن, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن, پی آر پی PRP در خانه, مزوتراپی در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بوتاکس

تزریق بوتاکس پیشانی در خانه

تزریق بوتاکس دور چشم

تزریق بوتاکس خط خنده

تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس خط اخم

تزریق بوتاکس کف دست و سایر اعضای بدن

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

شرایط تزرق بوتاکس پیشانی و دور چشم و ترمیم بوتاکس صورت

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات بوتاکس بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات بوتاکس و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین بوتاکس مورد نظر متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص بوتاکس) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

face-makeup
گریم صورت بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
eybrow-dyeing
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان