بوتاکس صورت

بوتاکس صورت

از 1262 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بوتاکس صورت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت بوتاکس صورت

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

تزریق بوتاکس صورت، پیشانی، دور چشم و زیر بغل در منزل

بوتاکس یک نوع سم به نام بوتولونیوم است که با تزریق در محل مورد نظر، موجب فلج شدن عضلات آن قسمت می شود. همانطور که می دانید عضلات صورت موجب تغییر حالت در چهره می شوند. به این ترتیب با حرکت عضلات، پوست نیز تغییر حالت می دهد، این تغییر حالت نیز موجب ایجاد چین و چروک در پیشانی و سایر قسمت های صورت می شود. به این ترتیب با فلچ کردن عضلات صورت می توان خطوط چروک صورت را نیز کمتر یا از پیشروی آن جلوگیری نمود. البته بهترین بوتاکس صورت نیز تا چند ماه دوام دارد و باید پس از مدتی ترمیم بوتاکس صورت انجام شود. از تزریق بوتاکس برای از بین بردن چروک های ریز و کم در چانه و گونه و چروک های عمیق پیشانی و چشم استفاده می شود. در ادامه در ارتباط با انواع بوتاکس صورت، معرفی بهترین مکان برای تزریق بوتاکس و عوامل موثر بر قیمت بوتاکس صورت و هزینه بوتاکس زیر بغل می پردازیم.

انواع بوتاکس صورت

بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت یکی از مشهورترین نوع بوتکس صورت در بین برندهای مطرح است. بوتاکس دیسپورت، انگلیسی است و نتیجه بسیار موثری در از بین بردن چروک های صورت از خود نشان داده است. تزریق بوتاکس دسپورت بیشتر برای از بین بردن یا محو کردن خطوط عمیق چروک به طور مثال چروک بین ابروها و خط اجم استفاده می شود. البته متاسفانه با توجه به شرایط تحریم این محلول کم یاب شده است، لذا ممکن است افراد سودجو از نمونه های تقلبی با نام دیسپورت استفاده کنند.

بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس ساخت کشور کره است و مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. این محلول یا ژل نوعی سم بوتولینیوم است که در عضلات صورت تزریق می شود. نشانه های کاهش چروک صورت پس از تزریقات بوتاکس نورونوکس تا سه روز خود را به طور کامل نمایش می دهند. در بهترین حالت این نوع بوتاکس 6 ماه ماندگاری دارد. قیمت بوتاکس کره ای نسبت به نمونه های ایرانی بیشتر است و عارضه کمتری دارند.

بوتاکس مصپورت

بوتاکس مسپورت ساخت کشور ایران است. از تزریق بوتاکس مصپورت برای رفع چروک های عمیق و شدید پیشانی، مانند خط اخم و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم استفاده می شود. در حال حاضر باکیفیت ترین و بهترین بوتاکس صورت که کاملا در دسترس است، بوتاکس مصپورت است. بوتاکس مصپورت نسبت به سایر بوتاکس های چینی از کیفیت و اثربخشی بسیار بالایی برخوردار هستند. در مواردی حتی اثربخشی مصپورت با دیسپورت انگلیسی برابری می کند. همچنین هزینه تزریق بوتاکس مصپورت نیز نسبت به نمونه های خارجی کمتر است.

بوتاکس زئومین

یکی دیگر از بردنهای معروف بوتاکس زئومین است که ساخت کشور آمریکا است. این محلول بدون ناخالصی و دارای بیشترین میزان اثربخشی است. همچنین نگهداری از آن نیز نیاز به دمای پایین نیاز ندارد. نتایج شگفت انگیز این بوتاکس پس از نهایت 10 روز خود را نشان می دهند. ماندگاری تزریق بوتاکس زئومین بین 6 تا 9 ماه است.

بهترین مکان برای تزریق بوتاکس کجاست؟

تزریق بوتکس از مواردی است که حتما باید تحت نظر پزشک انجام شود. در واقع تنها کلینیک های زیبایی که زیر نظر پزشک متخصص هستند بهترین مکان برای تزریق بوتاکس صورت می باشند. هیچ گاه!!! تاکید می کنیم هیچ گاه نباید خدمات تزریق بوتاکس توسط آرایشگران یا در سالن های آرایشی انجام شود. با توجه به شرایط کنونی هرکاری را می توان در منزل توسط متخصص مربوط به خود انجام داد. تزریق بوتاکس در خانه هم از این قضیه مستثنا نیست. مشاورین و متخصصین زیبایی هوم سرویز خدمات مربوط به تزریقات بوتاکس را در منزل و تحت نظر پزشک نیز انجام می دهند.

بوتاکس در کدام نواحی از صورت و بدن استفاده می شود؟

تزریق بوتاکس پیشانی

بیشترین قسمت صورت که مستعد چروک است و متاسفانه محدوده سنی خاصی را شامل نمی شود، خطوط و چروک پیشانی است. خطوط پیشنانی به علت حرکت مداوم ابروها بیشتر مستعد چروک شدن هستند. از این رو تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق بوتاکس خط اخم در بین سایر نواحی بیشتر توصیه می شود. تزریق در پیشانی باید در محدوده ی خاصی از پیشانی انجام شود تا عوارض بوتاکس پیشانی را به حداقل برساند. مواردی مانند افتادگی پلک یا پتوز پلک از عوارض تزریق بوتاکس پیشانی است که در صورت عدم مهارت پزشک ممکن است اتفاق بیوفتد.

تزریق بوتاکس زیر چشم

تزریق بوتاکس دور چشم در واقع فقط در قسمت پنجه کلاغی یا گوشه های کناری چشم صورت میگیرد. این چروک بر اثر خنده و جمع کردن چشم ها ایجاد میشوند. رفع این ایرادات با بوتاکس کردن، موجب جوانسازی پوست می شود. هزینه تزریق بوتاکس زیر چشم نسبت به سایر نواحی کمتر است. زیرا از میزان کمتری بوتاکس استفاده می شود. تزریق در زیر چشم حتما باید توسط پزشک انجام شود. زیرا در صورت تزریقات بوتاکس غیر اصولی عوارض جبران ناپذیری مانند افتادگی پلک و خونریزی به همراه خواهد داشت.

تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بغل برای کنترل تعریق زیاد توصیه می شود. تزریق بوتاکس زیر بغل می تواند تا میزان 80 درصد تعریق شدید و غیر عادی را کاهش بدهد. همچنین تزریق حدود 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد. سم بوتولینیوم عملکرد برخی از انتقال دهنده های سیستم عصبی را تغییر میدهد و از تعریق زیاد جلوگیری میکند.

عوارض بوتاکس صورت چیست؟

در ابتدا بگوییم که اگر تزریقات بوتاکس توسط پزشک متبحر انجام شود، کمترین موردی به عنوان عوارض بوتاکس صورت نشان داده نمی شوند. اما در موارد نادری سردرد، علائم سرماخوردگی ممکن است بعد از تزریق نشان داده شوند. همچنین مواردی مانند افتادگی پلک یا ابرو در صورت تزریق اشتباه و توسط افراد غیر متخصص مشاهده شده است.

قیمت بوتاکس صورت و قیمت ترمیم بوتاکس به چه مواردی وابسته است؟

قیمت تزریق بوتاکس به موارد مختلفی بستگی دارد. نوع بوتاکس از موثرترین عوامل در تعیین هزینه بوتاکس صورت است. همچنین نواحی مختلف صورت نیز در قیمت بوتاکس صورت تغییر ایجاد می کنند. به طور مثال قیمت بوتاکس پیشانی و خط اخم معمولا بیشتر از هزینه بوتاکس خط خنده است، زیرا پیشنانی به مقدار بیشتری بوتکس نیاز دارد و طبعا هزینه بوتاکس صورت را بالا می برد. قیمت ترمیم بوتاکس نیز وابسته به زمانی که از بوتاکس گذشته و مقدار بوتاکس مورد نیاز تغییر می کند.همچنین مهارت پزشک و محل کلینیک نیز همه و همه بر قیمت تزریق بوتاکس موثر هستند.

تزریق بوتاکس در خانه را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

تزریق بوتاکس در خانه نیز یکی دیگر از خدمات هوم سرویز در جهت رفاه حال افراد است. در واقع شما می توانید انتخاب کنید در مطب دکتر خدمات زیبایی را دریافت کنید یا در منزل!! خدمات ترمیم بوتاکس و تزریقات بوتاکس توسط پزشکان حرفه ای و متخصص در منزل و کیلینیک بنا به درخواست فرد انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما با مشاوره رایگان اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بوتاکس صورت و همچنین ارایه خدمات تزریق بوتاکس پیشانی نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در محل, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا, ریمو خالکوبی بدن , آرایش و شینیون عروس در خانه, اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای, میکرو ابرو, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس پیشانی

تزریق بوتاکس دور چشم

تزریق بوتاکس خط خنده

تزریق بوتاکس زیربغل

تزریق بوتاکس خط اخم

تزریق بوتاکس کف دست و سایر اعضای بدن

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط خدمات بوتاکس و ترمیم بوتاکس صورت و بدن

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات بوتاکس بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات بوتاکس و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین بوتاکس مورد نظر متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص بوتاکس) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

گریم صورت بانوان
گریم صورت بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان

خدمات بوتاکس صورت در این شهرها ارائه می شود: