banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

از 1262 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت تزریق بوتاکس

قیمت تزریق بوتاکس

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط تزریق بوتاکس

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات بوتاکس بانوان صرفا توسط پزشکان و متخصصین در این زمینه انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات بوتاکس و زیبایی همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات توسط پزشک انجام می شود.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین بوتاکس مورد نظر متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص بوتاکس) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک یا در منزل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات زیبایی امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​بوتاکس صورت چیست؟

بوتاکس یک نوع سم است که با تزریق در محل مورد نظر، موجب فلج شدن عضلات آن قسمت می شود. سم بوتاکس، بوتولونیوم است که به صورت موقت موجب فلج شدن عضلات صورت می شود. همانطور که میدانید عضلات صورت موجب تغییر حالت در چهره می شوند. به این ترتیب با حرکت عضلات، پوست نیز تغییر حالت می دهد، این تغییر حالت نیز موجب ایجاد چین و چروک پیشانی و سایر قسمت های صورت می شود. به این ترتیب با از کار انداختن عضلات صورت می توانیم خطوط چروک صورت را نیز کمتر یا از پیشروی آن جلوگیری کنیم. البته بهترین بوتاکس صورت نیز تا چند ماه دوام دارد و باید پس از مدتی ترمیم بوتاکس انجام شود.

تزریق بوتاکس به عنوان یکی از کم خطرترین روش های جوانسازی صورت شناخته می شود. از تزریق بوتاکس برای از بین بردن چروک های ریز و کم در چانه و گونه و چروک های عمیق پیشانی و چشم استفاده می شود.

انواع بوتاکس صورت

تزریق بوتاکس دیسپورت

تزریق بوتاکس دیسپورت یکی از مشهورترین نوع بوتاکس در بین برندهای بوتاکس است. بوتاکس دیسپورت، انگلیسی است و نتیجه بسیار موثری در از بین بردن چروک های صورت از خود نشان داده است. تزریق بوتاکس دسپورت بیشتر برای از بین بردن یا محو کردن خطوط عمیق چروک به طور مثال چروک بین ابروها استفاده می شود. البته متاسفانه با توجه به شرایط تحریم این محلول کم یاب شده است، لذا ممکن است افراد سودجو از نمونه های تقلبی با نام دیسپورت استفاده کنند.

تزریق بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس ساخت کشور کره است و مورد تایید وزارت بهداشت ایران می باشد. این محلول یا ژل نوعی سم بوتولینیوم است که در عضلات صورت تزریق می شود. نشانه های کاهش چروک صورت پس از تزریقات بوتاکس نورونوکس تا سه روز خود را به طور کامل نمایش می دهند.  در بهترین حالت این نوع بوتاکس 6 ماه ماندگاری دارد.

تزریق بوتاکس مصپورت

بوتاکس مسپورت ساخت کشور ایران است. از تزریق بوتاکس مصپورت برای رفع چروک های عمیق و شدید پیشانی، مانند خط اخم و خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم استفاده می شود. در حال حاضر باکیفیت ترین و بهترین بوتاکس صورت که کاملا در دسترس است، بوتاکس مصپورت است. بوتاکس مصپورت نسبت به سایر بوتاکس های چینی از کیفیت و اثربخشی بسیار بالایی برخوردار هستند. در مواردی حتی اثربخشی مصپورت با دیسپورت انگلیسی برابری میکند. همچنین هزینه تزریق بوتاکس مصپورت نیز نسبت به نمونه های خارجی کمتر است.

تزریق بوتاکس زئومین

یکی دیگر از بردنهای معروف بوتاکس زئومین است که ساخت کشور آمریکا است. این محلول بدون ناخالصی و دارای بیشترین میزان اثربخشی است. همچنین نگهداری از آن نیز نیاز به دمای پایین نیاز ندارد. نتایج شگفت انگیز این بوتاکس پس از نهایت 10 روز خود را نشان می دهند. ماندگاری تزریق بوتاکس زئومین بین 6 تا 9 ماه است.

تزریق بوتاکس در منزل

تزریق بوتاکس از مواردی است که حتما باید تحت نظر پزشک انجام شود. در واقع تنها کلینیک های زیبایی که زیر نظر پزشک متخصص هستند بهترین مکان برای تزریق بوتاکس صورت می باشند. هیچ گاه!!! تاکید میکنیم هیچ گاه نباید خدمات تزریق بوتاکس توسط آرایشگران یا در سالن های آرایشی انجام شود. با توجه به شرایط کنونی هرکاری را می توان در منزل توسط متخصص مربوط به خود انجام داد. تزریق بوتاکس در خانه هم از این قضیه مستثنا نیست. مشاورین و متخصصین زیبایی هوم سرویز خدمات مربوط به تزریقات بوتاکس را در منزل و تحت نظر پزشک نیز انجام می دهند.

بوتاکس در کدام نواحی از صورت و بدن استفاده می شود؟

تزریق بوتاکس پیشانی

بیشترین قسمت صورت که مستعد چروک است و متاسفانه محدوده سنی خاصی را شامل نمی شود، خطوط و چروک پیشانی است. خطوط پیشنانی به علت حرکت مداوم ابروها بیشتر مستعد چروک شدن هستند. از این رو تزریق بوتاکس پیشانی و تزریق بوتاکس خط اخم  در بین سایر نواحی بیشتر توصیه می شود.

تزریق بوتاکس زیر چشم

تزریق بوتاکس دور چشم در واقع فقط در قسمت پنجه کلاغی یا گوشه های کناری چشم صورت میگیرد. این چروک بر اثر خنده و جمع کردن چشم ها ایجاد میشوند. رفع این ایرادات با بوتاکس کردن، موجب جوانسازی پوست می شود. هزینه تزریق بوتاکس زیر چشم نسبت به سایر نواحی کمتر است. زیرا از میزان کمتری بوتاکس استفاده می شود. تزریق بوتاکس زیر چشم حتما باید توسط پزشک انجام شود. زیرا در صورت تزریقات بوتاکس غیر اصولی عوارض جبران ناپذیری مانند افتادگی پلک و خونریزی به همراه خواهد داشت.

تزریق بوتاکس زیر بغل

تزریق بوتاکس زیر بقل برای کنترل تعریق زیاد توصیه می شود. تزریق بوتاکس زیر بغل می تواند تا میزان 80 درصد تعریق شدید و غیر عادی را کاهش بدهد. همچنین تزریق حدود 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد. سم بوتولینیوم عملکرد برخی از انتقال دهنده های سیستم عصبی را تغییر میدهد و از تعریق زیاد جلوگیری میکند.

عوارض بوتاکس صورت چیست؟

در ابتدا بگوییم که اگر تزریقات بوتاکس توسط پزشک متبحر انجام شود، کمترین عوارضی نشان داده نمی شوند. اما در موارد نادری سردرد، علائم سرماخوردگی ممکن است بعد از تزریق نشان داده شوند. همچنین مواردی مانند افتادگی پلک یا ابرو در صورت تزریق اشتباه و توسط افراد غیر متخصص مشاهده شده است.

قیمت بوتاکس صورت در هوم سرویز

قیمت تزریق بوتاکس به موارد مختلفی بستگی دارد. نوع بوتاکس از موثرترین عوامل در تعیین هزینه بوتاکس صورت است. همچنین نواحی مختلف صورت نیز در قیمت بوتاکس صورت تغییر ایجاد می کنند. به طور مثال هزینه تزریق بوتاکس پیشانی و خط اخم معمولا بیشتر از هزینه بوتاکس خط خنده است . زیرا پیشنانی به حجم بیشتری بوتاکس نیاز دارد. همچنین مهارت پزشک و محل کلینیک نیز همه و همه بر قیمت تزریق بوتاکس موثر هستند.

تزریق بوتاکس در خانه توسط پزشک متخصص زیبایی

تزریق بوتاکس در خانه نیز یکی دیگر از خدمات هوم سرویز در جهت رفاه حال افراد است. در واقع شما می توانید انتخاب کنید در مطب دکتر خدمات زیبایی را دریافت کنید یا در منزل!! خدمات ترمیم بوتاکس و تزریقات بوتاکس توسط پزشکان حرفه ای و متخصص در منزل و کیلینیک بنا به درخواست فرد انجام می شود. تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید تا متخصصین ما با مشاوره رایگان اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

همیاران سرویس تزریق بوتاکس

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

گریم صورت بانوان
گریم صورت بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 250,000 الی 1,000,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان