گریم صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
گریم صورت بانوان

گریم صورت

از 1264 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت گریم صورت در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت میکاپ(آرایش ساده) بدون مژه

500,000 الی 700,000 تومان

قیمت آرایش چشم

450,000 الی 650,000 تومان

قیمت شینیون ژورنالی/اروپایی

900,000 الی 1,200,000 تومان

قیمت شینیون دم اسبی بدون موی اضافه

600,000 الی 700,000 تومان

قیمت پیکیج عروس (میکاپ، شینیون، ۲ مرحله جوانسازی صورت، اپیلاسیون، پیرایش و خدمات ناخن) + ماساژ ریلکسی (هدیه)

9,000,000 الی 12,000,000 تومان

متوسط قیمت620,000 تومانکمینه قیمت380,000 تومانبیشینه قیمت860,000 تومان

آنچه درباره گریم صورت خواهید خواند

  • آرایش و گریم صورت در منزل
  • مراحل گریم صورت در منزل
  • تفاوت گریم حرفه ای با آرایش صورت ساده در چیست؟
  • قیمت گریم صورت در منزل چقدر است؟
  • قیمت گریم صورت با قیمت میکاپ یکسان است؟
  • خدمات آرایش و گریم صورت در محل را متخصصین هوم سرویز بسپارید

آرایش و گریم صورت در منزل

آرایش و گریم اغلب با هم به کار می روند اما این دو تفاوت هایی با هم دارند. آرایش صورت در واقع خدمات سبک تری هستند اما گریم صورت خدمات تخصصی تری بوده که بر اساس المان های زیادی تعیین می شوند. در گریم صورت عمده ایرادات صورت با استفاده از تکنیک های متعدد پوشانیده می شود. مواردی مانند ایرادات بینی و کشیدگی صورت غیره در گریم حرفه ای صورت کاملا رفع می شوند. خدمات گریم صورت در منزل نیاز به تخصص بالایی دارد و تنها افرادی می توانند این خدمات را به صورت حرفه ای ارائه دهند که آموزش گریم صورت را به صورت تخصصی گذرانده باشند و در این زمینه دارای تجربه بالایی باشند. در ادامه به آموزش گریم صورت، نحوه گریم تخصصی صورت و قیمت گریم صورت در منزل می پردازیم.

مراحل گریم صورت در منزل

قبل از هر کاری در این زمینه باید وسایل مورد نیاز برای گریم کردن صورت فراهم شود. در ابتدا باید نوع پوست فرد شناسایی شده تا لوازم آرایشی متناسب با پوست صورت انتخاب شوند. زیرا مراحل گریم صورت چرب با نوع پوست خشک و معمولی قطعا یکسان نیست و قبل از فراهم کردن وسایل و لوازم مورد نیاز برای گریم کردن صورت، باید نوع پوست به خوبی تشخیص داده شود. زیرسازی پوست مهم ترین مرحله از گریم تخصصی عروس است.

پس از گذر از این مرحله نوبت به استفاده از لوازم گریم تخصصی است. مواردی مانند پرایمر، کرم پودر، کانسیلر، هایلایتر، و پالت های کانتورینگ باید از برندهای معتبر باشند. هر چه از مواد با کیفیت تر استفاده شود. قطعا ماندگاری و کیفیت کار بهتر خواهد شد.

پس از تهیه مواد و لوازم مورد نیاز نوبت آماده سازی پوست می رسد. باید با مواد شوینده مناسب کل مواد آلوده از روی پوست برداشته شده و سپس برای آماده کردن پوست باید از پرایمر استفاده نمود. سپس با استفاده از کانسیلر، ایرادات دور چشم و اسکار جوش باید پوشانیده شوند.

پس از این کار مهم ترین اقدام برای زاویه سازی و گریم حرفه ای صورت کانتورینگ صورت است. هر صورت گریم مخصوص به خود را دارد. در واقع تکنیک گریم صورت هر فرد با شخص دیگری متفاوت است.

تفاوت گریم حرفه ای با آرایش صورت ساده در چیست؟

در میکاپ یا آرایش صورت ساده، آرایشگر تنها روی آرایش صورت و ایجاد رنگ و لعاب و اجرای انواع آرایش های لایت و فشن تاکید دارد. اما در گریم صورت بیشتر تاکید بر روی اصلاح ایرادات و جلوه بیشتر در نقات قوه صورت است و تمام اقدامات در راستای متعادل سازی اجزای صورت در کنار هم است. این خدمات گرین صورت بسیار تخصصی هستند و با خدمات آرایش ساده تفاوت های بسیاری دارند.

قیمت گریم صورت در منزل چقدر است؟

همانطور که می دانید گریم صورت جزئیات بیشتری دارد و به تخصص بیشتری نیاز دارد از این قیمت گریم صورت نسبت به قیمت آرایش صورت ساده بیشتر خواهد شد. همچنین مواد مورد استفاده در گریم حرفه ای صورت هزینه گریم صورت در منزل را بالا می برد.

هزینه گریم همچنین در مواردی که آرایشگر از لوازم برند و مطرح استفاده کند نیز تفاوت دارد. همچنین مهارت آرایشگر و مطرح بودن آرایشگر نیز هزینه آرایش صورت تخصصی را تغییر می دهد. از این رو مکان آرایشگاه و منطقه مکانی بر روی قیمت ها تاثیر دارد. در صورتی که با استفاده از خدمات گریم صورت در منزل شما می توانید با هزینه گریم مناسب تر از این خدمات در منزل بهره مند شوید. زیرا در این صورت مواردی مانند سالن و هزینه های جانبی بر روی دستمزد آرایشگر اضافه نمی شود و تنها دستمزد دریافت می شود.

قیمت گریم صورت با قیمت میکاپ یکسان است؟

همانطور که پیشتر گفته شد قطعا قیمت گریم صورت از قیمت آرایش صورت بیشتر است. زیرا در گریم صورت مواد بهتری استفاده می شود و کار بیشتری روی صورت انجام می شود و اقدام به زاویه دار کردن صورت می کنند و هزینه ها از قیمت آرایش صورت بیشتر می شود.

خدمات آرایش و گریم صورت در محل را متخصصین هوم سرویز بسپارید

این خدمات امروزه به صورت سیار نیز ارائه می شود. به عبارت دیگر اگر در پی آماده شدن برای مجالس خاصی هستید می توانید از خدمات گریم صورت در منزل هوم سرویز بهره مند شوید. تمام این خدمات توسط برترین آرایشگران در محل ارائه می شود و نیازی به مراجعه به آرایشگاه نمی باشد. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس گریم صورت و همچنین ارایه خدمات گریم صورت دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, وکس صورت در خانه , خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس گریم صورت

گریم صورت دخترانه

گریم تخصصی عروس

گریم صورت فانتری

گریم هالوین

گریم صورت بچه

گریم سینمایی

نظرات کاربران

profile picture
محمدامین قدرتی

خیلی خوب بود. با توجه به حوصله بالایی که ایشون باید خرج می داد تا یک شخص سالمند رو گریم کنه و در دسترس بودن ایشون با وجودی که خودم اونجا نبودم خیلی خوب بود و تشکر.

شرایط خدمات آرایش صورت و گریم صورت

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
gel-nail-polish
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 500,000 الی 520,000 تومان
nail-manicure
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 340,000 الی 340,000 تومان
hair-mask
ویتامینه و ماسک مو بانوان
قیمت از 380,000 الی 860,000 تومان