گریم صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
گریم صورت بانوان

گریم صورت

از 1264 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت گریم صورت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت میکاپ

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم

250,000 تومان

قیمت گریم

700,000 تومان

متوسط قیمت950,000 تومانکمینه قیمت950,000 تومانبیشینه قیمت950,000 تومان

آنچه درباره گریم صورت خواهید خواند

  • آرایش و گریم صورت در منزل
  • مراحل گریم صورت در منزل
  • تفاوت گریم حرفه ای با آرایش صورت ساده در چیست؟
  • قیمت گریم صورت در منزل چقدر است؟
  • قیمت گریم صورت با قیمت میکاپ یکسان است؟
  • خدمات آرایش و گریم صورت در محل را متخصصین هوم سرویز بسپارید

آرایش و گریم صورت در منزل

آرایش و گریم اغلب باهم به کار می روند اما این دو تفاوت هایی با هم دارند. آرایش صورت در واقعخدمات سبک تری هستند اما گریم صورت خدمات تخصصی تری بوده که بر اساسالمان های زیادی تعیین می شوند. در گریم صورت عمده ایرادات صورت با استفاده ازتکنیک های متعدد پوشانیده می شود. مواردی مانند ایرادات بینی و کشیدگی صورت غیرهدر گریم حرفه ای صورت کاملا رفع می شوند. خدمات گریم صورت در منزل نیاز بهتخصص بالایی دارد و تنها افرادی می توانند این خدمات را به صورت حرفه ای ارائهدهند که آموزش گریم صورت را به صورت تخصصی گذرانده باشند و در این زمینهدارای تجربه بالایی باشند. در ادامه به آموزش گریم صورت، نحوه گریم تخصصی صورت و قیمتگریم صورت در منزل می پردازیم.

مراحل گریم صورت در منزل

قبل از هر کاری دراین زمینه باید وسایل مورد نیاز برای گریم کردن صورت فراهم شود. در ابتدا باید نوعپوست فرد شناسایی شده تا لوازم آرایشی متناسب با پوست صورت انتخاب شوند. زیرامراحل گریم صورت چرب با نوع پوست خشک و معمولی قطعا یکسان نیست و قبل از فراهمکردن وسایل و لوازم مورد نیاز برای گریم کردن صورت، باید نوع پوست به خوبی تشخیصداده شود. زیرسازی پوست مهم ترین مرحله از گریم تخصصی عروس است.

پس از گذر از اینمرحله نوبت به استفاده از لوازم گریم تخصصی است. مواردی مانند پرایمر، کرم پودر،کانسیلر، هایلایتر، و پالت های کانتورینگ باید از برندهای معتبر باشند. هر چه ازمواد با کیفیت تر استفاده شود. قطعا ماندگاری و کیفیت کار بهتر خواهد شد.

پس از تهیه مواد ولوازم مورد نیاز نوبت آماده سازی پوست می رسد. باید با مواد شوینده مناسب کل موادآلوده از روی پوست برداشته شده و سپس برای آماده کردن پوست باید از پرایمر استفادهنمود. سپس با استفاده از کانسیلر، ایرادات دور چشم و اسکار جوش باید پوشانیدهشوند.

پس از این کار مهمترین اقدام برای زاویه سازی و گریم حرفه ای صورت کانتورینگ صورت است. هر صورت گریممخصوص به خود را دارد. در واقع تکنیک گریم صورت هر فرد با شخص دیگری متفاوتاست.

تفاوت گریم حرفه ای با آرایش صورت ساده در چیست؟

در میکاپ یا آرایشصورت ساده، آرایشگر تنها روی آرایش صورت و ایجاد رنگ و لعاب و اجرای انواعآرایش های لایت و فشن تاکید دارد. اما در گریم صورت بیشتر تاکید بر رویاصلاح ایرادات و جلوه بیشتر در نقات قوه صورت است و تمام اقدامات در راستای متعادلسازی اجزای صورت در کنار هم است. این خدمات گرین صورت بسیار تخصصی هستند و باخدمات آرایش ساده تفاوت های بسیاری دارند.

قیمت گریم صورت در منزل چقدر است؟

همانطور که می دانیدگریم صورت جزئیات بیشتری دارد و به تخصص بیشتری نیاز دارد از این قیمت گریم صورتنسبت به قیمت آرایش صورت ساده بیشتر خواهد شد. همچنین مواد مورد استفاده درگریم حرفه ای صورت هزینه گریم صورت در منزل را بالا می برد.

هزینه گریم همچنین درمواردی که آرایشگر از لوازم برند و مطرح استفاده کند نیز تفاوت دارد. همچنین مهارتآرایشگر و مطرح بودن آرایشگر نیز هزینه آرایش صورت تخصصی را تغییر می دهد.از این رو مکان آرایشگاه و منطقه مکانی بر روی قیمت ها تاثیر دارد. در صورتی که بااستفاده از خدمات گریم صورت در منزل شما می توانید با هزینه گریم مناسب تر از اینخدمات در منزل بهره مند شوید. زیرا در این صورت مواردی مانند سالن و هزینه هایجانبی بر روی دستمزد آرایشگر اضافه نمی شود و تنها دستمزد دریافت می شود.

قیمت گریم صورت با قیمت میکاپ یکسان است؟

همانطور که پیشترگفته شد قطعا قیمت گریم صورت از قیمت آرایش صورت بیشتر است. زیرا درگریم صورت مواد بهتری استفاده می شود و کار بیشتری روی صورت انجام می شود و اقدامبه زاویه دار کردن صورت می کنند و هزینه ها از قیمت آرایش صورت بیشتر می شود.

خدمات آرایش و گریم صورت در محل را متخصصین هوم سرویز بسپارید

این خدمات امروزه بهصورت سیار نیز ارائه می شود. به عبارت دیگر اگر در پی آماده شدن برای مجالس خاصیهستید می توانید از خدمات گریم صورت در منزل هوم سرویز بهره مند شوید. تماماین خدمات توسط برترین آرایشگران در محل ارائه می شود و نیازی به مراجعه بهآرایشگاه نمی باشد. در صورت نیاز تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویزثبت درخواست نمایید تا متخصصین ما جهت مشاوره و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفتهو توضیحات لازم را در اختیارتان قرار دهند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس گریم صورت و همچنین ارایه خدمات گریم صورت دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس گریم صورت

گریم صورت دخترانه

گریم تخصصی عروس

گریم صورت فانتری

گریم هالوین

گریم صورت بچه

گریم سینمایی

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط خدمات آرایش صورت و گریم صورت

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
ژلیش ناخن بانوان
ژلیش ناخن بانوان
قیمت از 240,000 الی 420,000 تومان
مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
ویتامینه و ماسک مو بانوان
ویتامینه و ماسک مو بانوان
قیمت از 380,000 الی 860,000 تومان