ژلیش ناخن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ژلیش ناخن بانوان

ژلیش ناخن

از 1269 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ژلیش ناخن در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ژلیش ناخن دست

310,000 تومان

متوسط قیمت500,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت520,000 تومان

آنچه درباره ژلیش ناخن خواهید خواند

  • ​ژلیش ناخن در منزل
  • ژلیش ناخن چیست؟
  • مراحل ژلیش کردن ناخن در منزل
  • مزایای ژلیش ناخن دست و پا چیست؟
  • ژلیش ناخن چقدر ماندگاری دارد؟
  • عوارض ژلیش دست و پا چیست؟
  • ریمو ژلیش ناخن در منزل
  • ترمیم ژلیش ناخن در خانه
  • قیمت ژلیش ناخن در منزل در هوم سرویز چقدر است؟
  • خدمات ژلیش دست و ترمیم ژلیش در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ژلیش ناخن در منزل

ژلیش ناخن بعد از کاشت به یکی از پر طرفدارترین خدمات زیبایی ناخن تبدیل شده است. افرادی که طرفدار سادگی هستند و دوست دارند همیشه ناخن های دست و پاهایشان مرتب و آراسته باشد، اقدام به ژلیش پا و دست می کنند. ژلیش ناخن طبیعی دارای مزایای زیادی است، از این رو در بین خانم ها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. همچنین ژلیش ناخن پا و دست نسبت به کاشت ساده تر بوده و قیمت ژلیش ناخن نیز مناسب تر است.

لاک ژلیش با لاک معمولی تفاوت های زیادی دارد از این رو آموزش ژلیش ناخن یک فیلد جدا و تخصصی است. ژلیش ناخن طبیعی تفاوتی در بلندی ناخن ایجاد نمی کند، بلکه به عنوان لاک دائمی است که برای طراحی و دیزاین، روی بیس طبیعی ناخن زده می شود. در ادامه به مراحل ژلیش دست و عوامل موثر بر هزینه ژلیش ناخن در منزل و قیمت ترمیم ژلیش ناخن می پردازیم.

ژلیش ناخن چیست؟

ژلیش دست و پا با استفاده از ژل اکرولیک انجام می شود. امروزه انواع روشهای ژلیش پا روی کار آمده اند. در انواع متفاوت ماندگاری متفاوتی نیز دارند و در مدل های جدید مانند ژلیش روسی می توان اقدام به بستر سازی ناخن نیز نمود. ژلیش در مقایسه با لاک دائمی بادوام‌تر بوده و در سه مرحله روی ناخن زده می شود و اغلب روی ناخن طبیعی به کار برده می شود.

مراحل ژلیش کردن ناخن در منزل

مراحل ژلیش کردن ناخن ابتدا از مانیکور ناخن شروع می شود. به این ترتیب بیس ناخن و کتیکول های اضافی ناخن کاملا تمیز می شود. خیلی از ناخن کاران برای افزایش ماندگاری ژلیش ناخن پا و دست یک لایه بسیار نازک از سطح صدف ناخن را با استفاده از سوهان برمی دارند و سطح ناخن را خراش می دهند تا ژل ناخن به خوبی به سطح ناخن بچسبد.

ژلیش ناخن طبیعی کمی سخت تر از ژل روی ناخن مصنوعی و ناخن کاشت است. زیرا این اقدامات روی ناخن طبیعی نیاز به زیرسازی و محکم کاری های بیشتری دارد. از این رو زیرسازی و لاک بیس باید به دقت زده شود و در چند مرحله لاک ژل بیس به نازکی روی ناخن زده شود و انگشتان در داخل دستگاه قرار بگیرد.

ژلیش ناخن کوتاه به این صورت است که بعد از آنکه رنگ لاک ژلیش مورد نظر را انتخاب کردید باید در چند مرحله ناخن به مدت 60 ثانیه در دستگاه قرار بگیرد. البته این زمان بر اساس برند لاک و همچنین نوع دستگاه متغیر است. در مرحله نهایی آخر نیز تاپ کوت یا همان پوشش آخر لاک را روی ناخن زده شود، در نهایت لاک براق‌کننده هم باید مجدد در دستگاه قرار بگیرد. تاپ کات برای محکم‌کاری و حفاظت از لاک اصلی به عنوان پوشش نهایی روی ناخن زده می شود. این لایه آخر می تواند براق و یا مات باشد.

مزایای ژلیش ناخن دست و پا چیست؟

اگر فردی هستید که با مواد شوینده زیادی در طول روز در تماس هستید، قطعا استفاده از لاک معمولی برای شما انتخاب خوبی نیست. البته ماندگاری لاک ژل بی نهایت نیست. بلکه به نحوه نگهداری از ژلیش بستگی دارد. ژل سریع خشک می شود و مانند نمونه های معمولی اینطور نیست که مدت زمان زیادی را بی کار بایستید تا ناخن هایتان خشک شود.

ژلیش پا موجب ضخیم شدن ناخن می شود و از شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند. اگر جزو افرادی هستید که ناخن هایتان را می جوید ژلیش کردن ناخن ها شما را از این عادت بد دور می کند.

ژلیش ناخن در برابر آب و مواد شوینده مقاومت نسبتا خوبی دارد. همچنین شفافیت ژلیش به مرور از بین نمی رود و اگر مراحل ژلیش به درستی و مهارت انجام شود تا رویش مجدد ناخن ها، از بین نخواهد رفت. ماندگاری ژلیش ناخن پا اغلب تا 2 ماه است. اما با توجه به استفاده بیشتر از دستها ماندگاری ژلیش دست در حدود سه هفته است.

ژلیش ناخن چقدر ماندگاری دارد؟

به طور قطع نمی توان ماندگاری ژلیش ناخن را تعیین نمود. زیرا موارد متعددی در ماندگاری ژلیش ناخن تاثیر دارند برند موارد مورد استفاده و میزان مهارت ناخن کار و همچنین نحوه نگهداری مشتری بر میزان ژلیش دست تاثیر دارند. به طور معمول برای افرادی که رشد ناخون های معمولی دارند هر 21 روز باید انجام شود. اما این مدت زمان قانون نیست و بنا بر شرایط زمان ترمیم ژلیش ناخن تغییر می کند.

عوارض ژلیش دست و پا چیست؟

این خدمات اگر به درستی نگهداری شده و به طور مداوم ترمیم لاک ژلیش انجام شود، عوارض چندانی نخواهند داشت. اما در واقعیت ژلیش یک لایه ضد آب و نسبتا ضخیم روی ناخن ایجاد می کند که اگر به درستی انجام نشود، ممکن است ناخن دچار قارچ شود. البته درصد اتفاق آن بسیار کم است اما غیر ممکن نیست!!

اگر ناخن هایی بسیار شکننده دارید ژلیش ناخن کوتاه دخترانه برایتان مناسب است. اما به شرطی که خودتان اگر پس از مدتی دلتان را زد اقدام به ریمو ژلیش در منزل نکنید. زیرا با کندن ژل ناخن یک لایه از صدف ناخن نیز کنده می شود و ناخن ها آسیب می بینند. ژلیش ناخن کوتاه یا بلند نباید به صورت مداوم انجام شود زیرا این لایه از نفوذ هوا به ناخن جلوگیری می کند و ممکن است طی مرور زمان ناخن ها دچار مشکل شوند.

ریمو ژلیش ناخن در منزل

به طور کل در زمان ترمیم ژلیش ناخن طبیعی به طور کل با ریمو ژلیش انجام می شود. به عبارت دیگر با رویش ناخن برای ترمیم ژلیش ناخن پا و دست نمونه های قدیمی باید به طور کامل پاک شده و مجددا لاک ژل زده شود.

اما اگر هدف پاک کردن ژلیش ناخن است معمولا از استون خالص استفاده می شود. ناخن ها در داخل فویل آلومینیومی گذاشته و بعد از 15 دقیقه ژلیش جدا می شود.

ترمیم ژلیش ناخن در خانه

همانطور که پیش تر اعلام کردیم خدمات ژلیش کردن دست و پا به لاین های شلوغی در آرایشگاه ها تبدیل شده است. به طوری که باید از چند روز قبل وقت رزرو کنید و حتما مدت زمانی را در آرایشگاهها برای ترمیمی ژلیش دست و پا معطل خواهید شد و با توجه به این شلوغی ممکن است تجهیزات به خوبی ضدعفونی و تمیز نشوند. با استفاده از خدمات ژلیش دست هوم سرویز می توانید از خدمات ناخن سیار بهره مند شوید. اگر برای حضور در مهمانی و یا سفر نیاز به خدمات ترمیمی لاک ژلیش یا ژلیش پا و دست فوری دارید بدون نگرانی می توانید از خدمات ژلیش ناخن در منزل هوم سرویز توسط بهترین و ماهرترین ناخنکاران استفاده کنید.

قیمت ژلیش ناخن در منزل در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه ژلیش ناخن به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله عوامل موثر در قیمت ژلیش کردن ناخن دست و پا، اندازه ناخن ها است. قیمت ژلیش ناخن پا نسبت به ژلیش ناخن دست کمتر است. همچنین نوع طراحی و دیزاین ناخن نیز بر قیمت ژلیش ناخن دخترانه تاثیر دارد. به طور مثال طراحی کروم قیمت بالاتری از ژلیش معمولی دارد.

خدمات ژلیش دست و ترمیم ژلیش در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدمات ترمیم ژلیش ناخن پا و دست تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت ترمیم ژلیش ناخن با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ژلیش ناخن و همچنین ارایه خدمات لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل, خدمات طراحی ناخن در منزل, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ژلیش ناخن

لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل

ژلیش ناخن کاشت شده

ترمیم ژلیش پا

ژلیش ناخن دست

خدمات ریمو ژلیش ناخن در محل

ژلیش ناخن پا و دست با استفاده از آخرین متد روز

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط ژلیش کردن ناخن در منزل و خدمات ژلیش ناخن پا

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 90,000 الی 300,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان