ژلیش ناخن
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
ژلیش ناخن بانوان

ژلیش ناخن

از 1269 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت ژلیش ناخن در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ژلیش ناخن دست

310,000 تومان

متوسط قیمت420,000 تومانکمینه قیمت250,000 تومانبیشینه قیمت490,000 تومان

آنچه درباره ژلیش ناخن خواهید خواند

  • ​ژلیش ناخن در منزل
  • ژلیش ناخن چیست؟
  • مراحل ژلیش کردن ناخن در منزل
  • مزایای ژلیش ناخن دست و پا چیست؟
  • ژلیش ناخن چقدر ماندگاری دارد؟
  • عوارض ژلیش دست و پا چیست؟
  • ریمو ژلیش ناخن در منزل
  • ترمیم ژلیش ناخن در خانه
  • قیمت ژلیش ناخن در منزل در هوم سرویز چقدر است؟
  • خدمات ژلیش دست و ترمیم ژلیش در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

ژلیش ناخن در منزل

ژلیش ناخن بعداز کاشت به یکی از پر طرفدارترین خدمات زیبایی ناخن تبدیل شده است. افرادی کهطرفدار سادگی هستند و دوست دارند همیشه ناخن های دست و پاهایشان مرتب و آراستهباشد، اقدام به ژلیش پا و دست می کنند. ژلیش ناخن طبیعی دارایمزایای زیادی است، از این رو در بین خانم ها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است.همچنین ژلیش ناخن پا و دست نسبت به کاشت ساده تر بوده و قیمت ژلیش ناخننیز مناسب تر است.

لاک ژلیش با لاکمعمولی تفاوت های زیادی دارد از این رو آموزش ژلیش ناخن یک فیلد جدا و تخصصیاست. ژلیش ناخن طبیعی تفاوتی در بلندی ناخن ایجاد نمی کند،بلکه به عنوان لاک دائمی است که برای طراحی و دیزاین، روی بیس طبیعی ناخن زده میشود. در ادامه به مراحل ژلیش دست و عوامل موثر بر هزینه ژلیش ناخن درمنزل و قیمت ترمیم ژلیش ناخن می پردازیم.

ژلیش ناخن چیست؟

ژلیش دست و پا با استفاده از ژل اکرولیک انجام میشود. امروزه انواع روشهای ژلیش پا روی کار آمده اند. در انواع متفاوت ماندگاریمتفاوتی نیز دارند و در مدل های جدید مانند ژلیش روسی می توان اقدام بهبستر سازی ناخن نیز نمود. ژلیش در مقایسه با لاک دائمی بادوام‌تر بوده و درسه مرحله روی ناخن زده می شود و اغلب روی ناخن طبیعی به کار برده می شود.

مراحل ژلیش کردن ناخن در منزل

مراحل ژلیشکردن ناخن ابتدا از مانیکور ناخن شروع می شود. به این ترتیب بیس ناخن و کتیکولهای اضافی ناخن کاملا تمیز می شود. خیلی از ناخن کاران برای افزایش ماندگاری ژلیشناخن پا و دست یک لایه بسیار نازک از سطح صدف ناخن را با استفاده از سوهان برمیدارند و سطح ناخن را خراش می دهند تا ژل ناخن به خوبی به سطح ناخن بچسبد.

ژلیش ناخن طبیعی کمی سخت تر از ژل روی ناخن مصنوعی وناخن کاشت است. زیرا این اقدامات روی ناخن طبیعی نیاز به زیرسازی و محکم کاری هایبیشتری دارد. از این رو زیرسازی و لاک بیس باید به دقت زده شود و در چند مرحله لاکژل بیس به نازکی روی ناخن زده شود و انگشتان در داخل دستگاه قرار بگیرد.

ژلیش ناخن کوتاه به این صورت است که بعد از آنکه رنگلاک ژلیش مورد نظر را انتخاب کردید باید در چند مرحله ناخن به مدت 60 ثانیه دردستگاه قرار بگیرد. البته این زمان بر اساس برند لاک و همچنین نوع دستگاه متغیراست. در مرحله نهایی آخر نیز تاپ کوت یا همان پوشش آخر لاک را روی ناخن زده شود،در نهایت لاک براق‌کننده هم باید مجدد در دستگاه قرار بگیرد. تاپ کات برای محکم‌کاریو حفاظت از لاک اصلی به عنوان پوشش نهایی روی ناخن زده می شود. این لایه آخر میتواند براق و یا مات باشد.

مزایای ژلیش ناخن دست و پا چیست؟

اگر فردی هستید که بامواد شوینده زیادی در طول روز در تماس هستید، قطعا استفاده از لاک معمولی برای شماانتخاب خوبی نیست. البته ماندگاری لاک ژل بی نهایت نیست. بلکه به نحوه نگهداری ازژلیش بستگی دارد. ژل سریع خشک می شود و مانند نمونه های معمولی اینطور نیست که مدتزمان زیادی را بی کار بایستید تا ناخن هایتان خشک شود.

ژلیش پا موجب ضخیمشدن ناخن می شود و از شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند. اگر جزو افرادی هستید کهناخن هایتان را می جوید ژلیش کردن ناخن ها شما را از این عادت بددور می کند.

ژلیش ناخن در برابر آب و مواد شوینده مقاومت نسبتاخوبی دارد. همچنین شفافیت ژلیش به مرور از بین نمی رود و اگر مراحل ژلیش به درستیو مهارت انجام شود تا رویش مجدد ناخن ها، از بین نخواهد رفت. ماندگاری ژلیشناخن پا اغلب تا 2 ماه است. اما با توجه به استفاده بیشتر از دستها ماندگاری ژلیشدست در حدود سه هفته است.

ژلیش ناخن چقدر ماندگاری دارد؟

به طور قطع نمی توانماندگاری ژلیش ناخن را تعیین نمود. زیرا موارد متعددی در ماندگاری ژلیش ناخن تاثیردارند برند موارد مورد استفاده و میزان مهارت ناخن کار و همچنین نحوه نگهداریمشتری بر میزان ژلیش دست تاثیر دارند. به طور معمول برای افرادی که رشد ناخون هایمعمولی دارند هر 21 روز باید انجام شود. اما این مدت زمان قانون نیست و بنا برشرایط زمان ترمیم ژلیش ناخن تغییر می کند.

عوارض ژلیش دست و پا چیست؟

این خدمات اگر بهدرستی نگهداری شده و به طور مداوم ترمیم لاک ژلیش انجام شود، عوارض چندانی نخواهندداشت. اما در واقعیت ژلیش یک لایه ضد آب و نسبتا ضخیم روی ناخن ایجاد می کند کهاگر به درستی انجام نشود، ممکن است ناخن دچار قارچ شود. البته درصد اتفاق آن بسیارکم است اما غیر ممکن نیست!!

اگر ناخن هایی بسیارشکننده دارید ژلیش ناخن کوتاه دخترانه برایتان مناسب است. اما بهشرطی که خودتان اگر پس از مدتی دلتان را زد اقدام به ریمو ژلیش در منزل نکنید.زیرا با کندن ژل ناخن یک لایه از صدف ناخن نیز کنده می شود و ناخن ها آسیب میبینند. ژلیش ناخن کوتاه یا بلند نباید به صورت مداوم انجام شود زیرااین لایه از نفوذ هوا به ناخن جلوگیری می کند و ممکن است طی مرور زمان ناخن هادچار مشکل شوند.

ریمو ژلیش ناخن در منزل

به طور کل در زمان ترمیمژلیش ناخن طبیعی به طور کل با ریمو ژلیش انجام می شود. به عبارت دیگر با رویشناخن برای ترمیم ژلیش ناخن پا و دست نمونه های قدیمی باید به طور کامل پاک شده ومجددا لاک ژل زده شود.

اما اگر هدف پاک کردنژلیش ناخن است معمولا از استون خالص استفاده می شود. ناخن ها در داخل فویلآلومینیومی گذاشته و بعد از 15 دقیقه ژلیش جدا می شود.

ترمیم ژلیش ناخن در خانه

همانطور که پیش تراعلام کردیم خدمات ژلیش کردن دست و پا به لاین های شلوغی در آرایشگاه هاتبدیل شده است. به طوری که باید از چند روز قبل وقت رزرو کنید و حتما مدت زمانی رادر آرایشگاهها برای ترمیمی ژلیش دست و پا معطل خواهید شد و با توجه به این شلوغیممکن است تجهیزات به خوبی ضدعفونی و تمیز نشوند. با استفاده از خدمات ژلیش دستهوم سرویز می توانید از خدمات ناخن سیار بهره مند شوید. اگر برای حضور در مهمانی ویا سفر نیاز به خدمات ترمیمی لاک ژلیش یا ژلیش پا و دست فوری دارید بدون نگرانی میتوانید از خدمات ژلیش ناخن در منزل هوم سرویز توسط بهترین وماهرترین ناخنکاران استفاده کنید.

قیمت ژلیش ناخن در منزل در هوم سرویز چقدر است؟

هزینه ژلیش ناخن به عوامل زیادی بستگی دارد. از جملهعوامل موثر در قیمت ژلیش کردن ناخن دست و پا، اندازه ناخن ها است. قیمتژلیش ناخن پا نسبت به ژلیش ناخن دست کمتر است. همچنین نوع طراحیو دیزاین ناخن نیز بر قیمت ژلیش ناخن دخترانه تاثیر دارد. بهطور مثال طراحی کروم قیمت بالاتری از ژلیش معمولی دارد.

خدمات ژلیش دست و ترمیم ژلیش در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

در صورت نیاز به خدماتترمیم ژلیش ناخن پا و دست تنها کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام قیمت ترمیم ژلیش ناخن باشما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس ژلیش ناخن و همچنین ارایه خدمات لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات خدمات ناخن ارائه می دهد که شامل کاشت ناخن با پودر، کاشت ژل، قالبی و میکس در منزل, خدمات طراحی ناخن, مانیکور دست و پدیکور ناخن پا در محل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس ژلیش ناخن

لمینت ناخن و ژلیش ناخن طبیعی در منزل

ژلیش ناخن کاشت شده

ترمیم ژلیش پا

ژلیش ناخن دست

خدمات ریمو ژلیش ناخن در محل

ژلیش ناخن پا و دست با استفاده از آخرین متد روز

نظرات کاربران

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط ژلیش کردن ناخن در منزل و خدمات ژلیش ناخن پا

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 90,000 الی 300,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 90,000 الی 300,000 تومان