هایلایت مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
هایلایت و مش مو بانوان

هایلایت مو

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی

600,000 تومان

قیمت بلوندی

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد

2,200,000 تومان

متوسط قیمت2,025,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت3,700,000 تومان

آنچه درباره هایلایت مو خواهید خواند

  • خدمات هایلایت مو در منزل
  • انواع هایلایت مو
  • مش لولایت چیست؟
  • هایلایت مو چیست؟
  • مونلایت و سانلایت
  • تفاوت هایلایت مو و مش مو در چیست؟
  • انواع روش مش و هایلایت مو در منزل
  • هایلایت مو در خانه
  • قیمت هایلایت مو و مش موی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات مش و هایلایت مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات هایلایت مو در منزل

هایلایت مو یا رنگ و مش مو یکی از تخصصیترین خدمات آرایشگری است که طی مرور زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. از این روتکنیک های جدیدی به هایلایت مو اضافه شده است که در راستای زیبایی بیشتر، سلامت مونیز بیش از پیش حفظ شود. هایلایت مو نیز از آن مواردی است که ابتدابا مش کردن مو شروع شد و بعد ها رنگ و بویی زیباتر و جذاب تر به خودگرفت. از تمام این توضیحاتبگذریم مهمترین مورد در ارتباط با این خدمات در کنار مهارت، قیمت هایلایت موو قیمت رنگ و مش مو است. مش کردن مو همیشه جزو لاین های آرایشگری بوده، که مهارتآرایشگر با آن تشخیص داده می شود. هنوز هم یکی از گرانترین خدمات آرایشگری، مربوطبه قیمت مش مو و هزینه هایلایت مو در منزل در آرایشگاهها است. هایلایت موبهترین راهکار برای ایجاد تغییرات زیاد در چهره محسوب می شود. در ادامه به انواعهایلایت مو و عوامل موثر بر هزینه هایلایت مو در منزل می پردازیم.

انواع هایلایت مو

با توجه به رنگ موزمینه، حجم موها و البته مد روز روش های زیادی در هایلایت کردن موها پدید آمدند.قسمت اعظم این روش ها به سلیقه فرد بر می گردد. در ادامه به معرفی انواع مشمو، هایلایت و جدیدترین مش و هایلایت مو خواهیم پرداخت.

مش لولایت چیست؟

اگر بخواهیم به صورتلغوی این کلمه را معرفی کنیم به کلمه سایه روشن می رسیم. در واقع اگر زمینهموها روشن باشد و در بین موهای روشن، تنها با استفاده از رنگ تیره و نه بامواد دکلره، تغییر رنگ ایجاد کنیم این کار مش لولایت مو نامیده می شود.البته این روش بر روی موهای تیره یا قهوه ای نیز امکان پذیر است که بارنگ های پایه روشن این کار انجام شود. این روش هم با استفاده از فویل و هم کلاهامکان پذیر است. میزان آسیب به مو در این روش بسیار پایین است چون فقط با رنگانجام می شود. همچنین تکنیک لولایت برایزمانی که پایه مو زیاد روشن است و یا حالت زردی دارد، برای خنثی کردن این زردی، میتواند بهترین راهکار باشد. همچنین لولایت کردن مو نقش بسیار موثری بر کاهش سنافراد نیز دارد. زیرا موجب می شود که چروک های صورت کمتر به چشم بیایند.

هایلایت مو چیست؟

یکی از محبوب ترینروش های دکلره مو، هایلایت مو است. زیرا اکثر ماها با موهای تیره بهدنیا می آییم. از این رو روشن کردن مو و ایجاد تفاوت رنگی فاحش، می تواند یک تغییربسیار محسوس و زیبا برای چهره های ما تلقی شود. برای هایلایت کردن مو درمنزل بر اساس سلیقه فرد، رنگ پوست و البته رنگ چشمان وی می توان انواع مشو هایلایت مو مانند رگه های استخوانی، دودی، کاهی، زیتونی، نقرهای، یخی و مرواریدی بهره برد. قیمتهایلایت مو در این روش بیشتر از نمونه های قبلی است.

مونلایت و سانلایت

سان لایت به معنایخورشید روشن است. در این روش با مواد دکلره قسمت بالایی مو روشن می شود. معمولا ازرنگساژ سان لایت از رنگهای طلایی و گرم روی موی مشکی استفاده می شود.تفاوت رنگ در این روش بسیار مشخص است. مونلایت بر عکس سانلایت قسمت بالایی سرکاملا تیره و نیم کره پایینی مو گوش تا گوش به سمت پایین روشن می شود.

تفاوت هایلایت مو و مش مو در چیست؟

خیلی از افراد بهاشتباه هایلایت را همان مش کردن مو تلقی می کنند در صورتی که مش کردنمو یکی از تکنیک های قدیمی هایلایت مو است. اگر تفاوت رنگ قطعه های دکلره شدهو پایه مو بیشتر از 7 درجه باشد و این تیرگی و روشنی بسیار به چشم بیاید، این روش مشمو است. مش مو از روش های قدیمی و البته بسیار محبوب هایلایت مو مشکی وقهوه ای در بین خانمهای ایرانی است. همچنین قیمت مش موو قیمت هایلایت مو به علت تفاوت در نوع رنگ و میزان استفاده از دکلره نیزباهم تفاوت دارند.

انواع روش مش و هایلایت مو در منزل

تا اینجای کار ماتکنیک های هایلایت مو را توضیح دادیم که تفاوت آنها، به تفاوت در ترکیب رنگمش مو و هایلایت آنها مربوط بوده است. اما در راستای توضیح در ارتباط با روشهایلایت کردن مو و روش های دکلره کردن مو می توان از مش با کلاه،مش با فویل و مش با برس را نام برد.

· مش با کلاه

مش کردن مو با کلاه یکی از روش های قدیمی مش و هایلایت موقهوه ای است. معمولا از این روش برای ایجاد مش و دکلره کردنمو بالای 70 درصد و هایلایت مو سوزنی استفاده می شود. مشکلاهی برای موی کوتاه و هایلایت موی کوتاه مردانه نیز استفاده میشود. این روش به علت سهولت در به دست آوردن روشن ترین پایه طرفدار دارد، زیرا بهراحتی می توان با شستشوی مواد، دوباره موهای از کلاه درآمده را با دکلره شارژ کرد.البته ترمیم مش کلاهی و هایلایت مو سوزنی کار چندان راحتینیست و زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد. زیرا نمی توان مرزی بین موهای دکلره شدهو نشده پیدا کرد.

· هایلایت مو بافویل

هایلایت مو با فویل یکی از جدیدترین روش هایلایتمو است که امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است. تمامی تکنیک های مش وهایلایت مو با فویل قابل انجام است. تنها تفاوت در تقسیم بندی مو، موجب تغییردر مدل هایلایت مو می شود. در نظر خیلی از افراد که تجربه مش مو با کلاهرا دارند، استفاده از فویل روش بسیار بهتری است. زیرا در مش کلاهی موها بیشترکشیده می شوند و در پروسه بیرون کشیدن مو از کلاه ممکن است به مو آسیب برسد ولی درمش با فویل هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود.

· هایلایت مو بابرس

هایلایت مو بابرس و شانه نیز روش مدرن دیگری برای ایجاد تغییرات رنگی کم است. در هایلایتمو دخترانه از این روش می توان استقاده کرد. در این روش بدون نیاز بهفویل یا کلاه، صرفا مواد دکلره را روی برس یا شانه زده و به صورت نا متقارن بر رویتمام سر کشیده می شود. البته در این روش باید با هنر ترکیب رنگ مو مش و هایلایتآشنایی کامل داشته باشید که زیرا که مرحله رنگساژ در این روش بسیار حائز اهمیتاست. زیرا در غیر این صورت ممکن است موها زرد یا نارنجی شوند.

هایلایت مو در خانه

با توجه به هزینه هایبالا خیلی از افراد ترجیح می دهند که خودشان هایلایت مو در خانه راتجربه کنند. متاسفانه استفاده اشتباه از مواد دکلره می تواند نتایج جبران ناپذیریبه دنبال داشته باشد. در واقعیت آموزش هایلایت کردن مو در خانه، از آن مواردی کهاینستاگرام یا فیلم هایی که در گوگل به نمایش گذاشته می شود، فراتر است. رسیدگی بهموها و بررسی ممتد موها در بین دکلره و همچنین استفاده از بهترین مواددکلره و رنگ همه و همه بر کیفیت نهایی مو و ایجاد زیباترین رنگتاثیرگذار هستند.

قیمت هایلایت مو و مش موی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت لایت مو، قیمت هایلایت مو و قیمت مش مو بهموارد زیادی بستگی دارد. حجم مو و قد موها و همچنین کیفیت مواد مورد استفاده همهدر قیمت هایلایت و مش موی بانوان تاثیر دارد. با این تفاصیر قیمتدکلره مو در منزل به نوع مواد مصرفی بستگی دارد. در نتیجه کیفیت مواددکلره و رنگ بر قیمت هایلایت مو تاثیر دارد. مهارت آرایشگر و منطقه مکانی آرایشگاهنیز مورد دیگری است که قیمت مش مو را تغییر می دهد. بعضی از آرایشگران به واسطهمهارت بالای خود و واستفاده از مواد درجه یک و اطمینان از عدم آسیب مو طبعا قیمتلایت مو را بیشتر اعلام می کنند. در ادامه به توضیح بیشتر در ارتباط با هزینههایلایت مو می پردازیم.

· قیمت هایلایت موبر اساس روش انجام هایلایت

همانطور که پیش تر همگفته شد روش هایلات مو بسیار متنوع هستند از این رو طبیعی است که هر روش، هزینههایلایت مو را تغییر دهند. قیمت مش مو با فویل، قیمت مش کلاهی وقیمت مش با برس هر کدام با هم تفاوت دارند. به ترتیبی که هزینه هایلایت بافویل بر اساس تعداد فویل ها و قیمت مش کلاهی بر اساس حجم مو اعلام می شود.

· هزینه هایلایتمو بر اساس حجم و کوتاهی و بلندی مو

به طور کل قیمت رنگ ومش موی کوتاه با قیمت رنگ و مش موی بلند تفاوت دارد و این موضوع کاملا طبیعی است.به ترتیبی که هرچه اندازه و قد مو کوتاه تر باشد، مواد کمتری استفاده می شود و مدتزمان کمتری می طلبد در نتیجه قیمت رنگ و مش موی کوتاه به همان ترتیب کمترمی شود.

· منطقه آرایشگاهقیمت هایلایت مو را تغییر می دهد

از دیگر عوامل موثربر قیمت هایلایت مو و قیمت مش مو منطقه قرار گیری آرایشگاه است. متاسفانهیا خوشبختانه هر چقدر آرایشگاه در منطقه بهتری قرار داشته باشد هزینه خدمات رنگ ومش بیشتری دریافت می کنند. اما با استفاده از خدمات رنگ و مش بانوان در محل دیگرهزینه هایی بابت آرایشگاه پرداخت نخواهید نمود. تنها قیمت هایلایت مو را براساس مواد مورد استفاده و مهارت آرایشگاه پرداخت خواهید نمود.

خدمات مش و هایلایت مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خیلی از افراد برایفرار از شلوغی آرایشگاه ها و معطلی زیاد در آنجا، از انجام این خدمات وکه زمان زیادی نیز می طلبد طفره می روند. با استفاده از خدمات رنگ و مش در منزلهوم سرویز شما می توانید با خیال راحت از این خدمات در محیط امن خانه بهره مندشوید. این روش مزایای زیادی دارد اول اینکه می توانید مطمئن باشید که تمام توجهآرایشگر صرفا روی موهای شماست و نه افراد دیگر! هم اینکه می توانید از برندمحصولات که مورد استفاده قرار می گیرد مطلع شوید و هم دقیقا به هدف خود و رنگ مویمورد نظر خود برسید.

برای اطلاعدقیق هزینه هایلایت مو می تانید به صورت رایگان در سامانه هومسرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین با مشاوره رایگان بر اساس حجم موهای شما و نوعخواسته شما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند و در صورت رضایت شما در محلمورد حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هایلایت مو

انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل

هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و..

هایلایت مو بدون دکلره

هایلایت با فویل (مش تیکه ای)

هایلایت با شانه ( لایت دخترانه)

هایلایت با کلاه ( مش سوزنی) و... با استفاده از اولاپلکس و بهترین مواد موجود در بازار

نظرات کاربران

profile picture
نگار جلودارزاده

بسیار خانم خوش برخورد و کم حرفی بودند و بدون معطلی و وقت کشی و ... کار رو انجام دادن و 6 ساعت کاملا خالص کار کردند

profile picture
مهناز دهقان

خیلی آقای صبور و با حوصله ایی بودن . قفل در من به مشکل برخورد کرد و چفت درب نمیشد که مقصر سازنده در بود ولی ایشون با حوصله تمام در رو درست و اصولی نصب کردند و خیلی ممنونم ازشون و خسته نباشن

profile picture
محمد موسیوند

عالی بودن و پیگیری خوبی داشتند . وقت شناسی هم موردی بود که رضایت منو بیشتر از همه جلب کرد

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

شرایط خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 370,008 الی 1,500,000 تومان
کراتینه مو بانوان
کراتینه مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان