هایلایت مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
هایلایت و مش مو بانوان

هایلایت مو

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی

600,000 تومان

قیمت بلوندی

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد

2,200,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

مش و هایلایت مو

مش مو و دکلره کردن مو یکی از تخصصی ترین خدمات آرایشگری است که طی مرور زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. از این رو تکنیک های جدیدی به آن اضافه شده است که در راستای زیبایی بیشتر، سلامت مو نیز بیش از پیش حفظ شود. هایلایت مو نیز از آن مواردی است که ابتدا با مش کردن مو شروع شد و بعد ها رنگ و بویی زیباتر و جذاب تر به خود گرفت. از تمام این توضیحات بگذریم مهمترین مورد در ارتباط با این خدمات در کنار مهارت، قیمت هایلایت مو و مش است. مش کردن مو همیشه جزو لاین های آرایشگری بوده، که مهارت آرایشگر با آن تشخیص داده می شود. هنوز هم یکی از گرانترین خدمات آرایشگری، مربوط به قیمت مش مو و هایلایت مو در آرایشگاهها است. هایلایت مو بهترین راهکار برای ایجاد تغییرات زیاد در چهره محسوب می شود. در ادامه به انواع هایلایت مو و عوامل موثر بر هزینه هایلایت مو می پردازیم.

انواع مش و هایلایت مو

با توجه به رنگ مو زمینه، حجم موها و البته مد روز روش های زیادی در هایلایت کردن موها پدید آمدند. قسمت اعظم این روش ها به سلیقه فرد بر می گردد. در ادامه به معرفی انواع مش مو، هایلایت و جدیدترین مش و هایلایت مو خواهیم پرداخت.

مش لولایت چیست؟

اگر بخواهیم به صورت لغوی این کلمه را معرفی کنیم به کلمه سایه روشن می رسیم. در واقع اگر زمینه موها روشن باشد و در بین موهای روشن، تنها با استفاده از رنگ تیره و نه با مواد دکلره، تغییر رنگ ایجاد کنیم این کار مش لولایت مو نامیده می شود. البته این روش بر روی موهای تیره یا قهوه ای نیز امکان پذیر است که با رنگ های پایه روشن این کار انجام شود. این روش هم با استفاده از فویل و هم کلاه امکان پذیر است. میزان آسیب به مو در این روش بسیار پایین است چون فقط با رنگ انجام می شود. همچنین تکنیک لولایت برای زمانی که پایه مو زیاد روشن است و یا حالت زردی دارد، برای خنثی کردن این زردی، می تواند بهترین راهکار باشد. همچنین لولایت کردن مو نقش بسیار موثری بر کاهش سن افراد نیز دارد. زیرا موجب می شود که چروک های صورت کمتر به چشم بیایند.

هایلایت مو

یکی از محبوب ترین روش های دکلره مو هایلایت است. زیرا اکثر ماها با موهای تیره به دنیا می آییم. از این رو روشن کردن مو و ایجاد تفاوت رنگی فاحش، می تواند یک تغییر بسیار محسوس و زیبا برای چهره های ما تلقی شود. برای هایلایت کردن مو بر اساس سلیقه فرد، رنگ پوست و البته رنگ چشمان وی می توان انواع رنگ مو مش و هایلایت مانند رگه های استخوانی، دودی، کاهی، زیتونی، نقره ای، یخی و مرواریدی بهره برد. قیمت هایلایت مو در این روش بیشتر از نمونه های قبلی است.

مونلایت و سانلایت

سان لایت به معنای خورشید روشن است. در این روش با مواد دکلره قسمت بالایی مو روشن می شود. معمولا از رنگساژ سان لایت از رنگهای طلایی و گرم روی موی مشکی استفاده می شود. تفاوت رنگ در این روش بسیار مشخص است. مونلایت بر عکس سانلایت قسمت بالایی سر کاملا تیره و نیم کره پایینی مو گوش تا گوش به سمت پایین روشن می شود.

تفاوت هایلایت و مش مو در چیست؟

خیلی از افراد به اشتباه هایلایت را همان مش کردن مو تلقی می کنند در صورتی که مش کردن مو یکی از تکنیک های قدیمی هایلایت مو است. اگر تفاوت رنگ قطعه های دکلره شده و پایه مو بیشتر از 7 درجه باشد و این تیرگی و روشنی بسیار به چشم بیاید، این روش مش مو است. مش مو از روش های قدیمی و البته بسیار محبوب هایلایت مو مشکی و قهوه ای در بین خانمهای ایرانی است. همچنین قیمت مش مو و قیمت هایلایت مو به علت تفاوت در نوع رنگ و میزان استفاده از دکلره نیز باهم تفاوت دارند.

انواع روش مش و هایلایت مو

تا اینجای کار ما تکنیک های هایلایت مو را توضیح دادیم که تفاوت آنها، به تفاوت در ترکیب رنگ مش مو و هایلایت آنها مربوط بوده است. اما در راستای توضیح در ارتباط با روش هایلایت کردن مو و روش های دکلره کردن مو می توان از مش با کلاه، مش با فویل و مش با برس را نام برد.

مش با کلاه

مش کردن مو با کلاه یکی از روش های قدیمی مش و هایلایت مو قهوه ای است. معمولا از این روش برای ایجاد مش و دکلره کردن مو بالای 70 درصد و هایلایت مو سوزنی استفاده می شود. مش کلاهی برای موی کوتاه و هایلایت موی کوتاه مردانه نیز استفاده می شود. این روش به علت سهولت در به دست آوردن روشن ترین پایه طرفدار دارد، زیرا به راحتی می توان با شستشوی مواد، دوباره موهای از کلاه درآمده را با دکلره شارژ کرد. البته ترمیم مش کلاهی و هایلایت مو سوزنی کار چندان راحتی نیست و زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد. زیرا نمی توان مرزی بین موهای دکلره شده و نشده پیدا کرد.

مش مو با فویل

هایلایت مو با فویل یکی از جدیدترین روش هایلایت مو است که امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است. تمامی تکنیک های مش و هایلایت مو با فویل قابل انجام است. تنها تفاوت در تقسیم بندی مو، موجب تغییر در مدل هایلایت مو می شود. در نظر خیلی از افراد که تجربه مش مو با کلاه را دارند، استفاده از فویل روش بسیار بهتری است. زیرا در مش کلاهی موها بیشتر کشیده می شوند و در پروسه بیرون کشیدن مو از کلاه ممکن است به مو آسیب برسد ولی در مش با فویل هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود.

هایلایت مو با برس

هایلایت مو با برس و شانه نیز روش مدرن دیگری برای ایجاد تغییرات رنگی کم است. در هایلایت مو دخترانه از این روش می توان استقاده کرد. در این روش بدون نیاز به فویل یا کلاه، صرفا مواد دکلره را روی برس یا شانه زده و به صورت نا متقارن بر روی تمام سر کشیده می شود. البته در این روش باید با هنر ترکیب رنگ مو مش و هایلایت آشنایی کامل داشته باشید که زیرا که مرحله رنگساژ در این روش بسیار حائز اهمیت است. زیرا در غیر این صورت ممکن است موها زرد یا نارنجی شوند.

هایلایت مو در خانه

با توجه به هزینه های بالا خیلی از افراد ترجیح می دهند که خودشان هایلایت مو در خانه را تجربه کنند. متاسفانه استفاده اشتباه از مواد دکلره می تواند نتایج جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. در واقعیت آموزش هایلایت کردن مو، از آن مواردی که اینستاگرام یا فیلم هایی که در گوگل به نمایش گذاشته می شود، فراتر است. رسیدگی به موها و بررسی ممتد موها در بین دکلره و همچنین استفاده از بهترین مواد دکلره و رنگ همه و همه بر کیفیت نهایی مو و ایجاد زیباترین رنگ تاثیرگذار هستند.

قیمت هایلایت و مش موی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت لایت مو، هزینه هایلایت و قیمت مش مو به موارد زیادی بستگی دارد. حجم مو و قد موها و همچنین کیفیت مواد مورد استفاده همه در قیمت هایلایت و مش موی بانوان تاثیر دارد. همانطور که می دانید رنگ مو از تیوپی 30هزار تومان می شود تا تیوپی صد و خورده ای. همچنین هزینه دکلره مو نیز از پیمانه ای 20 هزار تومان شروع می شود تا ...!!! با این تفاصیر قیمت دکلره مو در منزل به نوع مواد مصرفی بستگی دارد. در نتیجه کیفیت مواد دکلره و رنگ بر قیمت هایلایت مو تاثیر دارد. مهارت آرایشگر و منطقه مکانی آرایشگاه نیز مورد دیگری است که قیمت مش مو را تغییر می دهد. بعضی از آرایشگران به واسطه مهارت بالای خود و واستفاده از مواد درجه یک و اطمینان از عدم آسیب مو طبعا قیمت لایت مو را بیشتر اعلام می کنند. اما با کمک هوم سرویز می توانید قیمت هایلایت مو را به رایگان از بهترین آرایشگران سطح شهر جویا شوید.

خدمات مش و هایلایت مو در منزل با هوم سرویز

خیلی از افراد برای فرار از شلوغی آرایشگاه ها و معطلی زیاد در آنجا، از انجام این خدمات و که زمان زیادی نیز می طلبد طفره می روند. با استفاده از خدمات رنگ و مش در منزل هوم سرویز شما می توانید با خیال راحت از این خدمات در محیط امن خانه بهره مند شوید. این روش مزایای زیادی دارد اول اینکه می توانید مطمئن باشید که تمام توجه آرایشگر صرفا روی موهای شماست و نه افراد دیگر! هم اینکه می توانید از برند محصولات که مورد استفاده قرار می گیرد مطلع شوید و هم دقیقا به هدف خود و رنگ موی مورد نظر خود برسید.

برای اطلاع دقیق هزینه هایلایت مو می تانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین با مشاوره رایگان بر اساس حجم موهای شما و نوع خواسته شما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند و در صورت رضایت شما در محل مورد حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو و همچنین ارایه خدمات ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هایلایت مو

ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل

اجرای تکنیک های هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و..

هایلایت مو بدون دکلره

هایلایت با فویل (مش تیکه ای)

هایلایت با شانه ( لایت دخترانه)

هایلایت با کلاه ( مش سوزنی) و... با استفاده از اولاپلکس و بهترین مواد موجود در بازار

نظرات کاربران

profile picture
مریم تورانی

خیلی سریع و فرز کار کردند تو 4 ساعت همه جارو برق انداختن دستشون درد نکنه هردفعه با ایشون سرویس میخواهم

profile picture
مصطفی محسنی

خیلی خوب بودند وبه طور کامل و با دقت نظافت را انجام دادند

profile picture
الهام مربان

خیلی ازشون راضی بودم اسم ایشونو گذاشتم جزء منتخبینم که هربار با ایشون سرویس بگیرم ممنونم

profile picture
حسین تقی

هم از لحاظ خوش قولی هم از لحاظ کیفیت قطعه ایی که استفاده کردند عالی بود واقعا منظم و مرتب کارو انجام دادند

شرایط خدمات مش مو و هایلایت مو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان
کراتینه مو بانوان
کراتینه مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان