هایلایت مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
هایلایت و مش مو بانوان

هایلایت مو

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی

600,000 تومان

قیمت بلوندی

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد

2,200,000 تومان

متوسط قیمت2,600,000 تومانکمینه قیمت2,600,000 تومانبیشینه قیمت2,600,000 تومان

آنچه درباره هایلایت مو خواهید خواند

  • خدمات هایلایت مو در منزل
  • انواع هایلایت مو
  • مش لولایت چیست؟
  • هایلایت مو چیست؟
  • مونلایت و سانلایت
  • تفاوت هایلایت مو و مش مو در چیست؟
  • انواع روش مش و هایلایت مو در منزل
  • هایلایت مو در خانه
  • قیمت هایلایت مو و مش موی به چه مواردی بستگی دارد؟
  • خدمات مش و هایلایت مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات هایلایت مو در منزل

هایلایت مو یا رنگ و مش مو یکی از تخصصی ترین خدمات آرایشگری است که طی مرور زمان دستخوش تغییرات زیادی شده است. از این رو تکنیک های جدیدی به هایلایت مو اضافه شده است که در راستای زیبایی بیشتر، سلامت مو نیز بیش از پیش حفظ شود. هایلایت مو نیز از آن مواردی است که ابتدا با مش کردن مو شروع شد و بعد ها رنگ و بویی زیباتر و جذاب تر به خود گرفت. از تمام این توضیحات بگذریم مهمترین مورد در ارتباط با این خدمات در کنار مهارت، قیمت هایلایت مو و قیمت رنگ و مش مو است. مش کردن مو همیشه جزو لاین های آرایشگری بوده، که مهارت آرایشگر با آن تشخیص داده می شود. هنوز هم یکی از گرانترین خدمات آرایشگری، مربوط به قیمت مش مو و هزینه هایلایت مو در منزل در آرایشگاهها است. هایلایت مو بهترین راهکار برای ایجاد تغییرات زیاد در چهره محسوب می شود. در ادامه به انواع هایلایت مو و عوامل موثر بر هزینه هایلایت مو در منزل می پردازیم.

انواع هایلایت مو

با توجه به رنگ مو زمینه، حجم موها و البته مد روز روش های زیادی در هایلایت کردن موها پدید آمدند. قسمت اعظم این روش ها به سلیقه فرد بر می گردد. در ادامه به معرفی انواع مش مو، هایلایت و جدیدترین مش و هایلایت مو خواهیم پرداخت.

مش لولایت چیست؟

اگر بخواهیم به صورت لغوی این کلمه را معرفی کنیم به کلمه سایه روشن می رسیم. در واقع اگر زمینه موها روشن باشد و در بین موهای روشن، تنها با استفاده از رنگ تیره و نه با مواد دکلره، تغییر رنگ ایجاد کنیم این کار مش لولایت مو نامیده می شود. البته این روش بر روی موهای تیره یا قهوه ای نیز امکان پذیر است که با رنگ های پایه روشن این کار انجام شود. این روش هم با استفاده از فویل و هم کلاه امکان پذیر است. میزان آسیب به مو در این روش بسیار پایین است چون فقط با رنگ انجام می شود. همچنین تکنیک لولایت برای زمانی که پایه مو زیاد روشن است و یا حالت زردی دارد، برای خنثی کردن این زردی، می تواند بهترین راهکار باشد. همچنین لولایت کردن مو نقش بسیار موثری بر کاهش سن افراد نیز دارد. زیرا موجب می شود که چروک های صورت کمتر به چشم بیایند.

هایلایت مو چیست؟

یکی از محبوب ترین روش های دکلره مو، هایلایت مو است. زیرا اکثر ماها با موهای تیره به دنیا می آییم. از این رو روشن کردن مو و ایجاد تفاوت رنگی فاحش، می تواند یک تغییر بسیار محسوس و زیبا برای چهره های ما تلقی شود. برای هایلایت کردن مو در منزل بر اساس سلیقه فرد، رنگ پوست و البته رنگ چشمان وی می توان انواع مش و هایلایت مو مانند رگه های استخوانی، دودی، کاهی، زیتونی، نقره ای، یخی و مرواریدی بهره برد. قیمت هایلایت مو در این روش بیشتر از نمونه های قبلی است.

مونلایت و سانلایت

سان لایت به معنای خورشید روشن است. در این روش با مواد دکلره قسمت بالایی مو روشن می شود. معمولا از رنگساژ سان لایت از رنگهای طلایی و گرم روی موی مشکی استفاده می شود. تفاوت رنگ در این روش بسیار مشخص است. مونلایت بر عکس سانلایت قسمت بالایی سر کاملا تیره و نیم کره پایینی مو گوش تا گوش به سمت پایین روشن می شود.

تفاوت هایلایت مو و مش مو در چیست؟

خیلی از افراد به اشتباه هایلایت را همان مش کردن مو تلقی می کنند در صورتی که مش کردن مو یکی از تکنیک های قدیمی هایلایت مو است. اگر تفاوت رنگ قطعه های دکلره شده و پایه مو بیشتر از 7 درجه باشد و این تیرگی و روشنی بسیار به چشم بیاید، این روش مش مو است. مش مو از روش های قدیمی و البته بسیار محبوب هایلایت مو مشکی و قهوه ای در بین خانمهای ایرانی است. همچنین قیمت مش مو و قیمت هایلایت مو به علت تفاوت در نوع رنگ و میزان استفاده از دکلره نیز باهم تفاوت دارند.

انواع روش مش و هایلایت مو در منزل

تا اینجای کار ما تکنیک های هایلایت مو را توضیح دادیم که تفاوت آنها، به تفاوت در ترکیب رنگ مش مو و هایلایت آنها مربوط بوده است. اما در راستای توضیح در ارتباط با روش هایلایت کردن مو و روش های دکلره کردن مو می توان از مش با کلاه، مش با فویل و مش با برس را نام برد.

· مش با کلاه

مش کردن مو با کلاه یکی از روش های قدیمی مش و هایلایت مو قهوه ای است. معمولا از این روش برای ایجاد مش و دکلره کردن مو بالای 70 درصد و هایلایت مو سوزنی استفاده می شود. مش کلاهی برای موی کوتاه و هایلایت موی کوتاه مردانه نیز استفاده می شود. این روش به علت سهولت در به دست آوردن روشن ترین پایه طرفدار دارد، زیرا به راحتی می توان با شستشوی مواد، دوباره موهای از کلاه درآمده را با دکلره شارژ کرد. البته ترمیم مش کلاهی و هایلایت مو سوزنی کار چندان راحتی نیست و زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد. زیرا نمی توان مرزی بین موهای دکلره شده و نشده پیدا کرد.

· هایلایت مو با فویل

هایلایت مو با فویل یکی از جدیدترین روش هایلایت مو است که امروزه طرفداران بیشتری پیدا کرده است. تمامی تکنیک های مش و هایلایت مو با فویل قابل انجام است. تنها تفاوت در تقسیم بندی مو، موجب تغییر در مدل هایلایت مو می شود. در نظر خیلی از افراد که تجربه مش مو با کلاه را دارند، استفاده از فویل روش بسیار بهتری است. زیرا در مش کلاهی موها بیشتر کشیده می شوند و در پروسه بیرون کشیدن مو از کلاه ممکن است به مو آسیب برسد ولی در مش با فویل هیچ آسیبی به مو وارد نمی شود.

· هایلایت مو با برس

هایلایت مو با برس و شانه نیز روش مدرن دیگری برای ایجاد تغییرات رنگی کم است. در هایلایت مو دخترانه از این روش می توان استقاده کرد. در این روش بدون نیاز به فویل یا کلاه، صرفا مواد دکلره را روی برس یا شانه زده و به صورت نا متقارن بر روی تمام سر کشیده می شود. البته در این روش باید با هنر ترکیب رنگ مو مش و هایلایت آشنایی کامل داشته باشید که زیرا که مرحله رنگساژ در این روش بسیار حائز اهمیت است. زیرا در غیر این صورت ممکن است موها زرد یا نارنجی شوند.

هایلایت مو در خانه

با توجه به هزینه های بالا خیلی از افراد ترجیح می دهند که خودشان هایلایت مو در خانه را تجربه کنند. متاسفانه استفاده اشتباه از مواد دکلره می تواند نتایج جبران ناپذیری به دنبال داشته باشد. در واقعیت آموزش هایلایت کردن مو در خانه، از آن مواردی که اینستاگرام یا فیلم هایی که در گوگل به نمایش گذاشته می شود، فراتر است. رسیدگی به موها و بررسی ممتد موها در بین دکلره و همچنین استفاده از بهترین مواد دکلره و رنگ همه و همه بر کیفیت نهایی مو و ایجاد زیباترین رنگ تاثیرگذار هستند.

قیمت هایلایت مو و مش موی به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت لایت مو، قیمت هایلایت مو و قیمت مش مو به موارد زیادی بستگی دارد. حجم مو و قد موها و همچنین کیفیت مواد مورد استفاده همه در قیمت هایلایت و مش موی بانوان تاثیر دارد. با این تفاصیر قیمت دکلره مو در منزل به نوع مواد مصرفی بستگی دارد. در نتیجه کیفیت مواد دکلره و رنگ بر قیمت هایلایت مو تاثیر دارد. مهارت آرایشگر و منطقه مکانی آرایشگاه نیز مورد دیگری است که قیمت مش مو را تغییر می دهد. بعضی از آرایشگران به واسطه مهارت بالای خود و واستفاده از مواد درجه یک و اطمینان از عدم آسیب مو طبعا قیمت لایت مو را بیشتر اعلام می کنند. در ادامه به توضیح بیشتر در ارتباط با هزینه هایلایت مو می پردازیم.

· قیمت هایلایت مو بر اساس روش انجام هایلایت

همانطور که پیش تر هم گفته شد روش هایلات مو بسیار متنوع هستند از این رو طبیعی است که هر روش، هزینه هایلایت مو را تغییر دهند. قیمت مش مو با فویل، قیمت مش کلاهی و قیمت مش با برس هر کدام با هم تفاوت دارند. به ترتیبی که هزینه هایلایت با فویل بر اساس تعداد فویل ها و قیمت مش کلاهی بر اساس حجم مو اعلام می شود.

· هزینه هایلایت مو بر اساس حجم و کوتاهی و بلندی مو

به طور کل قیمت رنگ و مش موی کوتاه با قیمت رنگ و مش موی بلند تفاوت دارد و این موضوع کاملا طبیعی است. به ترتیبی که هرچه اندازه و قد مو کوتاه تر باشد، مواد کمتری استفاده می شود و مدت زمان کمتری می طلبد در نتیجه قیمت رنگ و مش موی کوتاه به همان ترتیب کمتر می شود.

· منطقه آرایشگاه قیمت هایلایت مو را تغییر می دهد

از دیگر عوامل موثر بر قیمت هایلایت مو و قیمت مش مو منطقه قرار گیری آرایشگاه است. متاسفانه یا خوشبختانه هر چقدر آرایشگاه در منطقه بهتری قرار داشته باشد هزینه خدمات رنگ و مش بیشتری دریافت می کنند. اما با استفاده از خدمات رنگ و مش بانوان در محل دیگر هزینه هایی بابت آرایشگاه پرداخت نخواهید نمود. تنها قیمت هایلایت مو را بر اساس مواد مورد استفاده و مهارت آرایشگاه پرداخت خواهید نمود.

خدمات مش و هایلایت مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خیلی از افراد برای فرار از شلوغی آرایشگاه ها و معطلی زیاد در آنجا، از انجام این خدمات و که زمان زیادی نیز می طلبد طفره می روند. با استفاده از خدمات رنگ و مش در منزل هوم سرویز شما می توانید با خیال راحت از این خدمات در محیط امن خانه بهره مند شوید. این روش مزایای زیادی دارد اول اینکه می توانید مطمئن باشید که تمام توجه آرایشگر صرفا روی موهای شماست و نه افراد دیگر! هم اینکه می توانید از برند محصولات که مورد استفاده قرار می گیرد مطلع شوید و هم دقیقا به هدف خود و رنگ موی مورد نظر خود برسید.

برای اطلاع دقیق هزینه هایلایت مو می تانید به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین با مشاوره رایگان بر اساس حجم موهای شما و نوع خواسته شما اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهند و در صورت رضایت شما در محل مورد حضور پیدا خواهند کرد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس هایلایت مو

انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل

هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و..

هایلایت مو بدون دکلره

هایلایت با فویل (مش تیکه ای)

هایلایت با شانه ( لایت دخترانه)

هایلایت با کلاه ( مش سوزنی) و... با استفاده از اولاپلکس و بهترین مواد موجود در بازار

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
مهسا الهی

کارشون عالی بود رضایت مشتری براشون خیلی مهمه و خیلی خوش برخورد بودن

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسب تر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار می شود.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان
rebonding-creatine-hair
کراتینه مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان
eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان
henna-designing
طراحی با حنا بانوان
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان