هایلایت مو کرج
هوم‌سرویز
/
کرج
/
زیبایی کرج
/
هایلایت و مش مو بانوان کرج

هایلایت مو کرج

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو کرج در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی کرج

600,000 تومان

قیمت بلوندی کرج

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت کرج

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد کرج

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد کرج

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد کرج

2,200,000 تومان

متوسط قیمت2,025,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت3,700,000 تومان

بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

هانیه محدث
همیار تازه نفس
هانیه محدث
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار خبره
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه ارقبایی

فوق العاده بودند حتما دفعات بعد میخوام شخص ایشون تشریف بیاورند

profile picture
یوسف قهرمان زاده

عالی عالییی بودن هم اخلاقش خوب بود هم کارش درست بود

profile picture
مهسا نظری

ایشون عالی بودند. بهترین فردی که میتونست اعزام شه واسم فرستادن و مشتری ثابت شدم ممنونم

profile picture
سحر جلالوند

عالی بود با مواد مناسب کار را انجام دادند چیزی بود که میخواستم

انواع مش و هایلایت مو کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل در شهر کرج باشند و یا به دنبال قیمت رنگ و مش مو در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان هایلایت مو کرج را به بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو کرج سپرده و هزینه هایلایت مو در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

هایلایت مو با فویل شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. کرج، هایلایت مو بدون دکلره کرج، هایلایت با فویل (مش تیکه ای) کرج و یا هایلایت با شانه ( لایت دخترانه) کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات هایلایت مو کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات هایلایت مو کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال:هایلایت مو کرج ,رنگ و مش مو کرج ,قیمت هایلایت مو کرج ,قیمت رنگ و مش مو کرج ,قیمت مش مو کرج ,هزینه هایلایت مو کرج ,مش لولایت کرج ,هایلایت کردن مو در منزل کرج ,مونلایت و سانلایت کرج ,مش با کلاه کرج ,هایلایت مو با فویل کرج ,هایلایت مو با برس کرج ,هایلایت مو بدون دکلره کرج ,قیمت دکلره مو در منزل کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در هایلایت مو کرج ,رنگ و مش مو کرج ,قیمت هایلایت مو کرج ,قیمت رنگ و مش مو کرج ,قیمت مش مو کرج ,هزینه هایلایت مو کرج ,مش لولایت کرج ,هایلایت کردن مو در منزل کرج ,مونلایت و سانلایت کرج ,مش با کلاه کرج ,هایلایت مو با فویل کرج ,هایلایت مو با برس کرج ,هایلایت مو بدون دکلره کرج ,قیمت دکلره مو در منزل کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در هایلایت مو کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از مش لولایت استفاده کنید.

هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. کرج

دنبال بهترین آرایشگاه رنگ و مش مو شهر کرج هستی؟ هایلایت مو، هایلایت با فویل، مش با کلاه، دکلره کامل مو، مش موی کوتاه را با قیمت هایلایت مو ارزان به هوم سرویز بسپرهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل شهر کرج دسترسی به رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو کرج را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین انواع مش و هایلایت مو کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در هایلایت مو کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو کرج و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه کرج, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل کرج, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی کرج, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو کرج, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل کرج, خدمات کراتینه مو در منزل کرج, فر دائم مو در منزل کرج, ویتامین تراپی مو در منزل کرج, رنگ موی ساده در منزل کرج, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه کرج, براشینگ مو حرفه ای در منزل کرج, بالیاژ مو در منزل کرج, خدمات رنگساژ مو در منزل کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل کرج
آرایشگر در منزل کرج
قیمت از 234,000 الی 250,000 تومان
کراتینه مو بانوان کرج
کراتینه مو بانوان کرج
قیمت از 4,500,000 الی 4,500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای هایلایت مو کرج:

‍‍
 • هایلایت مو کرج
 • رنگ و مش مو کرج
 • قیمت هایلایت مو کرج
 • قیمت رنگ و مش مو کرج
 • قیمت مش مو کرج
 • هزینه هایلایت مو کرج
 • مش لولایت کرج
 • هایلایت کردن مو در منزل کرج
 • مونلایت و سانلایت کرج
 • مش با کلاه کرج
 • هایلایت مو با فویل کرج
 • هایلایت مو با برس کرج
 • هایلایت مو بدون دکلره کرج
 • قیمت دکلره مو در منزل کرج
 • قیمت مش موی کوتاه کرج
 • هزینه هایلایت موی بلند کرج
 • مش موی کوتاه کرج
 • هایلایت با کلاه کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: