هایلایت مو رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
هایلایت و مش مو بانوان رشت

هایلایت مو رشت

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو رشت در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی رشت

600,000 تومان

قیمت بلوندی رشت

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت رشت

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد رشت

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد رشت

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد رشت

2,200,000 تومان

متوسط قیمت2,600,000 تومانکمینه قیمت2,600,000 تومانبیشینه قیمت2,600,000 تومان

بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

رقیه سلحشور
همیار تازه نفس
رقیه سلحشور
امتیاز
5 از 5
شیرین ملکی
همیار همیار
شیرین ملکی
امتیاز
5 از 5
زينب عنبرستانی
همیار تازه نفس
زينب عنبرستانی
امتیاز
5 از 5
سمانه رجبی
همیار همیار
سمانه رجبی
امتیاز
4.2 از 5
هانیه محدث
همیار تازه نفس
هانیه محدث
امتیاز
5 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.44 از 5

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر هایلایت مو رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال هایلایت مو رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات هایلایت مو رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با هایلایت مو نظیر هایلایت مو رشت ,رنگ و مش مو رشت ,قیمت هایلایت مو رشت ,قیمت رنگ و مش مو رشت ,قیمت مش مو رشت ,هزینه هایلایت مو رشت ,مش لولایت رشت ,هایلایت کردن مو در منزل رشت ,مونلایت و سانلایت رشت ,مش با کلاه رشت ,هایلایت مو با فویل رشت ,هایلایت مو با برس رشت ,هایلایت مو بدون دکلره رشت ,قیمت دکلره مو در منزل رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات هایلایت مو رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو، همیاران متخصص در انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو را انتخاب نمایید.

بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات هایلایت مو بدون دکلره در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل رشت، هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. رشت، هایلایت مو بدون دکلره رشت، هایلایت با فویل (مش تیکه ای) رشت، هایلایت با شانه ( لایت دخترانه) رشت، هایلایت با کلاه ( مش سوزنی) و... با استفاده از اولاپلکس و بهترین مواد موجود در بازار رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه هایلایت مو رشت نظیر خدمات هایلایت مو در منزل، انواع هایلایت مو، مش لولایت چیست، هایلایت مو چیست هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو و همینطور برآوردی از قیمت هایلایت مو را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو رشت و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل ویتامین تراپی مو در منزل رشت, فر دائم مو در منزل رشت, خدمات کراتینه مو در منزل رشت, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل رشت, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو رشت, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی رشت, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل رشت, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه رشت, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه رشت, بالیاژ مو در منزل رشت, رنگ موی ساده در منزل رشت, خدمات رنگساژ مو در منزل رشت, براشینگ مو حرفه ای در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

makeup
آرایشگر در منزل رشت
قیمت از 600,000 الی 1,880,000 تومان
rebonding-creatine-hair
کراتینه مو بانوان رشت
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای هایلایت مو رشت:

‍‍
 • هایلایت مو رشت
 • رنگ و مش مو رشت
 • قیمت هایلایت مو رشت
 • قیمت رنگ و مش مو رشت
 • قیمت مش مو رشت
 • هزینه هایلایت مو رشت
 • مش لولایت رشت
 • هایلایت کردن مو در منزل رشت
 • مونلایت و سانلایت رشت
 • مش با کلاه رشت
 • هایلایت مو با فویل رشت
 • هایلایت مو با برس رشت
 • هایلایت مو بدون دکلره رشت
 • قیمت دکلره مو در منزل رشت
 • قیمت مش موی کوتاه رشت
 • هزینه هایلایت موی بلند رشت
 • مش موی کوتاه رشت
 • هایلایت با کلاه رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات هایلایت مو در آن ارائه می شود: