هایلایت مو رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
هایلایت و مش مو بانوان رشت

هایلایت مو رشت

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو رشت در زمستان 1401 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی رشت

600,000 تومان

قیمت بلوندی رشت

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت رشت

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد رشت

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد رشت

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد رشت

2,200,000 تومان

متوسط قیمت2,025,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت3,700,000 تومان

بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

هانیه محدث
همیار تازه نفس
هانیه محدث
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار خبره
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
آرش واثقی

بسیار ادم مرتب و منظمی بودند و هم از لحاظ اخلاقی و هم کاری خوب بودند

profile picture
بهروز عابدینی  

پسر جوان کاری و مودب و با شخصیت بالاترین نمره برای ایشون

profile picture
س رضوی

اقای جاوید فوق العاده بودند به قدری کارشون خوب بود که دیگه مشتری ثابت هوم سرویز شدم ممنونم

profile picture
ناهید یوسفی

سلام تشکر میکنم از هوم سرویز من تقریبا از تمامی سرویس های هوم سرویز استفاده کردم و واقعا یکی از یکی بهتر ممنونم

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر هایلایت مو رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال هایلایت مو رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات هایلایت مو رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با هایلایت مو نظیر هایلایت مو رشت ,رنگ و مش مو رشت ,قیمت هایلایت مو رشت ,قیمت رنگ و مش مو رشت ,قیمت مش مو رشت ,هزینه هایلایت مو رشت ,مش لولایت رشت ,هایلایت کردن مو در منزل رشت ,مونلایت و سانلایت رشت ,مش با کلاه رشت ,هایلایت مو با فویل رشت ,هایلایت مو با برس رشت ,هایلایت مو بدون دکلره رشت ,قیمت دکلره مو در منزل رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات هایلایت مو رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت، همیاران متخصص در بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل متخصص مورد نظر خود در زمینه بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت را انتخاب نمایید.

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،هایلایت مو بدون دکلره به مشتریان معرفی می شوند.
بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو رشت

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت رشت، انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل رشت، هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. رشت، هایلایت مو بدون دکلره رشت، هایلایت با فویل (مش تیکه ای) رشت، هایلایت با شانه ( لایت دخترانه) رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات هایلایت با کلاه ( مش سوزنی) و... با استفاده از اولاپلکس و بهترین مواد موجود در بازار نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت نظیر هایلایت مو رشت، خدمات هایلایت مو در منزل، انواع هایلایت مو، مش لولایت چیست هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص هایلایت مو چیست و همینطور برآوردی از رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو رشت را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو رشت و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه رشت, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل رشت, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی رشت, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو رشت, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل رشت, خدمات کراتینه مو در منزل رشت, فر دائم مو در منزل رشت, ویتامین تراپی مو در منزل رشت, رنگ موی ساده در منزل رشت, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه رشت, براشینگ مو حرفه ای در منزل رشت, بالیاژ مو در منزل رشت, خدمات رنگساژ مو در منزل رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل رشت
آرایشگر در منزل رشت
قیمت از 234,000 الی 2,000,000 تومان
کراتینه مو بانوان رشت
کراتینه مو بانوان رشت
قیمت از 4,500,000 الی 4,500,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای هایلایت مو رشت:

‍‍
 • هایلایت مو رشت
 • رنگ و مش مو رشت
 • قیمت هایلایت مو رشت
 • قیمت رنگ و مش مو رشت
 • قیمت مش مو رشت
 • هزینه هایلایت مو رشت
 • مش لولایت رشت
 • هایلایت کردن مو در منزل رشت
 • مونلایت و سانلایت رشت
 • مش با کلاه رشت
 • هایلایت مو با فویل رشت
 • هایلایت مو با برس رشت
 • هایلایت مو بدون دکلره رشت
 • قیمت دکلره مو در منزل رشت
 • قیمت مش موی کوتاه رشت
 • هزینه هایلایت موی بلند رشت
 • مش موی کوتاه رشت
 • هایلایت با کلاه رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات هایلایت مو در آن ارائه می شود: