هایلایت مو تبریز
هوم‌سرویز
/
تبریز
/
زیبایی تبریز
/
هایلایت و مش مو بانوان تبریز

هایلایت مو تبریز

از 1248 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت هایلایت مو تبریز در زمستان 1402 چقدر است؟

قیمت ریشه بلوندی تبریز

600,000 تومان

قیمت بلوندی تبریز

3,500,000 تومان

قیمت ریشه و رنگساژ لایت تبریز

400,000 تومان

قیمت لایت 50درصد تبریز

1,400,000 تومان

قیمت لایت 70درصد تبریز

2,000,000 تومان

قیمت لایت 90درصد تبریز

2,200,000 تومان

متوسط قیمت2,600,000 تومانکمینه قیمت2,600,000 تومانبیشینه قیمت2,600,000 تومان

بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

شیرین ملکی
همیار همیار
شیرین ملکی
امتیاز
5 از 5
زينب عنبرستانی
همیار تازه نفس
زينب عنبرستانی
امتیاز
5 از 5
سمانه رجبی
همیار همیار
سمانه رجبی
امتیاز
4.2 از 5
هانیه محدث
همیار تازه نفس
هانیه محدث
امتیاز
5 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.43 از 5

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو تبریز

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . هایلایت مو تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین هایلایت مو تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های قیمت هایلایت مو تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات هایلایت مو تبریز و شفاف سازی قیمت هایلایت مو تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت انواع مش و هایلایت مو می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه هایلایت مو تبریز نظیر خدمات هایلایت مو در منزل، انواع هایلایت مو، مش لولایت چیست، هایلایت مو چیست هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل تبریز ارایه نماید.

خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با هایلایت مو به طور مثال هایلایت مو تبریز ,رنگ و مش مو تبریز ,قیمت هایلایت مو تبریز ,قیمت رنگ و مش مو تبریز ,قیمت مش مو تبریز ,هزینه هایلایت مو تبریز ,مش لولایت تبریز ,هایلایت کردن مو در منزل تبریز ,مونلایت و سانلایت تبریز ,مش با کلاه تبریز ,هایلایت مو با فویل تبریز ,هایلایت مو با برس تبریز ,هایلایت مو بدون دکلره تبریز ,قیمت دکلره مو در منزل تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از قیمت هایلایت مو و همینطور شرایط خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در هایلایت مو تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش هایلایت مو بدون دکلره تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص هایلایت مو تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات هایلایت با فویل (مش تیکه ای) به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. تبریز و رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو تبریز، بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو انتخاب نمایند.

بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی خدمات رنگ و مش مو و هایلایت کردن مو در منزل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات هایلایت مو تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین آرایشگاه های هایلایت و مش مو تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو تبریز شناسایی و معرفی می شوند.

رنگ و مش حرفه ای و هایلایت مو در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر هایلایت با کلاه ( مش سوزنی) و... با استفاده از اولاپلکس و بهترین مواد موجود در بازار تبریز، هایلایت با شانه ( لایت دخترانه) تبریز، هایلایت با فویل (مش تیکه ای) تبریز، هایلایت مو بدون دکلره تبریز، هایلایت مو ، لولایت، سان لایت و.. تبریز، انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس هایلایت مو تبریز و همچنین ارایه خدمات انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل ویتامین تراپی مو در منزل تبریز, فر دائم مو در منزل تبریز, خدمات کراتینه مو در منزل تبریز, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل تبریز, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو تبریز, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی تبریز, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل تبریز, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه تبریز, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه تبریز, بالیاژ مو در منزل تبریز, رنگ موی ساده در منزل تبریز, خدمات رنگساژ مو در منزل تبریز, براشینگ مو حرفه ای در منزل تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

makeup
آرایشگر در منزل تبریز
قیمت از 600,000 الی 1,880,000 تومان
rebonding-creatine-hair
کراتینه مو بانوان تبریز
قیمت از 350,000 الی 3,700,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای هایلایت مو تبریز:

‍‍
 • هایلایت مو تبریز
 • رنگ و مش مو تبریز
 • قیمت هایلایت مو تبریز
 • قیمت رنگ و مش مو تبریز
 • قیمت مش مو تبریز
 • هزینه هایلایت مو تبریز
 • مش لولایت تبریز
 • هایلایت کردن مو در منزل تبریز
 • مونلایت و سانلایت تبریز
 • مش با کلاه تبریز
 • هایلایت مو با فویل تبریز
 • هایلایت مو با برس تبریز
 • هایلایت مو بدون دکلره تبریز
 • قیمت دکلره مو در منزل تبریز
 • قیمت مش موی کوتاه تبریز
 • هزینه هایلایت موی بلند تبریز
 • مش موی کوتاه تبریز
 • هایلایت با کلاه تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات هایلایت مو در آن ارائه می شود: