خدمات آرایشگری در منزل تبریز
هوم‌سرویز
/
تبریز
/
زیبایی تبریز
/
آرایشگر در منزل تبریز

خدمات آرایشگری در منزل تبریز

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آرایشگری در منزل تبریز در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت میکاپ صورت بانوان تبریز

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان تبریز

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان تبریز

700,000 تومان

متوسط قیمت1,100,000 تومانکمینه قیمت880,000 تومانبیشینه قیمت2,000,000 تومان

بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی تبریز

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

محمدسهیل درخشان
همیار همیار
محمدسهیل درخشان
ScoreButton
5 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار با تجربه
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
ScoreButton
4.9 از 5

نظرات کاربران

profile picture
مسعود مرادی

بسیار عالی، خوش قول و خوش اخلاق و ماهر و کاربلد و سروقت کارشونو انجام دادند سپاسگذارم

profile picture
علی اکبر میرزایی

ایشون هم خوب بودند و از نحوه برخوردشون راضی بودم و کیفیت کاریشونم خیلی خوب بود

profile picture
حامد کاشانی

ممنونممم عالییی هم اخلاقشون هم کیفیت کارشون درجه یک بودند 👌👌👌

profile picture
ایدا صفرپور

به عنوان یه اقا خیلی خوب و تمیز کار کردند واقعا راضی بودم ممنون

آرایشگر سیار

شهر تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی از شهرهای قدیمی و باستانی ایران و در شمال غربی کشور واقع شده است. جاذبه های گردشگری، صنایع دستی، غذاها و شیرینی های تبریز و آداب و رسوم خاص شهروندان تبریزی، آوازه این شهر را به گوش نقاط مختلف دنیا رسانده است. اکثر شهروندان تبریزی آذری هستند و زبان آنها ترکی آذربایجانی با لهجه تبریزی است. تبریزی ها از قدیم مردمی پیشرو و به روز بوده اند و همواره مشتاق شیوه های مدرن زندگی و استفاده از کسب و کارهای اینترنتی برای خرید کالا و خدمات مورد نیاز هستند. شاید قبلا همشهری های تبریزی برای انجام . خدمات آرایشگری در منزل تبریز نیاز بود که به سراغ روزنامه می رفتند و یا اینکه در خیابان به دنبال آن می گشتند ولی در حال حاضر و با توسعه کسب و کارهای اینترنتی با جستجوی ساده در اینترنت می توانند از خدمات آرایشگر سیار در شهر تبریز استفاده کنند. استفاده از پلتفرم های خدماتی که به سرعت نیز در حال رشد هستند می تواند بخش بزرگی از دغدغه های شهروندان تبریزی را در خصوص سهولت دسترسی به متخصصین خدمات آرایشگری در منزل تبریز، اطمینان از سرویس دهنده های اپلیکیشن آرایشگری تبریز، امنیت کاربران، استانداردسازی خدمات خدمات آرایشگری در منزل تبریز و شفاف سازی قیمت خدمات آرایشگری در منزل تبریز و همینطور پشتیبانی از آن را مرتفع نموده و دسترسی به خدمات را به عنوان نقش تسهیل گر ایفا نمایند.

مطمئنا شهروندان در شهر تبریز صرفا به دنبال مرجعی برای ارایه سرویس نبوده و در برخی موارد نیاز به اخذ مشاوره در خصوص سرویس و یا برآورد قیمت خدمات آرایشی در منزل با آرایشگر سیار می باشند و یا در جستجوی سوالات خود در زمینه خدمات آرایشگری در منزل تبریز نظیر آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری را در منزل تجربه کنید، مزایای خدمات آرایشگری در منزل ، آرایشگری سیار ، خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند هستند. هوم سرویز تلاش کرده است با ایجاد بسترهای مناسب پاسخگویی دقیق و درستی را به نیازها و انتظارات شهروندان تبریزی در خصوص خدمات زیبایی در منزل تبریز ارایه نماید.

خدمات زیبایی در منزل تبریز

استفاده از هوم سرویز در شهر تبریز به راحتی امکان پذیر است، همشهری های تبریزی لازم است با ورود به سایت هوم سرویز و انتخاب شهر تبریز و همچنین انتخاب کلمات متناسب با خدمات آرایشگری در منزل به طور مثال آرایشگر سیار تبریز ,خدمات آرایشگری تبریز ,اپلیکیشن آرایشگری تبریز ,آرایشگر آنلاین تبریز ,سایت آرایشگری تبریز ,خدمات آرایشی در منزل تبریز ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل تبریز ,آرایشگر سیار تبریز ,خدمات زیبایی در منزل تبریز ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل تبریز ,آرایشگر سیار تبریز ,آرایشگر در منزل تبریز ,آرایشگری سیار تبریز ,استخدام آرایشگر در منزل تبریز سرویس مورد نظر را ثبت نمایند. در این قسمت شما می توانید از خدمات آرایشگری در منزل و همینطور شرایط خدمات زیبایی در منزل تبریز آگاهی یابید. سپس با پاسخگویی به سوالاتی که مشخص کننده نیاز دقیق کاربران در خدمات آرایشگری در منزل تبریز می باشد سفارش خود را ثبت نمایید. هوم سرویز پس از ثبت سفارش کلیه خدمات کاشت و ترمی، طراحی و دیزاین ناخن تبریز و آنالیز آن، همیاران متخصص در خصوص خدمات آرایشگری در منزل تبریز را به شما نمایش خواهد داد. این همیاران بر اساس تکمیل پروفایل خود و همچنین امتیازاتی که توسط سایر مشتریان تبریزی پس از دریافت خدمات پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان به ایشان اختصاص یافته، گرید بندی شده اند. شهروندان تبریزی برای مطالعه سوابق و امتیازات متخصصین خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک تبریز و آرایشگر سیار می توانند به صفحه پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز به آن سیگنال همیار اطلاق می شود مراجعه نمایند و پس از بررسی همیار فعال در بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی تبریز، بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی انتخاب نمایند.

بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی تبریز را در هوم سرویز جستجو کنید.

شناسایی خدمات زیبایی در منزل در هوم سرویز بر اساس رویه های مشخص و استعلام هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشینه و اطمینان از پیشینه مهارتی و تخصصی افرار صورت می پذیرد، سپس متخصصین آرایشگر سیار وارد پروسه آزمایشی و صحت سنجی می شوند، در این مرحله پس از ارزیابی کیفیتی و مهارتی توسط مشتریانی که از خدمات خدمات آرایشگری در منزل تبریز همیاران تبریزی استفاده کرده اند و ارایه امتیازات، در خصوص پروسه همکاری ایشان تصمیم گیری خواهد شد. در نهایت متخصصین بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی تبریز بر اساس امتیازات دریافتی از مشتریان رتبه بندی می شوند و آرایشگر سیار شناسایی و معرفی می شوند.

آرایشگر سیار در هوم سرویز شامل چه خدماتی می شود؟

شهر تبریز شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر اکستنشن مو و مژه و خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو و.... تبریز، خدمات آرایش دائم تبریز، پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان تبریز، کلیه خدمات کاشت و ترمی، طراحی و دیزاین ناخن تبریز، خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک تبریز، اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای تبریز تبریز می شود.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات آرایشگری در منزل تبریز و همچنین ارایه خدمات اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه تبریز, لیفت مژه در محل تبریز, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل تبریز, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل تبریز, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل تبریز, تزریق بوتاکس پیشانی تبریز, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا تبریز, ریمو خالکوبی بدن تبریز, آرایش و شینیون عروس در خانه تبریز, میکرو ابرو تبریز, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن تبریز, وکس صورت در خانه تبریز, تزریق فیلر صورت و بدن تبریز, گریم صورت دخترانه تبریز می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کوتاهی مو بانوان تبریز
کوتاهی مو بانوان تبریز
قیمت از 400,000 الی 900,000 تومان
اپیلاسیون بانوان تبریز
اپیلاسیون بانوان تبریز
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان تبریز
ترمیم و کاشت ناخن بانوان تبریز
قیمت از 300,000 الی 420,000 تومان
سایه و هاشور ابرو بانوان تبریز
سایه و هاشور ابرو بانوان تبریز
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای خدمات آرایشگری در منزل تبریز:

‍‍
آرایشگر سیار تبریز
خدمات آرایشگری تبریز
اپلیکیشن آرایشگری تبریز
آرایشگر آنلاین تبریز
سایت آرایشگری تبریز
خدمات آرایشی در منزل تبریز
قیمت خدمات آرایشگری در منزل تبریز
آرایشگر سیار تبریز
خدمات زیبایی در منزل تبریز
قیمت خدمات آرایشگری در منزل تبریز
آرایشگر سیار تبریز
آرایشگر در منزل تبریز
آرایشگری سیار تبریز
استخدام آرایشگر در منزل تبریز
آرایشگر زن در منزل تبریز
آرایشگر در محل تبریز
اعزام آرایشگر به منزل تبریز
آرایشگر سیار زنانه تبریز
هزینه خدمات آرایشگری در منزل تبریز

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر تبریز که خدمات خدمات آرایشگری در منزل در آن ارائه می شود: