خدمات آرایشگری در منزل کرج
هوم‌سرویز
/
کرج
/
زیبایی کرج
/
آرایشگر در منزل کرج

خدمات آرایشگری در منزل کرج

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت میکاپ صورت بانوان کرج

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان کرج

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان کرج

700,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی کرج

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مهیار بااوسی
همیار با تجربه
مهیار بااوسی
امتیاز
4.7 از 5
شیرین ملکی
همیار تازه نفس
شیرین ملکی
امتیاز
5 از 5
رویا سلمانی
همیار همیار
رویا سلمانی
امتیاز
5 از 5
سمانه رجبی
همیار همیار
سمانه رجبی
امتیاز
4.2 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

عالی عالی عالی بود ارایشگر بسیاااار ماهر و مودب و بسیار زیبا کارشونو انجام دادند تشکر میکنم

خدمات آرایشی در منزل با آرایشگر سیار کرج

شهر کرج مرکز استان البرز و در دامنه های جنوبی رشته کوه های البرز قرار دارد و به واسطه آب و هوای بهتر و شرایط زندگی مناسبتر از شهرهای پرجمعیت کشور محسوب می شود. شهر کرج به واسطه موقعیت جغرافیایی و ارتباطی و ظرفیت های موجود از شهرهای مهاجر پذیر کشور محسوب شده و تنوع جمعیتی بالایی قرار دارد. این موضوعات در کنار موضوعات اشتغال مردم در منطقه کرج باعث شده است تا سبک زندگی مردم در شهر کرج تفاوت هایی داشته باشد. به همین منظور و به واسطه مشغله های کاری، مردم شهر کرج استفاده از کسب و کارهای اینترنتی روز به روز در حال افزایش است. به طور مثال شهروندان کرجی اگر در جستجوی خدمات آرایشگری با آرایشگر سیار در منزل در شهر کرج باشند و یا به دنبال آرایشگر آنلاین در کرج باشند، این امکان برایشان فراهم شده است تا از این پس با اطمینان خدمات آرایشگری در منزل کرج را به بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی کرج سپرده و خدمات آرایشی در منزل در کرج با همراهی هوم سرویز تجربه کنند.

آرایشگر سیار شهر کرج

با مراجعه به سایت هوم سرویز در شهر کرج و جستجوی خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک کرج، کلیه خدمات کاشت و ترمیم، طراحی و دیزاین ناخن کرج، پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان کرج و یا خدمات آرایش دائم کرج راحت تر و با اطمینان بیشتر در کلیه مناطق شهر کرج می توانید از خدمات خدمات آرایشگری در منزل کرج خود استفاده کنید.
کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت بالای صفحه کلمات کلیدی مرتبط با خدمات خدمات آرایشگری در منزل کرج مورد نظر خود را سرچ نمایید. به طور مثال:آرایشگر سیار کرج ,خدمات آرایشگری کرج ,اپلیکیشن آرایشگری کرج ,آرایشگر آنلاین کرج ,سایت آرایشگری کرج ,خدمات آرایشی در منزل کرج ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج ,آرایشگر سیار کرج ,خدمات زیبایی در منزل کرج ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج ,آرایشگر سیار کرج ,آرایشگر در منزل کرج ,آرایشگری سیار کرج ,استخدام آرایشگر در منزل کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در آرایشگر سیار کرج ,خدمات آرایشگری کرج ,اپلیکیشن آرایشگری کرج ,آرایشگر آنلاین کرج ,سایت آرایشگری کرج ,خدمات آرایشی در منزل کرج ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج ,آرایشگر سیار کرج ,خدمات زیبایی در منزل کرج ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج ,آرایشگر سیار کرج ,آرایشگر در منزل کرج ,آرایشگری سیار کرج ,استخدام آرایشگر در منزل کرج و پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات آرایشگری در منزل کرج می باشد، سفارش خود را در شهر کرج ثبت نمایید و در سریعترین و راحتترین شکل ممکن از قیمت خدمات آرایشگری در منزل استفاده کنید.

خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک کرج

دنبال آرایشگر سیار زنانه شهر کرج هستی؟ خدمات زیبایی در منزل و خدمات آرایشگری در محل را به آرایشگر سیار خانم حرفه ای هوم سرویز با هزینه خدمات آرایشگری ارزان بسپرهوم سرویز با شناسایی و انتخاب سخت گیرانه متخصصین در سطح شهر کرج در خدمات خدمات آرایشگری با آرایشگر سیار در منزل شهر کرج دسترسی به خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل را تسهیل نموده است.خاطر نشان می سازد این انتخاب در دسترس کلیه ساکنین شهر کرج قرار گرفته است که با مطالعه و بررسی سوابق متخصصین و همیاران هوم سرویز و از بین خدمات آرایشی در منزل با آرایشگر سیار کرجی، متخصص مورد نظر خود را پس بررسی نظرات سایر مشتریان در شهر کرج و همینطور مشاهده مدارک و سوابق همیاران فعال در خدمات آرایشگری در منزل کرج انتخاب نمایند.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات آرایشگری در منزل کرج و همچنین ارایه خدمات خدمات آرایشگری در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه کرج, لیفت مژه در منزل کرج, پیرایش صورت و ابرو در منزل کرج, رنگ کردن ابرو در منزل کرج, هاشور ابرو مویی و دخترانه کرج, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل کرج, ریمو خالکوبی بدن کرج, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه کرج, میکرو ابرو در منزل کرج, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن کرج, وکس صورت در خانه کرج, گریم صورت دخترانه کرج می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

women-haircut
کوتاهی مو بانوان کرج
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان کرج
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان کرج
قیمت از 350,000 الی 720,000 تومان
eyebrow-shading
سایه و هاشور ابرو بانوان کرج
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای خدمات آرایشگری در منزل کرج:

‍‍
 • آرایشگر سیار کرج
 • خدمات آرایشگری کرج
 • اپلیکیشن آرایشگری کرج
 • آرایشگر آنلاین کرج
 • سایت آرایشگری کرج
 • خدمات آرایشی در منزل کرج
 • قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج
 • آرایشگر سیار کرج
 • خدمات زیبایی در منزل کرج
 • قیمت خدمات آرایشگری در منزل کرج
 • آرایشگر سیار کرج
 • آرایشگر در منزل کرج
 • آرایشگری سیار کرج
 • استخدام آرایشگر در منزل کرج
 • آرایشگر زن در منزل کرج
 • آرایشگر در محل کرج
 • اعزام آرایشگر به منزل کرج
 • آرایشگر سیار زنانه کرج
 • هزینه خدمات آرایشگری در منزل کرج

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید: