خدمات آرایشگری در منزل رشت
هوم‌سرویز
/
رشت
/
زیبایی رشت
/
آرایشگر در منزل رشت

خدمات آرایشگری در منزل رشت

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آرایشگری در منزل رشت در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت میکاپ صورت بانوان رشت

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان رشت

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان رشت

700,000 تومان

متوسط قیمت850,000 تومانکمینه قیمت800,000 تومانبیشینه قیمت1,500,000 تومان

بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رشت

سیگنال، صفحه‌ی شخصی همیاران است که در آن می‌توانید نمونه کارها، امتیازات، نظرات و توضیحات آن‌ها را مشاهده کنید و به طور مستقیم به آن همیار، درخواست سرویس دهید.

مهیار بااوسی
همیار با تجربه
مهیار بااوسی
امتیاز
4.7 از 5
شیرین ملکی
همیار تازه نفس
شیرین ملکی
امتیاز
5 از 5
رویا سلمانی
همیار همیار
رویا سلمانی
امتیاز
5 از 5
سمانه رجبی
همیار همیار
سمانه رجبی
امتیاز
4.2 از 5
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
همیار همیار
موسسه خدمات ارایشی و زیبایی کلون
امتیاز
4.4 از 5

نظرات کاربران

عالی عالی عالی بود ارایشگر بسیاااار ماهر و مودب و بسیار زیبا کارشونو انجام دادند تشکر میکنم

خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل رشت

شهر رشت یکی از کلانشهرهای ایران و مرکز استان گیلان است. رشت در شمال ایران و در منطقه ای خوش آب و هوا قرار دارد. موقعیت جغرافیایی، طبیعت بکر و زیبا و طعم و مزه غذاهای گیلانی شهر رشت را به شهری رویایی و جذاب مبدل نموده است. از جاذبه های گردشگری شهر رشت می توان به مراکز تفریحی و گردشگری، صنایع دستی رشت و غذاهای محلی و رنگارنگ رشتی اشاره کرد. شهروندان رشتی از دیرباز به با فرهنگ بودن و به اصلاح عامیانه با کلاس بودن شهره بوده اند. این موضوع هم ریشه در نوع رفتار، سبک زندگی و شخصیت های فرهنگی، هنری و مشاهیر این شهر دارد. رشتی ها در سبک زندگی مدرن و استفاده از تکنولوژی و اشاعه کسب و کارهای اینترنتی نیز پیشگام بوده اند. این رویکرد در آن ها باعث شده تا برای رفع نیاز و دریافت خدمات مختلف نظیر خدمات آرایشگری در منزل رشت به کسب و کارهای اینترنتی اعتماد کنند و روش های قدیمی و سنتی و دردسرهای آن را به فراموشی بسپرند. این پلتفرم ها نقش تسهیل گر و ارتباطی میان مشتری و سرویس دهنده را ایفا می کنند. با این تفاوت که سرویس دهنده های فعال خدمات آرایشگری در منزل رشت ارزیابی و کنترل شده و تلاش شده است بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رشت انتخاب شوند، تعرفه هزینه خدمات خدمات آرایشگری در منزل رشت مشخص شده، پشتیبانی لازم از خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل در شهر رشت صورت می پذیرد و همچنین در روند ارایه خدمات سهولت و اعتماد ایجاد شده است.

خدمات آرایشگری با آرایشگر سیار در منزل رشت

به منظور ثبت سفارش خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل کافیست وارد سایت هوم سرویز شده و از قسمت جستجو شهر رشت را انتخاب و از بین کلمات کلیدی مرتبط با خدمات آرایشگری در منزل نظیر آرایشگر سیار رشت ,خدمات آرایشگری رشت ,اپلیکیشن آرایشگری رشت ,آرایشگر آنلاین رشت ,سایت آرایشگری رشت ,خدمات آرایشی در منزل رشت ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل رشت ,آرایشگر سیار رشت ,خدمات زیبایی در منزل رشت ,قیمت خدمات آرایشگری در منزل رشت ,آرایشگر سیار رشت ,آرایشگر در منزل رشت ,آرایشگری سیار رشت ,استخدام آرایشگر در منزل رشت سرویس مورد نظر را انتخاب نمایید. بدین ترتیب به سرویس خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل در شهر رشت دسترسی می یابید. پس از پاسخگویی به یک سری سوالات که مشخص کننده نیاز دقیق شما در خدمات خدمات آرایشگری در منزل رشت می باشد و دسترسی به تعرفه قیمت خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل در شهر رشت و مشاهده نظرات سایر همشهریان رشتی که قبلا از خدمات خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل استفاده نموده اند، می توانید سرویس خود را ثبت نمایید.

هوم سرویز پس از بررسی نیاز کاربران خود و از بین بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی، همیاران متخصص در خدمات آرایشگری در منزل را در شهر رشت به شما پیشنهاد خواهد داد. شهروندان در شهر رشت پس از بررسی پروفایل همیاران که اصطلاحا در هوم سرویز سیگنال همیار اطلاق می شود، از بین بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رشت متخصص مورد نظر خود در زمینه خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل را انتخاب نمایید.

بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رشت را در هوم سرویز جستجو کنید

شناخت و انتخاب بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رشت در هوم سرویز طی یک فرآیند مشخص و پس از طی مراحل احراز مختلف نظیر احراز هویت، محل سکونت، گواهی عدم سوء پیشنیه و مهارت صورت می پذیرد و پس از طی آن متخصصین فعال در خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک در شهر رشت به صورت آزمایشی به کار گرفته می شوند و پس از ارزیابی کیفیت توسط کاربرانی که از خدمات کلیه خدمات کاشت و ترمیم، طراحی و دیزاین ناخن در شهر رشت استفاده می نمایند. همیاران هوم سرویز رتبه بندی و از بین کلیه همیاران،بهترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی رشت به مشتریان معرفی می شوند.

خدمات قابل ارایه هوم سرویز در خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل رشت

خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل شامل کلیه خدمات مورد نظر مشتریان نظیر خدمات آرایشگری در منزل رشت، خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک رشت، کلیه خدمات کاشت و ترمیم، طراحی و دیزاین ناخن رشت، پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان رشت، خدمات آرایش دائم رشت، اکستنشن مو و مژه و خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو و.... رشت می شود.

البته شهروندان در شهر رشت در برخی اوقات صرفا در جستجوی یافتن ارایه دهنده خدمات خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل نبوده و نیاز به دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سوالات خود در زمینه خدمات آرایشگری در منزل رشت نظیر آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری در منزل را تجربه کنید، مزایای خدمات آرایشگری در منزل ، آرایشگری سیار ، خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند هستند. در اینصورت نیز هوم سرویز تلاش کرده این نوع خدمات مشاوره در خصوص خدمات زیبایی با آرایشگر در منزل و همینطور برآوردی از هزینه خدمات آرایشگری را نیز ارایه نماید.

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات آرایشگری در منزل رشت و همچنین ارایه خدمات خدمات آرایشگری در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه رشت, لیفت مژه در منزل رشت, پیرایش صورت و ابرو در منزل رشت, رنگ کردن ابرو در منزل رشت, هاشور ابرو مویی و دخترانه رشت, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل رشت, ریمو خالکوبی بدن رشت, آرایش عروس و شینیون عروس در خانه رشت, میکرو ابرو در منزل رشت, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن رشت, وکس صورت در خانه رشت, گریم صورت دخترانه رشت می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

women-haircut
کوتاهی مو بانوان رشت
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان رشت
قیمت از 400,000 الی 700,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان رشت
قیمت از 350,000 الی 720,000 تومان
eyebrow-shading
سایه و هاشور ابرو بانوان رشت
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان

سایر عبارت های جستجو شده برای خدمات آرایشگری در منزل رشت:

‍‍
 • آرایشگر سیار رشت
 • خدمات آرایشگری رشت
 • اپلیکیشن آرایشگری رشت
 • آرایشگر آنلاین رشت
 • سایت آرایشگری رشت
 • خدمات آرایشی در منزل رشت
 • قیمت خدمات آرایشگری در منزل رشت
 • آرایشگر سیار رشت
 • خدمات زیبایی در منزل رشت
 • قیمت خدمات آرایشگری در منزل رشت
 • آرایشگر سیار رشت
 • آرایشگر در منزل رشت
 • آرایشگری سیار رشت
 • استخدام آرایشگر در منزل رشت
 • آرایشگر زن در منزل رشت
 • آرایشگر در محل رشت
 • اعزام آرایشگر به منزل رشت
 • آرایشگر سیار زنانه رشت
 • هزینه خدمات آرایشگری در منزل رشت

در این شهر ها می توانید از خدمات هوم سرویز استفاده نمایید:

برخی از محله های شهر رشت که خدمات خدمات آرایشگری در منزل در آن ارائه می شود: