banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
آرایش و میکاپ بانوان

آرایش و میکاپ بانوان

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آرایش و میکاپ بانوان

قیمت میکاپ صورت بانوان

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان

700,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط آرایش و میکاپ بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

میکاپ و گریم صورت حرفه ای در خانه

می توانیم با اطمینان بیان کنیم که مهمترین قسمت برای شرکت در مجالس و مهمانی های رسمی و غیر رسمی آراستگی بانوان است. در بین آراستگی آرایش صورت خانم ها پر رنگ ترین موضوع است. عموما وسواس فکری زیادی روی میکاپ صورت و گریم صورت وجود دارد. البته این موضوع کاملا طبیعی است. واقعا میکاپ و آرایش صورت را نمی توان سهل انگارانه رد کرد مخصوصا برای مجالسی که از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردارند.

با یک سرچ ساده در اینترنت می توانید با انواع مدل آرایش و گریم صورت روبه رو شوید که خیلی از آنها واقعا به دلتان بنشیند. اما در واقعیت آرایش صورت برای هر مدل صورت، منحصر به فرد است و نمی توان یک نوع سبک آرایش صورتی را برای همه ی نوع صورت ها به کار برد. به همین علت زیبایی شناختی، آشنایی به تکنیک های آرایش صورت و مهارت آرایشگر همه و همه بر نتیجه نهایی تاثیر گذار هستند. در ادامه توضیحات مفصل تری در ارتباط با انواع میکاپ چشم و انواع سبک های میکاپ صورت بانوان خواهیم پرداخت.

تفاوت گریم صورت و میکاپ در چیست؟

میکاپ در معنای لغوی به معنای آرایش صورت است. در سراسر دنیا سبک های متفاوتی توسط میکاپ آرتیست ها ایجاد شده است. همچنین این سبک ها دائما در حال تغییر هستند. در واقع میکاپ همان آرایش معمولی صورت است که برای پوشاندن معایب صورت و ایجاد تغییر و زیبایی انجام می شود. در میکاپ صورت بر خلاف گریم صورت که از تکنیک های تیره و روشن برای زاویه سازی استفاده می شود، فقط رنگها کاربرد دارند. در واقع میکاپ، فرم صورت را تغییر نمی دهد فقط به صورت طبیعی رنگ و لعاب زیباتری به صورت می افزاید.

در گریم صورت از انواع پالت های کرم پودر روشن و تیره و کانتورهای حرفه ای استفاده می شود. در گریم کردن صورت در فرم کلی صورت با ایجاد خطای دید و سایه روشن تغییر ایجاد می شود. خدمات گریم صورت تنها توسط آرایشگران حرفه ای که دوره های حرفه ای گذرانده باشند انجام می شود.

انواع آرایش و میکاپ صورت

سبک آرایش و میکاپ صورت در واقع به شیوه انجام آرایش و نوع رنگ های به کار رفته در آن و البته هارمونی رنگ ها با یکدیگر بستگی  دارد. با این تقسیم بندی می توان به انواع سبک آرایش اروپایی، آرایش عربی یا خلیجی، سبک آرایش هالیوودی و سبک آرایش کلاسیک که اخیرا دوباره ترند شده است اشاره کرد.
سبک آرایشگری صورت تنها یک تعریف است. زیراکه می توان صدها افکت جدید و انواع میکاپ چشم را روی سبک ها با خلاقیت ایجاد کرد. که تمامی این موارد به خلاقیت آرایشگر و مهارت وی در چهره شناسی بر میگردد.

میکاپ کلاسیک

در این نوع سبک از آرایش باید انواع میکاپ چشم و آرایش لب در بالانس با یکدیگر باشند. به عبارت دیگر اگر از سایه های غلیظ در آرایش چشم استفاده شده است. باید برای رژ لب از رنگ های لایت و ملایم تر استفاده شود. همچنین برعکس این موضوع نیز صادق است. به عبارت دیگر اگر آرایش چشم لایت است و تنها از یک سایه ملایم یا خط چشم استفاده شده است، می توان از رژ لب های غلیظ تر و تیره تر مانند زرشکی و قرمز و یا قهوه ای تیره استفاده نمود.

میکاپ اروپایی

انواع میکاپ لایت در این گروه قرار می گیرند. در واقع هر چیزی که عموما با پسوند اروپایی همراه شود عموما بر سادگی دلالت دارد مانند آرایش اروپایی! در میکاپ اروپایی استفاده از رنگ های تند و تضاد باهم جایگاهی ندارد. معمولا در این نوع میکاپ چشم لایت در هامونی کامل با دیگر اجزای صورت است و هیچ رنگ تند و زننده ای در صورت دیده نمی شود. بیشتر تاکید آرایش اروپایی بر رفع نواقص پوست صورت است.

میکاپ هالیوودی

آرایش هالیوودی تاکید بر متعادل سازی چهره دارد. در بعضی موارد این اقدامات به حدی توسط آرایشگر با مهارت انجام می شود که انگار آرایش خاصی روی چهره فرد وجود ندارد. معمولا این سبک آرایش با انواع میکاپ لایت بسیار مناسب آرایش و میکاپ دخترانه است. البته باز هم تاکید می کنیم سبک آرایش در قدم اول به چهره فرد بستگی دارد. معمولا در این سبک چون از زیرسازی و فونداسیون زیاد استفاده نمی شود، مناسب چهره های جوانانه تر و به عبارت دیگر مناسب میکاپ دخترونه است.

در این روش گاها با آرایش چشم لایت و خیلی ساده به همراه یک رژ لب غلیظ مواجه می شویم. اما برای متعادل سازی پوست صورت از رنگ های ملایم و لایت استفاده می شود نه سایه روشن خیلی واضح!

خدمات آرایشی و میکاپ صورت در منزل با هوم سرویز

با تمام توضیحاتی که ارائه کردیم خیلی از افراد ممکن است بعد از اتمام کار آرایش صورت در سالن آرایشی خود رضایت نداشته باشند. این عدم رضایت در کنار هزینه انجام شده تا مدت ها با خانم ها می ماند و همواره حسرت آن روز را خواهند خورد. همچنین میزان ماندگاری آرایش نیز یکی دیگر از مواردی است که تنها در صورتی که از مواد مناسب استفاده شود تحقق پیدا میکند. یکی از اقداماتی که در کشورهای غربی بیشتر ترند شده است و جدیدا در ایران نیز بارخوردهای خوبی داشته، استفاده از خدمات آرایش و میکاپ دخترانه و زنانه در خانه است. در واقع شما بدون اینکه دغدغه آماده شدن و ساعت حضور را داشته باشید می توانید در آرامش در خانه از خدمات میکاپ حرفه ای صورت و خدمات گریم صورت توسط بهترین میکاپ آرتیست ها برخوردار شوید و با رضایت کامل در مهمانی و مراسم شرکت کنید.

میکاپ آرتیست حرفه ای در کمترین زمان ممکن کنار شماست

با توجه به مشاغل پر دردسر، شرایط کنونی و همه گیری کرونا و شلوغی زیاد سالن های آرایشی، گاها مراجعه به آرایشگاه ها وقت بسیار زیادی از خانم ها میگیرد. در صورتی که شما می توانید از بهترین میکاپ آرتیست ها را در منزل کمک بگیرید. این افراد دارای شناخت کافی در زمینه انواع سبک آرایشی و انواع گریم صورت هستند. می توانند بهترین و زیباترین نوع میکاپ و گریم صورت را که منطبق با سلیقه فرد است را ایجاد کنند و با مهارت تمامی عیب های احتمالی صورت را با تکنیک های مدرن می پوشانند.

قیمت میکاپ و آرایش صورت در هوم سرویز

قطعا در کنار کیفیت قیمت آرایش صورت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. موارد مختلفی بر قیمت میکاپ صورت تاثیر می گذارند. به طور مثال سبک آرایش قطعا قیمت میکاپ ساده با میکاپ چشم لایت با قیمت میکاپ هالیوودی یا قیمت گریم صورت حرفه ای متفاوت است. به طور کل هزینه میکاپ صورت به نوع درخواست فرد و سبک مورد پسند وی بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه آرایش صورت در خانه می توانید به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما در زمینه میکاپ و آرایش صورت بانوان با شما تماس میگیرند و ضمن مشاوره رایگان قیمت میکاپ ساده صورت و موارد دیگر را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس... ​​

همیاران سرویس آرایش و میکاپ بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
خانم کیان

بسیار انسان با شخصیتی بودن و توی کارشون خیلی مهارت داشتن

profile picture
مرضیه سلیمانی
7 روز پیش |جعفر پژهان

خیلی آقای خوبی بودن بسیار مودب بود یه ذره از کار کم نزاشتن خیلی با وجدان کار میکنن من دوباره حتما میخوام ایشون تشریف بیارن

profile picture
پزشکی
6 روز پیش |آرمین کوشکی

خیلی مرتب و با احتیاط کارو انجام دادن عالی بود سرویس جابجاییتون

profile picture
طاها اباذری

همسایه ها خیلی از کارشون راضی بودن خیلی تمیز کار بودن نقطه های ریز روی پیریزهارو تماما پاک کرده بودن خیلی دقیق و خوش برخورد بودن ایشون

خدمات مرتبط

کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 260,000 الی 300,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان
سایه و هاشور ابرو بانوان
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان