خدمات آرایشگری در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
آرایشگر در منزل

خدمات آرایشگری در منزل

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آرایشگری در منزل در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت میکاپ صورت بانوان

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان

700,000 تومان

متوسط قیمت1,250,000 تومانکمینه قیمت1,250,000 تومانبیشینه قیمت1,250,000 تومان

آنچه درباره خدمات آرایشگری در منزل خواهید خواند

  • آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری در منزل را تجربه کنید
  • مزایای خدمات آرایشگری در منزل
  • آرایشگری سیار
  • خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند
  • آرایشگر سیار باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟
  • اپلیکیشن آرایشگر در منزل هوم سرویز
  • چرا خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز را انتخاب کنیم؟
  • هزینه خدمات آرایشگری در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • آیا هزینه آرایشگری در منزل شما با سالن های آرایشی تفاوت دارد؟
  • خدمات زیبایی در منزل و خدمات آرایشگری در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری در منزل را تجربه کنید

به واسطه پبشرفت تکنولوژی و حرکت به سمت زندگی مدرن، امروزه اکثر خدمات ارائه می شوند. یکی از این موارد دریافت خدمات زیبایی در منزل است. آرایشگران سیار حرفه ای در تلاش هستند تا این فرهنگ را جا بیاندازند. شاید در نگاه اول این خدمات زیبایی در منزل تفاوت زیادی با خدمات قابل ارائه در سالن های آرایشی داشته باشند. اما همانطور که می دانید نتیجه مطلوب در انتهای خدمات آرایشی تنها در گروه مهارت آرایشگر در منزل و مواد مورد استفاده وی است نه مکان مورد نظر. از این رو تمام خدمات در حوزه کار آرایشگری در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی انجام می شود. در ادامه توضیحاتی در راستای خدمات قابل ارائه توسط آرایشگر سیار و عوامل موثر بر قیمت خدمات آرایشگری در منزل ارائه می کنیم.

مزایای خدمات آرایشگری در منزل

شاید حضور در آرایشگاه ها برای تعدادی از خانم ها حس خوبی به همراه داشته باشد. اما در کنار این افراد نیز، گروهی هستند که مراجعه به آرایشگاه ها و منتظر ماندن و شلوغی و همهمه چندان برایشان رضایت بخش نیست. در بعضی از موارد هم مشاهده شده که با توجه به مراجعه به بهترین آرایشگاه زنانه هم به علت شلوغی ممکن است کارها به نحو احسنت انجام نشود. از این رو هم هزینه و هم زمانی که با ابت خدمات آرایشگری گذاشته شده است رسما بی فایده خواهد بود. در صورتی که اگر حضور آرایشگر در منزل را تجربه کنید می توانید در کمال آرامش، سکوت و نهایت کیفیت خدمات آرایشگری سیار را دریافت کنید. می توانید مطمئن باشید که کار شما بدون هیچ گونه عجله ای انجام می شود و تمام نظرات شما اعمال می شود.

از سمت دیگری افرادی توانایی مراجعه به سالن آرایشی را ندارند. این افراد می توانند تمام خدمات زیبایی در منزل را توسط برترین متخصصین دریافت کنند.

با خدمات آرایشگری در منزل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. بسیاری از خانم ها زمان کافی برای رفت و آمد به سالن آرایشی و معطل شدن در آنجا را ندارند. به این ترتیب برای آماده شدن برای هر مراسم و حتی قرارهای کاری و .. می توانند بدون اینکه ساعاتی را معطل شوند با کمک آرایشگر سیار در منزل به اهداف خود برسند.

خدمات ارایشگری در منزل برای مادرانی که فرزندانشان را نمی توانند با خود به همراه بیاورند و یا در منزل بگذارند ایده آل است. به این ترتیب خدمات توسط آرایشگر سیار در کنار فرزندان بدونه هر گونه نگرانی انجام می گیرد.

آرایشگری سیار

قبل از معرفی خدماتی که در آرایشگری سیار ارائه می شود این موضوع را بهتر است بدانید که بسیاری از سالن های آرایشی هم از آرایشگر سیار کمک می گیرند. این افراد به صورت دوره ای در آرایشگاه خدمات آرایشگری ارائه می دهند. قطعا بیشتر افراد متخصصی که می شناسید به صورت ثابت در جایی مستقر نیستند. در همین راستا ارائه این خدمات آرایشگری محدود به سالن های آرایشی نیست و در صورت نیاز در محل های دیگر نیز قابل اجرا است.

خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند

· آرایشگر سیار : خدمات مو

آرایشگر آنلاین و خدمات آرایشگری در محل در حوزه مو بسیار متنوع هستند. در این راستا مواردی مانند کوتاهی مو، اکستنشن، شینیون مو، رنگ مو، براشینگ و سایر خدمات زیبایی مو در منزل توسط آرایشگر سیار ارائه می شود.

· خدمات آرایشگری در منزل : خدمات آرایش صورت

خدمات آرایشگری صورت و میکاپ در منزل یکی از مهم تریم شاخه های خدمات آرایشگری سیار است. تخصص آرایشگر سیار در منزل به همراه استفاده از لوازم آرایشی درجه یک، موجب نتیجه عالی می شود.

· آرایشگر زن در منزل : خدمات مربوط به ناخن

خدماتی مانند کاشت ناخن، ترمیم ناخن، مانیکور، پدیکور و ... نیز جزو خدمات موارد پر درخواست در خدمات آرایشگری در منزل است.

· خدمات آرایشی در منزل : اپیلاسیون

خدمات مربوط به اپیلاسیون و رفع موهای زائد بدن و وکس صورت در منزل انجام می شود و به این ترتیب بدون هیچ گونه دغدغه می توانید در منزل از کلیه این خدمات آرایشگری بهره مند شوید.

· آرایشگر در منزل : خدمات آرایش عروس

آرامش در روز عروسی مهم ترین مورد است چه چیزی بهتر از اینکه کلیه خدمات مربوط به آرایش عروس میکاپ، گریم عروس، شینیون، پاکسازی پوست، رنگ و مش و آرایش همراه عروس و آرایش ساده در محل بدون هیچ دغدغه و هیاهویی انجام شود.

· اعزام آرایشگر به منزل : پاکسازی صورت و بدن

پاک سازی کل صورت و ویتامینه و احیای پوست در محل به صورت تخصصی در منزل توسط آرایشگر سیار انجام می شود.

· خدمات آرایشگری : اکستنشن، لیفت و لمینت مژه

کلیه خدمات زیبایی در منزل مربوط به کاشت مژه، ریمو مژه، لیفت و لمینت انجام می شود.

· خدمات زيبايي در منزل : تاتو صورت و بدن

کلیه خدمات آرایش دائم صورت و بدن در محل توسط برترین پیگمنترها و متخصصین انجام می گیرد.

آرایشگر سیار باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

آرایشگر سیار باید دارای خصوصیات ویژه ای باشند تا در این حرفه موفق شوند. همواره ارائه خدمات آرایشگری سیار مسئولیت های بیشتری برای آرایشگر در منزل دربر دارد که باید به تمام این موارد واقف باشند. در ادامه تعدادی از مهمترین موارد و وظایف آرایشگر سیار را بیان می کنیم.

اولین و مهم ترین موضوع مهارت آرایشگر سیار است. باید در حوزه خدمات آرایشگری مربوطه به تمام متدهای مد نظر مشتری واقف بوده و بتواند مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریان قرار دهد.

مهارت در ارزیابی نیاز مشتری و جلب رضایت وی. امروزه خدمات آرایشگری بسیار متنوع هستند. از این رو باید بتوانند با گوش دادن کامل به خواسته مشتری نهایت رضایت مشتری را بر اساس رعایت استانداردها و سلامت پوست و مو ارائه کنند.

روابط عموی بالا و مهارت در تبادل اطلاعات و مشاوره. متخصصین باید با گوش دادن کامل به خواسته مشتری وقت گذاشته و تمام مواردی که باید مشتری باید از آن اطلاع داشته باشد را در اختیار وی قرار دهند.

استفاده از لوازم آرایشی مرغوب و با کیفیت موجب می شود که کنار دوام بالا، هیچ آسیبی به پوست و مو وارد نشود. استفاده از برندهای معتبر و اورجینال موجب بالا رفتن کیفیت خدمات آرایشگری و رضایت مشتری می شود.

در هنگام اعزام آرایشگر در منزل باید تمام نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت شود. رعایت پرتکل های بهداشتی از بروز بیماری ها و عفونت ها جلوگیری می کند.

در نهایت باید آرایشگر سیار تا جای ممکن باید از تجهیزات یکبار مصرف استفاده کند و سایر تجهیزات آرایشگر کاملا استریل و ضد عفونی شوند.

اپلیکیشن آرایشگر در منزل هوم سرویز

بیشتر خانم ها در بین آشنایان و دوستان به دنبال یک سالن آرایشی ارزان و تلفن آرایشگر در منزل هستند تا خدمات آرایشگری در منزل را در کنار قیمت مناسب ارائه دهند. اما خوب تمامی این پکیج در کنار هم اغلب امکان پذیر نیستند. بهترین راهکار در راستای تحقق این هدف استفاده از اپلیکیشن آرایشگری هوم سرویز و آرایشگر سیار زنانه در هوم سرویز است. مجموعه هوم سرویز با کمک برترین آرایشگر سیار در سطح شهر آماده ارائه خدمات آرایشگری در منزل هستند. آرایشگر سیار هوم سرویز از فیلترهایی از نظر سلامت رفتاری و عدم سوء پیشینه عبور کرده و تایید شده می باشند.

چرا خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز را انتخاب کنیم؟

در کنار مزایای فراوان خدمات آرایشگری در منزل همواره نگرانی هایی از بابت سلامت رفتار و اخلاقی افرادی که تحت عنوان آرایشگر سیار زنانه اعزام می شوند وجود دارد. از این رو کمک گرفتن از سایت خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز که همواره با افرادی همکاری می کنند که در کنار مهارت و دارای پیشینه موفق هستند، بهترین راهکار است. به این ترتیب گروهی که از سمت ما به شما معرفی می شوند دارای مهارت کافی بوده و می توانند نهایت رضایت شما را به همراه داشته باشند. به این ترتیب می توانید آرایشگر ثابت برای خود انتخاب کنید و همواره از خدمات این فرد بهره مند شوید.

هزینه خدمات آرایشگری در منزل به چه مواردی وابسته است؟

یکی از نگرانی هایی که برای افرادی که تمایل به استفاده از خدمات آرایشی در منزل دارند از بابت هزینه و دستمزد آرایشگر سیار است. امروزه با توجه به بالا بودن هزینه های ثابت در سالن های آرایشی، خدمات آرایشگری در منزل نیز نرخ های گرانی دارند. از این رو با استفاده از خدمات آرایشگاه آنلاین با کم شدن این هزینه های ثابت مانند فضا و انرژی، قیمت خدمات آرایشگری در منزل کمتر شده و به نفع مشتری و آرایشگر سیار خواهد بود. به این ترتیب شما بدون پرداخت هزینه های اضافی می توانید از بهترین خدمات آرایشگری با مناسب ترین هزینه برخوردار شوید.

آیا هزینه آرایشگری در منزل شما با سالن های آرایشی تفاوت دارد؟

کار آرایشگری در منزل ممکن است در تعرفه خدمات آرایشگری اندک تفاوت هایی با سالن های آرایشی داشته باشد. زیرا در این صورت متخصصین با مراجعه به منزل شما به صورت اختصاصی به شما خدمات می دهند و از با حذف هزینه های رفت و آمد و معطلی می توانید به خواسته های خود برسید. در نتیجه آرایشگر مربوطه با دریافت دستمزد آرایشگر سیار در منزل خدمات با کیفیت ارائه می دهند.

خدمات زیبایی در منزل و خدمات آرایشگری در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر مایل هستید که برای خدمات آرایشگری در منزل متخصصین در محل حضور پیدا کنند به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام محدوده قیمت بر اساس خواسته شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد و در روز و ساعت درخواستی جهت ارائه خدمات زیبایی به محل مورد نظر اعزام می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات آرایشگری در منزل و همچنین ارایه خدمات خدمات آرایشگری در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات آرایشگری در منزل

خدمات آرایشگری در منزل

خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک

کلیه خدمات کاشت و ترمیم، طراحی و دیزاین ناخن

پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان

خدمات آرایش دائم

اکستنشن مو و مژه و خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو

نظرات کاربران

profile picture
لیدا لطفی

ممنونم از هوم سرویز. خانم ملکی کاربلد و حرفه ای بودن.

profile picture
محمدامین قدرتی

خیلی خوب بود. با توجه به حوصله بالایی که ایشون باید خرج می داد تا یک شخص سالمند رو گریم کنه و در دسترس بودن ایشون با وجودی که خودم اونجا نبودم خیلی خوب بود و تشکر.

عالی عالی عالی بود ارایشگر بسیاااار ماهر و مودب و بسیار زیبا کارشونو انجام دادند تشکر میکنم

شرایط خدمات آرایشگری با آرایشگر سیار در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 100 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 100 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 490,000 الی 1,400,000 تومان
eyebrow-shading
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان