خدمات آرایشگری در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
آرایشگر در منزل

خدمات آرایشگری در منزل

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آرایشگری در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت میکاپ صورت بانوان

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان

700,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری را در منزل تجربه کنید

به واسطه پبشرفتتکنولوژی و حرکت به سمت زندگی مدرن، امروزه اکثر خدمات در محل ارائه می شوند. یکیاز این موارد دریافت خدماتزیبایی درمنزل است.آرایشگران سیار حرفه ای در تلاش هستند تا این فرهنگ را جا بیاندازند. شاید در نگاهاول این خدمات تفاوت زیادی با خدمات قابل ارائه در سالن های آرایشی داشته باشند.اما همانطور که می دانید نتیجه مطلوب در انتهای خدمات آرایشی تنها در گروه مهارت آرایشگردر منزل و مواد مورد استفاده وی است نه مکان مورد نظر. از این رو تمام خدماتدر حوزه حرفه آرایشگری در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی انجام می شود. درادامه توضیحاتی در راستای خدمات قابل ارائه توسط آرایشگر سیار و عوامل موثربر قیمت خدمات آرایشگری در منزل ارائه می کنیم.

مزایای خدمات آرایشگری در منزل

شاید حضور درآرایشگاه ها برای تعدادی از خانم ها حس خوبی به همراه داشته باشد. اما در کنار اینافراد نیز، گروهی هستند که مراجعه به آرایشگاه ها و منتظر ماندن و شلوغی و همهمهچندان برایشان رضایت بخش نیست. در بعضی از موارد هم مشاهده شده که با توجه بهمراجعه به بهترین آرایشگاه زنانه هم به علت شلوغی ممکن است کارها به نحواحسنت انجام نشود. از این رو هم هزینه و هم زمانی که گذاشته شده است رسما بی فایدهخواهد بود. در صورتی که اگر حضور آرایشگر در منزل را تجربه کنید می توانیددر کمال آرامش، سکوت و نهایت کیفیت خدمات آرایشگر سیار را دریافت کنید. میتوانید مطمئن باشید که کار شما بدون هیچ گونه عجله ای انجام می شود و تمام نظراتشما اعمال می شود.

از سمت دیگری افرادیتوانایی مراجعه به آرایشگاه را ندارند. این افراد می توانند تمام خدمات زیبایی راتوسط برترین متخصصین زیبایی در محل دریافت کنند.

با خدمات آرایشگردر منزل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. بسیاری از خانم ها زمان کافیبرای رفت و آمد به سالن آرایشی و معطل شدن در آنجا را ندارند. به این ترتیب برایآماده شدن برای هر مراسم و حتی قرارهای کاری و .. می توانند بدون اینکه ساعاتی رامعطل شوند به اهداف خود برسند.

خدمات ارایشگر درمنزل برایمادرانی که فرزندانشان را نمی توانند باخود به همراه بیاورند و یا در منزل بگذارند ایده آل است. به این ترتیب خدمات توسط آرایشگرسیار در کنار فرزندان بدونه هر گونه نگرانی انجام می گیرد.

آرایشگری سیار

قبل از معرفی خدماتیکه در آرایشگری سیار ارائه می شود این موضوع را بهتر است بدانید که بسیاریاز سالن های آرایشی هم از آرایشگران سیار کمک می گیرند. این افراد به صورت دوره ایدر آرایشگاه خدمات ارائه می دهند. قطعا بیشتر افراد متخصصی که می شناسید به صورتثابت در جایی مستقر نیستند. در همین راستا ارائه این خدمات محدود به سالن هایآرایشی نیست و در صورت نیاز در محل های دیگر نیز قابل اجرا است.

خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند

آرایشگر سیار :خدمات مو

آرایشگر آنلاین و خدمات آرایشگری در محل در حوزهمو بسیار متنوع هستند. در این راستا مواردی مانند کوتاهی مو، اکستنشن، شینیون مو،رنگ مو، براشینگ و سایر خدمات زیبایی مو در منزل توسط آرایشگر سیار ارائهمی شود.

استخدام آرایشگردر منزل:خدمات آرایش صورت

خدمات آرایش صورت ومیکاپ در منزل یکی از مهم تریم شاخه های خدمات آرایشگری سیار است. تخصصآرایشگر در منزل به همراه استفاده از لوازم آرایشی درجه یک، موجب نتیجه عالی میشود.

آرایشگر زن درمنزل :خدمات مربوط به ناخن

خدماتی مانند کاشتناخن، ترمیم ناخن، مانیکور، پدیکور و ... نیز جزو خدمات موارد پر درخواست در خدماتآرایشگری سیار است.

خدمات آرایشی درمنزل :اپیلاسیون

خدمات مربوط بهاپیلاسیون و رفع موهای زائد بدن و وکس صورت در منزل انجام می شود و به این ترتیببدون هیچ گونه دغدغه می توانید در منزل از کلیه این خدمات بهره مند شوید.

آرایشگر در محل :خدمات آرایش عروس

آرامش در روز عروسیمهم ترین مورد است چه چیزی بهتر از اینکه کلیه خدمات مربوط به آرایش عروسمیکاپ،گریم عروس، شینیون، پاکسازی پوست، رنگ و مش و آرایش همراه عروس و آرایش سادهدر محل بدون هیچ دغدغه و هیاهویی انجام شود.

اعزام آرایشگربه منزل:پاکسازی صورت و بدن

پاک سازی کل صورت و ویتامینهو احیای پوست در محل به صورت تخصصی در منزل انجام می شود.

آرایشگر آنلاین:اکستنشن، لیفتو لمینت مژه

کلیه خدمات زیبایی درمنزل مربوط به کاشت مژه، ریمو مژه، لیفت و لمینت انجام می شود.

خدمات زيبايي درمنزل:تاتو صورت و بدن

کلیه خدمات آرایشدائم صورت و بدن در محل توسط برترین پیگمنترها و متخصصین انجام می گیرد.

آرایشگر سیار باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

آرایشگر سیار باید دارای خصوصیات ویژه ای باشند تا دراین حرفه موفق شوند. همواره ارائه خدمات سیار مسئولیت های بیشتری برای آرایشگردر منزل دربر دارد که باید به تمام این موارد واقف باشند. در ادامه تعدادی ازمهمترین موارد و وظایف آرایشگر سیار را بیان می کنیم.

اولین و مهم ترینموضوع مهارت آرایشگر سیار است. باید در حوزه خدمات آرایشگری مربوطه به تمام متدهایمد نظر مشتری واقف بوده و بتواند مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریانقرار دهد.

مهارت در ارزیابینیاز مشتری و جلب رضایت وی. امروزه خدمات آرایشی بسیار متنوع هستند. از این روباید بتوانند با گوش دادن کامل به خواسته مشتری نهایت رضایت مشتری را بر اساسرعایت استانداردها و سلامت پوست و مو ارائه کنند.

روابط عموی بالا ومهارت در تبادل اطلاعات و مشاوره. متخصصین باید با گوش دادن کامل به خواسته مشتریوقت گذاشته و تمام مواردی که باید مشتری باید از آن اطلاع داشته باشد را در اختیاروی قرار دهند.

استفاده از لوازمآرایشی مرغوب و با کیفیت موجب می شود که کنار دوام بالا، هیچ آسیبی به پوست و مووارد نشود. استفاده از برندهای معتبر و اورجینال موجب بالا رفتن کیفیت خدمات ورضایت مشتری می شود.

در هنگام اعزامآرایشگر به منزل باید تمام نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت شود. رعایتپرتکل های بهداشتی از بروز بیماری ها و عفونت ها جلوگیری می کند.

در نهایت باید تا جایممکن باید از تجهیزات یکبار مصرف استفاده شود و سایر تجهیزات آرایشگر کاملا استریلو ضد عفونی شوند.

اپلیکیشن آرایشگر در منزل هوم سرویز

بیشتر خانم ها در بینآشنایان و دوستان به دنبال یک سالن آرایشی و تلفن آرایشگر در منزل هستند تاخدمات آرایشگری را در کنار قیمت مناسب ارائه دهند. اما خوب تمامی این پکیج در کنارهم اغلب امکان پذیر نیستند. بهترین راهکار در راستای تحقق این هدف استفاده از اپلیکیشنآرایشگری هوم سرویز و آرایشگر سیار زنانه در هوم سرویز است. مجموعه هومسرویز با کمک برترین آرایشگر سیار در سطح شهر آماده ارائه خدمات آرایشی در محلهستند. این افراد از فیلترهایی از نظر سلامت رفتاری و عدم سوء پیشینه عبور کرده وتایید شده می باشند.

چرا خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز را انتخاب کنیم؟

در کنار مزایایفراوان همواره نگرانی هایی از بابت سلامت رفتار و اخلاقی افرادی که تحت عنوان آرایشگرسیار زنانه اعزام می شوند وجود دارد. از این رو کمک گرفتن از سایت آرایشگاهیهوم سرویز که همواره با افرادی همکاری می کنند که در کنار مهارت و دارایپیشینه موفق هستند، بهترین راهکار است. به این ترتیب گروهی که از سمت ما به شمامعرفی می شوند دارای مهارت کافی بوده و می توانند نهایت رضایت شما را به همراهداشته باشند. به این ترتیب می توانید آرایشگر ثابت برای خود انتخاب کنید و هموارهاز خدمات این فرد بهره مند شوید.

هزینه خدمات آرایشگری در منزل به چه مواردی وابسته است؟

یکی از نگرانی هاییکه برای افرادی که تمایل به استفاده از خدمات آرایشی در منزل دارند از بابتقیمت آرایشگر سیار است. امروزه با توجه به بالا بودن هزینه های ثابت درسالن های آرایشی، خدمات آرایشی نیز نرخ های گرانی دارند. از این رو با استفاده از خدماتآرایشگاه آنلاین با کم شدن این هزینه های ثابت مانند فضا و انرژی، قیمتخدمات آرایشگری در منزل کمتر شده و به نفع مشتری و آرایشگر سیار خواهدبود. به این ترتیب شما بدون پرداخت هزینه های اضافی می توانید از بهترین خدمات بامناسب ترین هزینه برخوردار شوید.

خدمات زیبایی و آرایشگری در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

اگر مایل هستید کهبرای خدمات زیبایی و آرایشی متخصصین در محل حضور پیدا کنند به صورت رایگان در سایتآرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلاممحدوده قیمت بر اساس خواسته شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد و در روز و ساعت درخواستی جهت ارائه خدمات به محل مورد نظر اعزام میشوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات آرایشگری در منزل و همچنین ارایه خدمات اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در محل, اجرای انواع تکنیک های جدید پیرایش صورت و ابرو در منزل, اجرای انواع ترکیب رنگ ابرو در منزل, خدمات تاتو ابرو بانوان در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی, کلیه خدمات میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب با استفاده از برترین برندها با ماندگاری بالا, ریمو خالکوبی بدن , آرایش و شینیون عروس در خانه, میکرو ابرو, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات آرایشگری در منزل

اصلاح سر و صورت و کوتاهی های ژورنالی و حرفه ای

خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک

کلیه خدمات کاشت و ترمی، طراحی و دیزاین ناخن

پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان

خدمات آرایش دائم

اکستنشن مو و مژه و خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو و....

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط خدمات زیبایی در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 156,000 الی 420,000 تومان
سایه و هاشور ابرو بانوان
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان

خدمات خدمات آرایشگری در منزل در این شهرها ارائه می شود: