خدمات آرایشگری در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
آرایشگر در منزل

خدمات آرایشگری در منزل

از 1258 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت خدمات آرایشگری در منزل در بهار 1402 چقدر است؟

قیمت میکاپ صورت بانوان

400,000 تومان

قیمت ارایش چشم بانوان

250,000 تومان

قیمت گریم صورت بانوان

700,000 تومان

متوسط قیمت550,000 تومانکمینه قیمت270,000 تومانبیشینه قیمت800,000 تومان

آنچه درباره خدمات آرایشگری در منزل خواهید خواند

  • آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری در منزل را تجربه کنید
  • مزایای خدمات آرایشگری در منزل
  • آرایشگری سیار
  • خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند
  • آرایشگر سیار باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟
  • اپلیکیشن آرایشگر در منزل هوم سرویز
  • چرا خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز را انتخاب کنیم؟
  • هزینه خدمات آرایشگری در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • آیا هزینه آرایشگری در منزل شما با سالن های آرایشی تفاوت دارد؟
  • خدمات زیبایی در منزل و خدمات آرایشگری در منزل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

آرایشگر سیار، کلیه خدمات آرایشگری در منزل را تجربه کنید

به واسطه پبشرفتتکنولوژی و حرکت به سمت زندگی مدرن، امروزه اکثر خدمات ارائه می شوند. یکی از اینموارد دریافت خدمات زیبایی در منزل است. آرایشگران سیار حرفه ای در تلاشهستند تا این فرهنگ را جا بیاندازند. شاید در نگاه اول این خدمات زیبایی در منزل تفاوتزیادی با خدمات قابل ارائه در سالن های آرایشی داشته باشند. اما همانطور که میدانید نتیجه مطلوب در انتهای خدمات آرایشی تنها در گروه مهارت آرایشگر در منزلو مواد مورد استفاده وی است نه مکان مورد نظر. از این رو تمام خدمات در حوزه کارآرایشگری در منزل بدون اتلاف وقت و هزینه اضافی انجام می شود. در ادامهتوضیحاتی در راستای خدمات قابل ارائه توسط آرایشگر سیار و عوامل موثر بر قیمتخدمات آرایشگری در منزل ارائه می کنیم.

مزایای خدمات آرایشگری در منزل

شاید حضور درآرایشگاه ها برای تعدادی از خانم ها حس خوبی به همراه داشته باشد. اما در کنار اینافراد نیز، گروهی هستند که مراجعه به آرایشگاه ها و منتظر ماندن و شلوغی و همهمهچندان برایشان رضایت بخش نیست. در بعضی از موارد هم مشاهده شده که با توجه بهمراجعه به بهترین آرایشگاه زنانه هم به علت شلوغی ممکن است کارها به نحواحسنت انجام نشود. از این رو هم هزینه و هم زمانی که با ابت خدمات آرایشگری گذاشتهشده است رسما بی فایده خواهد بود. در صورتی که اگر حضور آرایشگر در منزل راتجربه کنید می توانید در کمال آرامش، سکوت و نهایت کیفیت خدمات آرایشگری سیاررا دریافت کنید. می توانید مطمئن باشید که کار شما بدون هیچ گونه عجله ای انجام میشود و تمام نظرات شما اعمال می شود.

از سمت دیگری افرادیتوانایی مراجعه به سالن آرایشی را ندارند. این افراد می توانند تمام خدماتزیبایی در منزل را توسط برترین متخصصین دریافت کنند.

با خدمات آرایشگریدر منزل موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می شود. بسیاری از خانم ها زمان کافیبرای رفت و آمد به سالن آرایشی و معطل شدن در آنجا را ندارند. به این ترتیب برایآماده شدن برای هر مراسم و حتی قرارهای کاری و .. می توانند بدون اینکه ساعاتی رامعطل شوند با کمک آرایشگر سیار در منزل به اهداف خود برسند.

خدمات ارایشگری درمنزل برایمادرانی که فرزندانشان را نمی توانند با خود به همراه بیاورند و یا در منزلبگذارند ایده آل است. به این ترتیب خدمات توسط آرایشگر سیار در کنار فرزندان بدونههر گونه نگرانی انجام می گیرد.

آرایشگری سیار

قبل از معرفی خدماتیکه در آرایشگری سیار ارائه می شود این موضوع را بهتر است بدانید که بسیاریاز سالن های آرایشی هم از آرایشگر سیار کمک می گیرند. این افراد به صورت دوره ایدر آرایشگاه خدمات آرایشگری ارائه می دهند. قطعا بیشتر افراد متخصصی که می شناسیدبه صورت ثابت در جایی مستقر نیستند. در همین راستا ارائه این خدمات آرایشگری محدودبه سالن های آرایشی نیست و در صورت نیاز در محل های دیگر نیز قابل اجرا است.

خدماتی که آرایشگر در منزل ارائه می کند

· آرایشگر سیار :خدمات مو

آرایشگر آنلاین و خدمات آرایشگری در محل در حوزهمو بسیار متنوع هستند. در این راستا مواردی مانند کوتاهی مو، اکستنشن، شینیون مو،رنگ مو، براشینگ و سایر خدمات زیبایی مو در منزل توسط آرایشگر سیار ارائهمی شود.

· خدمات آرایشگریدر منزل :خدمات آرایش صورت

خدمات آرایشگری صورتو میکاپ در منزل یکی از مهم تریم شاخه های خدمات آرایشگری سیار است. تخصص آرایشگرسیار در منزل به همراه استفاده از لوازم آرایشی درجه یک، موجب نتیجه عالی می شود.

· آرایشگر زن درمنزل :خدمات مربوط به ناخن

خدماتی مانند کاشتناخن، ترمیم ناخن، مانیکور، پدیکور و ... نیز جزو خدمات موارد پر درخواست در خدماتآرایشگری در منزل است.

· خدمات آرایشی درمنزل :اپیلاسیون

خدمات مربوط بهاپیلاسیون و رفع موهای زائد بدن و وکس صورت در منزل انجام می شود و به این ترتیببدون هیچ گونه دغدغه می توانید در منزل از کلیه این خدمات آرایشگری بهره مند شوید.

· آرایشگر در منزل:خدمات آرایش عروس

آرامش در روز عروسیمهم ترین مورد است چه چیزی بهتر از اینکه کلیه خدمات مربوط به آرایش عروس میکاپ، گریمعروس، شینیون، پاکسازی پوست، رنگ و مش و آرایش همراه عروس و آرایش ساده در محلبدون هیچ دغدغه و هیاهویی انجام شود.

· اعزام آرایشگربه منزل :پاکسازی صورت و بدن

پاک سازی کل صورت وویتامینه و احیای پوست در محل به صورت تخصصی در منزل توسط آرایشگر سیار انجام میشود.

· خدمات آرایشگری :اکستنشن، لیفت و لمینت مژه

کلیه خدمات زیبایی درمنزل مربوط به کاشت مژه، ریمو مژه، لیفت و لمینت انجام می شود.

· خدمات زيبايي درمنزل :تاتو صورت و بدن

کلیه خدمات آرایشدائم صورت و بدن در محل توسط برترین پیگمنترها و متخصصین انجام می گیرد.

آرایشگر سیار باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟

آرایشگر سیار بایددارای خصوصیات ویژه ای باشند تا در این حرفه موفق شوند. همواره ارائه خدمات آرایشگریسیار مسئولیت های بیشتری برای آرایشگر در منزل دربر دارد که باید به تمام اینموارد واقف باشند. در ادامه تعدادی از مهمترین موارد و وظایف آرایشگر سیار را بیانمی کنیم.

اولین و مهم ترینموضوع مهارت آرایشگر سیار است. باید در حوزه خدمات آرایشگری مربوطه به تمام متدهایمد نظر مشتری واقف بوده و بتواند مشاوره و راهنمایی های لازم را در اختیار مشتریانقرار دهد.

مهارت در ارزیابینیاز مشتری و جلب رضایت وی. امروزه خدمات آرایشگری بسیار متنوع هستند. از این روباید بتوانند با گوش دادن کامل به خواسته مشتری نهایت رضایت مشتری را بر اساسرعایت استانداردها و سلامت پوست و مو ارائه کنند.

روابط عموی بالا ومهارت در تبادل اطلاعات و مشاوره. متخصصین باید با گوش دادن کامل به خواسته مشتریوقت گذاشته و تمام مواردی که باید مشتری باید از آن اطلاع داشته باشد را در اختیاروی قرار دهند.

استفاده از لوازمآرایشی مرغوب و با کیفیت موجب می شود که کنار دوام بالا، هیچ آسیبی به پوست و مووارد نشود. استفاده از برندهای معتبر و اورجینال موجب بالا رفتن کیفیت خدماتآرایشگری و رضایت مشتری می شود.

در هنگام اعزام آرایشگردر منزل باید تمام نکات بهداشتی را به طور کامل رعایت شود. رعایت پرتکل هایبهداشتی از بروز بیماری ها و عفونت ها جلوگیری می کند.

در نهایت باید آرایشگرسیار تا جای ممکن باید از تجهیزات یکبار مصرف استفاده کند و سایر تجهیزات آرایشگرکاملا استریل و ضد عفونی شوند.

اپلیکیشن آرایشگر در منزل هوم سرویز

بیشتر خانم ها در بینآشنایان و دوستان به دنبال یک سالن آرایشی ارزان و تلفن آرایشگر در منزلهستند تا خدمات آرایشگری در منزل را در کنار قیمت مناسب ارائه دهند. اما خوب تمامیاین پکیج در کنار هم اغلب امکان پذیر نیستند. بهترین راهکار در راستای تحقق اینهدف استفاده از اپلیکیشن آرایشگری هوم سرویز و آرایشگر سیار زنانهدر هوم سرویز است. مجموعه هوم سرویز با کمک برترین آرایشگر سیار در سطح شهر آمادهارائه خدمات آرایشگری در منزل هستند. آرایشگر سیار هوم سرویز از فیلترهایی از نظرسلامت رفتاری و عدم سوء پیشینه عبور کرده و تایید شده می باشند.

چرا خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز را انتخاب کنیم؟

در کنار مزایایفراوان خدمات آرایشگری در منزل همواره نگرانی هایی از بابت سلامت رفتار و اخلاقیافرادی که تحت عنوان آرایشگر سیار زنانه اعزام می شوند وجود دارد. از اینرو کمک گرفتن از سایت خدمات آرایشگری سیار هوم سرویز که همواره با افرادی همکاریمی کنند که در کنار مهارت و دارای پیشینه موفق هستند، بهترین راهکار است. به اینترتیب گروهی که از سمت ما به شما معرفی می شوند دارای مهارت کافی بوده و می توانندنهایت رضایت شما را به همراه داشته باشند. به این ترتیب می توانید آرایشگر ثابتبرای خود انتخاب کنید و همواره از خدمات این فرد بهره مند شوید.

هزینه خدمات آرایشگری در منزل به چه مواردی وابسته است؟

یکی از نگرانی هاییکه برای افرادی که تمایل به استفاده از خدمات آرایشی در منزل دارند از بابتهزینه و دستمزد آرایشگر سیار است. امروزه با توجه به بالا بودن هزینه های ثابت درسالن های آرایشی، خدمات آرایشگری در منزل نیز نرخ های گرانی دارند. از این رو بااستفاده از خدمات آرایشگاه آنلاین با کم شدن این هزینه های ثابت مانند فضا وانرژی، قیمت خدمات آرایشگری در منزل کمتر شده و به نفع مشتری و آرایشگر سیار خواهدبود. به این ترتیب شما بدون پرداخت هزینه های اضافی می توانید از بهترین خدماتآرایشگری با مناسب ترین هزینه برخوردار شوید.

آیا هزینه آرایشگری در منزل شما با سالن های آرایشی تفاوت دارد؟

کار آرایشگری در منزل ممکن است در تعرفه خدمات آرایشگری اندکتفاوت هایی با سالن های آرایشی داشته باشد. زیرا در این صورت متخصصین با مراجعه بهمنزل شما به صورت اختصاصی به شما خدمات می دهند و از با حذف هزینه های رفت و آمد ومعطلی می توانید به خواسته های خود برسید. در نتیجه آرایشگر مربوطه با دریافت دستمزدآرایشگر سیار در منزل خدمات با کیفیت ارائه می دهند.

خدمات زیبایی در منزل و خدمات آرایشگری در منزل را به متخصصین هوم سرویزبسپارید

اگر مایل هستید کهبرای خدمات آرایشگری در منزل متخصصین در محل حضور پیدا کنند به صورت رایگان در سایتآرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلاممحدوده قیمت بر اساس خواسته شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرارخواهند داد و در روز و ساعت درخواستی جهت ارائه خدمات زیبایی به محل مورد نظراعزام می شوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس خدمات آرایشگری در منزل و همچنین ارایه خدمات خدمات آرایشگری در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس خدمات آرایشگری در منزل

خدمات آرایشگری در منزل

خدمات رنگ و دکلره مو با مواد درجه یک

کلیه خدمات کاشت و ترمیم، طراحی و دیزاین ناخن

پاکسازی صورت و اپیلاسیون کل بدن بانوان

خدمات آرایش دائم

اکستنشن مو و مژه و خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو و....

نظرات کاربران

عالی عالی عالی بود ارایشگر بسیاااار ماهر و مودب و بسیار زیبا کارشونو انجام دادند تشکر میکنم

شرایط خدمات آرایشگری با آرایشگر سیار در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 700,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 500,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 300,000 الی 540,000 تومان
سایه و هاشور ابرو بانوان
سایه و هاشور ابرو بانوان
قیمت از 350,000 الی 950,000 تومان