کاشت مژه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کاشت و اکستنشن مژه

کاشت مژه

از 1254 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاشت مژه در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کاشت مژه کلاسیک

600,000 تومان

قیمت کاشت مژه اسپایکی

700,000 تومان

قیمت کاشت مژه مگاوالیوم

850,000 تومان

قیمت کاشت مژه والیوم ساده

850,000 تومان

قیمت ریموو مژه

1,000,000 تومان

قیمت کاشت موقت مژه

300,000 تومان

قیمت ترمیم اکستنشن کلاسیک مژه

350,000 تومان

قیمت ترمیم غیر کلاسیک مژه(والیوم و مگا و اسپایکی)

400,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,100,000 تومان

آنچه درباره کاشت مژه خواهید خواند

  • اکستنشن مژه و کاشت مژه موقت در منزل
  • فرق کاشت و اکستنشن مژه در منزل چیست؟
  • ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟
  • انواع کاشت مژه در منزل
  • قیمت اکستنشن مژه در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع اکستنشن مژه و کاشت مژه 6 ماهه در منزل با متخصصین هوم سرویز

اکستنشن مژه و کاشت مژه موقت در منزل

کاشت مژه موقت امروزه بسیار ترند شده است و افراد تمایل دارند که خدمات آرایشی دائمی یا نیمه دائمی بهره مند شوند تا به جای آرایش روزانه، همیشه آراسته باشند. همانطور که می دانید چشم ها مهمترین عضو صورت هستند که بیشترین تاثیر را بر زیبایی صورت دارند. به همین علت همواره روش هایی برای زیبایی بیشتر چشم پدید آمده اند که یکی از آنها اکستنشن مژه است. امروزه ریمل های حجم دهنده و روغن های زیادی جهت مراقبت از مژه استفاده می شود. اما اگر مژه ها به صورت ژنتیکی کم پشت باشند، تنها راه رسیدن به هدف کاشت مژه موقت در محل است. انواع اکستشن مژه با قرار دادن مژه موقت که ظاهر بسیار مصنوعی به چشم می دهد متفاوت است. امروزه روش های جدیدی برای انواع کاشت مانند اکستنشن مژه عروسکی، کلاسیک، کاشت مژه والیوم، اسپایکی و کاشتن مژه طبیعی و کاشت مژه 6 ماهه روی کار آمده اند که طرفداران زیادی پیدا کرده است. این خدمات به راحتی در موعد های زمانی مشخص با استفاده از خدمات ترمیم اکستنشن مژه پس از رویش مجدد دوباره اجرا می شوند. در ادامه به معرفی انواع اکستنشن مژه و عوامل موثر بر قیمت اکستنشن مژه، هزینه کاشت مژه دائمی و قیمت ترمیم اکستنشن مژه می پردازیم.

فرق کاشت و اکستنشن مژه در منزل چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که کاشت مژه دائمی در اصل به معنای پیوند مژه است که باید در کلینیک زیبایی و توسط پزشک انجام شود. یعنی از پیاز موی خود فرد بر روی پلک آن پیوند زده می شود. این پروسه کاشت مژه دائمی بسیار پیچیده است و از آنجایی که چشم عضو بسیار حساسی است، همه افراد نمی توانند کاشت مژه دائم را انجام دهند و ممکن است طی مرور زمان دچار عوارض کاشت مژه دائمی شوند که اصلا قابل برگشت نباشد. اما در زبان محاوره منظور از کاشت مژه 6 ماهه و اکستنشن یک چیز است. اکستنشن یک روش نیمه دائم است که هر ماه نیاز به ترمیم دارد و عوارض جانبی کمتری نسبت به عوارض کاشت مژه دائمی دارد. هم اینکه در صورتی که هر زمانی بخواهید می توانید با ریمور آنها را بردارید.

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

میزان ماندگاری اکستنشن مژه در درجه اول به نوع نگهداری و مراقبت از مژه و همچنین سرعت رشد مژه بستگی دارد. در حالت عادی هر سه هفته تا یک ماه نیاز به ترمیم مژه است. زمان کاشت موقت مژه معمولا 6 ماه است. البته بعضی از آرایشگران و مژه کاران معتقدند در هر ترمیم کاشت مژه باید مژه های ضعیف و شل کاملا ریمو شوند و کاملا از نو، مژه ها کاشت شوند و چیزی به عنوان ترمیم مژه وجود ندارد.

انواع کاشت مژه در منزل

کاشت مژه کلاسیک

اکستنشن کلاسیک مژه به کاشت تکی به مژه گفته می شود. در روش کاشت کلاسیک موهای مژه به صورت دونه ای با استفاده از چسب با دوام و مخصوص به مژه های طبیعی وصل می شوند. این روش اکستنشن مژه کلاسیک بین 4 تا 6 هفته دوام دارد. برای هر چشم بین 60 تا 80 تا مژه استفاده می شود. جنس مژه اکستنشن از موی انسان، موی اسب و یا با استفاده از مژه های ابریشمی است.

کاشت مژه هیدن

کاشت مژه هیدن یا نامرئی یک روش بسیار پر طرفدار است. این روش به علت داشتن ظاهری کاملا طبیعی بسیار ترند شده است. مژه هیدن زیر پلک قرار می گیرد و در حین کار، باید چشم فرد باز باشد. همین تکنیک موجب زیبایی و طبیعی بودن کار می شود. اما با توجه به روند کاشت مژه هیدن، باید اینکار توسط افراد ماهر انجام شود تا عوارض اکستنشن مژه را در پی نداشته باشد. زیرا ممکن است پس از کاشتن مژه طبیعی در پلک زدن مشکل ایجاد شود.

کاشت مژه عروسکی

اکستنشن مژه عروسکی با استفاده از تارهای بلند و کوتاه مژه انجام می شود. این تارهای بلند و کوتاه در گوشه خارجی و انتهایی چشم به کار برده می شود. همچنین از تارهای بلند در وسط پلک نیز به صورت دانه ای استفاده می شود. کاشت مژه عروسکی برای چشم های بادانی و گرد پیشنهاد می شود، زیرا حالتی زیبا، ملوس و عروسکی و البته گیرا به چشم می دهد. تفاوت این نوع مدل با اکستنشن طبیعی مژه در این است که در کاشت مژه طبیعی طولانی ترین قسمت مژه به قوس چشم می رسد اما در این روش ، در میانه چشم نیز از تارهای بلند استفاده می شود.

کاشت مژه والیوم

اکستنشن مژه والیوم به نوعی از اکستنشن گفته می شود که به هر تار مو سه تار دیگر مژه چسبانده می شود. کاشت مژه والیوم نسبت به مژه کلاسیک و کاشت مژه طبیعی سبک تر است. این نوع اکستنشن والیوم مژه نسبت به سایز روش ها پرپشت تر است و حالت سه بعدی دارد.

کاشت مژه گربه ای

اکستنشن مژه گربه ای برای کشیده شدن چشم استفاده می شود. این تکنیک برای افرادی که دارای چشم های گرد هستند و مایلند چشم هایشان کشیده تر شوند به کار برده می شود. اکستنشن گربه ای به این صورت است که در وسط چشم تارها کوتاه تر هستند و در گوشه ی چشم از تارهای بلندتر استفاده تر می شود.

اکستنشن مژه رنگی

کاشت مژه رنگی یک مدل جدید است که بین نوجوانان و جوانان ترند شده است. گاهی در این کاشت ترکیب یک دو یا سه رنگ به کار برده می شود که این رنگ ها بر اساس رنگ چشم و رنگ پوست اغلب انتخاب شده اند. همچنین مژه های اکلیلی و نگین دار نیز از نمونه های جدید کاشت مژه رنگی هستند.

اکستنشن مژه اسپایکی

اکستنشن مژه اسپایکی روشی است که در آن به میزان دلخواه و بر اساس سلیقه مشتری می توان مژه ها رو پر تر نشان داد. این تکنیک مژه ها فن سازی نمی شوند. در این روش مژه ها هم سایز با مژه طبیعی روی آن قرار می گیرند. کاشت مژه اسپایکی بین 2 الی 4 هفته ماندگاری دارد.

قیمت اکستنشن مژه در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اکستنشن مژه وابسته به انواع اکستنشن متفاوت است. معمولا بر اساس حجم مژه مورد نظر و همچنین نوع اکستنشن مورد نظر قیمت کاشت مژه طبیعی در منزل نیز متفاوت است. نوع تار اکستنشن در واقع الیاف طبیعی یا مصنوعی نیز بر قیمت اکستنشن مژه در منزل موثر است. قیمت کاشت مژه موقت به دستمزد آرایشگر مربوطه نیز بستگی دارد. هر چه مهارت فرد بیشتر باشد طبعا قیمت کاشت مژه در منزل بیشتری دریافت می کند. با کمک از خدمات انجام اکستنشن مژه در محل هوم سرویز از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید و بهترین خدمات را با قیمت منصفانه دریافت کنید.

انواع اکستنشن مژه و کاشت مژه 6 ماهه در منزل با متخصصین هوم سرویز

بدون مراجعه به ارایشگاهها و معطلی در آنجا می توانید از خدمات کاشت مژه دائمی در منزل و کاشت مژه طبیعی در خانه بهره مند شوید و همیشه ظاهری آراسته داشته باشید. با کمک از متخصصین این رشته عوارض اکستنشن مژه به حداقل رسیده و جای هیچ نگرانی نخواهد بود. همچنین این خدمات برای خیلی از افراد جزئی از استایل آنها محسوب می شود و همواره نیاز به این خدمات دارند از این رو می توانند از خدمات کاشت مژه موقت در خانه با نرخ مناسب برخوردار شوند.

برای اطلاع از هزینه خدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاشت مژه و همچنین ارایه خدمات کاشت مژه موقت در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاشت مژه

کاشت مژه موقت در خانه

کاشت مژه 6 ماهه در منزل

اکستنشن مژه والیوم

اکستنشن مژه کلاسیک، اسپایکی، گربه ای و... در محل

ترمیم اکستنشن مژه در منزل با استفاده از مژه های طبیعی و مصنوعی

ریمو کاشت مژه مصنوعی و ...

نظرات کاربران

عالی بود خیلی راضی هستم تجربه خوبی بود

profile picture
اوا ارمان فر  

کارشون خیلی خوب بود واقعا با بهترین مواد و متود کاری 👌👌

عالی بود کارشون

شرایط اکستنشن مژه طبیعی، کاشت مژه دائم و موقت والیوم و کلاسیک

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

sombre-and-ombre
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان
eyebrow-transplantation
کاشت ابرو
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان
hair-mask
ویتامینه و ماسک مو بانوان
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان