کاشت مژه
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کاشت و اکستنشن مژه

کاشت مژه

از 1254 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کاشت مژه در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت کاشت مژه کلاسیک

600,000 تومان

قیمت کاشت مژه اسپایکی

700,000 تومان

قیمت کاشت مژه مگاوالیوم

850,000 تومان

قیمت کاشت مژه والیوم ساده

850,000 تومان

قیمت ریموو مژه

1,000,000 تومان

قیمت کاشت موقت مژه

300,000 تومان

قیمت ترمیم اکستنشن کلاسیک مژه

350,000 تومان

قیمت ترمیم غیر کلاسیک مژه(والیوم و مگا و اسپایکی)

400,000 تومان

متوسط قیمت300,000 تومانکمینه قیمت180,000 تومانبیشینه قیمت400,000 تومان

آنچه درباره کاشت مژه خواهید خواند

  • اکستنشن مژه و کاشت مژه موقت در منزل
  • فرق کاشت و اکستنشن مژه در منزل چیست؟
  • ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟
  • انواع کاشت مژه در منزل
  • قیمت اکستنشن مژه در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع اکستنشن مژه و کاشت مژه 6 ماهه در منزل با متخصصین هوم سرویز

اکستنشن مژه و کاشت مژه موقت در منزل

کاشت مژه موقت امروزه بسیار ترند شده است و افراد تمایلدارند که خدمات آرایشی دائمی یا نیمه دائمی بهره مند شوند تا به جای آرایش روزانه،همیشه آراسته باشند. همانطور که می دانید چشم ها مهمترین عضو صورت هستند که بیشترینتاثیر را بر زیبایی صورت دارند. به همین علت همواره روش هایی برای زیبایی بیشترچشم پدید آمده اند که یکی از آنها اکستنشن مژه است. امروزه ریملهای حجم دهنده و روغن های زیادی جهت مراقبت از مژه استفاده می شود. اما اگر مژه هابه صورت ژنتیکی کم پشت باشند، تنها راه رسیدن به هدف کاشت مژه موقت در محل است.انواع اکستشن مژه با قراردادن مژه موقت که ظاهر بسیار مصنوعی به چشم می دهد متفاوت است. امروزه روشهای جدیدی برای انواع کاشت مانند اکستنشن مژه عروسکی، کلاسیک، کاشتمژه والیوم، اسپایکی و کاشتن مژه طبیعی و کاشت مژه 6 ماهه رویکار آمده اند که طرفداران زیادی پیدا کرده است. این خدمات به راحتی در موعد هایزمانی مشخص با استفاده از خدمات ترمیم اکستنشن مژه پس از رویش مجدد دوبارهاجرا می شوند. در ادامه به معرفی انواع اکستنشن مژه و عوامل موثر بر قیمتاکستنشن مژه، هزینه کاشت مژه دائمی و قیمت ترمیم اکستنشن مژه میپردازیم.

فرق کاشت و اکستنشن مژه در منزل چیست؟

در ابتدا باید بگوییمکه کاشت مژه دائمی در اصل به معنای پیوند مژه است که باید در کلینیکزیبایی و توسط پزشک انجام شود. یعنی از پیاز موی خود فرد برروی پلک آن پیوند زده می شود. این پروسه کاشت مژه دائمی بسیارپیچیده است و از آنجایی که چشم عضو بسیار حساسی است، همه افراد نمی توانند کاشتمژه دائم را انجام دهند و ممکن است طی مرور زمان دچار عوارض کاشت مژه دائمیشوند که اصلا قابل برگشت نباشد. اما در زبان محاوره منظور از کاشت مژه 6 ماهه واکستنشن یک چیز است. اکستنشن یک روش نیمه دائم است که هر ماه نیاز به ترمیم دارد وعوارض جانبی کمتری نسبت به عوارض کاشت مژه دائمی دارد. هم اینکه در صورتیکه هر زمانی بخواهید می توانید با ریمور آنها را بردارید.

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

میزان ماندگاریاکستنشن مژه در درجه اول به نوع نگهداری و مراقبت از مژه و همچنینسرعت رشد مژه بستگی دارد. در حالت عادی هر سه هفته تا یک ماه نیازبه ترمیم مژه است. زمان کاشت موقت مژه معمولا 6 ماه است. البتهبعضی از آرایشگران و مژه کاران معتقدند در هر ترمیم کاشت مژه باید مژه هایضعیف و شل کاملا ریمو شوند و کاملا از نو، مژه ها کاشت شوند و چیزی به عنوان ترمیممژه وجود ندارد.

انواع کاشت مژه در منزل

کاشت مژه کلاسیک

اکستنشن کلاسیک مژه به کاشت تکی به مژه گفتهمی شود. در روش کاشت کلاسیک موهای مژه به صورت دونه ای با استفادهاز چسب با دوام و مخصوص به مژه های طبیعی وصل می شوند. این روشاکستنشن مژه کلاسیک بین 4 تا 6 هفته دوام دارد. برای هر چشم بین 60 تا 80 تامژه استفاده می شود. جنس مژه اکستنشن از موی انسان، موی اسب و یا با استفاده ازمژه های ابریشمی است.

کاشت مژه هیدن

کاشت مژه هیدن یا نامرئی یک روش بسیار پر طرفدار است.این روش به علت داشتن ظاهری کاملا طبیعی بسیار ترند شده است. مژه هیدن زیرپلک قرار می گیرد و در حین کار، باید چشم فرد باز باشد. همین تکنیک موجب زیبایی وطبیعی بودن کار می شود. اما با توجه به روند کاشت مژه هیدن، باید اینکار توسطافراد ماهر انجام شود تا عوارض اکستنشن مژه را در پی نداشته باشد.زیرا ممکن است پس از کاشتن مژه طبیعی در پلک زدن مشکل ایجاد شود.

کاشت مژه عروسکی

اکستنشن مژهعروسکی با استفاده از تارهای بلند و کوتاه مژه انجام می شود. این تارهای بلندو کوتاه در گوشه خارجی و انتهایی چشم به کار برده می شود. همچنین از تارهای بلنددر وسط پلک نیز به صورت دانه ای استفاده می شود. کاشت مژه عروسکی برای چشمهای بادانی و گرد پیشنهاد می شود، زیرا حالتی زیبا، ملوس و عروسکی و البته گیرا بهچشم می دهد. تفاوت این نوع مدل با اکستنشن طبیعی مژه در این استکه در کاشت مژه طبیعی طولانی ترین قسمت مژه به قوس چشم می رسداما در این روش ، در میانه چشم نیز از تارهای بلند استفاده می شود.

کاشت مژه والیوم

اکستنشن مژه والیوم به نوعی از اکستنشن گفته می شود کهبه هر تار مو سه تار دیگر مژه چسبانده می شود. کاشت مژه والیوم نسبت به مژه کلاسیکو کاشت مژه طبیعی سبک تر است. این نوع اکستنشن والیوممژه نسبت به سایز روش ها پرپشت تر است و حالت سه بعدی دارد.

کاشت مژه گربهای

اکستنشن مژه گربهای برای کشیده شدن چشم استفاده می شود. این تکنیک برای افرادی که دارای چشمهای گرد هستند و مایلند چشم هایشان کشیده تر شوند به کار برده می شود. اکستنشن گربه ای به این صورت است کهدر وسط چشم تارها کوتاه تر هستند و در گوشه ی چشم از تارهای بلندتر استفاده تر میشود.

اکستنشن مژهرنگی

کاشت مژهرنگی یک مدل جدید است که بین نوجوانان و جوانان ترند شده است. گاهیدر این کاشت ترکیب یک دو یا سه رنگ به کار برده می شود که این رنگ ها بر اساس رنگچشم و رنگ پوست اغلب انتخاب شده اند. همچنین مژه های اکلیلی و نگین دار نیز ازنمونه های جدید کاشت مژه رنگی هستند.

اکستنشن مژهاسپایکی

اکستنشن مژهاسپایکی روشی است که در آن به میزان دلخواه و بر اساس سلیقه مشتری می توانمژه ها رو پر تر نشان داد. این تکنیک مژه ها فن سازی نمی شوند. در این روش مژه هاهم سایز با مژه طبیعی روی آن قرار می گیرند. کاشت مژه اسپایکی بین 2 الی 4 هفتهماندگاری دارد.

قیمت اکستنشن مژه در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اکستنشن مژه وابسته به انواع اکستنشن متفاوت است.معمولا بر اساس حجم مژه مورد نظر و همچنین نوع اکستنشن مورد نظر قیمت کاشتمژه طبیعی در منزل نیز متفاوت است. نوع تار اکستنشن در واقع الیاف طبیعی یامصنوعی نیز بر قیمت اکستنشن مژه در منزل موثر است.قیمت کاشت مژه موقت بهدستمزد آرایشگر مربوطه نیز بستگی دارد. هر چه مهارت فرد بیشتر باشد طبعا قیمتکاشت مژه در منزل بیشتری دریافت می کند. با کمک از خدمات انجام اکستنشن مژه در محلهوم سرویز از پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری کنید و بهترین خدمات را با قیمتمنصفانه دریافت کنید.

انواع اکستنشن مژه و کاشت مژه 6 ماهه در منزل با متخصصین هوم سرویز

بدون مراجعه بهارایشگاهها و معطلی در آنجا می توانید از خدمات کاشت مژه دائمی در منزل و کاشتمژه طبیعی در خانه بهره مند شوید و همیشه ظاهری آراسته داشته باشید. باکمک از متخصصین این رشته عوارض اکستنشن مژه به حداقل رسیده و جایهیچ نگرانی نخواهد بود. همچنین این خدمات برای خیلی از افراد جزئی از استایل آنهامحسوب می شود و همواره نیاز به این خدمات دارند از این رو می توانند از خدماتکاشت مژه موقت در خانه با نرخ مناسب برخوردار شوند.

برای اطلاع از هزینهخدمات کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین مابا شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کاشت مژه و همچنین ارایه خدمات کاشت مژه موقت در خانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل لیفت مژه در منزل, پیرایش صورت و ابرو در منزل, رنگ کردن ابرو در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کاشت مژه

کاشت مژه موقت در خانه

کاشت مژه 6 ماهه در منزل

اکستنشن مژه والیوم

اکستنشن مژه کلاسیک، اسپایکی، گربه ای و... در محل

ترمیم اکستنشن مژه در منزل با استفاده از مژه های طبیعی و مصنوعی

ریمو کاشت مژه مصنوعی و ...

نظرات کاربران

profile picture
اوا ارمان فر  

کارشون خیلی خوب بود واقعا با بهترین مواد و متود کاری 👌👌

عالی بود کارشون

شرایط اکستنشن مژه طبیعی، کاشت مژه دائم و موقت والیوم و کلاسیک

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آمبره و سامبره بانوان
آمبره و سامبره بانوان
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان
کاشت ابرو
کاشت ابرو
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان
ویتامینه و ماسک مو بانوان
ویتامینه و ماسک مو بانوان
قیمت از 120,000 الی 750,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان