آمبره مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
آمبره و سامبره بانوان

آمبره مو

از 1244 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آمبره مو در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت آمبره مو

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

آمبره و سامبره مو در منزل

رنگ آمبره و سامبره روشن و تیره روش های مدرن در رنگهای مو هستند که امروزه بسیار ترند شده اند. تفاوت سامبره و آمبره مو با مش و لایت های معمولی در ترکیب رنگ متفاوت آنها است. در این مدل با ترکیب رنگ منحصر به فرد از ریشه تا نوک مو اقدام به رنگساژ مو می کنند. در واقع در این روش، رنگ پایین مو بسیار روشن تر از ریشه مو هستند و هیچ مرز مشخصی بین دو نیمه تیره و رنپ پایین مو وجود ندارد. در ادامه به معرفی انواع تکنبک های سامبره و آمبره و عوامل موثر بر قیمت آمبره مو و قیمت سامبره مو می پردازیم.

مراحل سامبره مو

برای توضیح مراحل سامبره مو ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که سامبره چیست؟ سامبره روشن تکنیک جدیدتری نسبت به آمبره مو است. می توان روش سامبره مو مشکی را ترکیبی از آمبره و بالیاژ در نظر گرفت. همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم در مراحل رنگ سامبره جدید از رنگ تیره از ریشه مو شروع می شود و هرچه به ساقه مو نزدیک می شویم باید رنگ موها روشن تر شود. در مراحل سامبره مو روند روشن شدن بسیار ملایم تر است و تفاوت رنگ بسیار شایانی بین ریشه و ساقه مو نیست. در صورتی که در آمبره یخی یا آمبره دودی این تفاوت تناژ رنگ بسیار زیاد است.

آمبره مو چیست؟

نام آمبره که بر روی این روش گذاشته شده است یک کلمه فرانسوی به معنای سایه است. در روش آمبره مو برای روشن کردن پایین مو حتما باید از دکلره استفاده کرد. اما در تکنیک سامبره مو برای رنگ روشن پایین مو از رنگ های روشن استفاده می شود. مورد دیگر اینکه در سامبره لایت خطهای روشن تا نزدیکی ریشه مو ادامه دارد اما در در روش آمبره بیشتر در انتهای مو اقدام به روشن کردن مو می کنند. البته روش آمبره مو کاملا سلیقه ای است و بر اساس نظر مشتری انجام می شود. روش آمبره چون تنها انتهای مو رنگ می شود، هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نمی شود.

تفاوت آمبره و سامبره چیست؟

تفاوت آمبره سامبره در تغییر درجه روشنایی مو از تیره به روشن است. می توان گفت این دو تکنیک هر دو زیر مجموعه بالیاژ هستند اما با هایلایت مو کاملا متفاوت می باشند. در روش آمبره کردن مو در منزل، رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه نزدیک شود این رنگ بنا به سلیقه مشتری روشن تر می شود. این تغییر در آمبره خیلی سریع و محسوس انجام می شود. طوریکه مرز این تضاد رنگی کاملا معلوم است. همچنین در تکنیک آمبره مو روشنی و خط های دکلره خیلی منظم تر از سامبره مو انجام می شود. در صورتی که در روش سامبره تیره این ترکیب رنگ ها کمی نا منظم تر است.

تکنیک کالرملتینگ چیست؟

اگر موهای فرد چند رنگ شده است. درمان این مشکل صرفا تکنیک کالر ملتینگ است. زیرا که ممکن است ریشه موها تیره، ساقه موها کمی روشن و قسمت انتهایی مو احتمالا روشن تراست. با استفاده از این روش می توان هماهنگی بیشتری در ساقه و ریشه مو ایجاد کرد. فقط در این روش انتخاب رنگها باید دقت کرد که تمام رنگ های انتخابی از یک خانواده باشند.

انواع آمبره مو در منزل

آمبره کردن مو در منزل یکی از محبوب ترین تکنیک های رنگ است. در این روش شما سلامت موهای خود را به خطر نمی اندازید. البته همه اینها در گرو مهارت فردی است که می خواهد آمبره مو در منزل را انجام دهد . معمولا خیلی از افراد ترجیح می دهند آمبره مو بدون دکلره را انجام دهند. در این روش آمبره کردن مو، تغییر رنگ چندان محسوس نیست و همچنین آسیبی به مو وارد نخواهد شد. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع آمبره مو مشکی در منزل خواهیم پرداخت.

آمبره کلاسیک

در آمبره کلاسیک مو می توان از انواع رنگ آمبره جدید برای آمبره مو کوتاه یا آمبره موی بلند استفاده کرد. در این روش تفاوت رنگ بالایی بین انتهای مو و ریشه مو ایجاد می شود. آمبره یخی و آمبره مو دودی دو تنالیته پر طرفدار در آمبره مو کوتاه هستند. اغلب افرادی که به دنبال آمبره مو مشکی هستند مایل هستند که این دو ترکیب رنگ را روی موهای خودشان ایجاد کنند.

آمبره معکوس

این مدل برای آمبره موی کوتاه مشکی پیشنهاد می شود. آمبره مو معکوس دقیقا به جای دکلره کردن نوک موها اقدام به دکلره کردن ریشه مو می کنند. در این روش مرز تغییر رنگ ها نیز کاملا محسوس است. معمولا در این روش باید به صورت مداوم اقدام به دکلره کردن ریشه مو پرداخت. این روش به رسیدگی بیشتری نیاز دارد. زیرا در صورت رویش ریشه، باید سریعا مراحل دکلره کردن مو دوباره انجام شود.

آمبره مو فانتزی

در آمبره فانتزی همخوانی بین رنگهای فانتزی انتخابی بسیار حائز اهمیت است. در آمبره یا سامبره فانتزی و یا سامبره لایت بنا بر سلیقه فرد ممکن است از رنگ های متضاد فانتزی نیز استفاده شود. در واقع این نوع تکنیک هیچ محدودیتی ندارد و البته باید به خاطر داشته باشید که آمبره مو فانتزی با استفاده از رنگ های موقت انجام می شود که ماندگاری چندانی ندارند و باید به صورت مداوم رنگساژ شوند.

قیمت آمبره و سامبره مو چگونه تعیین می شود؟​

در واقع قیمت آمبره مو در خانه را نمی توان قیمت ثابتی بیان کرد. زیرا قیمت سامبره مو کوتاه و بلند بر اساس حجم و اندازه مو متفاوت است. به طور مثال قیمت آمبره موی کوتاه با قیمت آمبره موی بلند یکسان نیست. زیرا به حجم مواد دکلره و رنگ بیشتری نیاز دارد. مدت زمان انجام این تکنیک نیز زمان بیشتری می خواهد. که هر دو این موارد بر قیمت رنگ آمبره مو تاثیر دارد.

خدمات آمبره و سامبره مو در منزل توسط بهترین آرایشگران در هوم سرویز

با توجه به تاثیر شگفت انگیز مو در ظاهر افراد نمی توان از این خدمات چشم پوشی کرد. خدمات آمبره و سامبره مو کوتاه و بلند از جمله خدماتی است که مدت زمان زیادی را می طلبد. این یعنی باید زمان زیادی در آریشگاه ها منتظر شوید. با استفاده از خدمات آرایشگری آنلاین هوم سرویز می توانید بهترین آرایشگر آمبره و سامبره مو را در شهرتان پیدا کنید و در محیط امن خانه تان از بهترین خدمات آمبره و سامبره بهره مند شوید.

​​از این رو جهت اطلاع از قیمت آمبره مو در خانه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و در روز و ساعت مشخص در کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس آمبره مو و همچنین ارایه خدمات خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس آمبره مو

خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل

سامبره موی کوتاه

سامبره لایت

امبره روسی

امبره برزیلی

آمبره مو فانتری (سامبره یخی، سامبره دودی،آمبره یخی، صورتی و ...)

نظرات کاربران

profile picture
خانم مهمان نواز

ممنون از پیگیری تیم هوم سرویز که نیروهای خیلی خوب ارسال میکنن ممنونم

profile picture
زهرا افشاری

خیلی عالی بودند هردفعه درخواستن دارم ایشون درخواستمو قبول کنن واقعا از هر لحاظی فوق العاده بودند ممنونم

profile picture
شاهرخ پور باستانی
1 هفته پیش |همیار علی حقیقت

واقعا کارشون فوق العاده بود رضایت کامل دارم ممنونم ازشون

profile picture
اسماعیل تدین
1 هفته پیش |همیار Jafar Foroughi

خیلی عالی بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهم ممنونم

شرایط آمبره مو، سامبره و کالر ملتینگ در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
قیمت از 180,000 الی 500,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
در حال بروزرسانی قیمت
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
در حال بروزرسانی قیمت

خدمات آمبره مو در این شهرها ارائه می شود: