banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
آمبره و سامبره بانوان

آمبره و سامبره بانوان

از 1244 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت آمبره و سامبره بانوان

قیمت آمبره و سامبره بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط آمبره و سامبره بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

آمبره و سامبره چیست؟

رنگ مو آمبره و سامبره روشن و تیره روش های مدرن رنگ مو هستند که امروزه بسیار ترند شده اند. تفاوت سامبره و آمبره مو با مش و لایت های معمولی در ترکیب رنگ متفاوت آنها است. در این مدل رنگ با ترکیب رنگ منحصر به فرد از ریشه تا نوک مو اقدام به رنگشاژ مو می کنند. در واقع در این روش، قسمت پایینی موها بسیار روشن تر از ریشه مو هستند و هیچ مرز مشخصی بین دو نیمه تیره و روشن مو وجود ندارد.

روش سامبره مو

برای توضیح دقیق جهت تفاوت آمبره و سامبره مو ابتدا باید به این سوال پاسخ دهیم که سامبره چیست؟ سامبره مو بانوان تکنیک جدیدتری نسبت به آمبره مو است. می توان روش سامبره مو را ترکیبی از آمبره و بالیاژ مو در نظر گرفت. همانطور که پیش تر نیز توضیح دادیم در روش رنگ مو سامبره جدید از رنگ تیره در ریشه مو شروع می شود و هرچه به ساقه مو نزدیک می شویم باید رنگ موها روشن تر شود. در روش سامبره مو روند روشن شدن بسیار ملایم تر است و تفاوت رنگ بسیار شایانی بین ریشه و ساقه مو نیست. در صورتی که در رنگ مو آمبره می تواند این تفاوت تناژ رنگی مو بسیار زیاد است.

روش آمبره مو

کلمه آمبره که بر روی این روش گذاشته شده است یک کلمه فرانسوی به معنای سایه است. در روش آمبره مو برای روشن کردن پایین مو حتما باید از دکلره استفاده کرد. اما در تکنیک سامبره مو برای روشن کردن پایین مو از رنگ های روشن استفاده می کنیم. مورد دیگر اینکه در سامبره لایت خطهای روشن تا نزدیکی ریشه مو ادامه دارد اما در در روش آمبره بیشتر در انتهای مو اقدام به روشن کردن مو می کنند. البته روش آمبره مو کاملا سلیقه ای است و بر اساس نظر مشتری انجام می شود. روش آمبره چون تنها انتهای مو رنگ می شود، هیچ آسیبی به ریشه مو وارد نمی شود.

تفاوت آمبره و سامبره مو چیست؟

تفاوت آمبره و تکنیک سامبره مو در تغییر در درجه روشنایی مو از تیره به روشن است. می توان گفت این دو تکنیک هر دو زیر مجموعه بالیاژ مو هستند اما با هایلایت مو کاملا متفاوت هستند. در روش آمبره کردن مو، رنگ تیره از ریشه شروع می شود و هر چه به ساقه می رسیم این رنگ بنا به سلیقه هر فرد روشن تر می شود. این تغییر در تکنیک آمبره مو خیلی سریع و محسوس انجام می شود. طوریکه مرز این تضاد رنگی کاملا معلوم است. همچنین در تکنیک آمبره مو روشنی و خط های دکلره خیلی منظم تر از سامبره بالیاژ مو انجام می شود. در صورتی که در روش سامبره تیره این ترکیب رنگ ها کمی نا منظم تر است.

تکنیک کالرملتینگ چیست؟

اگر مدتی است از رنگ و مش موهای شما گذشته است و موهای شما چند رنگ شده است. درمان این مشکل صرفا تکنیک کالر ملتینگ است. زیرا که ممکن است ریشه موها تیره، ساقه موها کمی روشن و قسمت انتهایی مو احتمالا روشن تراست. با استفاده از این روش می توان هماهنگی بیشتری در ساقه و ریشه مو ایجاد کرد. فقط در این روش  انتخاب رنگ مو باید دقت کرد که تمام رنگ های انتخابی از یک خانواده باشند.

انواع آمبره مو در منزل

آمبره کردن مو در منزل یکی از محبوب ترین روش های تغییر رنگ مو است. در این روش شما سلامت موهای خود را به خطر نمی اندازید. البته همه اینها در گرو مهارت فردی است که می خواهد آمبره کردن مو در منزل را انجام دهد . معمولا خیلی از افراد ترجیح می دهند آمبره کردن مو بدون دکلره را انجام دهند. در این روش آمبره کردن مو، تغییر رنگ چندان محسوس نیست و همچنین آسیبی به مو وارد نخواهد شد. در ادامه به توضیح در ارتباط با انواع آمبره مو مشکی در منزل خواهیم پرداخت.

آمبره کلاسیک

در آمبره کلاسیک مو می توان از انواع رنگ موی آمبره جدید برای آمبره موی کوتاه یا آمبره موی بلند استفاده کرد. در این روش تفاوت رنگ بالایی بین انتهای مو و ریشه مو ایجاد می شود. آمبره یخی و آمبره دودی دو تنالیته پر طرفدار در آمبره مو هستند. اغلب افرادی که به دنبال آمبره مو روی موی مشکی هستند مایل هستند که این دو ترکیب رنگ آمبره را روی موهای خودشان ایجاد کنند.

آمبره معکوس

این مدل برای آمبره موی کوتاه مشکی پیشنهاد می شود. آمبره مو معکوس دقیقا به جای دکلره کردن نوک موها اقدام به دکلره کردن ریشه مو می کنند. در این روش مرز تغییر رنگ ها نیز کاملا محسوس است. معمولا در این روش باید به صورت مداوم اقدام به دکلره کردن ریشه مو پرداخت. این روش به رسیدگی بیشتری نیاز دارد. زیرا در صورت رویش ریشه، باید سریعا مراحل دکلره کردن مو دوباره انجام شود.

آمبره فانتزی

در آمبره فانتزی همخوانی بین رنگهای فانتزی انتخابی بسیار حائز اهمیت است. در آمبره یا سامبره فانتزی و یا سامبره لایت بنا بر سلیقه فرد ممکن است از رنگ های متضاد فانتزی نیز استفاده شود. در واقع این نوع تکنیک هیچ محدودیتی ندارد و البته باید به خاطر داشته باشید که آمبره فانتزی با استفاده از رنگ های موقت انجام می شود که ماندگاری چندانی ندارند و باید به صورت مداوم رنگساژ شوند.

خدمات آمبره و سامبره مو در منزل توسط بهترین آرایشگران در هوم سرویز

با توجه به تاثیر شگفت انگیز مو در ظاهر افراد نمی توان از این خدمات چشم پوشی کرد. خدمات آمبره و سامبره مو بانوان از جمله خدماتی است که مدت زمان زیادی را می طلبد. این یعنی باید زمان زیادی در آریشگاه ها منتظر شوید و در شرایط امروزی این یعنی خطر انتقال و شیوع بیشتر بیماری کرونا. با استفاده از خدمات آرایشگری آنلاین هوم سرویز می توانید بهترین آرایشگر رنگ مو و  متخصصان آمبره و سامبره مو را در شهرتان پیدا کنید و در محیط امن خانه تان از بهترین خدمات آمبره و سامبره بهره مند شوید.

قیمت آمبره و سامبره مو چگونه تعیین می شود؟​

در واقع قیمت آمبره مو در خانه را نمی توان قیمت ثابتی بیان کرد. زیرا قیمت سامبره مو بانوان بر اساس حجم و اندازه مو متفاوت است. به طور مثال قیمت آمبره موی کوتاه با قیمت آمبره موی بلند یکسان نیست. زیرا به حجم مواد دکلره و رنگ موی بیشتری نیاز دارد. مدت زمان انجام این تکنیک نیز  زمان بیشتری می خواهد.  که هر دو این موارد بر هزینه آمبره مو تاثیر دارد. ​​از این رو جهت اطلاع از هزینه آمبره مو در خانه کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و در روز و ساعت مشخص در کنار شما قرار خواهند گرفت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

مانیکور و پدیکور بانوان
مانیکور و پدیکور بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
آرایش و میکاپ بانوان
آرایش و میکاپ بانوان
در حال بروزرسانی قیمت
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 1,900,000 الی 1,900,000 تومان