بافت مو

بافت مو

از 1241 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بافت مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت بافت تک ساده به همراه براشینگ

300,000 تومان

قیمت بافت آفریقایی تمام سر بدون موی اضافه

2,000,000 تومان

قیمت بافت مو افریقایی تمام سر با موی اضافه

3,000,000 تومان

قیمت بافت مو افریقایی 2تایی با موی اضافه

900,000 تومان

قیمت بافت مو چهل گیس یا مکزیکی بدون موی اضافه

2,500,000 تومان

قیمت بافت مو چهل گیس یا مکزیکی با موی اضافه و اکسسوری

4,000,000 تومان

قیمت دردلاک تمام سر با موی اضافه

9,000,000 تومان

قیمت دردلاک تا 10 شاخه بدون اسیب زدن به مو

2,000,000 تومان

قیمت دردلاک تا 10شاخه

4,000,000 تومان

قیمت دردلاک تمام سر بدون موی اضافه

5,000,000 تومان

متوسط قیمت160,000 تومانکمینه قیمت160,000 تومانبیشینه قیمت160,000 تومان

آنچه درباره بافت مو خواهید خواند

  • بافت مو در منزل
  • انواع بافت مو دخترانه و زنانه
  • آرایشگاه خوب برای بافت مو مجلسی
  • هزینه بافت مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع بافت مو جدید را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بافت مو در منزل

بافت مو در منزل یکی از قدیمی ترین روش های آرایش و پیرایش مو است. در بین ایرانی ها هم بافتن موی سر از دیرباز مرسوم بوده است. به گونه ای که زیبایی موهای بلند و کوتاه با بافت چندین برابر می شود. بافت مو در خانه یکی از حالات شینیون مو است که به شکلی ساده و اروپایی شناخته می شود. همانطور که می دانید بافت مو یک کار وقت گیر است. بافت سر تجهیزاتی نیاز ندارد به جز هنر دست بافنده مو. چه خوب که بتوانید از خدمات بافت مو در خانه بهره مند شوید. بدون اینکه مدت زمان طولانی را به رفت و آمد و انتظار در آرایشگاه بگذرانید. در ادامه با انواع بافت موی سر و عوامل موثر بر قیمت بافت مو می پردازیم.

انواع بافت مو دخترانه و زنانه

بر اساس حالت صورت، اندازه و حجم موها می توان، انواع مختلفی از بافت را روی سر پیاده نمود. بافت موی کوتاه باید متناسب با چهره و حتی سن فرد متقاضی انجام شود. به طور مثال برای کودکان می توان از مدل بافت جلو سر و مدل بافت مو با موی اضافه رنگی استفاده کرد. اما برای بافت دخترانه و زنانه انواع متفاوتی پدید آمده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از پر طرفدارترین انواع بافت موی دخترانه و زنانه خواهیم پرداخت.

· بافت مو ساده

تقریبا تمام افرادی که موهای بلندی دارند می دانند که بافت ساده مو چگونه است. آموزش بافت موی کوتاه و بلند با همین بافت سه شاخه ای آغاز می شود. در واقع می توان گفت که مادر تمام بافت ها، همین نوع است. برای این نوع بافت، موها به سه رشته تقسیم و به راحتی در هم تنیده می شوند. از این نوع برای بافت دم اسبی و بافت موی بلند استفاده می شود.

· بافت مو آفریقایی یا بافت کف سر

بافت مو آفریقایی نیز بافت ساده ای است، که روی فرق سر و کاملا چسبیده به سر بافته می شود. بافت مو آفریقایی در طرح ها و اشکال مختلفی انجام می شوند. در واقع با تقسیم بندی متفاوت موها می توان بی نهایت خلاقیت را در این نوع بافت به کار برد. در مدل بافت مو آفریقایی با موی اضافه رنگی نیز استفاده می شود. بافت مو آفریقایی می تواند به عنوان بافت مو جلوی سر و بافت کف سر و برای موی کوتاه نیز استفاده شود.

· بافت مو فرانسوی

بافت مو فرانسوی یک نوع بافت ساده از رو است، که از دو طرف سر کم کم مو به بافت اضافه می شود. بافت مو فرانسوی برجسته نیز یکی از مرسوم ترین آنها است، که برای بافت تل جلوی سر پیشنهاد می شود. می توان این نوع بافت را از جلوی سر شروع کرد و در هنگام رسیدن به دم اسبی مو از روش بافت مو ساده استفاده کرد.

· بافت مو هلندی با موی اضافه

بافت مو هلندی مو یا مدل بافت بوکسوری نوع دیگری از بافت موی دخترانه است، که معمولا در دو طرف موها بافته می شود و تمام حجم موها را در بر می گیرد. در بافت مو هلندی می توان از کاموا نیز استفاده کرد که ظاهر بسیار زیبایی پیدا خواهد کرد.

· بافت چهل گیس یا بافت مو مکزیکی

همانطور که می دانید بیشترین نکته ای که در بافت سر تاثیرگذار است، تقسیم بندی کف سر است. الگوی بافت مو مکزیکی کاملا ساده است به عبارت دیده بافت ساده سه تایی مو است. تنها چیزی که بافت مو مکزیکی را برجسته می کند تقسیم بندی صحیح و کاملا اصولی آن است. برای بافت مو زنانه مجلسی تمام سر باید با نهایت تناسب تقسیم بندی شود. بافت مو مکزیکی معمولا به صورت بافت چهل گیس رنگی، بافت مو با کاموا، بافت چهل گیس با روبان و کاموا، انجام می شود. بافت مو چهل گیس قابل اجرا بر روی موهای کوتاه و بلند است و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

· بافت مو تیغ ماهی

بافت مو تیغ ماهی به سرعت انجام می شود. این مدل بافت بسیار غیر رسمی و کاملا مختص سبک دختران نوجوان است. اگر به دنبال مدل بافت مو دخترانه هستید، قطعا یافت مو تیغ ماهی یک انتخاب شیک برای شماست.

آرایشگاه خوب برای بافت مو مجلسی

یافتن یک آرایشگاه خوب برای بافت مو کار راحتی نیست. همانطور که می دانید هزینه بافت مو دخترانه هر آرایشگاه با دیگری متفاوت است. قیمت بافت مو آفریقایی در آرایشگاه مجللی انجام شود، بالاتر می رود. در شهرهای کوچک، یافتن یک آرایشگاه خوب برای بافت سر کار چندان سختی نیست، چون آوازه کار خوب به راحتی پخش می شود. اما در شهرهای بزرگ چگونه می شود به یک آرایشگر حرفه ای برای بافتن مو دسترسی پیدا کرد؟

هزینه بافت مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

همانطور که پیش تر گفته شد مدل بافت مو بسیار متعدد است و به روش های مختلفی انجام می شود. در واقع می توان عوامل متعددی را بر هزینه بافت مو تاثیر دارد. در ادامه به مواردی که بر قیمت بافت مو تاثیر دارند می پردازند.

· مدل بافت مو اولین عامل تاثیرگذار بر قیمت بافت مو

مدل بافت مو اولین مورد بر قیمت بافت مو است که بر اساس خواسته مشتری و پیشنهادات آرایشگر انتخاب می شود. به طور مثال قیمت بافت مو آفریقایی با قیمت بافت چهل گیس تفاوت دارد. قیمت بافت مو مکزیکی نیز وابسته با بلندی و کوتاهی مو و تعداد شاخه ها تغییر می کند.

· بافت موی شاخه ای

هزینه بافت مو شاخه ای نسبت به سایر مدل ها بیشتر است زیرا مدت زمان بیشتری می طلبد. تعداد شاخه های بافته شده و مدت زمانی که آرایشگر برای باقتن مو می گذارد نیز قیمت بافت موی سر تاثیر دارد.

· اندازه مو

قطعا بافت موی بلند با بافت موی کوتاه یکسان نخواهد بود. بافت مو بلند و پرپشت به زمان بیشتری نیاز دارد و به این ترتیب دستمزد ارایشگر بافت مو نیز بالاتر می رود

· قیمت بافت مو در منزل

خدمات بافت مو از مواردی است که تنها در گرو مهارت فرد اجرا کننده است و به تجهیزات خاصی نیاز ندارد. از این رو خدمات بافت مو در خانه انجام می شود. قیمت بافت مو در منزل با آرایشگاه یکسان نیست.

· شهرت آرایشگر و مکان آرایشگاه

قیمت بافت مو قطعا در آرایشگاه های معتبر بالا شهر بسیار بیشتر از سایر محله ها است. در صورتی که کیفیت کار تنها عاملی است که قیمت بافت مو را تغییر می دهد. از این رو با کمک یک فرد ماهر شما می توانید از تمام این خدمات در خانه با قیمت بافت مو ارزان بهره مند شوید.

انواع بافت مو جدید را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بافتن مو یکی از انواع خدمات آرایشگری است که همه ی آن در گرو هنر آرایشگر بافنده مو است. اگر در پی یافتن قیمت بافت مو در منزل هستید. می توانید به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ما جهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بافت مو و همچنین ارایه خدمات مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بافت مو

مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل

بافت مو مجلسی در منزل

بافت مو ساده و تیغ ماهی

بافت مو آفریقایی

بافت مو ساحلی

بافت مو فرانسوی به همراه مو اضافی و ...

نظرات کاربران

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

خیلی خانم خوب وخوش برخوردی بودند و دقیقا همون چیزی که میخواستم را اجرا کردن عالی بود😍

شرایط انواع مدل بافت مو آفریقایی و ساحلی با موی اضافه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 725,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 380,000 الی 600,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان