بافت مو

بافت مو

از 1241 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت بافت مو در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت بافت تک ساده به همراه براشینگ

300,000 تومان

قیمت بافت آفریقایی تمام سر بدون موی اضافه

2,000,000 تومان

قیمت بافت مو افریقایی تمام سر با موی اضافه

3,000,000 تومان

قیمت بافت مو افریقایی 2تایی با موی اضافه

900,000 تومان

قیمت بافت مو چهل گیس یا مکزیکی بدون موی اضافه

2,500,000 تومان

قیمت بافت مو چهل گیس یا مکزیکی با موی اضافه و اکسسوری

4,000,000 تومان

قیمت دردلاک تمام سر با موی اضافه

9,000,000 تومان

قیمت دردلاک تا 10 شاخه بدون اسیب زدن به مو

2,000,000 تومان

قیمت دردلاک تا 10شاخه

4,000,000 تومان

قیمت دردلاک تمام سر بدون موی اضافه

5,000,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره بافت مو خواهید خواند

  • بافت مو در منزل
  • انواع بافت مو دخترانه و زنانه
  • آرایشگاه خوب برای بافت مو مجلسی
  • هزینه بافت مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • انواع بافت مو جدید را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بافت مو در منزل

بافت مو در منزل یکی از قدیمی ترین روش های آرایش و پیرایشمو است. در بین ایرانی ها هم بافتن موی سر از دیرباز مرسوم بوده است. بهگونه ای که زیبایی موهای بلند و کوتاه با بافت چندین برابر می شود. بافت مو درخانه یکی از حالات شینیون مو است که به شکلی ساده و اروپایی شناخته میشود. همانطور که می دانید بافت مو یک کار وقت گیر است. بافت سر تجهیزاتی نیازندارد به جز هنر دست بافنده مو.چه خوب که بتوانیداز خدمات بافت مو در خانه بهره مند شوید. بدون اینکه مدت زمان طولانی را به رفت و آمد و انتظار در آرایشگاه بگذرانید.در ادامه با انواع بافت موی سر و عوامل موثر بر قیمت بافت مو میپردازیم.

انواع بافت مو دخترانه و زنانه

بر اساس حالت صورت،اندازه و حجم موها می توان، انواع مختلفی از بافت را روی سر پیاده نمود. بافتموی کوتاه باید متناسب با چهره و حتی سن فرد متقاضی انجام شود. به طورمثال برای کودکان می توان از مدل بافت جلو سر و مدل بافتمو با موی اضافه رنگی استفاده کرد. اما برای بافت دخترانه وزنانه انواع متفاوتی پدید آمده اند. در ادامه به معرفی تعدادی از پر طرفدارترینانواع بافت موی دخترانه و زنانه خواهیم پرداخت.

· بافت مو ساده

تقریبا تمام افرادیکه موهای بلندی دارند می دانند که بافت ساده مو چگونه است. آموزشبافت موی کوتاه و بلند با همین بافت سه شاخه ای آغاز می شود. در واقع میتوان گفت که مادر تمام بافت ها، همین نوع است. برای این نوع بافت، موها به سهرشته تقسیم و به راحتی در هم تنیده می شوند. از این نوع برای بافت دم اسبی و بافتموی بلند استفاده می شود.

· بافت موآفریقایی یا بافت کف سر

بافت مو آفریقایی نیزبافت ساده ای است، که روی فرق سر و کاملا چسبیده به سر بافته می شود. بافت مو آفریقایی در طرح ها و اشکال مختلفی انجام میشوند. در واقع با تقسیم بندی متفاوت موها می توان بی نهایت خلاقیت را در این نوعبافت به کار برد. در مدل بافت مو آفریقایی با موی اضافه رنگی نیزاستفاده می شود. بافت مو آفریقایی می تواند به عنوان بافتمو جلوی سر و بافت کف سر و برای موی کوتاه نیز استفاده شود.

· بافت مو فرانسوی

بافت مو فرانسوی یکنوع بافت ساده از رو است، که از دو طرف سر کم کم مو به بافت اضافه می شود. بافت مو فرانسوی برجسته نیز یکی ازمرسوم ترین آنها است، که برای بافت تل جلوی سر پیشنهاد می شود.می توان این نوع بافت را از جلوی سر شروع کرد و در هنگام رسیدن به دم اسبی مو ازروش بافت مو ساده استفاده کرد.

· بافت مو هلندیبا موی اضافه

بافت مو هلندی مو یامدل بافت بوکسوری نوع دیگری از بافت موی دخترانه است، که معمولادر دو طرف موها بافته می شود و تمام حجم موها را در بر می گیرد. در بافتمو هلندی می توان از کاموا نیز استفاده کرد که ظاهر بسیار زیبایی پیداخواهد کرد.

· بافت چهل گیس یابافت مو مکزیکی

همانطور که می دانیدبیشترین نکته ای که در بافت سر تاثیرگذار است، تقسیم بندی کف سر است.الگوی بافت مو مکزیکی کاملا ساده است به عبارت دیده بافت ساده سه تایی مو است.تنها چیزی که بافت مو مکزیکی را برجسته می کند تقسیم بندی صحیح و کاملا اصولی آناست. برای بافت موزنانه مجلسی تمام سر باید با نهایت تناسب تقسیم بندی شود. بافت مو مکزیکی معمولابه صورت بافت چهل گیس رنگی، بافت مو با کاموا، بافتچهل گیس با روبان و کاموا، انجام می شود. بافت مو چهل گیس قابل اجرا برروی موهای کوتاه و بلند است و هیچ گونه محدودیتی ندارد.

· بافت مو تیغماهی

بافت مو تیغ ماهی به سرعت انجام می شود. این مدل بافتبسیار غیر رسمی و کاملا مختص سبک دختران نوجوان است. اگر به دنبال مدل بافت مو دخترانههستید، قطعا یافت مو تیغ ماهی یک انتخاب شیک برای شماست.

آرایشگاه خوب برای بافت مو مجلسی

یافتن یک آرایشگاهخوب برای بافت مو کار راحتی نیست. همانطور که می دانید هزینهبافت مو دخترانه هر آرایشگاه با دیگری متفاوت است. قیمت بافت موآفریقایی در آرایشگاه مجللی انجام شود، بالاتر می رود. در شهرهای کوچک، یافتنیک آرایشگاه خوب برای بافت سر کار چندان سختی نیست، چون آوازه کار خوب به راحتیپخش می شود. اما در شهرهای بزرگ چگونه می شود به یک آرایشگر حرفه ای برای بافتن مودسترسی پیدا کرد؟

هزینه بافت مو در منزل به چه مواردی وابسته است؟

همانطور که پیش ترگفته شد مدل بافت مو بسیار متعدد است و به روش های مختلفی انجام می شود. در واقعمی توان عوامل متعددی را بر هزینه بافت مو تاثیر دارد. در ادامه به مواردیکه بر قیمت بافت مو تاثیر دارند می پردازند.

· مدل بافت مواولین عامل تاثیرگذار بر قیمت بافت مو

مدل بافت مو اولینمورد بر قیمت بافت مو است که بر اساس خواسته مشتری و پیشنهادات آرایشگرانتخاب می شود. به طور مثال قیمت بافت مو آفریقایی با قیمت بافت چهل گیستفاوت دارد. قیمت بافت مو مکزیکی نیز وابسته با بلندی و کوتاهی مو و تعداد شاخهها تغییر می کند.

· بافت موی شاخهای

هزینه بافت مو شاخهای نسبت بهسایر مدل ها بیشتر است زیرا مدت زمان بیشتری می طلبد. تعداد شاخه های بافته شده ومدت زمانی که آرایشگر برای باقتن مو می گذارد نیز قیمت بافت موی سر تاثیر دارد.

· اندازه مو

قطعا بافت موی بلندبا بافت موی کوتاه یکسان نخواهد بود. بافت مو بلند و پرپشت به زمان بیشتری نیازدارد و به این ترتیب دستمزد ارایشگر بافت مو نیز بالاتر می رود

· قیمت بافت مو درمنزل

خدمات بافت مو از مواردی است که تنها در گرو مهارت فرداجرا کننده است و به تجهیزات خاصی نیاز ندارد. از این رو خدمات بافت مو در خانهانجام می شود. قیمت بافت مو در منزل با آرایشگاه یکسان نیست.

· شهرت آرایشگر ومکان آرایشگاه

قیمت بافت مو قطعا درآرایشگاه های معتبر بالا شهر بسیار بیشتر از سایر محله ها است. در صورتی که کیفیتکار تنها عاملی است که قیمت بافت مو را تغییر می دهد. از این رو با کمک یک فردماهر شما می توانید از تمام این خدمات در خانه با قیمت بافت مو ارزان بهره مندشوید.

انواع بافت مو جدید را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

بافتن مو یکی ازانواع خدمات آرایشگری است که همه ی آن در گرو هنر آرایشگر بافندهمو است. اگر در پی یافتن قیمت بافت مو در منزل هستید. میتوانید به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست نمایید. متخصصین ماجهت مشاوره رایگان و اعلام هزینه ها با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس بافت مو و همچنین ارایه خدمات مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس بافت مو

مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل

بافت مو مجلسی در منزل

بافت مو ساده و تیغ ماهی

بافت مو آفریقایی

بافت مو ساحلی

بافت مو فرانسوی به همراه مو اضافی و ...

نظرات کاربران

خیلی خانم خوب وخوش برخوردی بودند و دقیقا همون چیزی که میخواستم را اجرا کردن عالی بود😍

شرایط انواع مدل بافت مو آفریقایی و ساحلی با موی اضافه

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 500,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 550,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 300,000 الی 1,500,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 500,000 الی 2,500,000 تومان