اپیلاسیون
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اپیلاسیون بانوان

اپیلاسیون

از 1273 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اپیلاسیون در پاییز 1402 چقدر است؟

قیمت اپیلاسیون بانوان کل بدن(معمولی)

400,000 تومان

قیمت اپیلاسیون بانوان کل بدن(گیاهی)

500,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره اپیلاسیون خواهید خواند

  • اپیلاسیون چیست؟
  • انواع موم اپیلاسیون بدن
  • فوائد اپیلاسیون در منزل چیست؟
  • اپیلاسیون دائمی بدن یا معمولی کدامیک؟
  • اپیلاسیون کل بدن در منزل شامل چیست؟
  • عوارض اپیلاسیون بدن زنان چیست؟
  • اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن و اپیلاسیون زیر بغل در زنان آیا خطر دارد؟
  • هزینه اپیلاسیون کل بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • انجام خدمات اپیلاسیون در منزل با متخصصین هوم سرویز

اپیلاسیون چیست؟

خدمات اپیلاسیون بدن از جمله روش های مرسوم برای از بینبردن موهای زائد است. با استفاده از اپیلاسیون بدن می توانید بین 4 تا 6 هفتهوابسته به سرعت رویش مو از شر موهای زائد خلاص شوید. خوشبختانه در این روش به علتکندن مو از ریشه در مواردی موهای بدن نازک تر نیز می شوند. اپیلاسیون بدن باموم گیاهی یکی از معمول ترین روش های اپیلاسیون کل بدن است. در ادامه به معرفی انواع اپیلاسیون بدن زنانبا مواد اپیلاسیون متفاوت و عوامل موثر بر قیمت اپیلاسیون بدن میپردازیم.

انواع موم اپیلاسیون بدن

موم های مورد استفادهبرای از بین بردن موهای زائد انواع مختلفی دارند. روش انجام اپیلاسیون بدندر همه آنها با هم مشابه هستند. اما ترکیبات مواد اپیلاسیون با هم تفاوتدارند. اغلب هر نوع موم متناسب با طیف متفاوتی از پوست است. در کل موماپیلاسیون بدن به سه گروه موم گرم، موم سرد و موم گیاهی بدن تقسیم میشوند.

اپیلاسیون در منزل باموم گرم

اپیلاسیون بانوان به دو روش گرم و سرد انجام می شود. اپیلاسیون موم داغ نتیجه بهتری بههمراه دارد. به این ترتیب است که با دمای مناسب حرارت می بیند گرم می شود و یکلایه باریک در جهت موهای زائد زده می شود و سپس با استفاده از یک پارچه در خلافجهت مو کشیده می شود.

اپیلاسیون در منزل با موم سرد

پد اپیلاسیون نامدیگر موم سرد است. این روش مناسب افرادی است که که مهارت کافی در انجام اپیلاسیونبدن را ندارند. به این صورت که پد آماده روی پوست قرار داده می شود وپدها در خلاف رویش مو کشیده می شود. این نوع موم بسیار مناسب اپیلاسیون در منزل است. موم سرد نتیجه گرم را ندارد و نمی تواند تمام موهای زائد را از بینببرد و اغلب برای افرادی مناسب است که موهای ضخیم تری دارند.

اپیلاسیون بدنبا موم گیاهی

موم گیاهی انواعمختلفی دارند. از انواع اپیلاسیون با موم گیاهی می توان به موم آلوئهورا، موم عسل، مو شکلاتی و موم توت فرنگی اشاره کرد. اغلب افرادی که پوست حساسدارند از موم شکلاتی استفاده می کنند. موم شکلاتی حاوی روغن های گیاهی و انواعویتامین های مورد نیاز پوست است که از آسیب به پوست جلوگیری می کند. موم آلوئه ورانیز از جمله محبوب ترین موم اپیلاسیون است که اثار التهاب کمتری در پی دارد.قیمت اپیلاسیون با موم گیاهینسبت به سایر مواد مناسب تر است.

فوائد اپیلاسیون در منزل چیست؟

بارزترین فایدهاپیلاسیون بدن با موم نرم شدن پوست است. زیرا اینکار علاوه بر از بینبردن موهای زائد بدن، با چسبیدن به پوست، سلول های مرده پوست را نیز جدا می کند وموجب روشن شدن پوست نیز می شود. در صورتی که در اصلاح با تیغ یا شیو پوست بدن،تنها مو جدا می شود و خاصیت پاکسازی پوست را ندارند.

شاید اپیلاسیون بدننسبت به سایر روش های کمی دردناک تر باشد اما در کل عوارض سایر روش ها را ندارد.مواردی مانند حساسیت یا خارشی که ناشی از کرم های موبر و شیو پوست است در این روشدیده نمی شود. همچنین اگر این اقدامات با مهارت انجام شود حتی التهاب پوست نیز بهکمترین مقدار خود خواهد رسید.

مورد دیگر اینکه تمامموهای زائد حتی ریزترین آنها کاملا از ریشه کنده خواهند شد و هیچ نوع عارضه ایمانند زخم و یا بریدگی ای به همراه نخواهد داشت. در نهایت کاهش سرعت رویش مو ازمزایای دیگر اپیلاسیون کردن بدن در منزل است. در واقع با هر نوعدیگر اصلاح بدن بعد از 48 ساعت، مو شروع به رویش می کند ولی در این روش به علتکنده شدن کامل مو به مدت 3 تا 4 هفته از شر موها راحت خواهید بود.

اپیلاسیون دائمی بدن یا معمولی کدامیک؟

اپیلاسیوندائم امروزه از مواردی است که خیلی از افراد ادعای انجام آن را دارند. اما درکل چیزی به عنوان انجام اپیلاسیون دائمی وجود ندارد. دراپیلاسیون دائم از یک نوع موم دائم خاص استفاده می کنند که قدرت چسبندگی بالاییدارد و می تواند ریزترین موها را کاملا از ریشه جدا کند. اما این نوع موم ها ریشهمو را از بین نمی برند که روش دائمی محسوب شوند. اما به علت چسبندگی بالا و کندنتمام موها از ریشه سرعت و حجم موها را کاهش می دهد.

البته لازم است ذکرکنیم که این چسبندگی بالا موجب کشیدگی بیشتر پوست نیز می شود. افرادی که دارایپوست های حساس یا به اصطلاح نازک و ضعیف تری هستند استفاده از ایننوع اپیلاسیون دائمی بدن و اپیلاسیون زیر بغل پیشنهاد نمی شود. چون در طی مرور زمان ممکن استموجب افتادگی و شل شدن پوست شود.

اپیلاسیون کل بدن در منزل شامل چیست؟

اپیلاسیون کل بدن در منزل در توضیح کامل به معنای کل نقاط بدن است.در واقعیت تمام قسمت های بدن قابلیت انجام اپیلاسیون در منزل را دارند اما روش انجام آن ونوع موم آن اغلب با هم تفاوت دارند. به طور مثال برای اپیلاسیون دست، اپیلاسیون زیر بغل و اپیلاسیون پامی توان از با خشاب نیز استفاده نمود. اغلب نواحی کهاپیلاسیون کردن آنها نتایج خوبی دارد، اپیلاسیون زیربغل، اپیلاسیون پا و دست،اپیلاسیون بیکینی هستند.

عوارض اپیلاسیون بدن زنان چیست؟

در کل می توانیم بیانکنیم که اپیلاسیون بدن زنان عوارضی در پی نخواهد داشت. اگر اپیلاسیونکار دارای مهارت کافی باشد می تواند هر قسمت از بدن را با موم متناسب به خودموزدایی کند و کمترین عوارضی در پی نداشته باشد. به این ترتیب در کنار رعایت مواردبهداشتی، استفاده از تجهیزات یکبار مصرف و مهارت اپیلاسیون کار از بروز کمترینعوارضی جلوگیری می کند.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن و اپیلاسیون زیر بغل در زنان آیا خطر دارد؟

اپیلاسیون بیکینی در منزل در صورتی که با رعایت نکات بهداشتی همراهباشد، مشکلی ندارد. اما در صورتی که این کار به درستی انجام نشود خطرات بدی بهدنبال خواهد داشت. رعایت بهداشت از جمله مهم ترین علت استفاده از انواع روش‌هایاپیلاسیون است. انجام اپیلاسیون بیکینی در صورتی که نکات بهداشتی بهدرستی در آن رعایت نشود باعث به وجود آمدن بیماری می‌شود و موجب به وجود آمدنضایعات پوستی و خارش می شود. اما در صورت استفاده از مواد درجه یک و بهداشتی خطربروز این اتفاقات به صفر می رسد.

هزینه اپیلاسیون کل بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اپیلاسیون درمنزل به مواردمتعددی وابسته است. مهم ترین مسئله در تخمین هزینه اپیلاسیون بدن در منزل ناحیه موردنظر است. طبعا ناحیه مورد نظر هرچه وسیع تر باشد قیمت اپیلاسیون زنانه در منزل بیشترنیز می شود. در این میان بعضی از افراد در خواست فول بادی را دارند که قیمتاپیلاسیون فول بادی یا قیمت اپیلاسیون کل بدن نیز به صورت ثابت اعلاممی شود.

مورد دیگر در تخمین قیمتاپیلاسیون دائم کل بدن، مواد مورد استفاده است. جنس موم، خارجی یا ایرانیبودن، ضد حساسیت بودن نیز در تخمین هزینه موثر است. همچنین قیمت اپیلاسیوندائمی با توجه به نوع موم مورد استفاده که قدرت چسبندگی بیشتری دارد معمولابیشتر از نمونه های معمولی است. دستمزد اپیلاسیون کار همه بر قیمتاپیلاسیون بدن در منزل تاثیر دارد.

انجام خدمات اپیلاسیون در منزل با متخصصین هوم سرویز

خدمات تخصصیاپیلاسیون با موم گیاهی، اپیلاسیون عروس، یک لاین تقریبا شلوغ در سالن هایآرایشگاهی است. گاهی با توجه به حجم بالای مشتری ممکن است موارد بهداشتی به طورکامل رعایت نشوند. از این رو استفاده از خدمات اپیلاسیون در منزل میتواند بهترین راهکار برای افراد باشد. این افراد در محیط سالم خانه بدون کمترینکثیف کاری اپیلاسیون کل بدن در خانه را تجربه خواهند کرد. متخصصین هوم سرویز باارائه خدمات تخصصی اپیلاسیون در خانه آماده ارائه خدمات در منزل هستند.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز میتوانید از مشاوره رایگان متخصصین ما و هزینه اپیلاسیون در منزل مطلعشوید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اپیلاسیون و همچنین ارایه خدمات اپیلاسیون کل بدن در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اپیلاسیون

اپیلاسیون کل بدن در منزل

اپیلاسیون با موم داغ

اپیلاسیون با وکس سرد

اپیلاسیون پا

اپیلاسیون دست

اپیلاسیون زیر بغل

اپیلاسیون بیکینی و...

نظرات کاربران

بسیار مودب و خوش رفتار و حرفه ایی و عالی بودند راضیم

شرایط خدمات اپیلاسیون دائمی کل بدن در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 600,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 400,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 250,000 الی 350,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 370,008 الی 1,500,000 تومان