اپیلاسیون
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
اپیلاسیون بانوان

اپیلاسیون

از 1273 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت اپیلاسیون در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت اپیلاسیون بانوان کل بدن(معمولی)

400,000 تومان

قیمت اپیلاسیون بانوان کل بدن(گیاهی)

500,000 تومان

متوسط قیمت600,000 تومانکمینه قیمت500,000 تومانبیشینه قیمت650,000 تومان

آنچه درباره اپیلاسیون خواهید خواند

  • اپیلاسیون چیست؟
  • انواع موم اپیلاسیون بدن
  • فوائد اپیلاسیون در منزل چیست؟
  • اپیلاسیون دائمی بدن یا معمولی کدامیک؟
  • اپیلاسیون کل بدن در منزل شامل چیست؟
  • عوارض اپیلاسیون بدن زنان چیست؟
  • اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن و اپیلاسیون زیر بغل در زنان آیا خطر دارد؟
  • هزینه اپیلاسیون کل بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • انجام خدمات اپیلاسیون در منزل با متخصصین هوم سرویز

اپیلاسیون چیست؟

خدمات اپیلاسیون بدن از جمله روش های مرسوم برای از بین بردن موهای زائد است. با استفاده از اپیلاسیون بدن می توانید بین 4 تا 6 هفته وابسته به سرعت رویش مو از شر موهای زائد خلاص شوید. خوشبختانه در این روش به علت کندن مو از ریشه در مواردی موهای بدن نازک تر نیز می شوند. اپیلاسیون بدن با موم گیاهی یکی از معمول ترین روش های اپیلاسیون کل بدن است. در ادامه به معرفی انواع اپیلاسیون بدن زنان با مواد اپیلاسیون متفاوت و عوامل موثر بر قیمت اپیلاسیون بدن می پردازیم.

انواع موم اپیلاسیون بدن

موم های مورد استفاده برای از بین بردن موهای زائد انواع مختلفی دارند. روش انجام اپیلاسیون بدن در همه آنها با هم مشابه هستند. اما ترکیبات مواد اپیلاسیون با هم تفاوت دارند. اغلب هر نوع موم متناسب با طیف متفاوتی از پوست است. در کل موم اپیلاسیون بدن به سه گروه موم گرم، موم سرد و موم گیاهی بدن تقسیم می شوند.

اپیلاسیون در منزل با موم گرم

اپیلاسیون بانوان به دو روش گرم و سرد انجام می شود. اپیلاسیون موم داغ نتیجه بهتری به همراه دارد. به این ترتیب است که با دمای مناسب حرارت می بیند گرم می شود و یک لایه باریک در جهت موهای زائد زده می شود و سپس با استفاده از یک پارچه در خلاف جهت مو کشیده می شود.

اپیلاسیون در منزل با موم سرد

پد اپیلاسیون نام دیگر موم سرد است. این روش مناسب افرادی است که که مهارت کافی در انجام اپیلاسیون بدن را ندارند. به این صورت که پد آماده روی پوست قرار داده می شود و پدها در خلاف رویش مو کشیده می شود. این نوع موم بسیار مناسب اپیلاسیون در منزل است. موم سرد نتیجه گرم را ندارد و نمی تواند تمام موهای زائد را از بین ببرد و اغلب برای افرادی مناسب است که موهای ضخیم تری دارند.

اپیلاسیون بدن با موم گیاهی

موم گیاهی انواع مختلفی دارند. از انواع اپیلاسیون با موم گیاهی می توان به موم آلوئه ورا، موم عسل، مو شکلاتی و موم توت فرنگی اشاره کرد. اغلب افرادی که پوست حساس دارند از موم شکلاتی استفاده می کنند. موم شکلاتی حاوی روغن های گیاهی و انواع ویتامین های مورد نیاز پوست است که از آسیب به پوست جلوگیری می کند. موم آلوئه ورا نیز از جمله محبوب ترین موم اپیلاسیون است که اثار التهاب کمتری در پی دارد. قیمت اپیلاسیون با موم گیاهی نسبت به سایر مواد مناسب تر است.

فوائد اپیلاسیون در منزل چیست؟

بارزترین فایده اپیلاسیون بدن با موم نرم شدن پوست است. زیرا اینکار علاوه بر از بین بردن موهای زائد بدن، با چسبیدن به پوست، سلول های مرده پوست را نیز جدا می کند و موجب روشن شدن پوست نیز می شود. در صورتی که در اصلاح با تیغ یا شیو پوست بدن، تنها مو جدا می شود و خاصیت پاکسازی پوست را ندارند.

شاید اپیلاسیون بدن نسبت به سایر روش های کمی دردناک تر باشد اما در کل عوارض سایر روش ها را ندارد. مواردی مانند حساسیت یا خارشی که ناشی از کرم های موبر و شیو پوست است در این روش دیده نمی شود. همچنین اگر این اقدامات با مهارت انجام شود حتی التهاب پوست نیز به کمترین مقدار خود خواهد رسید.

مورد دیگر اینکه تمام موهای زائد حتی ریزترین آنها کاملا از ریشه کنده خواهند شد و هیچ نوع عارضه ای مانند زخم و یا بریدگی ای به همراه نخواهد داشت. در نهایت کاهش سرعت رویش مو از مزایای دیگر اپیلاسیون کردن بدن در منزل است. در واقع با هر نوع دیگر اصلاح بدن بعد از 48 ساعت، مو شروع به رویش می کند ولی در این روش به علت کنده شدن کامل مو به مدت 3 تا 4 هفته از شر موها راحت خواهید بود.

اپیلاسیون دائمی بدن یا معمولی کدامیک؟

اپیلاسیون دائم امروزه از مواردی است که خیلی از افراد ادعای انجام آن را دارند. اما در کل چیزی به عنوان انجام اپیلاسیون دائمی وجود ندارد. در اپیلاسیون دائم از یک نوع موم دائم خاص استفاده می کنند که قدرت چسبندگی بالایی دارد و می تواند ریزترین موها را کاملا از ریشه جدا کند. اما این نوع موم ها ریشه مو را از بین نمی برند که روش دائمی محسوب شوند. اما به علت چسبندگی بالا و کندن تمام موها از ریشه سرعت و حجم موها را کاهش می دهد.

البته لازم است ذکر کنیم که این چسبندگی بالا موجب کشیدگی بیشتر پوست نیز می شود. افرادی که دارای پوست های حساس یا به اصطلاح نازک و ضعیف تری هستند استفاده از این نوع اپیلاسیون دائمی بدن و اپیلاسیون زیر بغل پیشنهاد نمی شود. چون در طی مرور زمان ممکن است موجب افتادگی و شل شدن پوست شود.

اپیلاسیون کل بدن در منزل شامل چیست؟

اپیلاسیون کل بدن در منزل در توضیح کامل به معنای کل نقاط بدن است. در واقعیت تمام قسمت های بدن قابلیت انجام اپیلاسیون در منزل را دارند اما روش انجام آن و نوع موم آن اغلب با هم تفاوت دارند. به طور مثال برای اپیلاسیون دست، اپیلاسیون زیر بغل و اپیلاسیون پامی توان از با خشاب نیز استفاده نمود. اغلب نواحی که اپیلاسیون کردن آنها نتایج خوبی دارد، اپیلاسیون زیربغل، اپیلاسیون پا و دست، اپیلاسیون بیکینی هستند.

عوارض اپیلاسیون بدن زنان چیست؟

در کل می توانیم بیان کنیم که اپیلاسیون بدن زنان عوارضی در پی نخواهد داشت. اگر اپیلاسیون کار دارای مهارت کافی باشد می تواند هر قسمت از بدن را با موم متناسب به خود موزدایی کند و کمترین عوارضی در پی نداشته باشد. به این ترتیب در کنار رعایت موارد بهداشتی، استفاده از تجهیزات یکبار مصرف و مهارت اپیلاسیون کار از بروز کمترین عوارضی جلوگیری می کند.

اپیلاسیون ناحیه تناسلی و واژن و اپیلاسیون زیر بغل در زنان آیا خطر دارد؟

اپیلاسیون بیکینی در منزل در صورتی که با رعایت نکات بهداشتی همراه باشد، مشکلی ندارد. اما در صورتی که این کار به درستی انجام نشود خطرات بدی به دنبال خواهد داشت. رعایت بهداشت از جمله مهم ترین علت استفاده از انواع روش‌های اپیلاسیون است. انجام اپیلاسیون بیکینی در صورتی که نکات بهداشتی به درستی در آن رعایت نشود باعث به وجود آمدن بیماری می‌شود و موجب به وجود آمدن ضایعات پوستی و خارش می شود. اما در صورت استفاده از مواد درجه یک و بهداشتی خطر بروز این اتفاقات به صفر می رسد.

هزینه اپیلاسیون کل بدن در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت اپیلاسیون در منزل به موارد متعددی وابسته است. مهم ترین مسئله در تخمین هزینه اپیلاسیون بدن در منزل ناحیه مورد نظر است. طبعا ناحیه مورد نظر هرچه وسیع تر باشد قیمت اپیلاسیون زنانه در منزل بیشتر نیز می شود. در این میان بعضی از افراد در خواست فول بادی را دارند که قیمت اپیلاسیون فول بادی یا قیمت اپیلاسیون کل بدن نیز به صورت ثابت اعلام می شود.

مورد دیگر در تخمین قیمت اپیلاسیون دائم کل بدن، مواد مورد استفاده است. جنس موم، خارجی یا ایرانی بودن، ضد حساسیت بودن نیز در تخمین هزینه موثر است. همچنین قیمت اپیلاسیون دائمی با توجه به نوع موم مورد استفاده که قدرت چسبندگی بیشتری دارد معمولا بیشتر از نمونه های معمولی است. دستمزد اپیلاسیون کار همه بر قیمت اپیلاسیون بدن در منزل تاثیر دارد.

انجام خدمات اپیلاسیون در منزل با متخصصین هوم سرویز

خدمات تخصصی اپیلاسیون با موم گیاهی، اپیلاسیون عروس، یک لاین تقریبا شلوغ در سالن های آرایشگاهی است. گاهی با توجه به حجم بالای مشتری ممکن است موارد بهداشتی به طور کامل رعایت نشوند. از این رو استفاده از خدمات اپیلاسیون در منزل می تواند بهترین راهکار برای افراد باشد. این افراد در محیط سالم خانه بدون کمترین کثیف کاری اپیلاسیون کل بدن در خانه را تجربه خواهند کرد. متخصصین هوم سرویز با ارائه خدمات تخصصی اپیلاسیون در خانه آماده ارائه خدمات در منزل هستند.

با ثبت درخواست رایگان در سامانه هوم سرویز می توانید از مشاوره رایگان متخصصین ما و هزینه اپیلاسیون در منزل مطلع شوید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس اپیلاسیون و همچنین ارایه خدمات اپیلاسیون کل بدن در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, پاکسازی صورت در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس اپیلاسیون

اپیلاسیون کل بدن در منزل

اپیلاسیون با موم داغ

اپیلاسیون با وکس سرد

اپیلاسیون پا

اپیلاسیون دست

اپیلاسیون زیر بغل

اپیلاسیون بیکینی و...

نظرات کاربران

profile picture
ملیحه جهانگیری

خیلی خوب بود کارشون من رضایت داشتم

بسیار مودب و خوش رفتار و حرفه ایی و عالی بودند راضیم

شرایط خدمات اپیلاسیون دائمی کل بدن در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 350,000 الی 725,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 380,000 الی 600,000 تومان