پاکسازی صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاکسازی صورت بانوان

پاکسازی صورت

از 1272 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاکسازی صورت در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت پاکسازی صورت بانوان به همراه جوانسازی

400,000 تومان

قیمت پاکسازی صورت بانوان

300,000 تومان

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

پاکسازی صورت چیست؟

فیشیال صورت یا پاکسازی صورت به مجموعه ایاز اقدامات و روش های مراقبت پوستی گفته می شود که با سه هدف برداشتنسلول های مرده پوست، از بین بردن آلودگی و از بین بردن چربیهای اضافی صورت و درنهایت آبرسانی پوست، بهبود خونرسانی و تنظیم چربی پوست صورت انجام می شود. در ادامه به مزایای پاکسازی و فیشیال صورت وعوامل موثر بر قیمت فیشیال صورت و قیمت پاکسازی صورت میپردازیم.

هدف از خدمات فیشیال صورت چیست؟

از بین بردنسلول های مرده پوست با پاکسازی پوست صورت

سطحی ترین لایه پوستاز سلول های مرده یا لایه های شاخی تشکیل شده است. این سطح از پوست اولین خط دفاعیپوست در مقابل عوامل بیماری زا می باشد. این لایه هر ماه کاملا حذف می شود و یکلایه جدید جای آن را می گیرد. اما اگر به هر دلیلی این پروسه درست انجام نشود،ظاهر پوست تیره می شود و درخشندگی خود را از دست می دهد. البته این مرحله از پاکسازیصورت بسیار مهم است زیرا اگر به درستی انجام نشود ممکن است موجب التهاب صورتشود. این التهابات طی مرور زمان موجب از بین رفتن قوام صورت و افزایش چین و چروکخواهد شد.

فیشیال پوستبرای از بین بردن آلودگی و چربی صورت

چربی صورت در حدمعمول بسیار مفید است. زیرا به حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروکزودرس کمک می کند. اما اگر چربی روی پوست از حد مجاز تجاوز کند باعث بسته شدنمنافذ پوستی و ایجاد جوش و آکنه می شود. با انجام فیشیال صورت چربیاضافی روی پوست حذف می شود. همچنین آلودگی هایی که به علت استفاده زیاد از لوازمآرایش یا هوای آلوده در داخل منافذ باز پوست نفوذ کرده اند از بین می روند.

پاکسازی صورت در خانه باید به شکل درستی انجام شود. زیراحذف تمامی چربی های پوست و استفاده غیر متعادل از محصولات پاکسازی صورت رطوبتو چربی مفید صورت را از بین خواهند برد و موجب آسیب شدید به پوست می شود.

آبرسانی وجوانسازی پوست با پاکسازی و فیشیال پوست

کلیه روش های پاکسازیو فیشیال صورت مانند بخور دادن، اسکراب، ماساژ صورت همه وهمه با بهبود خونرسانی درپوست صورت به جوانسازی آن کمک می کنند. استفاده از محصولات فیشیال پوستصورت حرفه ای و ویتامین تراپی پوست موجب بهبود قوام پوست و جلوگیری از پیریزودرس می شود.

انواع روش های پاکسازی پوست صورت

تا به اینجا هدف از پاکسازیپوست صورت را برایتان شرح دادیم. اگر قصد پاکسازی صورت تو خونه را داریدباید با روش پاکسازی صورت آشنا شوید. در کل روش های پاکسازی صورت درخانه و آرایشگاه تفاوت چندانی با هم ندارند. بلکه مهارت شخصی که این خدمات راارائه می دهد و کیفیت محصولات پاکسازی صورت و البته نوع لوازم مورد استفادهبیشترین تاثیر را در نتیجه نهایی دارد.

پاکسازی پوستصورت در آرایشگاه

فیشیال پوست درآرایشگاه معمولا توسط افرادی که دوره های پاکسازی صورت را گذرانده اند انجام میشود. این افراد آموزش های لازم را در زمینه شناسایی و درمان انواع پوست گذراندهاند و به تفاوت های پاکسازی پوست چرب و پاکسازی پوستخشک اجهاف کامل دارند.

مراحل پاکسازی پوستدر آرایشگاه شامل ماساژ صورت، بخور و اسکراب پوست جهت جداسازی سلول هایمرده پوست می باشد. برای تنظیم چربی پوست نیز از انواع لایه بردارهای مناسب نوع پوستاستفاده می شود. پس از تخلیه جوش های سر سیاه و سایر آکنه ها از انواع ماسک صورت ولوسیون ها برای آبرسانی و جوانسازی پوست استفاده می شود.

پاکسازی پوستصورت در کلینیک های زیبایی

پاکسازی صورت درکلینیک در واقع به پاکسازی عمیق پوست شهرت دارد. پاکسازی صورت با دستگاهبه مراقبت های بیشتری نیاز دارد و در صورت عدم مهارت ممکن است موجب آسیب های شدیدروی پوست شود.

بهترین روش پاکسازیصورت قطعاپاکسازی صورت در کلینیک زیبایی است. زیرا توسط متخصص و زیر نظر پزشک مراحلپاکسازی صورت با دستگاه انجام می شود. بسته به نوع پوست و نوع پاکسازی پاکسازیصورت با لیزر و پاکسازی صورت با دستگاه مکش نیز انجاممی شود.

پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب چگونه انجام می شود؟

در پاکسازی پوستخشک مهم ترین مرحله یعنی آبرسانی باید با دقت و حوصله انجام شود. زیرا کمبودآب بزرگترین ایراد در پوست های خشک است که موجب پیری زودرس می شود و انجام آبرسانیدر فیشیال پوست خشک از الزامات است. در مقابل پوست های چرب دارای منافذ بازبوده و مستعد آکنه هستند. باید مراحل لایه برداری کنترل چربی و رطوبت پوست با دقتانجام شود تا میزان چربی پوست بالانس شود.

مزایا و معایت پاکسازی صورت در خانه چیست؟

خدمات فشیال صورت در همه موارد شامل بخور دادن، بهبودخونرسانی پوست و از بین بردن لایه های مرده پوست است. همچنین استفاده از ماسک هایآبرسان و انواع لوسیون نیز در مرحله آخر انجام می شود. در کل از فوایدپاکسازی صورت می توان به کاهش استرس، جوانسازی پوست و تحریک کلاژن سازینام برد. اما در مواردی استفاده از ابزارآلات و دستگاه های غیر استریل و عدم مهارتفردی که انجام خدمات را بر عهده دارد می تواند نتایج بدی به دنبال داشته باشد.زیرا استفاده از ابزار غیر استریل موجب افزایش رشد باکتری و ایجاد آکنه روی صورتمی شود و ممکن است نشانه های دائمی روی پوست باقی بماند.

قیمت پاکسازی صورت به چه مواردی وابسته است؟

قیمت فیشیال پوست (قیمت پاکسازی پوست صورت) به مواردمتعددی وابسته است. محل انجام پاکسازی صورت در برآورد قیمت فیشیال صورت تاثیردارد. قیمت پاکسازی صورت در کلینیک با قیمت پاکسازی صورت درآرایشگاه یکسان نیست. همچنین نوع محصولات فیشیال صورت نیزتعیین کننده قیمت فیشیال صورت است. نوع دستگاه پاکسازی صورت نیز بر قیمتتاثیر دارد. به طور مثال اگر با توجه به میزان چربی، آلودگی و آکنده پوست نیاز بهپاکسازی عمیق باشد مطمئنا هزینه پاکسازی صورت بسیار بالاتر ازروتین معمولی خواهد بود.

خدمات پاکسازی و فیشیال پوست را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات پاکسازی وفیشیال صورت از دسته مواردی هستند که وابسته به نوع پوست، روش انجام آن تعیین میشود. پاکسازی صورت در منزل و هم درآرایشگاهها و هم در مواردی در کیلینیک ها به پاکسازی صورت بالیزر و میکرونیدلینگ پرداخته می شود. اگر از دسته افرادی هستید کهبرای این خدمات به آرایشگاه مراجعه می کردید می توانید از فیشیال صورت درمنزل هوم سرویز با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

اگر هم به دنبالبهترین مراکز پاکسازی صورت هستید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبتدرخواست کنید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحاتلازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب بر اساس نوع نیاز شما، هم میتوانید از خدمات در محل بهره مند شوید و هم جهت دریافت خدمات حرفه ای تر به کلینیکهای مجاز و تایید شده هوم سرویز مراجعه کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پاکسازی صورت و همچنین ارایه خدمات پاکسازی و فیشیال پوست صورت نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل خدمات پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن, اپیلاسیون کل بدن در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پاکسازی صورت

پاکسازی و فیشیال پوست صورت

ماساژ پوست صورت

پاکسازی پوست

لایه برداری پوست صورت

بخور صورت

خروج ضایعات پوستی و تخلیه جوش های سر سیاه و ...

کلیه خدمات فیشیال صورت با دستگاه کلینیکی لیزر، مکش و ...

نظرات کاربران

profile picture
فاطمه حاتمی پور  

فوق العاده بود واقعا تمیز شد مبلمان دستشون درد نکنه

profile picture
عسل مرادی

کار را درست و حرفه ایی انجام دادند و ممنونم بابت پیگیری خوبتون

profile picture
مرتضی تقوی

به موقع تشریف اوردند و کار را بخوبی انجام دادند ممنونم

profile picture
خانم پیشرو

خیلی اقای خوبی و خوش برخوردی بودند متاسفانه تعمیر فلاشتانک انجام نمیشد تعویض کردیم ولی اقای محترمی بودند

شرایط فیشیال صورت در منزل و کلینیک

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات پاکسازی صورت توسط متخصصین پاکسازی صورت خانم انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پاکسازی صورت همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات تخصصی توسط پزشک انجام می شود.

ارایه خدمات پاکسازی صورت در منزل شامل حضور متخصص به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم پاکسازی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم پاکسازی) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک با در محل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 350,000 الی 350,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 156,000 الی 420,000 تومان
رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 110,000 الی 450,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 110,000 الی 450,000 تومان

خدمات پاکسازی صورت در این شهرها ارائه می شود: