پاکسازی صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاکسازی صورت بانوان

پاکسازی صورت

از 1272 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاکسازی صورت در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت پاکسازی صورت بانوان به همراه جوانسازی

400,000 تومان

قیمت پاکسازی صورت بانوان

300,000 تومان

متوسط قیمت1,000,000 تومانکمینه قیمت1,000,000 تومانبیشینه قیمت1,000,000 تومان

آنچه درباره پاکسازی صورت خواهید خواند

  • ​پاکسازی صورت در منزل چیست؟
  • هدف از خدمات فیشیال صورت در منزل چیست؟
  • انواع روش های پاکسازی صورت
  • پاکسازی صورت در آرایشگاه
  • پاکسازی صورت در کلینیک های زیبایی
  • پاکسازی پوست آقایان
  • پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب چگونه انجام می شود؟
  • مزایا و معایت پاکسازی صورت در خانه چیست؟
  • قیمت پاکسازی صورت در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات پاکسازی صورت و فیشیال پوست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پاکسازی صورت در منزل چیست؟

فیشیال صورت یا پاکسازی صورت به مجموعه ای از اقدامات و روش های مراقبت پوستی گفته می شود که با سه هدف برداشتن سلول های مرده پوست، از بین بردن آلودگی و از بین بردن چربیهای اضافی صورت و در نهایت آبرسانی پوست، بهبود خونرسانی و تنظیم چربی پوست صورت انجام می شود. در ادامه به مزایای پاکسازی و فیشیال صورت و عوامل موثر بر قیمت فیشیال صورت و هزینه پاکسازی صورت در منزل می پردازیم.

هدف از خدمات فیشیال صورت در منزل چیست؟

· پاکسازی صورت در منزل جهت از بین بردن سلول های مرده پوست

سطحی ترین لایه پوست از سلول های مرده یا لایه های شاخی تشکیل شده است. این سطح از پوست اولین خط دفاعی پوست در مقابل عوامل بیماری زا می باشد. این لایه هر ماه کاملا حذف می شود و یک لایه جدید جای آن را می گیرد. اما اگر به هر دلیلی این پروسه درست انجام نشود، ظاهر پوست تیره می شود و درخشندگی خود را از دست می دهد. البته این مرحله از پاکسازی صورت بسیار مهم است زیرا اگر به درستی انجام نشود ممکن است موجب التهاب صورت شود. این التهابات طی مرور زمان موجب از بین رفتن قوام صورت و افزایش چین و چروک خواهد شد.

· فیشیال پوست در خانه برای از بین بردن آلودگی و چربی صورت

چربی صورت در حد معمول بسیار مفید است. زیرا به حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک زودرس کمک می کند. اما اگر چربی روی پوست از حد مجاز تجاوز کند باعث بسته شدن منافذ پوستی و ایجاد جوش و آکنه می شود. با انجام فیشیال صورت چربی اضافی روی پوست حذف می شود. همچنین آلودگی هایی که به علت استفاده زیاد از لوازم آرایش یا هوای آلوده در داخل منافذ باز پوست نفوذ کرده اند از بین می روند.

پاکسازی صورت در خانه باید به شکل درستی انجام شود. زیرا حذف تمامی چربی های پوست و استفاده غیر متعادل از محصولات پاکسازی صورت رطوبت و چربی مفید صورت را از بین خواهند برد و موجب آسیب شدید به پوست می شود.

· پاکسازی پوست جهت آبرسانی و جوانسازی پوست

کلیه روش های پاکسازی و فیشیال صورت مانند بخور دادن، اسکراب، ماساژ صورت همه وهمه با بهبود خونرسانی در پوست صورت به جوانسازی آن کمک می کنند. استفاده از محصولات فیشیال پوست صورت حرفه ای و ویتامین تراپی پوست موجب بهبود قوام پوست و جلوگیری از پیری زودرس می شود.

· پاکسازی صورت در منزل برای رفع جوش

جوش های صورت متاسفانه بدترین عارضه ی پوستی است که موجب از بین رفتن اعتماد به نفس افراد می شود. پاکسازی صورت برای رفع جوش با خالی کردن منافذ باز صورت انجام می شود و موجب شادابی پوست صورت می شود. البته بنا به وخامت وضع پوست امکان دارد پاکسازی صورت در چند مرحله انجام شود.

انواع روش های پاکسازی صورت

تا به اینجا هدف از پاکسازی پوست صورت را برایتان شرح دادیم. اگر قصد پاکسازی صورت در خانه را دارید باید با روش پاکسازی صورت آشنا شوید. در کل روش های پاکسازی صورت در خانه و آرایشگاه تفاوت چندانی با هم ندارند. بلکه مهارت شخصی که این خدمات را ارائه می دهد و کیفیت محصولات پاکسازی صورت و البته نوع لوازم مورد استفاده بیشترین تاثیر را در نتیجه نهایی دارد.

پاکسازی صورت در آرایشگاه

فیشیال پوست در آرایشگاه معمولا توسط افرادی که دوره های پاکسازی صورت را گذرانده اند انجام می شود. این افراد آموزش های لازم را در زمینه شناسایی و درمان انواع پوست گذرانده اند و به تفاوت های پاکسازی پوست چرب و پاکسازی پوست خشک اجهاف کامل دارند.

مراحل پاکسازی پوست در آرایشگاه شامل ماساژ صورت، بخور و اسکراب پوست جهت جداسازی سلول های مرده پوست می باشد. برای تنظیم چربی پوست نیز از انواع لایه بردارهای مناسب نوع پوست استفاده می شود. پس از تخلیه جوش های سر سیاه و سایر آکنه ها از انواع ماسک صورت و لوسیون ها برای آبرسانی و جوانسازی پوست استفاده می شود.

پاکسازی صورت در کلینیک های زیبایی

پاکسازی صورت در کلینیک در واقع به پاکسازی عمیق پوست شهرت دارد. پاکسازی صورت با دستگاه به مراقبت های بیشتری نیاز دارد و در صورت عدم مهارت ممکن است موجب آسیب های شدید روی پوست شود.

بهترین روش پاکسازی صورت قطعا پاکسازی صورت در کلینیک زیبایی است. زیرا توسط متخصص و زیر نظر پزشک مراحل پاکسازی صورت با دستگاه انجام می شود. بسته به نوع پوست و نوع پاکسازی پاکسازی صورت با لیزر و پاکسازی صورت با دستگاه مکش نیز انجام می شود.

پاکسازی پوست آقایان

پاکسازی پوست تنها مختص به بانوان نیست. بلکه مردان نیز به علت مجاورت در نور خورشید نیاز به پاکسازی پوست صورت دارند. در پاکسازی پوست آقایان مورادی مانند لک، کک و مک، جای جوش و آکنه تا مقدار زیادی از بین خواهند رفت.

پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب چگونه انجام می شود؟

در پاکسازی پوست خشک مهم ترین مرحله یعنی آبرسانی باید با دقت و حوصله انجام شود. زیرا کمبود آب بزرگترین ایراد در پوست های خشک است که موجب پیری زودرس می شود و انجام آبرسانی در فیشیال پوست خشک از الزامات است. در مقابل پوست های چرب دارای منافذ باز بوده و مستعد آکنه هستند. باید مراحل لایه برداری کنترل چربی و رطوبت پوست با دقت انجام شود تا میزان چربی پوست بالانس شود.

مزایا و معایت پاکسازی صورت در خانه چیست؟

خدمات فشیال صورت در منزل در همه موارد شامل بخور دادن، بهبود خونرسانی پوست و از بین بردن لایه های مرده پوست است. همچنین استفاده از ماسک های آبرسان و انواع لوسیون نیز در مرحله آخر انجام می شود. در کل از فواید پاکسازی صورت می توان به کاهش استرس، جوانسازی پوست و تحریک کلاژن سازی نام برد. اما در مواردی استفاده از ابزارآلات و دستگاه های غیر استریل و عدم مهارت فردی که انجام خدمات را بر عهده دارد می تواند نتایج بدی به دنبال داشته باشد. زیرا استفاده از ابزار غیر استریل موجب افزایش رشد باکتری و ایجاد آکنه روی صورت می شود و ممکن است نشانه های دائمی روی پوست باقی بماند.

قیمت پاکسازی صورت در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت فیشیال پوست ( قیمت پاکسازی صورت در منزل ) به موارد متعددی وابسته است. محل انجام پاکسازی صورت در برآورد قیمت فیشیال صورت تاثیر دارد. هزینه پاکسازی صورت در کلینیک با قیمت پاکسازی صورت در آرایشگاه یکسان نیست. همچنین نوع محصولات فیشیال صورت نیز تعیین کننده قیمت فیشیال صورت است. نوع دستگاه پاکسازی صورت نیز بر قیمت تاثیر دارد. به طور مثال اگر با توجه به میزان چربی، آلودگی و آکنده پوست نیاز به پاکسازی عمیق باشد مطمئنا هزینه پاکسازی صورت بسیار بالاتر از روتین معمولی خواهد بود.

خدمات پاکسازی صورت و فیشیال پوست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات پاکسازی و فیشیال صورت در منزل از دسته مواردی هستند که وابسته به نوع پوست، روش انجام آن تعیین می شود. پاکسازی صورت در منزل و هم در آرایشگاهها و هم در مواردی در کیلینیک ها به پاکسازی صورت با لیزر و میکرونیدلینگ پرداخته می شود. اگر از دسته افرادی هستید که برای این خدمات به آرایشگاه مراجعه می کردید می توانید از فیشیال صورت در منزل هوم سرویز با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

اگر هم به دنبال بهترین مراکز پاکسازی صورت هستید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواست کنید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را در اختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب بر اساس نوع نیاز شما، هم می توانید از خدمات در محل بهره مند شوید و هم جهت دریافت خدمات حرفه ای تر به کلینیک های مجاز و تایید شده هوم سرویز مراجعه کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پاکسازی صورت و همچنین ارایه خدمات پاکسازی صورت در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پاکسازی صورت

پاکسازی صورت در منزل

ماساژ پوست صورت

پاکسازی پوست

لایه برداری پوست صورت

بخور صورت

خروج ضایعات پوستی و تخلیه جوش های سر سیاه و ...

کلیه خدمات فیشیال صورت با دستگاه کلینیکی لیزر، مکش و ...

نظرات کاربران

خیلی سایت خوب و قشنگی هست و خدمات خوبی ارائه میدهند

شرایط فیشیال صورت در منزل و خدمات پاکسازی پوست در کلینیک

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات پاکسازی صورت توسط متخصصین پاکسازی صورت خانم انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پاکسازی صورت همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات تخصصی توسط پزشک انجام می شود.

ارایه خدمات پاکسازی صورت در منزل شامل حضور متخصص به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم پاکسازی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم پاکسازی) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک با در محل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
eybrow-dyeing
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 110,000 الی 450,000 تومان
makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان