پاکسازی صورت
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
پاکسازی صورت بانوان

پاکسازی صورت

از 1272 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت پاکسازی صورت در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت پاکسازی صورت بانوان به همراه جوانسازی

400,000 تومان

قیمت پاکسازی صورت بانوان

300,000 تومان

متوسط قیمت280,000 تومانکمینه قیمت110,000 تومانبیشینه قیمت450,000 تومان

آنچه درباره پاکسازی صورت خواهید خواند

  • ​پاکسازی صورت در منزل چیست؟
  • هدف از خدمات فیشیال صورت در منزل چیست؟
  • انواع روش های پاکسازی صورت
  • پاکسازی صورت درآرایشگاه
  • پاکسازی صورت در کلینیک های زیبایی
  • پاکسازی پوست آقایان
  • پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب چگونه انجام می شود؟
  • مزایا و معایت پاکسازی صورت در خانه چیست؟
  • قیمت پاکسازی صورت در منزل به چه مواردی وابسته است؟
  • خدمات پاکسازی صورت و فیشیال پوست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

پاکسازی صورت در منزل چیست؟

فیشیال صورت یا پاکسازی صورت به مجموعه ایاز اقدامات و روش های مراقبت پوستی گفته می شود که با سه هدف برداشتنسلول های مرده پوست، از بین بردن آلودگی و از بین بردن چربیهای اضافی صورت و در نهایتآبرسانی پوست، بهبود خونرسانی و تنظیم چربی پوست صورت انجام می شود. در ادامه به مزایای پاکسازی و فیشیال صورت وعوامل موثر بر قیمت فیشیال صورت و هزینه پاکسازی صورت در منزل می پردازیم.

هدف از خدمات فیشیال صورت در منزل چیست؟

· پاکسازی صورت در منزلجهت از بین بردن سلول های مرده پوست

سطحی ترین لایه پوستاز سلول های مرده یا لایه های شاخی تشکیل شده است. این سطح از پوست اولین خط دفاعیپوست در مقابل عوامل بیماری زا می باشد. این لایه هر ماه کاملا حذف می شود و یکلایه جدید جای آن را می گیرد. اما اگر به هر دلیلی این پروسه درست انجام نشود،ظاهر پوست تیره می شود و درخشندگی خود را از دست می دهد. البته این مرحله از پاکسازیصورت بسیار مهم است زیرا اگر به درستی انجام نشود ممکن است موجب التهاب صورت شود.این التهابات طی مرور زمان موجب از بین رفتن قوام صورت و افزایش چین و چروک خواهدشد.

· فیشیال پوست در خانهبرای از بین بردن آلودگی و چربی صورت

چربی صورت در حدمعمول بسیار مفید است. زیرا به حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروکزودرس کمک می کند. اما اگر چربی روی پوست از حد مجاز تجاوز کند باعث بسته شدنمنافذ پوستی و ایجاد جوش و آکنه می شود. با انجام فیشیال صورت چربیاضافی روی پوست حذف می شود. همچنین آلودگی هایی که به علت استفاده زیاد از لوازمآرایش یا هوای آلوده در داخل منافذ باز پوست نفوذ کرده اند از بین می روند.

پاکسازی صورت در خانه باید به شکل درستی انجام شود. زیراحذف تمامی چربی های پوست و استفاده غیر متعادل از محصولات پاکسازی صورت رطوبتو چربی مفید صورت را از بین خواهند برد و موجب آسیب شدید به پوست می شود.

· پاکسازی پوستجهت آبرسانی و جوانسازی پوست

کلیه روش های پاکسازیو فیشیال صورت مانند بخور دادن، اسکراب، ماساژ صورت همه وهمه با بهبود خونرسانی درپوست صورت به جوانسازی آن کمک می کنند. استفاده از محصولات فیشیال پوست صورتحرفه ای و ویتامین تراپی پوست موجب بهبود قوام پوست و جلوگیری از پیری زودرسمی شود.

· پاکسازی صورت در منزلبرای رفع جوش

جوش های صورتمتاسفانه بدترین عارضه ی پوستی است که موجب از بین رفتن اعتماد به نفس افراد میشود. پاکسازی صورت برای رفع جوش با خالی کردن منافذ باز صورت انجام می شودو موجب شادابی پوست صورت می شود. البته بنا به وخامت وضع پوست امکان دارد پاکسازیصورت در چند مرحله انجام شود.

انواع روش های پاکسازی صورت

تا به اینجا هدف ازپاکسازی پوست صورت را برایتان شرح دادیم. اگر قصد پاکسازی صورت در خانه را دارید باید با روش پاکسازی صورت آشنا شوید. در کل روش هایپاکسازی صورت در خانه و آرایشگاه تفاوت چندانی با هم ندارند. بلکه مهارت شخصیکه این خدمات را ارائه می دهد و کیفیت محصولات پاکسازی صورت و البته نوع لوازم مورداستفاده بیشترین تاثیر را در نتیجه نهایی دارد.

پاکسازی صورت درآرایشگاه

فیشیال پوست درآرایشگاه معمولا توسط افرادی که دوره های پاکسازی صورت را گذرانده اند انجام میشود. این افراد آموزش های لازم را در زمینه شناسایی و درمان انواع پوست گذراندهاند و به تفاوت های پاکسازی پوست چرب و پاکسازی پوست خشک اجهافکامل دارند.

مراحل پاکسازی پوست در آرایشگاه شامل ماساژ صورت، بخورو اسکراب پوست جهت جداسازی سلول های مرده پوست می باشد. برای تنظیم چربیپوست نیز از انواع لایه بردارهای مناسب نوع پوست استفاده می شود. پس از تخلیه جوشهای سر سیاه و سایر آکنه ها از انواع ماسک صورت و لوسیون ها برای آبرسانی وجوانسازی پوست استفاده می شود.

پاکسازی صورت در کلینیک های زیبایی

پاکسازی صورت درکلینیک درواقع به پاکسازی عمیق پوست شهرت دارد. پاکسازی صورت با دستگاه به مراقبت هایبیشتری نیاز دارد و در صورت عدم مهارت ممکن است موجب آسیب های شدید روی پوست شود.

بهترین روش پاکسازیصورت قطعاپاکسازی صورت در کلینیک زیبایی است. زیرا توسط متخصص و زیر نظر پزشک مراحلپاکسازی صورت با دستگاه انجام می شود. بسته به نوع پوست و نوع پاکسازی پاکسازیصورت با لیزر و پاکسازی صورت با دستگاه مکش نیز انجاممی شود.

پاکسازی پوست آقایان

پاکسازی پوست تنهامختص به بانوان نیست. بلکه مردان نیز به علت مجاورت در نور خورشید نیاز به پاکسازیپوست صورت دارند. در پاکسازی پوست آقایان مورادی مانند لک، کک و مک، جایجوش و آکنه تا مقدار زیادی از بین خواهند رفت.

پاکسازی پوست خشک و پاکسازی پوست چرب چگونه انجام می شود؟

در پاکسازی پوستخشک مهم ترین مرحله یعنی آبرسانی باید با دقت و حوصله انجام شود. زیرا کمبودآب بزرگترین ایراد در پوست های خشک است که موجب پیری زودرس می شود و انجام آبرسانیدر فیشیال پوست خشک از الزامات است. در مقابل پوست های چرب دارای منافذ باز بوده ومستعد آکنه هستند. باید مراحل لایه برداری کنترل چربی و رطوبت پوست با دقت انجامشود تا میزان چربی پوست بالانس شود.

مزایا و معایت پاکسازی صورت در خانه چیست؟

خدمات فشیال صورت در منزل در همه موارد شامل بخور دادن، بهبودخونرسانی پوست و از بین بردن لایه های مرده پوست است. همچنین استفاده از ماسک هایآبرسان و انواع لوسیون نیز در مرحله آخر انجام می شود. در کل از فوایدپاکسازی صورت می توان به کاهش استرس، جوانسازی پوست و تحریک کلاژن سازی نامبرد. اما در مواردی استفاده از ابزارآلات و دستگاه های غیر استریل و عدم مهارتفردی که انجام خدمات را بر عهده دارد می تواند نتایج بدی به دنبال داشته باشد.زیرا استفاده از ابزار غیر استریل موجب افزایش رشد باکتری و ایجاد آکنه روی صورتمی شود و ممکن است نشانه های دائمی روی پوست باقی بماند.

قیمت پاکسازی صورت در منزل به چه مواردی وابسته است؟

قیمت فیشیال پوست ( قیمت پاکسازی صورت در منزل ) به مواردمتعددی وابسته است. محل انجام پاکسازی صورت در برآورد قیمت فیشیال صورت تاثیردارد. هزینه پاکسازی صورت در کلینیک با قیمت پاکسازی صورت در آرایشگاهیکسان نیست. همچنین نوع محصولات فیشیال صورت نیز تعیین کننده قیمتفیشیال صورت است. نوع دستگاه پاکسازی صورت نیز بر قیمت تاثیر دارد. به طور مثالاگر با توجه به میزان چربی، آلودگی و آکنده پوست نیاز به پاکسازی عمیق باشدمطمئنا هزینه پاکسازی صورت بسیار بالاتر از روتین معمولی خواهدبود.

خدمات پاکسازی صورت و فیشیال پوست در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

خدمات پاکسازی وفیشیال صورت در منزل از دسته مواردی هستند که وابسته به نوع پوست، روش انجام آن تعیین میشود. پاکسازی صورت در منزل و هم در آرایشگاههاو هم در مواردی در کیلینیک ها به پاکسازی صورت بالیزر و میکرونیدلینگ پرداخته می شود. اگر از دسته افرادی هستید کهبرای این خدمات به آرایشگاه مراجعه می کردید می توانید از فیشیال صورت درمنزل هوم سرویز با بهترین کیفیت بهره مند شوید.

اگر هم به دنبال بهترینمراکز پاکسازی صورت هستید کافیست به صورت رایگان در سامانه هوم سرویز ثبت درخواستکنید. متخصصین ما جهت ارائه مشاوره رایگان با شما تماس گرفته و توضیحات لازم را دراختیارتان قرار خواهند داد. به این ترتیب بر اساس نوع نیاز شما، هم می توانید ازخدمات در محل بهره مند شوید و هم جهت دریافت خدمات حرفه ای تر به کلینیک های مجازو تایید شده هوم سرویز مراجعه کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس پاکسازی صورت و همچنین ارایه خدمات پاکسازی صورت در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی پوست ارائه می دهد که شامل پارافین تراپی بدن در منزل, طراحی با حنا روی بدن در منزل, اپیلاسیون کل بدن در منزل, برداشتن خال سطحی و گوشتی با آخرین متد روز دنیا, هایفو تراپی صورت و بدن, میکرودرم صورت و بدن می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس پاکسازی صورت

پاکسازی صورت در منزل

ماساژ پوست صورت

پاکسازی پوست

لایه برداری پوست صورت

بخور صورت

خروج ضایعات پوستی و تخلیه جوش های سر سیاه و ...

کلیه خدمات فیشیال صورت با دستگاه کلینیکی لیزر، مکش و ...

نظرات کاربران

خیلی سایت خوب و قشنگی هست و خدمات خوبی ارائه میدهند

شرایط فیشیال صورت در منزل و خدمات پاکسازی پوست در کلینیک

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از چند روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات پاکسازی صورت توسط متخصصین پاکسازی صورت خانم انجام می شود.

همیاران هوم سرویز در زمینه خدمات پاکسازی صورت همگی از موسسات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت هستند و خدمات تخصصی توسط پزشک انجام می شود.

ارایه خدمات پاکسازی صورت در منزل شامل حضور متخصص به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم پاکسازی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم پاکسازی) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

انجام خدمات در کلینیک با در محل بنا به درخواست مشتری انجام می شود. فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 340,000 الی 520,000 تومان
رنگ ابرو بانوان
رنگ ابرو بانوان
قیمت از 110,000 الی 450,000 تومان
آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان