رنگ ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ ابرو بانوان

رنگ ابرو

از 1261 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ ابرو در تابستان 1403 چقدر است؟

عنوانقیمت

قیمت رنگ ابرو بانوان

150,000 الی 300,000 تومان

متوسط قیمت210,000 تومانکمینه قیمت70,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره رنگ ابرو خواهید خواند

 • رنگ ابرو در خانه
 • ترکیب رنگ ابرو چگونه باید انتخاب شود؟
 • از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید
 • اصول رنگ کردن ابرو در خانه
 • بهترین رنگ ابرو مناسب برای موهای تیره و مشکی
 • روشن کردن ابرو مناسب برای موهای بلوند و روشن
 • رنگ ابرو روشن مناسب برای موهای قهوه ای
 • ترکیب رنگ ابرو مناسب با موهای شرابی، بنفش یا قرمز
 • بهترین برند رنگ ابرو برای موهای زیتونی و دودی
 • مراحل رنگ کردن ابرو در منزل
 • بهترین برند رنگ ابرو چیست؟
 • قیمت رنگ ابرو در منزل به چه عواملی وابسته است؟
 • رنگ کردن ابرو در منزل را با متخصصین هوم سرویز تجربه کنید

رنگ ابرو در خانه

رنگ ابرو نقش بسیار زیادی در زیباتر شدن چهره دارد. باید همیشه تناسب بین رنگ ابرو، رنگ پوست و رنگ موهای فرد برقرار باشد. خیلی از افراد برای ایجاد این تناسب در هنگام رنگ کردن ابرو در خانه، اضافه رنگ موی خود را بر روی ابروهای خود می گذارند. البته که اینکار تا حدی نیز مثمرثمر واقع شده است. اما در مواقعی که رنگ مو به سمت قرمزی و شرابی برود طبیعتا گذاشتن رنگ قرمز بر روی ابرو درست نیست و باید به دنبال ترکیب رنگ ابرو صحیحی باشید تا با رنگ مو و رنگ پوست فرد همخوانی داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع ترکیب رنگ ابرو و طریقه گذاشتن رنگ ابرو در منزل و عوامل موثر بر قیمت رنگ ابرو را برایتان شرح دهیم.

ترکیب رنگ ابرو چگونه باید انتخاب شود؟

رنگ کردن ابرو در خانه با هدف رفع سفیدی ابروها، پر پشت نشان داده شدن آنها و البته زیباتر شدن یا به اصطلاح باز شدن چهره فرد انجام می شود. همچنین در مواردی با رنگ ابرو در منزل می توانید قسمت های خالی ابروی خود را نیز بپوشانید. قبل از هر توضیحی پیشنهاد می کنیم برای رنگ کردن ابرو از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید. زیرا رنگ مخصوص ابرو بر اساس میزان حساسیت ابرو ساخته شده و موجب ریزش آن نخواهد شد.

ترکیب رنگ ابرو باید باید براساس رنگ مو و رنگ پوست فرد انتخاب شود. همچنین در نظر گرفتن رنگ چشم یا رنگ لنز نیز موجب هر چه زیباتر شدن حالت چهره می شود.

از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید

رنگ مخصوص ابرو با رنگ مو تفاوت دارد فرمولاسیون رنگ ابرو بر اساس آن قسمت طراحی شده و موجب ریزش ابروان نخواهد شد. در هنگام خرید رنگ ابرو بهتر از رنگ مخصوص ابرو طبیعی استفاده شود تا جذابیت چهره حفظ شده و موجب زردی و بد رنگ شدن ابرو نشود. در نگاه کلی برای پر نشان دادن ابروها پیشنهاد می شود از رنگ ابرو تیره و برای طبیعی نشان داده شدن از رنگ ابرو روشن استفاده شود.

اصول رنگ کردن ابرو در خانه

قبل از خرید رنگ ابرو به پوست خود دقت کنید. اگر تاکنون این کار را انجام نداده اید در خرید عجله نکنید ابتدا خوب تحقیق کنید و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید. یا اینکه می توانید از متخصصین زیبایی هوم سرویز کمک بخواهید که بر اساس فاکتورهای زیاد، بهترین رنگ ابرو را به شما پیشنهاد بدهند.

بهترین رنگ ابرو مناسب برای موهای تیره و مشکی

بهترین شماره رنگ برای ابرو برای افرادی که موهای تیره دارند رنگ قهوه ای دودی یا رنگ خاکستری تیره است، که هیچ گونه زردی یا تنالیته قرمزی در آن نباشد. البته در یک نمونه استثنا نیز وجود دارد. که افرادی که موهای خود را کاملا مشکی یا به اصطلاح پر کلاغی می کنند، ابروهایشان را نیز به روشن ترین حالت ممکن یعنی رنگ ابرو قهوه ای روشن در می آوردند. این سبک در واقع نوعی رنگ ابرو جدید است که مورد استقبال دختران جوان می باشد و برای همه سنین مناسب نیست.

اما اگر پوست گندمی یا سبزه با موهای تیره دارید. بهتر است رنگ ابرو تیره را انتخاب کنید. البته در نظر خیلی از آرایشگران با گذاشتن رنگ پایه 5 کمی از تیره بودن طبیعی ابرو گرفته می شود و چهره اصطلاحا بازتر خواهد شد.

روشن کردن ابرو مناسب برای موهای بلوند و روشن

معمولا اگر موها به روشن ترین پایه ممکن برسند و به اصطلاح بلوند شوند. پیشنهاد می کنیم از رنگ ابرو روشن استفاده کنید. البته این روشنی نباید به سمت زردی یا نارنجی شدن بروند. معمولا رنگ ابرو روشن، رنگ شماره 7 انتخاب مناسبی است. معمولا برای روشن کردن ابرو و تناسب بین موهای بلوند کنفی یک قانون نانوشته وجود دارد که اگر ابروها دو درجه از موها تیره تر باشند زیبایی بیشتری در کنار هم پیدا خواهند کرد.

اگر فردی دارای پوست تیره و موهای بلوند عسلی است. باید رنگ ابروها تا 4 درجه نسب به رنگ طبیعی ابروها قبل از دکلره، روشن تر شوند. طریقه روشن کردن ابرو در این حالت صرفا با دکلره انجام می شود.

رنگ ابرو روشن مناسب برای موهای قهوه ای

طیف وسیعی از ترکیب رنگ ابرو روشن بدون دکلره را می توان با این رنگ مو تطابق داد. اما برای راحت تر کردن انتخاب شما این نکته را متذکر می شویم که اگر ابروهای پهن و پری دارید برای طبیعی تر نشان دادن ابرو، رنگ آنها را کمی روشن کنید. اما اگر ابروهای کم پشت و نازکی دارید از روشن کردن ابروهایتان صرف نظر کنید و رنگ ابرو قهوه ای روشن را انتخاب نکنید، زیرا ممکن است چهرتان بی روح شود.

ترکیب رنگ ابرو مناسب با موهای شرابی، بنفش یا قرمز

رنگ های گرمی مانند شرابی می تواند برای بعضی از چهره ها معجزه کند و در بعضی موارد نیز می توانند تاثیرات منفی بسیار بالایی را در پی داشته باشند. اگر از آن دسته افرادی هستید که رنگ شرابی با چهره شما سازگاری دارد، کمی در رنگ کردن ابرو وسواس به خرج دهید. زیرا نباید تنالیته ابرو را نیز به سمت رنگ های خانواده قرمز ببرید. بهتر است از خانواده رنگ های تیره کمک بگیرید تا حالت چهرتان دستخوش تغییرات ناخوشایند نشود.

بهترین برند رنگ ابرو برای موهای زیتونی و دودی

دو فرمول ترکیب رنگ ابرو دودی متفاوت در این مورد وجود دارد. اگر فرد دارای پوست روشن و موهای زیتونی است تنها با رنگ ابرو روشن بدون دکلره تا پایه 7 تناسب خوبی برقرار می شود. اما اگر پوست فرد تیره و موها زیتونی هستند اگر ابروها با دکلره روشن شوند نتیجه بهتر خواهد شد. البته در مواردی هم این قضیه ممکن است صدق نکند و همیشه استثناعاتی وجود دارد.

مراحل رنگ کردن ابرو در منزل

مراحل رنگ کردن ابرو مخصوصا در مواردی که هدف روشن کردن ابرو بدون دکلره است، چندان سخت نیست. ابتدا ابروهایتان را با شامپو بشویید. سپس دور ابروها را وازلین بزنید و رنگ مورد نظر را روی ابرو بگذارید و هر سه دقیقه یکبار بررسی کنید که ابروها به پایه مورد نظر رسیده است یا خیر.

بهترین برند رنگ ابرو چیست؟

بهترین برند رنگ ابرو در واقع رنگ ابرویی است که کمترین میزان آمونیاک را داشته باشد. به این ترتیب آسیب کمتری به پوست و تار ابرو وارد می شود. انواع شرکت های ایرانی و خارجی اقدام به تولید رنگ مخصوص ابرو کرده اند. که از میان آنها می توان به رنگ آتوسا، مارال، رنگ ابرو لورینت، ویکو، نوراباکس، بریول و... اشاره کرد.

قیمت رنگ ابرو در منزل به چه عواملی وابسته است؟

قیمت رنگ کردن ابرو در منزل به عوامل متعددی وابسته است. در درجه اول هدف مشتری بر قیمت رنگ کردن ابرو تاثیر دارد. به طور مثال قیمت روشن کردن ابرو با دکلره نسبت به قیمت روشن کردن ابرو در خانه بدون دکلره تفاوت دارد. مورد بعدی نوع رنگ مخصوص ابرو است. بعضی ار رنگ ها به علت فرمولاسیون خود قیمت بالاتری دارند و طبها قیمت رنگ ابرو را بالاتر خواهند برد.

رنگ کردن ابرو در منزل را با متخصصین هوم سرویز تجربه کنید

اگر به دنبال تغییرات زیبا هستید می توانید از انواع خدمات زیبایی صورت و ابرو هوم سرویز بهره مند شوید به این صورت که انواع رنگ ابرو جدید را متناسب با چهره خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که همان رنگ مورد نظر برای شما گذاشته می شود. با ثبت درخواست رایگان می توانید با متخصصین ما مشورت کنید و کلیه خدمات زیبایی را مناسب ترین قیمت رنگ ابرو در منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ ابرو و همچنین ارایه خدمات رنگ کردن ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, پیرایش صورت و ابرو در منزل, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ ابرو

رنگ کردن ابرو در منزل

روشن کردن ابرو با دکلره

روشن کردن ابرو بدون دکلره با رنگ های بدون آمونیاک

رنگ ابرو تیره در منزل

رنگ مخصوص ابرو

رنگ ابرو دودی و ...

نظرات کاربران

profile picture
ریحان میرحیدری

عالیییییییییی و بسیار هنرمند

profile picture
ماندانا قره داغی

خانم خوش برخوردی بود، دستش تند بود وسریع بافت رو برام انجام داد، کارش دقیق وتمیز بود.

profile picture
فهیمه گلچینی

سروناز جون بسیار خوش اخلاق و حرفه ای کار منو انجام دادن ممنون ازشون🌺

بسیار بسیار عالی . تجهیزات کامل آنتایم و خوش اخلاق بودند و خیلی از هوم سرویس ممنونم

شرایط گذاشتن رنگ ابرو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

removing-tattoo
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی
قیمت از 250,000 الی 250,000 تومان
women-haircut
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 350,000 الی 500,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان