banner
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ ابرو بانوان

رنگ ابرو بانوان

از 1261 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ ابرو بانوان

قیمت رنگ ابرو بانوان

توافقی

درصد سرویس های انجام شده
قیمت تمام شده
نمودار درصد سرویس های انجام شده با قیمت های متفاوت در 3 ماه گذشته

شرایط رنگ ابرو بانوان

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

توضیحات سرویس

سوالات متداول

پادکست

نمونه کارهای همیاران هوم‌سرویز

همیاران

نظرات کاربران

​رنگ کردن ابرو در خانه

رنگ ابرو نقش بسیار زیادی در زیباتر شدن چهره دارد. باید همیشه تناسب بین رنگ ابرو بانوان، رنگ پوست و رنگ موهای فرد برقرار باشد. خیلی از افراد برای ایجاد این تناسب برای رنگ کردن ابرو در خانه، اضافه رنگ موی خود را بر روی ابروهای خود میگذارند. البته که اینکار تا حدی نیز مثمرثمر واقع شده است. اما در مواقعی که رنگ مو به روشنی یا قرمزی و شرابی برود طبیعتا گذاشتن رنگ قرمز بر روی ابرو درست نیست و باید به دنبال ترکیب رنگ ابرو صحیحی باشید تا با رنگ مو و رنگ پوست فرد همخوانی داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا نحوه انتخاب رنگ ابرو و طریقه گذاشتن رنگ ابرو را برایتان شرح دهیم.

ترکیب رنگ ابرو چگونه باید انتخاب شود؟

رنگ ابرو بانوان با هدف رفع سفیدی ابروها، پر پشت نشان داده شدن آنها و البته زیباتر شدن یا به اصطلاح باز شدن چهره فرد انجام می شود. همچنین در مواردی با رنگ کردن ابرو در منزل می توانید قسمت های خالی ابروی خود را نیز بپوشانید. قبل از هر توضیحی پیشنهاد میکنیم برای رنگ کردن ابرو از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید. زیرا رنگ مخصوص ابرو بر اساس میزان حساسیت ابرو ساخته شده و موجب ریزش آن نخواهد شد.

ترکیب رنگ ابرو باید باید براساس رنگ مو و رنگ پوست فرد انتخاب شود. همچنین در نظر گرفتن رنگ چشم یا رنگ لنز نیز موجب هر چه زیباتر شدن حالت چهره می شود.

اصول رنگ کردن ابرو

قبل از خرید رنگ ابرو به پوست خود دقت کنید. اگر تاکنون این کار را انجام نداده اید در خرید رنگ ابرو عجله نکنید ابتدا خوب تحقیق کنید و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید. یا اینکه می توانید از متخصصین زیبایی هوم سرویز کمک بخواهید که بر اساس فاکتورهای زیاد، بهترین رنگ ابرو را به شما پیشنهاد خواهند داد.

رنگ ابرو مناسب برای موهای تیره و مشکی

بهترین رنگ ابرو برای افرادی که موهای تیره دارند رنگ قهوه ای دودی یا رنگ خاکستری تیره است، که هیچ گونه زردی یا تنالیته قرمزی در آن نباشد. البته در یک نمونه استثنا نیز وجود دارد. که افرادی که موهای خود را کاملا مشکی یا به اصطلاح پر کلاغی می کنند، ابروهایشان را نیز به روشن ترین حالت ممکن در می آوردند. این سبک در واقع نوعی رنگ ابرو جدید است که مورد استقبال دختران جوان و نوجوان میباشد و برای همه سنین مناسب نیست.

اما اگر پوست گندمی یا سبزه با موهای تیره دارید. بهتر است ابروهای خود را نیز تیره نگه دارید. البته در نظر خیلی از آرایشگران با گذاشتن رنگ پایه 5 کمی از تیره بودن طبیعی ابرو گرفته می شود و چهره اصطلاحا بازتر خواهد شد.

رنگ ابرو مناسب برای موهای بلوند و روشن

معمولا اگر موها به روشن ترین پایه ممکن برسند و به اصطلاح بلوند شوند. پیشنهاد می کنیم از رنگ ابرو روشن استفاده کنید. البته این روشنی نباید به سمت زردی یا نارنجی شدن بروند. معمولا رنگ شماره 7 انتخاب مناسبی است. معمولا برای روشن کردن ابرو و تناسب بین موهای بلوند کنفی یک قانون نانوشته وجود دارد که اگر ابروها دو درجه از موها تیره تر باشند زیبایی بیشتری در کنار هم پیدا خواهند کرد.

اگر فردی دارای پوست تیره و موهای بلوند عسلی است. باید رنگ ابروها تا 4 درجه نسب به رنگ طبیعی ابروها قبل از دکلره، روشن تر شوند. روشن کردن ابرو در این حالت صرفا با دکلره انجام می شود.

رنگ ابرو مناسب برای موهای قهوه ای

طیف وسیعی از رنگ ابرو روشن بدون دکلره را می توان با این رنگ مو تطابق داد. اما برای راحت تر کردن انتخاب شما این نکته را متذکر می شویم که اگر ابروهای پهن و پری دارید پیشنهاد میکنیم برای طبیعی تر نشان دادن ابرو، رنگ آنها را کمی روشن کنید. اما اگر ابروهای کم پشت و نازکی دارید از روشن کردن ابروهایتان صرف نظر کنید و رنگ ابرو قهوه ای روشن را انتخاب نکنید، زیرا ممکن است چهرتان بی روح شود.

رنگ ابرو مناسب با موهای شرابی، بنفش یا قرمز

رنگ های گرمی مانند شرابی می تواند برای بعضی از چهره ها معجزه کند و در بعضی موارد نیز می توانند تاثیرات منفی بسیار بالایی را در پی داشته باشند. اگر از آن دسته افرادی هستید که رنگ شرابی با چهره شما سازگاری دارد، کمی در گذاشتن رنگ ابرو وسواس به خرج دهید. زیرا نباید تنالیته ابرو را نیز به سمت رنگ های خانواده قرمز ببرید. بهتر است از خانواده رنگ های تیره کمک بگیرید تا حالت چهرتان دستخوش تغییرات ناخوشایند نشود.

رنگ ابرو مناسب موهای زیتونی و دودی

دو فرمول ترکیب رنگ ابرو دودی متفاوت در این مورد وجود دارد. اگر فرد دارای پوست روشن و موهای زیتونی است تنها با رنگ ابرو روشن بدون دکلره تا پایه 7 تناسب خوبی برقرار می شود. اما اگر پوست فرد تیره و موها زیتونی هستند اگر ابروها با دکلره روشن شوند نتیجه بهتر خواهد شد. البته در مواردی هم این قضیه ممکن است صدق نکند و همیشه استثناعاتی وجود دارد.

مراحل رنگ کردن ابرو

مراحل رنگ کردن ابرو مخصوصا در مواردی که هدف روشن کردن ابرو بدون دکلره است، چندان سخت نیست. ابتدا ابروهایتان را با شامپو بشویید. سپس دور ابروها را وازلین بزنید و رنگ ابروی مورد نظر را روی ابرو بگذارید و هر سه دقیقه یکبار بررسی کنید که ابروها به پایه مورد نظر رسیده است یا خیر.

بهترین مارک رنگ ابرو چیست؟

بهترین مارک رنگ ابرو در واقع رنگ ابرویی است که کمترین میزان آمونیاک را داشته باشد. به این ترتیب آسیب کمتری به پوست و تار ابرو وارد می شود. انواع شرکت های ایرانی و خارجی اقدام به تولید رنگ ابرو کرده اند. که از میان آنها می توان به رنگ ابرو آتوسا، رنگ ابرو مارال، رنگ ابرو دنی وان، رنگ ابرو ویکو، رنگ ابرو نوراباکس، بریول و... اشاره کرد.

انواع رنگ ابرو جدید با هوم سرویز

اگر به دنبال تغییرات زیبا هستید می توانید از انواع خدمات زیبایی صورت و ابرو هوم سرویز بهره مند شوید به این صورت که انواع رنگ ابرو جدید را متناسب با چهره خود انتخاب کنید و مطمئن باشید که همان رنگ مورد نظر برای شما گذاشته می شود.

با ثبت درخواست رایگان می توانید با متخصصین ما مشورت کنید و کلیه خدمات زیبایی را مناسب ترین قیمت رنگ ابرو در منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تا پایان سرویس...​

همیاران سرویس رنگ ابرو بانوان

 نظرات کاربران

profile picture
محمودرضا کریمی
2 روز پیش |نیما کریمی

کارشونو خوب انجام دادن و انسان بسیار با اخلاق و خوبی و کاربلدی بودن

profile picture
الهام صدر
3 روز پیش |میثم تونی

خیلی خوب و تمیز کار میکردن حواسشون به تمام ریزه کاری ها بود

profile picture
موسی علیزاده
3 روز پیش |سینا مرادی

همیشه نیروهایی که میفرستین با اخلاق و کاربلدن خیلی از شرکتتون راضی ام

profile picture
خانم مقدم
3 روز پیش |محمدرضا قنبری

خیلی سرویس خوبی بود کارشون خوب بود وسایل آسیبی ندید به موقع اومدن تاخیر نداشتن و از همه نظر عالی

خدمات مرتبط

پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی
قیمت از 70,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 1,900,000 الی 1,900,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 260,000 تومان