رنگ ابرو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
رنگ ابرو بانوان

رنگ ابرو

از 1261 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت رنگ ابرو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت رنگ ابرو

توافقی

متوسط قیمت210,000 تومانکمینه قیمت70,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره رنگ ابرو خواهید خواند

 • رنگ ابرو در خانه
 • ترکیب رنگ ابرو چگونه باید انتخاب شود؟
 • از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید
 • اصول رنگ کردن ابرو در خانه
 • بهترین رنگ ابرو مناسب برای موهای تیره و مشکی
 • روشن کردن ابرو مناسب برای موهای بلوند و روشن
 • رنگ ابرو روشن مناسب برای موهای قهوه ای
 • ترکیب رنگ ابرو مناسب با موهای شرابی، بنفش یا قرمز
 • بهترین برند رنگ ابرو برای موهای زیتونی و دودی
 • مراحل رنگ کردن ابرو در منزل
 • بهترین برند رنگ ابرو چیست؟
 • قیمت رنگ ابرو در منزل به چه عواملی وابسته است؟
 • رنگ کردن ابرو در منزل را با متخصصین هوم سرویز تجربه کنید

رنگ ابرو در خانه

رنگ ابرو نقشبسیار زیادی در زیباتر شدن چهره دارد. باید همیشه تناسب بین رنگ ابرو، رنگپوست و رنگ موهای فرد برقرار باشد. خیلی از افراد برای ایجاد این تناسب در هنگام رنگکردن ابرو در خانه، اضافه رنگ موی خود را بر روی ابروهای خود می گذارند.البته که اینکار تا حدی نیز مثمرثمر واقع شده است. اما در مواقعی که رنگ مو به سمتقرمزی و شرابی برود طبیعتا گذاشتن رنگ قرمز بر روی ابرو درست نیست و باید بهدنبال ترکیب رنگ ابرو صحیحی باشید تا با رنگ مو و رنگ پوست فرد همخوانیداشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع ترکیب رنگ ابرو و طریقه گذاشتنرنگ ابرو در منزل و عوامل موثر بر قیمت رنگ ابرو را برایتان شرح دهیم.

ترکیب رنگ ابرو چگونه باید انتخاب شود؟

رنگ کردن ابرو درخانه با هدفرفع سفیدی ابروها، پر پشت نشان داده شدن آنها و البته زیباتر شدن یا به اصطلاح بازشدن چهره فرد انجام می شود. همچنین در مواردی با رنگ ابرو در منزل میتوانید قسمت های خالی ابروی خود را نیز بپوشانید. قبل از هر توضیحی پیشنهاد میکنیم برای رنگ کردن ابرو از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید. زیرا رنگ مخصوصابرو بر اساس میزان حساسیت ابرو ساخته شده و موجب ریزش آن نخواهد شد.

ترکیب رنگ ابرو باید باید براساس رنگ مو و رنگپوست فرد انتخاب شود. همچنین در نظر گرفتن رنگ چشم یا رنگ لنز نیز موجب هر چهزیباتر شدن حالت چهره می شود.

از رنگ مخصوص ابرو استفاده کنید

رنگ مخصوص ابرو بارنگ مو تفاوت دارد فرمولاسیون رنگ ابرو بر اساس آن قسمت طراحی شده و موجب ریزشابروان نخواهد شد. در هنگام خرید رنگ ابرو بهتر از رنگ مخصوص ابرو طبیعی استفادهشود تا جذابیت چهره حفظ شده و موجب زردی و بد رنگ شدن ابرو نشود. در نگاه کلی برایپر نشان دادن ابروها پیشنهاد می شود از رنگ ابرو تیره و برای طبیعی نشان داده شدناز رنگ ابرو روشن استفاده شود.

اصول رنگ کردن ابرو در خانه

قبل از خرید رنگابرو به پوست خود دقت کنید. اگر تاکنون این کار را انجام نداده اید در خریدعجله نکنید ابتدا خوب تحقیق کنید و سپس بهترین انتخاب را داشته باشید. یا اینکه میتوانید از متخصصین زیبایی هوم سرویز کمک بخواهید که بر اساس فاکتورهای زیاد، بهترینرنگ ابرو را به شما پیشنهاد بدهند.

بهترین رنگ ابرو مناسب برای موهای تیره و مشکی

بهترین شماره رنگبرای ابرو برای افرادی که موهای تیره دارند رنگ قهوه ای دودی یارنگ خاکستری تیره است، که هیچ گونه زردی یا تنالیته قرمزی در آن نباشد.البته در یک نمونه استثنا نیز وجود دارد. که افرادی که موهای خود راکاملا مشکی یا به اصطلاح پر کلاغی می کنند، ابروهایشان را نیز به روشنترین حالت ممکن یعنی رنگ ابرو قهوه ای روشن در می آوردند. این سبک در واقع نوعیرنگ ابرو جدید است که مورد استقبال دختران جوان می باشد و برای همه سنین مناسبنیست.

اما اگر پوستگندمی یا سبزه با موهای تیره دارید. بهتر است رنگ ابرو تیره را انتخاب کنید.البته در نظر خیلی از آرایشگران با گذاشتن رنگ پایه 5 کمی از تیره بودن طبیعی ابروگرفته می شود و چهره اصطلاحا بازتر خواهد شد.

روشن کردن ابرو مناسب برای موهای بلوند و روشن

معمولا اگر موها بهروشن ترین پایه ممکن برسند و به اصطلاح بلوند شوند. پیشنهاد می کنیماز رنگ ابرو روشن استفاده کنید. البته این روشنی نباید به سمت زردی یانارنجی شدن بروند. معمولا رنگ ابرو روشن، رنگ شماره 7 انتخاب مناسبی است. معمولا برای روشن کردنابرو و تناسب بین موهای بلوند کنفی یک قانون نانوشته وجود دارد که اگرابروها دو درجه از موها تیره تر باشند زیبایی بیشتری در کنار هم پیدا خواهند کرد.

اگر فردیدارای پوست تیره و موهای بلوند عسلی است. باید رنگ ابروها تا4 درجه نسب به رنگ طبیعی ابروها قبل از دکلره، روشن تر شوند. طریقه روشن کردن ابرودر این حالت صرفا با دکلره انجام می شود.

رنگ ابرو روشن مناسب برای موهای قهوه ای

طیف وسیعی از ترکیبرنگ ابرو روشن بدون دکلره را می توان با این رنگ مو تطابق داد. اما برایراحت تر کردن انتخاب شما این نکته را متذکر می شویم که اگر ابروهای پهن و پریدارید برای طبیعی تر نشان دادن ابرو، رنگ آنها را کمی روشن کنید. اما اگر ابروهایکم پشت و نازکی دارید از روشن کردن ابروهایتان صرف نظر کنید و رنگ ابرو قهوهای روشن را انتخاب نکنید، زیرا ممکن است چهرتان بی روح شود.

ترکیب رنگ ابرو مناسب با موهای شرابی، بنفش یا قرمز

رنگ های گرمی مانندشرابی می تواند برای بعضی از چهره ها معجزه کند و در بعضی موارد نیز می توانندتاثیرات منفی بسیار بالایی را در پی داشته باشند. اگر از آن دسته افرادی هستید کهرنگ شرابی با چهره شما سازگاری دارد، کمی در رنگ کردن ابرو وسواس به خرج دهید.زیرا نباید تنالیته ابرو را نیز به سمت رنگ های خانواده قرمز ببرید. بهتر است ازخانواده رنگ های تیره کمک بگیرید تا حالت چهرتان دستخوش تغییراتناخوشایند نشود.

بهترین برند رنگ ابرو برای موهای زیتونی و دودی

دو فرمول ترکیبرنگ ابرو دودی متفاوت در این مورد وجود دارد. اگر فرد دارای پوست روشن وموهای زیتونی است تنها با رنگ ابرو روشن بدون دکلره تا پایه 7تناسب خوبی برقرار می شود. اما اگر پوست فرد تیره و موها زیتونی هستند اگر ابروهابا دکلره روشن شوند نتیجه بهتر خواهد شد. البته در مواردی هم این قضیه ممکن استصدق نکند و همیشه استثناعاتی وجود دارد.

مراحل رنگ کردن ابرو در منزل

مراحل رنگ کردن ابرومخصوصا در مواردی که هدف روشن کردن ابرو بدون دکلره است، چندان سخت نیست. ابتداابروهایتان را با شامپو بشویید. سپس دور ابروها را وازلین بزنید و رنگ مورد نظر راروی ابرو بگذارید و هر سه دقیقه یکبار بررسی کنید که ابروها به پایه مورد نظررسیده است یا خیر.

بهترین برند رنگ ابرو چیست؟

بهترین برند رنگ ابرو درواقع رنگ ابرویی است که کمترین میزان آمونیاک را داشته باشد. به این ترتیب آسیبکمتری به پوست و تار ابرو وارد می شود. انواع شرکت های ایرانی و خارجی اقدام بهتولید رنگ مخصوص ابرو کرده اند. که از میان آنها می توان به رنگ آتوسا، مارال، رنگابرو لورینت، ویکو، نوراباکس، بریول و... اشاره کرد.

قیمت رنگ ابرو در منزل به چه عواملی وابسته است؟

قیمت رنگ کردن ابرودر منزل به عواملمتعددی وابسته است. در درجه اول هدف مشتری بر قیمت رنگ کردن ابرو تاثیر دارد. بهطور مثال قیمت روشن کردن ابرو با دکلره نسبت به قیمت روشن کردن ابرو درخانه بدون دکلره تفاوت دارد. مورد بعدی نوع رنگ مخصوص ابرو است. بعضی ار رنگ ها بهعلت فرمولاسیون خود قیمت بالاتری دارند و طبها قیمت رنگ ابرو را بالاتر خواهندبرد.

رنگ کردن ابرو در منزل را با متخصصین هوم سرویز تجربه کنید

اگر به دنبال تغییراتزیبا هستید می توانید از انواع خدمات زیبایی صورت و ابرو هوم سرویز بهره مند شویدبه این صورت که انواع رنگ ابرو جدید را متناسب با چهره خود انتخاب کنید و مطمئن باشیدکه همان رنگ مورد نظر برای شما گذاشته می شود.با ثبت درخواست رایگان می توانید با متخصصین ما مشورت کنید و کلیه خدمات زیبایی رامناسب ترین قیمت رنگ ابرو در منزل دریافت کنید.

همیار شماییم تاپایان سرویس...​

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس رنگ ابرو و همچنین ارایه خدمات رنگ کردن ابرو در منزل نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی صورت و ابرو ارائه می دهد که شامل کاشت مژه موقت در خانه, لیفت مژه در منزل, هاشور ابرو مویی و دخترانه, پیرایش صورت و ابرو در منزل, تزریق بوتاکس پیشانی در خانه, میکروپیگمنتیشن لب و میکروبلیدینگ لب در منزل, ریمو خالکوبی بدن , آرایش عروس و شینیون عروس در خانه, خدمات آرایشگری در منزل, میکرو ابرو در منزل, کاشت ابرو با استفاده از تجهیزات مدرن, وکس صورت در خانه , تزریق فیلر صورت و بدن, گریم صورت دخترانه می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس رنگ ابرو

رنگ کردن ابرو در منزل

روشن کردن ابرو با دکلره

روشن کردن ابرو بدون دکلره با رنگ های بدون آمونیاک

رنگ ابرو تیره در منزل

رنگ مخصوص ابرو

رنگ ابرو دودی و ...

نظرات کاربران

profile picture
امیر مهرپویا

نیرو پیگیری بودند کار رو دنبال میکردند و از بهترین قطعات استفاده کردند ازشون صمییمانه تشکر میکنم

profile picture
مهدی دوده

واقعا بی عیب و نقص واقعا سریع واقعا عالی و به صرفه هرچی بگم راجب تیم خوب هوم سرویز کم گفتم 2 تا شیشه سکوریت داشتم که لق شده بود و هر آن امکان داشت بشکنه نیرو خودشون رو سریع رسوندن و دمشون گرم

profile picture
اسدالله بنی ادم

کارشون حرف نداشت وسایل آسیب ندید و با نظم و دقت کار رو انجام دادن و به اصطلاح سمبل کاری نمیکردند و این خودش نقطه قوت هست

profile picture
نازیلا عمادی

کاربلد بودن خودشون زمانبندی خوبی برای کارها داشتند و با مهمان ها رفتار خوبی داشتند

شرایط گذاشتن رنگ ابرو در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی
پاک کردن تاتو ابرو بانوان و خالکوبی
قیمت از 70,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 350,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 70,000 الی 350,000 تومان
کوتاهی مو بانوان
کوتاهی مو بانوان
قیمت از 200,000 الی 350,000 تومان