کوتاهی مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کوتاهی مو بانوان

کوتاهی مو

از 1240 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کوتاهی مو در تابستان 1402 چقدر است؟

قیمت کوتاهی مو با براشینگ

350,000 تومان

قیمت کوتاهی مو بانوان

250,000 تومان

قیمت کوتاهی مو بانوان با ماشین و براشینگ

400,000 تومان

متوسط قیمت250,000 تومانکمینه قیمت200,000 تومانبیشینه قیمت350,000 تومان

آنچه درباره کوتاهی مو خواهید خواند

  • کوتاهی مو زنانه در منزل
  • کوتاهی مو در منزل؟ چطور؟!
  • آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو دخترانه
  • بهترین آرایشگر کوتاهی مو در منزل
  • انواع مدل کوتاهی مو جدید را در منزل انجام دهید
  • کوتاهی مدل موی پسرانه در منزل
  • انواع مدل کوتاهی مو زنانه جدید بر اساس فرم صورت
  • قیمت کوتاهی مو زنانه در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • کوتاهی مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کوتاهی مو زنانه در منزل

کوتاهی مویکی از روتین ترین و البته مهم ترین خدماتآرایشگری است که درخواست می شود. اهمیت زیاد موها در زیبایی سبب شده است که کوتاهکردن مو به یک وسواس تبدیل شود. معمولا برای افرادی که همراه دنباله رو مدل موو فشن هستند هر چند ماه یکبار را به کوتاهی موی زنانه یا نوک گیری آناختصاص می دهند. البته کوتاهی مستمر مو نقش بسیار موثری در حفظ سلامتی موها نیزدارد. اما همیشه پیدا کردن یک متخصص زیبایی و آرایشگر حرفه ای که دقیقا مدل مویمورد نظر ما را بتواند پیاده کند کاره چندان راحتی نیست!از این رو در ادامه به معرفی خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل و عوامل موثربر قیمت کوتاهی مو در خانه می پردازیم.

کوتاهی مو در منزل؟ چطور؟!

کوتاه کردن موبرای بسیاری از خانم ها یک تنوع جذاب استکه هر چند مدت یکبار در پی انجام آن هستند. کوتاه کردن موها شاید تاثیری بر رشدسریع تر مو نداشته باشد. اما قطعا کوتاهی مرتب موجب سالم ماندن ساقه مو می شود واز بیماری هایی مانند موخوره جلوگیری می کند. ممکن است افرادی در خانه با شماباشند مانند افراد سالخورده یا کودکان، که مراجعه به آرایشگاه برای آنها سخت است ویا حوصله مراجعه به آرایشگاهها و معطل شدن در آن فضاها را نداشته باشند. به اینترتیب می توانید از خدمات کوتاه کردن موی زنانه در منزل بهره مند شوید.

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو دخترانه

به راحتی می توانیدمدل موی مورد نظر خود را در اینترنت پیدا کنید. بعد از انتخاب کوتاهی مو جدید،مرحله بعدی جستجوی بهترین آرایشگاه کوتاهی مو است. قطعا آرایشگاهخوب برای کوتاهی مو را می توان در بین بلاگرها در اینستاگرام ها پیدا کرد کهدر ازای مبالغ بالا تبلیغات آنها را بر عهده گرفته اند. اما آیا واقعا آنها بهترینهستند؟

قطعا هزینهکوتاهی مو زنانه جدید و یا در کل خدمات زیبایی و آرایشی محله بهمحله سالن به سالن با هم متفاوت هستند. در واقع هر چه زرق و برق یک سالنبیشتر باشد فارق از کیفیت خدماتی که ارائه می دهند هزینه کوتاهی مو هم بالاتر میروند. اگر بخواهیم با واقعیت ها روبه رو شویم جدا از پرستیژ مکانی که به آن مراجعهمی کنیم تنها عاملی که ما را به سمت یک آرایشگاه خوب برای کوتاهی می کشاند کیفیتخدمات آنها یا مهارت آرایشگران آنجا است. پس می توان نتیجه گرفت آرایشگاهحرفه ای می تواند تنها یک آرایشگر حرفه ای باشد نه یک آرایشگاه با تمامتجهیزات!!

بهترین آرایشگر کوتاهی مو در منزل

به این فکر کنید کهدر شرف آمادگی برای مراسم خاصی هستید و زمانی برای معطلی در آرایشگاهها و رزرونوبت ندارید. تازه مطمئن هستید که مدت زمانی را باید به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاهاختصاص دهید. با خودتان تصور کنید چه می شود اگر یک آرایشگر خوب برایکوتاهی مو یا کوپ کار حرفه ای به خانه بیاید و شما به تمامخواسته هایتان برسید؟

بعد از اینکه مدلکوتاهی مو جدید خود را انتخاب کردید و به این نتیجه رسیده اید که می توانیدتمامی خدمات کوتاهی حرفه ای مو را در خانه و با زمان ​بندی خودتان انجامدهید، نوبت به پیدا کردن بهترین آرایشگر کوتاهی مو است کهبتواند خواسته شما را برآورده کند. در شهرهای کوچک شهرت و آوازه یک آرایشگرحرفه ای به راحتی پخش می شود و اما خوب در شهرهای بزرگ چگونه می توانید فردمورد نظر را پیدا کنید؟

یک آرایشگر کوتاهی موباید بتواند بهترین مدل موی کوتاهی که بیشترین هارمونی با حالت صورت شما را داردبه شما پیشنهاد کند. همچنین مدل موی انتخابی شما را نیز بتواند کاملا برایتانپیاده کند. همانطور که می دانید امروزه آرایشگری به ویژه کوتاهی مو بیشتر به یکهنر تبدیل شده است که هیچ حد و مرزی ندارد. آرایشگر مو زنانه باید در کنار مهارتخلاقیت نیز داشته باشد تا بتواند هر مدلی که مد نظر فرد هست را پیاده سازی کند. چهچیزی بهتر از آنکه بدون اینکه بخواهید زمانی را به مراجعه به فضاهای شلوغ آرایشگاهاختصاص دهید بهترین آرایشگر کوتاهی مو زنانه را به منزل خودبیاورید. به این ترتیب هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و هم اطمیناندارید که در یک محیط سالم می توانید به زیبایی خود برسید.

انواع مدل کوتاهی مو جدید را در منزل انجام دهید

کوتاهی مو ژورنالی ومدل موی کوتاهی جدید مانند مدل های قدیمی نیست و نیاز به مهارت بالایی دارد. باروی کار آمدن انواع مدل کوتاهی مو جدید و ژورنالی هر فردی نمی تواند خود را متخصصبداند و باید مهارت کافی در کوتاهی با ماشین و سایر ابزارآلات را داشته باشد. باکمک هوم سرویز می توانید انواع مدل کوتاهی موی زنانه را در خانه انجام دهید.

کوتاهی مدل موی پسرانه در منزل

امروزه در کنار مدلموی کلوش و کوپ، پر و ... کوتاهی مو در خانه با موزر نیز ترند شده است.البته کوتاهی مدل موی پسرانه به مهارت بالاتری در استفاده از ابزارآلات دارد.امروزه مدل کوتاهی مو مدل پسرانه برای افراد بسیار متنوع شده است. کوتاهیمو ژورنالی اغلب به این صورت است. البتهرعایت تناسب صورت از مهارت های آرایشگر کوتاهی و البته سلیقه شخصی مشتری است.

انواع مدل کوتاهی مو زنانه جدید بر اساس فرم صورت

کوپ کار حرفه ای و باتجربه باید در کنار پیشنهاد و نظر شما بتواند بر اساس تجربه خود راهنمایی های لازمرا نیز ارائه کند. به طور مثال مدل کوتاهی موهای فر و مجعد،یا کوتاهی مو برای صورت های گرد، کوتاهی مو صورت بیضی شکل، کوتاهیمو برای صورت کشیده وغیره همه در گرو زیبایی شناختی آرایشگر مو قراردارد. یک کوپ کار باید در کنار تحلیل چهره فرد بهترین مدل مو که بیشترین هارمونیبا حالت صورت شخص را دارد به فرد پیشنهاد کند. شاید یک مدل موی کوتاهی روی یکسلبریتی یا مدل واقعا زیبا باشد، اما همان مدل نتواند زیبایی چندانی به صورت ماهدیه کند اینجاست که مشاوره، تجربه و مهارت فرد متخصص باید پا پیش بگذارد.

قیمت کوتاهی مو زنانه در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کوتاهی مو به موارد زیادی بستگی دارد.اولینمورد تاثیر گذار بر قیمت کوتاهی مو، مدل مورد نظر است. مورد بعدی نحوه کوتاهی وابزارآلات وی است که بر دستمزد آرایشگر تاثیر دارد. به طور مثال هزینه کوتاهیمو با تیغ، هزینه کوتاهی مو با ماشین و یا هزینه کوتاهیژورنالی همه و همه در تعیین قیمت کوتاهی مو در منزل تاثیرگذارهستند. همچنین در صورتی که به خدمات جانبی مانند براشینگ مو نیاز باشد هزینه کوتاهکردن مو در منزل بالاتر می رود.

کوتاهی مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای اطلاع از هزینههای دقیق و مشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در سایتآرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینهدقیق با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برایارائه خدمات به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کوتاهی مو و همچنین ارایه خدمات کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, فر دائم مو در منزل, ویتامین تراپی مو در منزل, انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , رنگ موی ساده در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, براشینگ مو حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کوتاهی مو

کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه

کوتاهی مو کودکان در خانه

کوتاهی مو ژورنالی

کوتاهی مو پسرانه

کوتاهی مو با تیغ

کوتاهی مو با موزر

نظرات کاربران

profile picture
مریم یوسفیان

چیزی ک میخواستم شد ممنون

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

شرایط کوتاهی مو زنانه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 100,000 الی 850,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 150,000 الی 450,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 340,000 الی 520,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 200,000 الی 650,000 تومان