کوتاه کردن مو در منزل
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کوتاهی مو بانوان

کوتاه کردن مو در منزل

از 1240 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کوتاه کردن مو در منزل در پاییز 1401 چقدر است؟

قیمت کوتاهی مو با براشینگ

250,000 تومان

قیمت کوتاهی مو بانوان

150,000 تومان

قیمت کوتاهی مو بانوان با ماشین و براشینگ

280,000 تومان

متوسط قیمت400,000 تومانکمینه قیمت400,000 تومانبیشینه قیمت430,000 تومان

کوتاهی مو زنانه

کوتاه کردن موی زنانه یکی از روتین ترین و البته مهم ترینخدمات آرایشگری است که درخواست می شود. اهمیت زیاد موها در زیبایی سبب شده استکه کوتاهی موی دخترانه به یک وسواس تبدیل شود. معمولا برایافرادی که همراه دنباله رو مدل مو و فشن هستند هر چند ماه یکبار را به اصلاحموی زنانه یا نوک گیری آن اختصاص می دهند. البته کوتاهی مستمر مو نقشبسیار موثری در حفظ سلامتی موها نیز دارد. اما همیشه پیدا کردن یک متخصص زیبایی وآرایشگر حرفه ای که دقیقا مدل موی مورد نظر ما را بتواند پیاده کند کاره چندانراحتی نیست! از این رو در ادامه بهمعرفی خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل و عوامل موثر بر قیمت کوتاهی مو درخانه می پردازیم.

کوتاهی مو در منزل؟ چطور؟!

کوتاه کردن مو برایبسیاری از خانم ها یک تنوع جذاب است که هر چند مدت یکبار در پی انجام آن هستند.کوتاه کردن موها شاید تاثیری بر رشد سریع تر مو نداشته باشد. اما قطعا کوتاهی مرتبموجب سالم ماندن ساقه مو می شود و از بیماری هایی مانند موخوره جلوگیری می کند.ممکن است افرادی در خانه با شما باشند مانند افراد سالخورده یا کودکان، که مراجعهبه آرایشگاه برای آنها سخت است و یا حوصله مراجعه به آرایشگاهها و معطل شدن در آنفضاها را نداشته باشند. به این ترتیب می توانید از تمام خدمات آرایشگاهی و کوتاهیمو زنانه حرفه ای در منزل بهره مند شوید.

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو دخترانه

به راحتی می توانیدمدل موی مورد نظر خود را در اینترنت پیدا کنید. مرحله بعدی جستجوی بهترینآرایشگاه کوتاهی مو است. قطعا آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو رامی توان در بین بلاگرها در اینستاگرام ها پیدا کرد که در ازای مبالغ بالا تبلیغاتآنها را بر عهده گرفته اند. اما آیا واقعا آنها بهترین هستند؟

قطعا هزینهکوتاهی موی دخترانه و زنانه و یا در کل خدمات زیباییو آرایشی محله به محله سالن به سالن با هم متفاوت هستند. درواقع هر چه زرق و برق یک سالن بیشتر باشد فارق از کیفیت خدماتی که ارائه می دهندهزینه ها هم بالاتر می روند. اگر بخواهیم با واقعیت ها روبه رو شویم جدا از پرستیژمکانی که به آن مراجعه می کنیم تنها عاملی که ما را به سمت یک آرایشگاه خوببرای کوتاهی می کشاند کیفیت خدمات آنها یا مهارت آرایشگران آنجا است. پس میتوان نتیجه گرفت آرایشگاه حرفه ای برای کوتاهی مو می تواند تنهایک آرایشگر حرفه ای باشد نه یک آرایشگاه با تمام تجهیزات !!

بهترین آرایشگر کوتاهی مو در منزل

به این فکر کنید کهدر شرف آمادگی برای مراسم خاصی هستید و زمانی برای معطلی در آرایشگاهها و رزرونوبت ندارید. تازه مطمئن هستید که مدت زمانی را باید به رفت و آمد و معطلی درآرایشگاه اختصاص دهید. با خودتان تصور کنید چه می شود اگر یک آرایشگر خوببرای کوتاهی مو یا کوپ کار حرفه ای به خانه بیاید و شما بهتمام خواسته هایتان برسید؟

بعد ازاینکه مدل موی مد نظر خود را انتخاب کردید و به این نتیجه رسیده اید کهمی توانید تمامی خدمات کوتاهی حرفه ای مو را در خانه و با زمان ​بندی خودتان انجامدهید، نوبت به پیدا کردن بهترین آرایشگر کوتاهی مو است که بتواند خواستهشما را برآورده کند. در شهرهای کوچک شهرت و آوازه یک آرایشگر حرفه ای کوتاهیمو به راحتی پخش می شود و اما خوب در شهرهای بزرگ چگونه می توانید آرایشگرکوتاهی موی حرفه ای را پیدا کنید؟

یک آرایشگر کوتاهیمو باید بتواند بهترین مدل موی کوتاهی که بیشترین هارمونی با حالت صورتشما را دارد به شما پیشنهاد کند. همچنین مدل موی انتخابی شما را نیز بتواند کاملابرایتان پیاده کند. همانطور که می دانید امروزه آرایشگری به ویژه کوتاهی مو بیشتربه یک هنر تبدیل شده است که هیچ حد و مرزی ندارد. آرایشگر مو زنانه باید در کنار مهارتخلاقیت نیز داشته باشد تا بتواند هر مدلی که مد نظر فرد هست را پیاده سازی کند. چهچیزی بهتر از آنکه بدون اینکه بخواهید زمانی را به مراجعه به فضاهای شلوغ آرایشگاهاختصاص دهید بهترین آرایشگر کوتاهی مو زنانه را به منزل خود بیاورید. بهاین ترتیب هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و هم اطمینان دارید که در یکمحیط سالم می توانید به زیبایی خود برسید.

کوتاهی مدل موی پسرانه در منزل

امروزه در کنار مدلموی کلوش و کوپ، پر و ... کوتاهی مو در خانه با موزر نیز ترند شده است.البته کوتاهی مو پسرانه به مهارت بالاتری در استفاده از ابزارآلات دارد. امروزهمدل کوتاهی مو برای افراد بسیار متنوع شده است. کوتاهی مو ژورنالی اغلب به اینصورت است. البته رعایت تناسب صورت با مدل کوتاهی از مهارتهای آرایشگر کوتاهی و البته سلیقه شخصی مشتری است.

انواع مدل کوتاهی مو بر اساس فرم صورت

کوپ کار حرفه ای و با تجربه باید در کنار پیشنهاد و نظرشما بتواند بر اساس تجربه خود راهنمایی های لازم را نیز ارائه کند. به طورمثال مدل کوتاهی موهای فر و مجعد، یا کوتاهی مو برایصورت های گرد، کوتاهی مو صورت بیضی شکل، کوتاهی مو برای صورتکشیده وغیره همه در گرو زیبایی شناختی آرایشگر مو قرار دارد. یک کوپ کارباید در کنار تحلیل چهره فرد بهترین مدل مو که بیشترین هارمونی با حالت صورت شخصرا دارد به فرد پیشنهاد کند. شاید یک مدل موی کوتاهی روی یک سلبریتی یا مدل واقعازیبا باشد، اما همان مدل نتواند زیبایی چندانی به صورت ما هدیه کند اینجاست کهمشاوره، تجربه و مهارت آرایشگر باید پا پیش بگذارد.

قیمت کوتاهی مو زنانه در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کوتاهی مو به موارد زیادی بستگی دارد. مدل کوتاهی مو، کوتاهی مو با تیغ، کوتاهیمو با ماشین ، کوتاهی ژورنالی همه و همه در تعیین قیمتکوتاهی مو در منزل تاثیرگذار هستند. همچنین در صورتی که به خدمات جانبیمانند براشینگ مو نیاز باشد هزینه کوتاه کردن بالاتر می رود.

کوتاهی مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای اطلاع از هزینههای دقیق و مشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در سایتآرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینهدقیق با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برایارائه خدمات به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تاپایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کوتاه کردن مو در منزل و همچنین ارایه خدمات کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع مدل بافت مو ی کوتاه و بلند در منزل, انواع خدمات اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, انواع شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, خدمات آمبره و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, خدمات فر دائم موی زنانه در منزل, خدمات ویتامین تراپی در منزل, ارائه انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , انواع رنگ مو در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, خدمات براشینگ حرفه ای در منزل, بالیاژ مو در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کوتاه کردن مو در منزل

کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه

کوتاهی مو کودکان در خانه

کوتاهی مو ژورنالی

کوتاهی مو پسرانه

کوتاهی مو با تیغ

کوتاهی مو با موزر

نظرات کاربران

profile picture
محمد اسماعیلی

خیلی اقای خوبی بودند کارشون حرف نداشت دفعه بعدی هم با ایشون میخواهیم سرویسمون انجام شود با تشکر

profile picture
محمدحسن میرزامحمدی

خوب بودند دفعات بعدی هم با ایشون سرویس میخواهیم انجام شود ممنونم

profile picture
مهدی امام‌جمعه

خیلی عالی و تمیز شدند فرش ها و هیچ گونه اسیبی هم ندیدند

profile picture
محسن صادقیان

انسان موجه و مودب و خیلی خوبی بودند قیمتشون هم نسبت به سایر جاهایی که صحبت کردم کمتر و منصفانه تر بود تشکر

شرایط کوتاهی مو زنانه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

شهر و خدمات مورد نظر خودت را انتخاب کن!
قیمت خدمات را چک کن و به سوالات جواب بده
همیار مورد نظر خود را انتخاب کن
بعد از برآورد هزینه، همیار ما در کنار شماست

خدمات مرتبط

آرایشگر در منزل
آرایشگر در منزل
قیمت از 880,000 الی 2,000,000 تومان
هایلایت و مش مو بانوان
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 150,000 الی 450,000 تومان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 320,000 الی 420,000 تومان
اپیلاسیون بانوان
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 150,000 الی 450,000 تومان