کوتاهی مو
هوم‌سرویز
/
قیمت خدمات
/
زیبایی
/
کوتاهی مو بانوان

کوتاهی مو

از 1240 نظر
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
پیشنهاد رایگان از همیاران معتمد
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
اطلاعات شفاف و مناسب از همیاران
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف
انتخاب همیار از بین پیشنهادهای مختلف

قیمت کوتاهی مو در بهار 1403 چقدر است؟

قیمت کوتاهی مو با براشینگ

350,000 تومان

قیمت کوتاهی مو بانوان

250,000 تومان

قیمت کوتاهی مو بانوان با ماشین و براشینگ

400,000 تومان

متوسط قیمت350,000 تومانکمینه قیمت350,000 تومانبیشینه قیمت500,000 تومان

آنچه درباره کوتاهی مو خواهید خواند

  • کوتاهی مو زنانه در منزل
  • کوتاهی مو در منزل؟ چطور؟!
  • آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو دخترانه
  • بهترین آرایشگر کوتاهی مو در منزل
  • انواع مدل کوتاهی مو جدید را در منزل انجام دهید
  • کوتاهی مدل موی پسرانه در منزل
  • انواع مدل کوتاهی مو زنانه جدید بر اساس فرم صورت
  • قیمت کوتاهی مو زنانه در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟
  • کوتاهی مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

کوتاهی مو زنانه در منزل

کوتاهی مو یکی از روتین ترین و البته مهم ترین خدمات آرایشگری است که درخواست می شود. اهمیت زیاد موها در زیبایی سبب شده است که کوتاه کردن مو به یک وسواس تبدیل شود. معمولا برای افرادی که همراه دنباله رو مدل مو و فشن هستند هر چند ماه یکبار را به کوتاهی موی زنانه یا نوک گیری آن اختصاص می دهند. البته کوتاهی مستمر مو نقش بسیار موثری در حفظ سلامتی موها نیز دارد. اما همیشه پیدا کردن یک متخصص زیبایی و آرایشگر حرفه ای که دقیقا مدل موی مورد نظر ما را بتواند پیاده کند کاره چندان راحتی نیست!از این رو در ادامه به معرفی خدمات کوتاهی مو زنانه در منزل و عوامل موثر بر قیمت کوتاهی مو در خانه می پردازیم.

کوتاهی مو در منزل؟ چطور؟!

کوتاه کردن موبرای بسیاری از خانم ها یک تنوع جذاب است که هر چند مدت یکبار در پی انجام آن هستند. کوتاه کردن موها شاید تاثیری بر رشد سریع تر مو نداشته باشد. اما قطعا کوتاهی مرتب موجب سالم ماندن ساقه مو می شود و از بیماری هایی مانند موخوره جلوگیری می کند. ممکن است افرادی در خانه با شما باشند مانند افراد سالخورده یا کودکان، که مراجعه به آرایشگاه برای آنها سخت است و یا حوصله مراجعه به آرایشگاهها و معطل شدن در آن فضاها را نداشته باشند. به این ترتیب می توانید از خدمات کوتاه کردن موی زنانه در منزل بهره مند شوید.

آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو دخترانه

به راحتی می توانید مدل موی مورد نظر خود را در اینترنت پیدا کنید. بعد از انتخاب کوتاهی مو جدید، مرحله بعدی جستجوی بهترین آرایشگاه کوتاهی مو است. قطعا آرایشگاه خوب برای کوتاهی مو را می توان در بین بلاگرها در اینستاگرام ها پیدا کرد که در ازای مبالغ بالا تبلیغات آنها را بر عهده گرفته اند. اما آیا واقعا آنها بهترین هستند؟

قطعا هزینه کوتاهی مو زنانه جدید و یا در کل خدمات زیبایی و آرایشی محله به محله سالن به سالن با هم متفاوت هستند. در واقع هر چه زرق و برق یک سالن بیشتر باشد فارق از کیفیت خدماتی که ارائه می دهند هزینه کوتاهی مو هم بالاتر می روند. اگر بخواهیم با واقعیت ها روبه رو شویم جدا از پرستیژ مکانی که به آن مراجعه می کنیم تنها عاملی که ما را به سمت یک آرایشگاه خوب برای کوتاهی می کشاند کیفیت خدمات آنها یا مهارت آرایشگران آنجا است. پس می توان نتیجه گرفت آرایشگاه حرفه ای می تواند تنها یک آرایشگر حرفه ای باشد نه یک آرایشگاه با تمام تجهیزات !!

بهترین آرایشگر کوتاهی مو در منزل

به این فکر کنید که در شرف آمادگی برای مراسم خاصی هستید و زمانی برای معطلی در آرایشگاهها و رزرو نوبت ندارید. تازه مطمئن هستید که مدت زمانی را باید به رفت و آمد و معطلی در آرایشگاه اختصاص دهید. با خودتان تصور کنید چه می شود اگر یک آرایشگر خوب برای کوتاهی مو یا کوپ کار حرفه ای به خانه بیاید و شما به تمام خواسته هایتان برسید؟

بعد از اینکه مدل کوتاهی مو جدید خود را انتخاب کردید و به این نتیجه رسیده اید که می توانید تمامی خدمات کوتاهی حرفه ای مو را در خانه و با زمان ​بندی خودتان انجام دهید، نوبت به پیدا کردن بهترین آرایشگر کوتاهی مو است که بتواند خواسته شما را برآورده کند. در شهرهای کوچک شهرت و آوازه یک آرایشگر حرفه ای به راحتی پخش می شود و اما خوب در شهرهای بزرگ چگونه می توانید فرد مورد نظر را پیدا کنید؟

یک آرایشگر کوتاهی مو باید بتواند بهترین مدل موی کوتاهی که بیشترین هارمونی با حالت صورت شما را دارد به شما پیشنهاد کند. همچنین مدل موی انتخابی شما را نیز بتواند کاملا برایتان پیاده کند. همانطور که می دانید امروزه آرایشگری به ویژه کوتاهی مو بیشتر به یک هنر تبدیل شده است که هیچ حد و مرزی ندارد. آرایشگر مو زنانه باید در کنار مهارت خلاقیت نیز داشته باشد تا بتواند هر مدلی که مد نظر فرد هست را پیاده سازی کند. چه چیزی بهتر از آنکه بدون اینکه بخواهید زمانی را به مراجعه به فضاهای شلوغ آرایشگاه اختصاص دهید بهترین آرایشگر کوتاهی مو زنانه را به منزل خود بیاورید. به این ترتیب هم در زمان و هزینه خود صرفه جویی کرده اید و هم اطمینان دارید که در یک محیط سالم می توانید به زیبایی خود برسید.

انواع مدل کوتاهی مو جدید را در منزل انجام دهید

کوتاهی مو ژورنالی و مدل موی کوتاهی جدید مانند مدل های قدیمی نیست و نیاز به مهارت بالایی دارد. با روی کار آمدن انواع مدل کوتاهی مو جدید و ژورنالی هر فردی نمی تواند خود را متخصص بداند و باید مهارت کافی در کوتاهی با ماشین و سایر ابزارآلات را داشته باشد. با کمک هوم سرویز می توانید انواع مدل کوتاهی موی زنانه را در خانه انجام دهید.

کوتاهی مدل موی پسرانه در منزل

امروزه در کنار مدل موی کلوش و کوپ، پر و ... کوتاهی مو در خانه با موزر نیز ترند شده است. البته کوتاهی مدل موی پسرانه به مهارت بالاتری در استفاده از ابزارآلات دارد. امروزه مدل کوتاهی مو مدل پسرانه برای افراد بسیار متنوع شده است. کوتاهی مو ژورنالی اغلب به این صورت است. البته رعایت تناسب صورت از مهارت های آرایشگر کوتاهی و البته سلیقه شخصی مشتری است.

انواع مدل کوتاهی مو زنانه جدید بر اساس فرم صورت

کوپ کار حرفه ای و با تجربه باید در کنار پیشنهاد و نظر شما بتواند بر اساس تجربه خود راهنمایی های لازم را نیز ارائه کند. به طور مثال مدل کوتاهی موهای فر و مجعد، یا کوتاهی مو برای صورت های گرد، کوتاهی مو صورت بیضی شکل، کوتاهی مو برای صورت کشیده وغیره همه در گرو زیبایی شناختی آرایشگر مو قرار دارد. یک کوپ کار باید در کنار تحلیل چهره فرد بهترین مدل مو که بیشترین هارمونی با حالت صورت شخص را دارد به فرد پیشنهاد کند. شاید یک مدل موی کوتاهی روی یک سلبریتی یا مدل واقعا زیبا باشد، اما همان مدل نتواند زیبایی چندانی به صورت ما هدیه کند اینجاست که مشاوره، تجربه و مهارت فرد متخصص باید پا پیش بگذارد.

قیمت کوتاهی مو زنانه در منزل به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت کوتاهی مو به موارد زیادی بستگی دارد.اولین مورد تاثیر گذار بر قیمت کوتاهی مو، مدل مورد نظر است. مورد بعدی نحوه کوتاهی و ابزارآلات وی است که بر دستمزد آرایشگر تاثیر دارد. به طور مثال هزینه کوتاهی مو با تیغ، هزینه کوتاهی مو با ماشین و یا هزینه کوتاهی ژورنالی همه و همه در تعیین قیمت کوتاهی مو در منزل تاثیرگذار هستند. همچنین در صورتی که به خدمات جانبی مانند براشینگ مو نیاز باشد هزینه کوتاه کردن مو در منزل بالاتر می رود.

کوتاهی مو در منزل را به متخصصین هوم سرویز بسپارید

برای اطلاع از هزینه های دقیق و مشاهده نمونه کارهای متخصصین ما می توانید به صورت رایگان در سایت آرایشگری هوم سرویز ثبت درخواست کنید. همکاران ما جهت مشاوره و اعلام هزینه دقیق با شما تماس خواهند گرفت و در صورت رضایت شما در روز و ساعت مد نظرتان برای ارائه خدمات به محل اعزام می شوند.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

هوم سرویز به عنوان بزرگترین پلتفرم خدمات در محل در کشور علاوه بر سرویس کوتاهی مو و همچنین ارایه خدمات کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه نزدیک من، خدمات دیگری نیز در بخش خدمات زیبایی موی بانوان ارائه می دهد که شامل انواع خدمات مش و هایلایت مو در منزل , ویتامین تراپی مو در منزل, فر دائم مو در منزل, خدمات کراتینه مو در منزل, آمبره مو و سامبره موی سر و کالر ملتینگ در منزل, شینیون موی کوتاه و بلند و شینیون جلوی مو, اکستنشن مو گرم و سرد با موی طبیعی و مصنوعی, مدل بافت موی کوتاه و بلند در منزل, انواع رنگ مو فانتزی و پاستیلی دخترانه, بالیاژ مو در منزل, رنگ موی ساده در منزل, خدمات رنگساژ مو در منزل, براشینگ مو حرفه ای در منزل می باشد. همیاران هوم سرویز تمام تلاش خود را به منظور رقم زدن تجربه ای خوب برای شما در سرویس های زیبایی را خواهند داشت.

همیار شماییم تا پایان سرویس...

خدمات قابل ارائه در سرویس کوتاهی مو

کوتاهی مو ساده زنانه و دخترانه

کوتاهی مو کودکان در خانه

کوتاهی مو ژورنالی

کوتاهی مو پسرانه

کوتاهی مو با تیغ

کوتاهی مو با موزر

نظرات کاربران

profile picture
sadaf masoudi

بسیار عالی و با دقت در کار و در توضیحاتی که برای کوتاهی دادم خیلی دقیق و مو به مو اجرا کردند مطمئنن دفعه بعدی باز هم خانم رویا سلمانی را انتخاب میکنم

profile picture
مریم یوسفیان

چیزی ک میخواستم شد ممنون

بی نهااایت راضی بودم عالی بود هم از لحاظ کاری و مهارت و هم اخلاقشون

شرایط کوتاهی مو زنانه در منزل

برای ارایه خدمات بهتر پیشنهاد می کنیم که سفارش خود را از روز قبل رزرو نمایید.

ارایه خدمات آرایشگری بانوان، صرفا توسط آرایشگران خانم انجام می شود.

ارایه خدمات آرایشگری شامل حضور آرایشگر به همراه لوازم مورد نیاز در منزل مشتری در زمان مورد درخواست و انجام درخواست مشتری می باشد.

مشتری گرامی پیشنهاد می کنیم جهت تامین لوازم آرایشی متناسب نیاز خود حتما با همیار مربوطه مشورت نمایید و یا تامین لوازم مورد نیاز را به وی بسپرید، در صورت تامین لوازم با برندهای متفرقه توسط مشتری مسئولیت کیفیت کار با مشتری خواهد بود. ضمنا می توانید جهت تهیه اقلام بهداشتی و آرایشی مورد نظر خود از سرویس ارسال دارو در محل استفاده نمایید و با ثبت سفارش در این قسمت همیاران متخصص ما با شما تماس گرفته و جهت تامین اقلام مورد نظر با شما هماهنگ خواهند شد.

مشتری گرامی جهت اجرای مناسبتر سفارش و همینطور لحاظ نمودن کلیه انتظارات، خواهشمند است در هنگام پاسخگویی به سوالات و یا پس از تماس همیار با شما، نیازها و انتظارات خود (نظیر استفاده از برند مشخص لوازم آرایشی، مدل آرایش و ...) را به صورت کامل و مشخص اعلام بفرمایید.

فراهم آوردن محیط آرام، مناسب و امن جهت انجام سرویس بر عهده مشتری می باشد.

همیاران محترم جهت انجام خدمات آرایشگری، امکان ارایه خدمات نامتعارف و غیر طبیعی و نامشخص را نخواهند داشت.

لغو سرویس دو ساعت قبل از سرویس شامل هزینه ایاب و ذهاب همیار تا مبلغ 30 هزار تومان می گردد.

سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 30 هزار تومان می شود.

توافقات خارج از سامانه بین همیار و مشتریان محترم شامل پشتیبانی هوم سرویز نمی باشد.

از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

خدمات مرتبط

makeup
آرایشگر در منزل
قیمت از 780,000 الی 1,250,000 تومان
highlights-mesh-hair
هایلایت و مش مو بانوان
قیمت از 2,600,000 الی 2,600,000 تومان
nail-implantation
ترمیم و کاشت ناخن بانوان
قیمت از 700,000 الی 1,400,000 تومان
epilation
اپیلاسیون بانوان
قیمت از 400,000 الی 400,000 تومان